„Klidně na mě prskejte.“ Slavný umělec se rozjel kvůli rouškám. O pandemii lžou, Češi jsou stádo, tvrdí
18. května 2020 Redakce AC24 Z domova vyber redakce 1418950 11
Lou Fanánek Hagen, zpěvák a frontman kapely Tři sestry, poskytl rozhovor internetové televizi DVTV. S moderátorem Martinem Veselovským probírali kromě jiného současnou situaci spojenou s koronavirem. Podle zpěváka se kvůli covidu-19 celý svět zbláznil a nošení roušek nepovažuje za důležité. (Foto: DVTV)

 

 
 
 

Na začátek stojí za zmínku, že již na samotný rozhovor přišel zpěvák bez roušky. Vysvětlil to tím, že mu dělá špatně a špatně se mu v ní dýchá. „A pak je tu věc, že mi to přijde úplně jako zotročení. Přijde mi to jako v pravým slova smyslu náhubek. Vrchnost zkouší, jestli teď lidi budou nosit hadr na puse a jestli jo, tak pak si můžeme dovolit už úplně všechno,“ uvedl svůj názor zpěvák.

Dále konstatoval, že on sám má „nějaký svůj rozum“, který mu říká je to „úplná blbost“. Dodal, že se nechce s lidmi ohledně roušek hádat, tudíž přestal chodit do obchodu. Kvůli nošení roušek označil zpěvák Česko za stádo, které se i samo hlídá. Hlášku „moje rouška chrání tebe a tvoje chrání mě“, která v souvislosti s koronavirem zněla Českem, označil za pionýrskou a svazáckou.

„Policie má teď zjednodušenou práci a já jsem v této chvíli poprvé zrozpačitěl z českýho národa, který jsem vždycky strašně obdivoval, že si v tom, co říká vrchnost, dokáže najít svoji cestu, ale tady jsem zjistil, že lidi tomu většinou věří,“ dodal s tím, že roušky by měly být pouze doporučené, nikoli nařízené.
Na to zareagoval i samotný moderátor: „Připadám si teď trochu blbě, protože vlastně říkáte, že jsem stádo.“ Zpěvák ovšem vysvětlil, že moderátoři mají povinnost nosit roušky z nějakých předpisů.

„Ale klidně na mě prskejte, já budu rád. Já se těším na to, až na sebe zase budeme prskat na těch koncertech,“ dodal.

Ačkoliv koronavirus ochromil celý svět, český zpěvák se k němu staví poněkud skepticky.

„Teďka se vymyslí nějaká breberka, která je strašně nebezpečná? Já v tomhletom nevěřím vládě. Celej svět se zbláznil,“ řekl.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


01
LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


01
LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


01
LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


01
LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


01
LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


01
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
19. května 2020
Má moje sympatie. Len tak ďalej, otvárajte ľudom oči.
10
V2
Vaclav 2
19. května 2020

naprosto lidský a jasný postoj, ale problém je v tom, že lidé většinou tu pravdu nechtějí slyšet, pohodlně se žije s tím, že hamáček a babiš se nám starají o zdraví... přitom je opak pravdou. Jde jen o body, peníze a moc.

katastrofální situace.... ta skutečná podstata je už naprosto na dlani, jak je to vše spletené dohromady, kdo za tím stojí a co se chystá. Takže se tleská dojímavě politikům, ti zase tleskají zámořským povelům... 

většina se rozčiluje před označením "stádo"  no a? vždyť to tak je, pod nosem jsme si nechali hospodářsky zdevastovat stát a v ruku v ruce nastoupil duševní a morální úpadek...


10
EP
Eduard Piovarči
19. května 2020

Skrátka a jednoducho pajtaší vždy a za každých okolností posluhujú najväčšiemu ČAVOVI - USA

A toto sa nezmení kým sa vlády v čechách nezmocnia defenestráciou opäť "HUSITI"!

https://aragonit11.blogspot.com/2020/05/trump-otevre-ekonomiku-i-kdyz-na-virus.html


20
LF
Larry Fistingfield
22. května 2020

Eduard, tvoje rozhorčenie je oprávněné, ale od roku 2008 vlastní Čína 97% USA, svět je tedy ve dvojích kleštích, nemůže být vládcem světa ten, kdo neporazil Rusko! Čína to dobře ví, všichni to vědí.

V roce  2016 si Si-ŤINPIN NA SETKÁNÍ S AMERICKÝMI DEMOKRATY, BURZIÁNY A JINÝMI POPLATNÝMI ČLENY ČÍNSKÉ PÁTÉ KOLONY POVZDECHL: "O co jednodušší by to bylo, kdyby vyhrála Clintonová, dal jsem vám 500 000 000 USD na kampaň, a co jste udělali? Prohráli jste! Teď tam bude Trump a právě této nepříjemnosti jsme se chtěli vyhnout, jděte a snažte se, dám vám miliardu USD,bez pozitivního výsledku se nevracejte!"

Čína se nikdy nebude dělit s nikým o světovládu, s nikým se nepotřebuje spojovat, kdysi jsem číňany litoval, jak je Západ tenkrát v 19. století ponížil, avšak čínská nadutost, vesmírná pýcha, dostala ránu, od 13. století Čína jen upadala a nikdy nevládla světu. Na PRIMA ZOOM právě proběhl čínský propagandistický dokument Říše Stříbra, byl koncipován jako oslava dnešní a bývalé čínské moci, nakonec zazněl jako výhružka citát Napoleona, dokument ale zároveň poodhalil zásadní fakty:

1, Čínský císař v roce 1582 byl první Globalizátor, když se svou poptávkou po stříbře zasloužil o vybití Indiánů Španěly, kteří po objevení nalezišť stříbra v Jižní Americe genocidu zintenzivnili. Číňanům tento fakt nikterak nevadí, ještě to zdůraznili.

2, nepřímo řekli, že čínský císař nazíral na dluh "nevýhodným" úsudkem, císař totiž neměl žádné dluhy a nikomu nedlužil, tam jsou banky slabé, silné banky jsou tam, kde se dluhy neplatí ! Když koalice Francie, Anglie, Německa a Japonska uvalila na Čínu smyšlené likvidační válečné reparace 450 milionů stříbrných taelů, budete se divit, napakovala se na tom HSBC a DEUTSCHE BANK.

3, Bylo zdůrazněno, že kolem roku 1800 činil Čínský hrubý domácí produkt (zřejmě kvůli enormním zásobám stříbra) 30% produktu světového a kolem roku 1880 klesl na 6% a dál klesal. Rotschild si dokázal poradit s posledním " feudálním přežitkem", nezadluženým čínským císařem a zlomil jeho moc vojensky prostřednictvím zemí, které ovládal centrálními bankami, až nakonec donutil Čínu založit v roce 1935 Čínskou centrální banku, Rockefeller zase ve spolupráci už od roku 1920 začal mýtit přírodní medicínu v Číně prostřednictvím Rockefellerovy Nadace s úmyslem zařadit Čínu do svého celosvětového genocidního programu své farmacie - výroby jedů z ropy. Roosevelt byl obviněn, že zákonem o Výkupu Stříbra z roku 1935 způsobil pád Číny, že platil za stříbro bezcennými papírky a stříbro odtékalo ze země, spousta bezcenných amerických dollarů způsobila hyperinflaci a pád Číny. Nebylo možno dollary utratit a hotovosti stále přibývalo, byla pro čínský stříbrný standard nepřijatelná a nesměnitelná.

4,"dnes už zas Čína hromadně skupuje stříbro (za bezcenné dollary-papírky), stříbrné čínské čajové soupravy se opět vrací do země svého původu, Čína je zas ekonomickou a vojenskou velmocí číslo jedna, Čína prý od 16. století vždy vládla světu, jen si prý v 18. století "dala šlofíka"

Resumé: Zlo si vždy vybere možnost vývoje ještě zla většího. Rotschild v roce 2011 opustil USA a založil zlatý trh v Šanghaji.Čínští mravenci se nechají docela rádi načipovat a snesou i vlastní smrt v podobě 5G Skynet, čínskou centrální banku nadále ovládá Rotschild, peníze jsou už jen virtuální, vše jde podle plánu, malé děti ve školách si zpívají : "Jak krásná je Čína a hrdá zem, my tu planetu brzy dobudem! "

Tady máš odpověď co je lepší: Ta čínská genocida nebo ta čínská genocida ze zámoří a EU!


10
EP
Eduard Piovarči
25. května 2020

Larry nie je dobrá žiadna genocída.:-)

Ani Americká ani Čínska no už aj tú čínsko navrúbovali Rockefelerovia. Orientujme sa radšej na Rusko a posilnime Rusko.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/05/vedci-odhalili-ze-lide-mohou-byt-odolni.html


00

LP
lee papa12
19. května 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.

- 1