AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Neurologové doporučují, že poslech těchto deseti písniček sníží úzkosti o 65%

Všichni dobře víme, že je stres je třeba vědět zvládat, jinak nás pohltí a uškodí zdraví. Když zažíváte těžké chvíle v práci, škole nebo ve vašem osobním životě, můžete použít triky a techniky, jak si uklidníte své nervy.

Vědci na tento účel vytvořili seznam 10 písní, které na působí na psychiku člověka nadmíru konejšivě.

...

Tato zpráva je cenzurována. Třetina mladých muslimů ve Francii si myslí, že terorismus je „přijatelný“

Celá zpráva byla pozdržena ke zveřejnění až po volbách, protože není „politicky korektní“. Třetina mladých muslimů ve Francii si myslí, že terorismus „přijatelný“, zjistila nová studie s tím, že celá zpráva byla pozdržena k vydání až po volbách, protože není „politicky korektní“. 

Zjištění této studie, která zkoumala názory 6828 středoškolských studentů po pařížských útocích 2015, byla prezentována na tiskové konferenci ve francouzské metropoli výzkumníky Olivierem Gallandem a Anne Muxel.

Českem projede konvoj se 125 kusy vojenské techniky a stovkami vojáků

Okolo 550 vojáků a 125 kusů vojenské techniky a pomocné techniky patřící do sestavy americko-britského konvoje projedou v sobotu a v neděli přes území Česka v rámci přemístění ze základny v Německu do Polska, řekl žurnalistům tiskový mluvčí generálního štábu Jan Šulc.

„Jednotka o počtu přibližně 550 vojáků a 125 kusů techniky pojede přes území Česka po trase Rozvadov-Stará Boleslav-Náchod. Při průjezdu budou co nejvíce využity dálnice. Celková doba přejezdu nepřesáhne 48 hodin," řekl Šulc.

EU říká, že může k převzetí migrantů přinutit všechny členy včetně Polska

Varšava, Polsko (AP) — Komisař Evropské unie pro migraci říká, že existují způsoby, jak přimět všechny členy EU, aby se podvolili programu přerozdělení migrantů mezi ně.

Dimitris Avramopoulos toto prohlášení pronesl v úterý ve Varšavě, kde je na návštěvě rozrůstající se agentury ochrany evropských hranic Frontex.

Tim Allen: Právě teď je Hollywood úplně jak nacistické Německo

Tim Aleen porovnal život v Hollywoodu pro Republikána s životem Žida ve 30. letech v nacistickém Německu. Tento herec a komik v uplynulém týdnu řekl v pořadu Jimmy Kimmel Live, že atmosféra v tzv. ‚liberálním‘ Hollywoodu je právě teď extrémně fašistická. Podle Allena jsou tam svoboda slova a odlišných názorů elitou aktivně potírány a odstrašuje se od nich. 

„Musíte tu být sakramentsky opatrní,“ řekl Kimmel. „Dostanete po tlamě, když nevěříte tomu, čemu věří všichni ostatní. Je to jako Německo ve 30cátkách.“

Afghánský migrant, který zavraždil otce své milenky, by podle očekávání měl dostat jen tříleté vězení

Afghánský migrant, který zavraždil otce své švédské milenky a pokusil se zabít i její matku, nejspíš dostane krátký rozsudek vězení. Mohl by „snadno být venku už v létě 2018,“ tvrdí profesor kriminologie Leif GW Persson.

Tento veterán Švédské národní policejní rady také řekl, že ač je u Mohammada Rajabiho prakticky ‚jisté‘, že bude zločiny páchat znovu, je vysoce nepravděpodobné, že by pro tohoto 19 letého migranta prokuratura požadovala po odpykání trestu deportaci, neboť v Afghánistánu by za to mohl dostat trest smrti.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.