„F**k off!“ Ochranka Thunbergové ve Stockholmu novináři nedovolila, aby s ní dále mluvil
27. ledna 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 14331 0
Kanadský novinář Keean Bexte z místního portálu Rebel News zveřejnil na svém Twitteru video, jak se pokusil promluvit s eko aktivistkou Gretou Thunbergovou, ale byl zastaven její osobní ochrankou. Co se stalo? (Foto: Twitter)
 

Loading...
 
 
 
loading...

Během práce na dokumentárním filmu s názvem Greta Inc. Keean Bexte navštívil Stockholm, aby se potkal s Thunbergovou. Bexte se mimo jiné chtěl dívky zeptat na PR odborníka, environmentalistu a podnikatele Ingmara Rentzhoga, který je považován za pomocný nástroj raketového vzestupu Thunbergové z prakticky neznámé dospívající dívky na mezinárodní hvězdu.

Když se však Bexte pokusil položit Gretě otázky, podle jeho vlastních slov čelil brutálnímu zacházení ze strany její ochranky. Požadovali, aby Bexte předložil průkaz totožnosti a tvrdili, že je tam nelegálně. Když Bexte zůstal a nadále na Gretu mluvil, bodyguardi neváhali použít fyzickou sílu. Dva z nich údajně Bexteho několikrát udeřili a jeden z nich ho praštil do žaludku.

Novinář zveřejnil část konverzace na Twitteru.

 „Letěl jsem do Stockholmu do Švédska, abych se na vlastní oči podíval na Grety takzvané ‚školní stávky‘, protože nedůvěřuji mainstream médiím, že je kurátorem své vlastní agendy," řekl Bexte. „Ale během několika minut, kdy jsem se objevil na jednom z Gretiných pochodů, když jsem se jí pokusil položit pár otázek ohledně jejího protestního hnutí, byl jsem udeřen do žaludku a odstrčen ochrankou v obyčejném oblečení. Ve skutečnosti mě dva vyhrožovali a řekli mi ‚f**k off!‘,“ pokračoval.

Podle Bexteho není vzestup popularity Grety Thunbergové náhodný. „Její kanonizace klimatu byla koordinována a prováděna skupinou levicových eko elit, včetně jejích rodičů a jejich slavných přátel,“ napsal.

Ingmar Rentzhog, zakladatel firmy We don’t have time (Nemáme čas), nepochybně pomohl Gretě dosáhnout nějaké míry popularity poté, co na ni údajně „náhodou“ narazil během její klimatické stávky u parlamentu ve Stockholmu. Později se této verze vzdal, protože bylo odhaleno, že již z dřívějších dob znal její rodiče.

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor