„Dělá, co může.“ Prostitutka se chtěla vykroutit z pokuty za sex s důchodcem
17. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 10169 0
Dlouhou dobu se tím starší Ital zabýval otevřeně. Městská policie si ho všimla už dávno, ale nikdy ho nezadržela, protože se domnívala, že je příliš starý, a proto nemůže být klientem prostitutek, které se každou noc objevují na chodnících italského Rimini.Informoval portál Ilmessaggero.it. (Foto: Youtube)
 

 

 

 

Ve skutečnosti 85letý muž z nedaleké provincie Pesaro téměř denně navštěvoval resort, aby se pobavil s dívkami s lehkou ctností.

Ital byl už dlouho stálým hostem ulice červených luceren v okrese Rimini. Minulý týden ho však italští policisté chytili při činu, když na nábřeží zpozorovali zaparkované auto a zjistili, že se v něm nachází důchodce s prostitutkou.

Ital se příliš nerozpakoval, předložil policistům své dokumenty a klidně souhlasil, že zaplatí poměrně velkou pokutu. Poté, co se zjistil, že pokuta činí 1000 eur, Ital poznamenal: „Pro důchodce, jako já je to solidní částka."

Vzhledem k důchodovému věku muže však policie nezahájila trestní řízení.

Dívka, která byla chycena společně s důchodcem, se pokoušela vyklouznout: „Neudělali jsme nic zvláštního. Ve svém věku dělá, co může…"

Podle listu Il Resto del Carlinoměstská policie vydala již mnoho pokut klientům prostitutek v Rimini. Podle policie ve většině případů klienti prostitutek platí pokuty okamžitě na místě bez jakýchkoliv námitek. Možná také proto, že často jsou vozidla, kterými přijíždějí, registrována na jejich manželky nebo přítelkyně.

Zdroj: ilmessaggero.it

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor