AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Podivný boj nahých sibiřanů na nože skončil vraždou. Incident zaznamenala kamera

V Novosibirsku probíhá vyšetřování kvůli rvačce s noži. O tom informuje tisková služba oblastní Vyšetřovací komise.

Incident se odehrál 14. října v panelákovém bytě v Krylově ulici. V bytě se nacházel 33letý muž a 18letý mladík. Ti se pohádali a způsobili si sobě vzájemně řezné a bodné rány. Mladík na následky zranění zemřel, jeho spolubydlící byl hospitalizován.

Wi-Fi na celém světě je v ohrožení

Bezpečnost Wi-Fi se ukázala být v ohrožení kvůli velké zranitelnosti, vysvětlila skupina specialistů. O tom informuje The Verge.

Experti objevili kritické problémy v bezpečnostním protokolu WPA2, který se používá pro ochranu osobních a korporativních sítí. Kvůli zranitelnosti, jak říkají specialisté, je možné proniknout do jakékoli sítě WiFi a získat přístup k veškerému provozu.

Migrace by měla být zastavená. Rakousko by mělo nabrat po vítězství ÖVP nový směr

Víťazstvo Rakúskej ľudovej strany (ÖVP) pod vedením 31-ročného Sebastiana Kurza priniesli dnešné predčasné parlamentné voľby v alpskej republike.

Jasne to dokumentujú údaje z najnovšieho odhadu volebných výsledkov verejnoprávnej televízie ORF po zrátaní 97,7 percenta hlasov.

Seznamte se s Gladio B: Pravda o tajných islamistických zástupných bojovnících NATO

Na konci 2. světové války (WW2), když se Spojenci stahovali z kontinentální Evropy, Americká kancelář strategických služeb a Britská exekutiva speciálních operací zanechaly v hostitelských zemích určité polovojenské a zpravodajské jednotky.

Tyto tzv. ‚vzadu zůstavší‘ tajné armády byly během války úspěšně využívány proti mocnostem Osy spolu s různými jednotkami typu komandos.

Vysoká spotřeba cukru je oficiálně uvedena vědci jako příčina rozvoje agresívní rakoviny

Vysoká spotřeba cukru rakovinovými buňkami stimuluje aktivní růst zhoubného nádoru. Uvádí se to v referátu vědců z Vlámského institutu biotechnologií, uveřejněném v časopisu Nature Communications.

Odborníci provedli rozsáhlý devítiletý výzkum, během něhož dokázali stanovit souvislost mezi metabolickou odchylkou — Warburgovým efektem a onkologickou aktivitou.

Supervulkán v Yellowstonu se probudí dříve, tvrdí vědci

Erupce supervulkánu může proběhnout za několik desítek let, píše National Geographic s odkazem na výzkum vědců Univerzity Arizony.

Dříve se myslelo, že objem taveniny v kaldeře dosáhne kritické masy až v daleké budoucnosti. Analýza vykopávek popelu vulkánu z doby poslední supererupce ovšem ukázala, že geotermální procesy, které formují magmatickou bublinu, protékají o mnoho rychleji.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.