„Nejsem naočkovaná loutka.“ Seznamte se s německou Antigretou
25. února 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 14794 1
Americký think tank si myslí, že našel protiklad známé švédské ekologické aktivistky Grety Thunbergové. Píše to americký list The Washington Post. (Foto: DeSmog)

Loading...
 
 
 
loading...

„Pro klimatické skeptiky je těžké soupěřit s mladistvou přitažlivostí globálního fenoménu Grety Thunbergové. Jeden americký think-tank však doufá, že má řešení: antigretu,“ uvádí The Washington Post.

Antigreta Naomi Seibtová

Ve srovnání se švédskou aktivistkou jde o méně známou 19letou německou bloggerku Naomi Seibtovou. Mladá Němka nepopírá vliv skleníkových plynu na atmosféru, avšak staví se proti „klimatickému alarmismu“ a vyzývá k většímu „realismu“ v této otázce.

„Přála bych si, aby se nevypouštěly hrůzy o klimatické katastrofě. Přála bych si, aby se mladým lidem neříkalo, že by se měli bát budoucnosti, že starší generace ničí planetu, že zvířata začínají vymírat, že umírá příroda. Doufám, že můžeme žít v éře produktivní diskuse. (...) A žádám, abyste byli otevření dalším názorům. Bez ohledu na váš názor či názor vašeho oponenta. A nedůvěřujte všemu, co říkají mainstreamová média - ujistěte se, že máte více různých zdrojů informací,“ vyzývá ve videu Naomi Seibtová.

Sama bloggerka říká, že se stala politicky aktivní již před několika lety, kdy kritizovala běžný liberální postoj k migrační politice. Uvádí, že se proti názorům klimatických aktivistů podobných stoupencům Grety Thunbergové postavila před nedávnem, když viděla mladé lidí, jak se účastní protestních akcí Pátky pro budoucnost (Fridays For Future).

Spolupráce s Hertland Institute

Tento týden má za podpory think-tanku Hertland Institute mladá bloggerka vystoupit na každoroční konferenci politických konzervativců (Conservative Political Action Conference, CPAC) ve Washingtonu.

Podle Jamese Taylora, šéfa Centra pro klimatickou a environmentální politiku Arthura B. Robinsona v Heartland Institute, je Naomi Seibtová „fantastickým hlasem svobodného trhu a klimatického realismu“. Již na konci loňského roku se německá bloggerka zúčastnila fóra Heartland Institute v Madridu a před nedávnem se stala novou tváři kampaně amerického think-tanku, která míří na zpochybnění pozice, že lidská činnost je pro klima škodlivá.

Sama Seibtová však říká, že by raději nechtěla být přímo nazývána „Antigretou“, protože by tak byla automaticky považovaná za „naočkovanou loutku“.

Zdroj: snews.com

 
 
Loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


โล
โลซ่า ลีโอ
26. února 2020
You are very good and beautiful.   pgslot
10
โล
โลซ่า ลีโอ
26. února 2020
You are very good and beautiful.   pgslot
+ 1