„Aktivum nedozírné hodnoty“: Média nazvala ruský PRK S-500 unikátním
22. května 2018 Redakce AC24 Ze světa 35331 20
Uvedení ruského protivzdušného raketového komplexu S-500 do sériové výroby bude významnou událostí pro Rusko i jeho vojenské partnery, uvádí Military Watch Magazine.

Zatím k zajištění protiraketové obrany stačí Moskvě již fungující systém S-400, S-300V a A-135, ale k odražení nového nebezpečí je zapotřebí modernizace arsenálu PRO. Proto dovést projekt S-500 do konce je pro Rusko úkolem strategické důležitosti, neboť západní země více vsadily na projekt nadzvukových a mezikontinentálních balistických raket, uvádí se v článku.

V této souvislosti bude S-500 aktivem nedozírné hodnoty. Systém by měl být první základnou na světě, schopnou odrážet útoky nadzvukových raket," zdůrazňuje portál.

S-500 patří k nové generaci protivzdušných raketových systémů země-vzduch. Je to univerzální komplex dalekého dosahu a výškového zachycování se zvýšeným potenciálem protiraketové obrany, který dokáže zachycovat balistické rakety.

Podle informací z veřejných zdrojů má S-500 akční rádius 600 km a bude schopen odhalit a současně zasáhnout až deset balistických nadzvukových cílů, letících rychlostí až sedm kilometrů za sekundu.

Zdroj: militarywatchmagazine.com

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Dědouch11 *
22. května 2018
Už to Vladimír, s tou zaostalostí přehání.
80
Jarin G.
22. května 2018

Máš pravdu a potvrzuji, Vladimíre!


70
PA
Piovarči Aragonit
22. května 2018

Kurva zasa to tu prepisuje celé príspevky

Skrátka a dobre nemôžem tu dať viac ako jeden príspevok ten ďalší vždy prepíš ten prvý

Kto mohol stvoriť takýto paškvil ja na náhody neverím tak blbí tí programátori zasa nie sú to sa tu deje cielene

Zbytočná je tu každá snaha urobí ti to náhodne hocikedy. To je asi kvôli tomu aby to ľudí odradilo. Teraz to musím písať znovu. Tu sa naozaj neoplatí strácať čas. A presne toto chcel admin dosiahnuť.

Sýrska armáda sa sústredila juže od Damašku k Dará. Presunuli sa tam Tigrie sily aby zovreli militantov do klieští. Zlikvidovaním 4 kotlov sa uvolnilo veľké množstvo bojovej sily. Militanti v oblasti si to uvedomujú a sú ochotný jednať o presune z oblasti.

To by bola veľmi dobrá situácia pre Sýrska armádu. Po kapitulácii tohoto zeleného zoskupenia im tam ešte ostane ISIS podporovaný Izraelom to by mohol byť trochu problém.

Ak sa však túto oblasť podarí oslobodiť Izraelská nárazníková zóna sa konať nebude. Po vyčistení tejto oblasti na armádu čaká ISIS v púštnych oblastiach a militanti v okolí USA základne  Al Tanaf čo nebude ľahký oriešok

Situácia v Sýrii sa značne vylepšila. Dúfajme že čoskoro bude celý juh oslobodený od prozápadných militantov. Američania predpokladali že budú môcť podkurovať Asadovi ešte najmenej rok, ale môže sa stať že do leta bude celý juh v rukách armády

https://southfront.org/part-of-daraa-militants-requests-negotiations-ahead-of-expect-syrian-army-advance/

http://aragonit9.blogspot.sk/2018/01/

 

Prečo nedodajú Rusi Sýrii S 300

Aj ovca celá aj vlk sýty. Asi tak to tam je. Rusy tolerujú Izraelské útoky a zaviazali sa Izraelu že tam S300 nedodajú. O tom všetci dobre vieme. Lenže podobné zariadenia vyvíjajú v Iráne, ktorý napokon Sýrii také zbrane časom dodá.

Rusko už vyzvalo aby všetky cudzie armády opustili Sýriu a konkrétne hovorili o Iráne, Hizbaláhu, Turecku a USA.

Ak by sa tak stalo bolo by to v pohode. Obávam sa ale že tento ťah nemusí výjsť kvôli tomu že USA sa odtiaľ len tak nepohnú a v tom prípade ani Irán.

No ale čo by urobilo Rusko ak by USA a Izrael zaútočili na celú vojenskú infraštruktúru v Damašku a v celej Sýrii? Lebo to sa ešte môže stať.

Ak chce Izrael zo Sýrie dostať Iráncov musí dohovoriť USA aby sa stiahli aj oni. Som zvedaví či sa toto Rusom podarí

Dobrú

 

Chcel som reagovať nižšie ale vždy to prepíše môj prvý príspevok nech by som sa skúsil zaradiť pod hocikoho takéto skurvené to tu je.

Jarin ani sa nepokúšam tu pridať ďalší príspevok lebo mi to zmasakruje to čo som tu už napísal. Nech si admin uvedomí že to takto nemôže fungovať. Je to nedôstojné tomuto webu


62
Jarin G.
22. května 2018

Ahoj Pio!

Já vím, že bys v Sýrii rád viděl sestřelování izraelských a amerických stíhaček. Ale v současnosti se ničeho takového, bohužel, nedočkáš! Tedy ano, ale jen stávajícími starými systémy, které má Sýriie už k dispozici.

Už to v ruském tisku a nejen tam, zaznělo vícekrát. Toto je můj názor, zveřejněný na HS a sem ho jen kopíruji!

"Sýrii Rusko určitě nedodá systémy S-300 a vyšší. RF je smluvně v Sýrii kvůli boji s IS (ISIS, ISIL, Daeš, ...) a dalšími islámskými teroristickými skupinami a to hlavně proto, aby se islámští sunnitští teroristé "nepřelili" na území RF! A na to Rusové další S-300 nepotřebují! Na svoji ochranu tam mají i S-400 a další systémy. Pokud by je RF i Sýrii chtěla dodat, musela by je dodat s ruskou obsluhou (výcvik je složitý a Arabové nejsou zrovna ideální žáci) a tím by vlastně vstoupila do boje s USrAelem a jeho komplici. A k tomu mandát na území Sýrie Rusko nemá a ani ho nechce mít a kvůli tomu světový konflikt RF, tím že bude sestřelovat izraelská a amícká letadla a rakety, nerozpoutá! Rusko má také své zájmy a hlavně teď: "Russia first"! V.V. Putin se jasně vyjádřil, že se chce teď hlavně věnovat ruskému lidu a jeho životním potřebám!!! Rusko se teď nepotřebuje vyčerpávat ve válkách!

P.S.: pokud nikdo nenapadne přímo ruské pozice v Sýrii a tomu se "spojenci" obloukem vyhýbají, tak Rusové proti nim také nezaútočí a nebudou je sestřelovat, byť byť si to mnozí diskutéři i přáli! Pokud by však nějaká ruská základna byla zasažena, nepochybuji o relevantní odpovědi!"

Dnes "Dobrou"!


70
J*
Janinna *
23. května 2018

Ahojte všichni vespolek:) Ani jsem nechtěla nic psát, ale když vidím jak se u jednoho článku srotili skoro všichni "pozůstalí":)) 

Jak píše Jarin, Rusko není v Sýrii proto, aby se zapojilo do někým vytouženého konfliktu. Jasně deklarovali svůj postoj.

V Sýrii si kde kdo "ohřívá svou polívčičku".

Pio, i Spojené Státy opustí Sýrii i Blízký Východ. Dříve nebo později k tomu dojde.

A Izrael bude rád, pokud mu Rusko poskytne záruky přežití. Rusko se stane usmiřovačem v tomto regionu. Protože bude pro všechny důvěryhodné.

Nikomu nestraní, nikomu nevyhrožuje, nikomu"nekroutí ruce za zády".

Tento region je již teď ruskou zónou vlivu a postavení Ruska se časem ještě více upevní - je to nutné k zajištění jeho národní bezpečnosti.

Postavení Ruska je poměrně jednoduché:

Sýrie je strategický region a je více než jasné, že Rusko nedovolí, aby tam zůstali i jiní hráči.

Proto by nikdo neměl doufat, že po skončení konfliktu někdo nepozvaný bude moci zůstat v syrské zemi. Ani Turecko, ani Írán, ani USA.

I Američané odejdou z východní části Eufratu. Pokud ne, rozhoří se další „občanská“ válka a Rusko nad Sýrií zavede bezletovou zónu.

USA nebude mít možnost volby.

 

P.S.

Aktivem nedozírné hodnoty je ta skutečnost, že Rusko je připravené na válku. 

Jo, zní to divně, ale jenom díky tomu, máme zatím mír.

Ruská společnost se semkla kolem Putina, s nevídanou podporou ve volbách, armáda na špičkové úrovni vyzbrojená nejnovějšími druhy zbraní, reálný výcvik proběhl na syrské frontě.

Chceš-li mír, připravuj se na válku.

Život kolem nás, i když pomalu, a „trochu potichu“, mění každého z nás.

A to i ty natvrdlé Američany, ještě nedávno zcela přesvědčené o své  „americké výlučnosti“ a možnosti  dělat, co se jim zlíbí, cokoliv….

Tato důvěra se postupně ztrácí.

Nevyhnutelně tato pochybnost nejen v sebe, ale hlavně okolního světa v ně roste, roste a nadále poroste = kvantitativní změny se nakonec změní na novou kvalitu.

Samozřejmě, že uplyne ještě mnoho času a stane se mnoho událostí.

Jenže tento proces již nejde zvrátit.

Shoda všech zemí na nepotřebnosti světového hegemona a vytvoření současně několika hráčů ve světě = nutně více než dva – bude garantovat mír, protože takové schéma nedovolí nikomu individuálně zůstat jeden na jednoho s tím nejagresivnějším.


80
Jarin G.
23. května 2018

Ahoj Jani!

Dík za příspěvek. Tady to je maloučko, jako dřív, že?

O Sýrii není sporu!

A jako vždy dodám: gosudar V.V. Putin moc dobře ví, co a jak! Ten to má moc dobře promyšlené a to na hodně dlooouho dopředu!

A přidám vtípek, k začínajícímu Ramadánu, pobavil mě!


50
J*
Janinna *
23. května 2018

Ahoj Jarine, upřímně jsem se musela zasmát tvé touze a zbožnému přání:

"Tady to je maloučko, jako dřív, že?"

Promiň, musím tě zklamat, ani omylem, ani co by se za nehet vlezlo.

Nic se nezmněnilo, žádný posun k lepšímu.

Vlastně je to tak jak jsem napsala hned na začátku "tohoto experimentu"..... byl to záměr.

Obdivuhodná je i vstřícnost a zpětná vazba od zdejšího technika, no ne? 

Na podněty nereaguje, na dotazy nereaguje, na přímé otázky, zda jsou zde lidé zablokováni za poukázání na "určité propletence", také nereaguje = 

„Chceš-li zjistit, kdo ti vládne, zjisti, koho ti není dovoleno kritizovat“ - Voltaire

... já bych jenom v tomto případě zaměnila "vládne" za...platí.

Dobře to vystihl diamond a s jeho větou:

"Nazdar Romancevová, stejně serem na tvoje ministerstvo pravdy."....nelze než souhlasit.

 


40
Jarin G.
23. května 2018

Ano, souhlas ,laku!

A já už "kuju"! Tedy spíš dumám, jak na to!

 


50
JN
Jaromír Novák
23. května 2018
Zdar Jan,i to je jako s tím vínem ,žádnÿ vinař tě nepozve na to ,,naše,, vinečko pokud tě dokonale nezná a zrovna tak to bude s technologiemi nejnovějších zbraní a s tou hledanou záminkou jak zaútočit na Rusko za každou cenu máš taky pravdu.
40
J*
Janinna *
23. května 2018

Ahoj tečkolaku:)) kujme pikle:) Že něco chtějí ještě neznamená, že to mít budou.

Sbalí si svá fidlátka a ze Sýrie odtáhnou. I na ten Afgánistán časem dojde.

To víš makovičky, to je kšeft. A nejen pro USA, ale hlavně pro malou Británii:))

Pravdivá a historií potvrzená moudrost:

"Ti co překovali své zbraně na pluhy, budou orat pole pro ty, kteří to neudělali".... vystihl jsi to úplně přesně:))

 


50
cawess .
23. května 2018

Afganistan zvýšil plochu na pestovanie opia podľa štúdie OSN sa jedná o enormný nárast. Ak bol potenciálny objem produkcie ópia v roku 2016  v Afganistane 4 800 ton, v roku 2017 sa takmer zdvojnásobil na  9 000 ton.

http://afghanistan.ru/doc/120864.html

 

 


20
Jarin G.
23. května 2018

Ahoj!

Jednoduché pravidlo platí! Když je o produkt zájem, produkce roste! A navíc je to pro domácí pěstitele alespoň nějaké obživa a pro uSSáky super byznys!


20
J*
Janinna *
23. května 2018

Ahoj cawesss, jsem tak ráda, že jsi se ozvala.:))

Jak tě tehdy se smrťákem smazali, tak jsem si myslela, že máš také jako on sem zablokovaný přístup.

 


20
glossy diamond
23. května 2018

Ten kluk technická už se ani nesnaží nějak komunikovat. Slibované okénko pro řešení základních problémů s diskuzním systémem též neotevřeli. Zřejmě je tento neutěšený stav stavem kýženým. Přispívá méně lidi, hlasovat může méně lidí (jen přihlášení), zřejmě i náhodných čtenářů "z ulice" velmi ubylo...

Nazdar Romancevová, stejně serem na tvoje ministerstvo pravdy. cheeky cool


60
Jarin G.
23. května 2018

Ještě jednou pro Pia!

Nabízel jsem ti, že pokud budeš chtít, tak ti rád pomohu, že už vím, jak se ty "prasárny", třeba s přepisováním" dají obejít! Že už vím, jak na to! Odpověděl jsi mi, že už to víš také! Podívej se po diskuzi, kolik tu mám reakcí!!! I .lak a další tu mívají více příspěvků.

 Už jsem to už tady i v reakcích zmiňoval, jak na to!  Pokud budeš chtít, rád ti nějaké informace, jak to tu obelstít, i když ne zrovna elegantně, tak dej vědět! A kam to mám připnout. Ty články mizí dozadu neskutečně rychle!

   P.S.: Teď (23.5. v cca 12:00 jsem si to testuji v článku o těch záhadných krytech v Indii a nic nezmizelo)

P.S.S.:

Tak 100% vychytané to pořád není, přece jen mi 5. příspěvek přepsal 4., ....

Ale v tom mém příspěvku je postup, jak se přepsání vyhnout!

                                                       Ahoj!


50
SI
Scipio Invictus
22. května 2018
A to už, pacholek jeden, za rohem chystá určitě S-600 s dosahem na oběžnou dráhu.
70
Jarin G.
22. května 2018

Ahoj!

Proč ta skromnost? Číňani  prý vyslali družici na odvrácenou stranu měsíce. Tak to by chtělo mít také pod kontrolou. Jeden nikdy neví! Za chvíli to tam může být jako na Václaváku.

 


70
J*
Janinna *
23. května 2018
:)) myslíš, že je teprve ve fázi "chystání"?:))
60
O.
ovkscmfm ovkscmfm
23. května 2018

Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři exprezidenta Baracka Husseina Obamy .

 

Jak píšou komunisté z Frýdku - Místku na svých stránkách OVKSCMFM : Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři B. Obamy, Obama nebyl na svatbu vůbec pozván, a velmi těžce nesl, že k oltáři vedl jeho dceru cizí típek , a ne on sám.

 

Ještě, že se celé frašky nedožila královna Alžběta II. která tragicky zemřela na podzim minulého roku a dodnes ji zastupuje přihrblá dvojnice. Kdyby královna žila a věděla,

že negroidní příbuzní Harryho ženy Meghan byli z etiopského kmene lidožroutů URUMO ,

a že meghanin prastrýc ne tak dávno podle dostupných archivů sežral více, jak 200 lidí včetně bělochů, nikdy by Královna tuto svatbu nedovolila, i když národ URUMO je podle Bible ten jediný národ, ze kterého mohou pocházet opravdoví – ti praví Králové světa.

 

Například V. Putin pochází z pokrevní linie Romanovců a také po pokrevní linii Rurika.

 

Proto má Putin dvojitou carskou krev Rurika i Romanova. Putin má u sebe také Eso v rukávu v podobě Dmirtije Anatoljeviče Medveděva, který má také krev Romanovců, ale je u něj ještě silnější pokrevní linie a to z gruzínského rodu Bagrationů, Arménsko – Gruzínských carů.

 

Přímá příbuzná Medveděva je i Velkokněžna Marie Vladimirovna Kogencoler .

 

V čem je síla rodu Bagrationů ??

 

V tom , že jejich pokrevní linie vede přímo od dcery Ježíše Krista !!

 

Genový fond dcery Ježíše Krista, nejde přebít ničím a nedávno sílu pokrevní linie potvrdil i sám Papež.

 

Proto D.A.Medveděv i přes své kauzy a aféry stále zůstáva ve vedení státu a není na Světě žádná síla, která by mohla porušit tandem Putin – Medveděv.

 

Proto Putina často přirovnávají k Caru Gosudaru a Medveděva k Mikuláši II. Alexandroviči, poslednímu ruskému caru.

 

Velká Brittánie se ohledně svých složitých koktejlů pokrevních linií nemůže s Ruskem rovnat, a nedosahuje ruských kvalit.

 

V. Brittánie teprve nyní, po smrti Alžběty II. , si může svatbou Harryho s poločernoškou , dcerou Obamy z Etiopské královské pokrevní linie URUMO v souboji s Ruskem trochu polepšit.

 

Přes Meghan, Obamovou dceru anglický trůn získal konečně přístup ke krvi Ježíše Krista. Ježíš byl také z Etiopie z rodu URUMO.

 

Po takové svatbě je u Anglie velká šance, přebít kartu Medveděva a Putina.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_7_NfEAsn8Y&t=198s

 

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/


31
LL
Lita Liss
23. května 2018

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
Dědouch11 *
22. května 2018
Už to Vladimír, s tou zaostalostí přehání.
+ 8

PA
Piovarči Aragonit
22. května 2018

Kurva zasa to tu prepisuje celé príspevky

Skrátka a dobre nemôžem tu dať viac ako jeden príspevok ten ďalší vždy prepíš ten prvý

Kto mohol stvoriť takýto paškvil ja na náhody neverím tak blbí tí programátori zasa nie sú to sa tu deje cielene

Zbytočná je tu každá snaha urobí ti to náhodne hocikedy. To je asi kvôli tomu aby to ľudí odradilo. Teraz to musím písať znovu. Tu sa naozaj neoplatí strácať čas. A presne toto chcel admin dosiahnuť.

Sýrska armáda sa sústredila juže od Damašku k Dará. Presunuli sa tam Tigrie sily aby zovreli militantov do klieští. Zlikvidovaním 4 kotlov sa uvolnilo veľké množstvo bojovej sily. Militanti v oblasti si to uvedomujú a sú ochotný jednať o presune z oblasti.

To by bola veľmi dobrá situácia pre Sýrska armádu. Po kapitulácii tohoto zeleného zoskupenia im tam ešte ostane ISIS podporovaný Izraelom to by mohol byť trochu problém.

Ak sa však túto oblasť podarí oslobodiť Izraelská nárazníková zóna sa konať nebude. Po vyčistení tejto oblasti na armádu čaká ISIS v púštnych oblastiach a militanti v okolí USA základne  Al Tanaf čo nebude ľahký oriešok

Situácia v Sýrii sa značne vylepšila. Dúfajme že čoskoro bude celý juh oslobodený od prozápadných militantov. Američania predpokladali že budú môcť podkurovať Asadovi ešte najmenej rok, ale môže sa stať že do leta bude celý juh v rukách armády

https://southfront.org/part-of-daraa-militants-requests-negotiations-ahead-of-expect-syrian-army-advance/

http://aragonit9.blogspot.sk/2018/01/

 

Prečo nedodajú Rusi Sýrii S 300

Aj ovca celá aj vlk sýty. Asi tak to tam je. Rusy tolerujú Izraelské útoky a zaviazali sa Izraelu že tam S300 nedodajú. O tom všetci dobre vieme. Lenže podobné zariadenia vyvíjajú v Iráne, ktorý napokon Sýrii také zbrane časom dodá.

Rusko už vyzvalo aby všetky cudzie armády opustili Sýriu a konkrétne hovorili o Iráne, Hizbaláhu, Turecku a USA.

Ak by sa tak stalo bolo by to v pohode. Obávam sa ale že tento ťah nemusí výjsť kvôli tomu že USA sa odtiaľ len tak nepohnú a v tom prípade ani Irán.

No ale čo by urobilo Rusko ak by USA a Izrael zaútočili na celú vojenskú infraštruktúru v Damašku a v celej Sýrii? Lebo to sa ešte môže stať.

Ak chce Izrael zo Sýrie dostať Iráncov musí dohovoriť USA aby sa stiahli aj oni. Som zvedaví či sa toto Rusom podarí

Dobrú

 

Chcel som reagovať nižšie ale vždy to prepíše môj prvý príspevok nech by som sa skúsil zaradiť pod hocikoho takéto skurvené to tu je.

Jarin ani sa nepokúšam tu pridať ďalší príspevok lebo mi to zmasakruje to čo som tu už napísal. Nech si admin uvedomí že to takto nemôže fungovať. Je to nedôstojné tomuto webu

- 2