AC24.cz

AC24.czZe světaJak vydělávat peníze pomocí binárních opcí

Sociální sítě

Reklama

Jak vydělávat peníze pomocí binárních opcí

Stále více lidí si v dnešní době vybírá binární opce pro obchodování na burze, někdy jako vedlejší zdroj příjmů, někdy jako hlavní zdroj příjmů. Co je to? Je to vydělávání na investicích, pomocí správného předpovídání hodnot aktiv – zda porostou, nebo klesnou. Jak začít obchodovat a jak vydělávat peníze na binárních opcích?

Je možné vydělávat peníze?

Je skutečně možné vydělávat peníze na binárních opcích? Lidé se na tuto otázku ptají minimálně dvakrát. Nejprve se ptají, když se potřebují rozhodnout, zda chtějí začít obchodovat, či ne. A potom se ptají znovu po každém neúspěchu a ztrátě peněz. Odpověď je ale vždy stejná: ano, je skutečně možné s binárními opcemi vydělat peníze! 

Pochopitelně je spousta lidí, kteří na každém online fóru stále vytrubují, že byli podvedeni. Kdo jsou ale tito lidé? Většinou tyto věci říkají lidé, kteří odmítají převzít zodpovědnost za své vlastní chyby. Jsou to lidé, kteří se nepřipravili dost důsledně na obchodování, nebo se jednoduše stali oběťmi podvodníků. 

Zároveň ale spousta lidí vydělává velké peníze, ale nechlubí se tím na žádných fórech a neradi odpovídají na otázky, které jim kladou začátečníci. Jde o to, že na to jednoduše nemají čas, protože mají spoustu práce. Koneckonců, obchodování s binárními opcemi je vysoce intelektuální práce. 

Kolik si můžete vydělat? 

Nelze určit žádné konkrétní množství peněz, který si může úspěšný obchodník s binárními opcemi vydělat, protože neexistují žádní zaměstnavatelé, a protože příjem každého obchodníka závisí na jeho schopnostech, vytrvalosti a vynalézavosti! A to je velká výhoda – LIDÉ PRACUJÍ SAMI PRO SEBE. Příjem tedy závisí na několika faktorech: 

Prvotní množství peněz, které investujete. Zde je to jednoduché: čím více peněz investujete, tím vyšší příjem budete mít. 

Profitabilita binárních opcí. Různí makléři nabízejí různé úrokové sazby. Čím vyšší procento, tím vyšší výdělek. 

Zkušenosti obchodníka. 

Pochopitelně existují i jiné faktory, které ovlivní celkové výdělky. V průměru se ale měsíční výdělky obchodníka s binárními opcemi pohybují mezi 1000 a 10000 dolary. 

Zvolte si spolehlivého makléře 

Toto je jeden z klíčových bodů, které je třeba udělat, ještě než se pustíte do obchodování. Bylo by koneckonců těžké vydělávat peníze pomocí binárních opcí, kdybyste spolupracovali s nějakou hamižnou společností. A když se na to podíváte, jen málo platforem splňuje všechna kritéria spolehlivých makléřů. Můžeme například bezpečně doporučit společnost Binatex, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchodníky. Čím se liší od ostatních platforem? 

- Pozitivní reputace a plná transparentnost. Na fórech o obchodování najdete spoustu pozitivní zpětné vazby od klientů, a to je většinou první známkou toho, že jde o spolehlivého makléře. Pokud společnost skrývá jméno svého vlastníka, nepotvrzuje svoji adresu, nebo pracovníci zákaznické podpory neposkytují jasné odpovědi, znamená to, že jde pravděpodobně o podvod. 

- Žádní otravní manažeři. Podvodné služby si najímají profesionální obchodní zástupce a dávají jim za úkol získat od klientů co nejvíce peněz, za použití jakýchkoli metod. Tito manažeři lžou začátečníkům a brání i zkušeným obchodníkům dosáhnout úspěchu tím, že jim dávají špatné rady. 

- Rychlá a spolehlivá obchodní platforma. Binatex nevyužívá poskytovatele obchodního softwaru. To této platformě umožňuje fungovat stabilně, aniž by se přetěžovala. 

- Demo účet a rozumný minimální vklad. Začátečníci jen zřídka začínají obchodovat s reálnými penězi a makléři to dobře vědí. Podvodné společnosti nutí začátečníky k velkým vkladům do svých účtů. Binatex dává svým klientům možnost naučit se obchodovat bez rizika pomocí demo účtů. Kromě toho má nejnižší požadavky na minimální vklady (již od 1 USD). 

- Vysoký úrok výdělku. Zkušení obchodníci doporučují obchodovat na platformě, jako je Binatex, která vám může poskytnout až 80% či vyšší výdělky. 

- Dostupné metody vkladu/vyplácení. Všímejte si online platebních systémů, které můžete využívat pro vklady a výběry. U Binatex můžete využívat následující populární platební metody: Yandex Money, QIWI, WebMoney, VISA a MasterCard. 

Školení 

Příprava na obchodování s binárními opcemi začíná školením. Binatex nabízí svým klientům demo účty pro online obchodování, aby se to mohli nejprve naučit a až potom začít obchodovat se skutečnými penězi. 

Suma, kterou najdete na demo účtu, je $1,000. Není možné si tyto peníze nechat vyplatit, stejně jako dividendy, které z nich získáte. Tento účet vám ale pomůže lépe porozumět tomu, jak funguje obchodování s binárními opcemi. 

Začátečníci mají často touhu investovat své peníze a začít obchodovat jakmile to bude možné. Bez alespoň minimálního školení ovšem tito nováčci většinou neuspějí a přijdou o vše, co investovali. Je lepší začít obchodovat s opcemi po menších krůčcích. Musíte sledovat světové zpravodajství a všímat si dopadu událostí na trhy. Měli byste také číst informativní články a knihy o obchodování (ideálně ne technické). 

Strategie obchodování 

Ve světě obchodování se šíří fámy o existenci určité strategie, která představuje „Svatý grál.“ Někteří lidé tvrdí, že když se budete touto strategií řídit, vyděláte až 100% výdělek, takže můžete okamžitě zbohatnout. Ve skutečnosti v binárních opcích nic takového neexistuje a každý obchodník si hledá své vlastní metody a strategie, které mu přinesou největší možné výdělky. 

Na internetu najdete spoustu navrhovaných strategií. Neočekávejte ale, že budou efektivní, protože řešení, které vám navrhne někdo jiný, pro vás jednoduše nemusí fungovat. Doporučujeme dávat si pozor na strategie, které se prodávají na internetu, zejména pokud nabízejí výdělky, které jsou na první pohled nadhodnocené a jejich developeři nenabízejí ani zkušební období. Je lepší vytvořit si vlastní strategii. Abyste toho dosáhli beze ztrát, využijte stejný demo účet, protože je to nejjednodušší způsob, jak si vytvořit strategii praktickým způsobem – ne teoretickým. 

Management peněz 

Management peněz znamená plánování každé investice. Jasně definované limity obchodování zajistí, že nebudete investovat příliš mnoho peněz do riskantních obchodů. 

Všem začátečníkům doporučujeme využít metodu fixní sazby. Fixní sazba zajistí, že budete investovat částky přímo úměrné vašim celkovým financím. Pokud máte například na svém účtu $10,000 a podle pravidel managementu peněz by vaše investice neměla přesáhnout 2%, můžete investovat $200. 

Obchodování 

Začít obchodovat se skutečnými penězi se doporučuje až po dosažení pozitivních výsledků s demo účtem. Měli byste testovat své strategie s virtuálními penězi alespoň tak dlouho, dokud nezdvojnásobíte původní vklad během jednoho měsíce. 

Doporučujeme ze začátku pracovat s relativně malým vkladem, protože obchodování s binárními opcemi pomocí demo účtu se trochu liší od skutečného obchodování. Až začnete vydělávat peníze, budete moci vklad zvýšit. Pokud během jednoho měsíce budete stále prohrávat a přicházet o peníze, snažte se najít důvody svých neúspěchů. 

Pro zlepšení strategie vám může pomoci deník. Když si budete vést deník, umožní vám to porozumět výhodám a nevýhodám vaší strategie. Zapisujte si každý obchod a brzy budete schopni analyzovat binární opce, abyste mohli vydělávat více peněz s menším rizikem. 

Krása binárních opcí je v tom, že díky nim může vydělat úplně každý. A to nejdůležitější není velikost kapitálu nebo znalosti, ale správná volba obchodovací platformy. 

Komerční sdělení

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.