„Budeme vždy vděčni Ruské federaci.” Jak v Itálii přivítali Ruská letadla s pomocí?
25. března 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 42693 3
Ruská vojenská letadla Il-76, na jejichž palubách byli specialisté v oblasti epidemiologie a virologie, zdravotnický materiál a léky, přistála na vojenské základně Pratica di Mare, která leží 30 kilometrů od Říma. Ruské specialisty přivítal italský ministr zahraničí Luigi Di Maio. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

„Chci Vám jménem vlády Italské republiky poděkovat za to, že jste dnes přiletěli se svou pomocí, a za všechno, co jste nám dnes přivezli. Budeme vždy vděčni Ruské federaci za tu solidaritu a přátelství, kterou projevila. Doufám, že se co nejdříve dokážete připojit k našim lékařům, kteří se nachází prakticky na přední linii, a poskytnete jim svou pomoc a podporu,“ uvedl ministr italský ministr zahraničí Luigi Di Maio.

Celkem čtrnáct vojenských letadel Il-76 se zdravotnickým materiálem přistálo v Itálii.

Dříve ruské ministerstvo obrany informovalo, že na pomoc v boji s pandemií odletěl do Itálie čtrnáctý letoun II-76. „Čtrnácté letadlo II-76 vojenského ruského letectva odletělo z letiště Čkalovskij (poblíž Moskvy) do Italské republiky s ruskými jednotkami a vybavením na palubě,“ uvádí se v prohlášení ministerstva.

V neděli dorazilo na leteckou základnu Pratica di Mare v Itálii první letadlo ruského letectva s přední skupinou ruských vojenských specialistů a vybavením pro diagnostiku a provádění dezinfekčních opatření.

Po vyjasnění a koordinaci s italskou stranou aplikačních oblastí začnou ruští vojenští lékaři a virologové poskytovat pomoc v boji proti infekci.

Ruský prezident Vladimir Putin minulou sobotu v telefonním rozhovoru s italským premiérem Giuseppem Contem potvrdil záměr poskytnout pohotovostní pomoc v boji s koronavirem a vyložil její hlavní body.

Kromě Rusů do Itálie dorazili také lékařští specialisté z Číny a Kuby.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
25. března 2020

Za všetkou pomocou je vraj Ruský a Činsky vplyv píšu naši pravoverní novinári na SME a ďalších Sorošovských médiách

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html


10
glossy diamond
26. března 2020

Kalousek je houby frajer. Kdyby za něco stál, pobíhá ted po Miláně a po Římě zabalenej v nějaký vlajce a burcuje Taliány k ostražitosti, bdělosti a zasypává je černými předpovědí o Sovětském Svaze na věčné časy (tedy minimálně na 40 let). A vzít si může svoje statečné bojovníky typu agent plavec, zděšená denní husa, svazácký afročech s dredama, pan profesór lanýž a přehršel zpjeváků a umnělců. To jsou ti praví, co spasí Českou republiku, Itálii, potažmo Evropu a svět...

Kaldo, naber parťáky, cestovní balení tulamorky, prápory a vpřed do Itálie. A chovej se důstojně, jak říkal Švejk.


00
EP
Eduard Piovarči
26. března 2020

Hromadná žaloba v USA proti spoločnostiam Google, Facebook, Obama, Bidens, Clinton, Gates a mnohým ďalším na federálnom najvyššom súde USA za ohrozenie života každého človeka pomocou umelej inteligencie

https://michael-mannheimer.net/   

Blíži sa koniec Nového svetového poriadku?  

Toto si všetci pozrite je to video s titulkami od Talianského odborníka na virológiu a šírte to ďalej nadnárodná USA firma Bridgewatr stavila 22 novembra 2019 miliardu dolárov na občnej burze na pád trhov do marca 2020.

Útok vírom sa viedol proti celému svetu z USA. Vír má umelý pôvod a bol vyrobený vo vojenskom labáku. Maistrém nás presviedča že nie, ale maistrémové média sú vlastnené tými istými ľuďmi čo to všetko na rok 2020 naplánovali. Máme sa na čo tešiť všetkých nás ohrabú infláciou a desaťtisíce ľudí príde o život. Skrátka opäť zhrabnú bank a pozabíjajú pritom kopec ľudí

 

https://www.youtube.com/watch?v=gPniquta6kU

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html

 Tak toto je zaujímavý materiál a oni nám budú neustále vtĺkať do hlavy že Coronavírus je len z tých netopierov z Číny

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/sprava-o-skupiny-aragonit-v-2019-eduard.html

 


00