Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa64% Němců chce dle průzkumu nového kancléře

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

64% Němců chce dle průzkumu nového kancléře

Silná většina Němců si nemyslí, že Angela Merkel by měla prodlužovat svou 12 letou vládu a přeje si po letošních spolkových volbách nového kancléře.

Poslední průzkum YouGov vydaný v pondělí ukázal, že 64 procent německých voličů by upřednostnilo mít nového kancléře. Významných 42 procent řeklo, že je „určitě“ čas, aby tuto nejdůležitější pozici v německé politice převzal někdo jiný, a dalších 22 procent řeklo, je „nejspíš“ čas na novou tvář.

Jen 19 procent mezitím řeklo, že by „nejspíš bylo nejlepší“, kdyby zůstala paní Merkelová. Jen osm procent si myslí, že by si určitě měla tuto pozici udržet.

Co je nejpřekvapivější, že je to i velká část příznivců konzervativní strany Křesťanskodemokratická unie (CDU) – když jen 42 procent řeklo, že by chtěli svou dlouhodobou vůdkyni zpět.

Série průzkumů z posledních týdnů ukázaly, že Merkelová a její strana ztrácí podporu od té doby, kdy si levicová Sociálně demokratická strana (SPD) vybrala Martina Schulze, bývalého předsedu Europarlamentu, jako svého kandidáta na kancléře.

Průzkum zveřejněný 27. ledna ukázal, že SPD pana Schulze se drží s CDU na stejné úrovni. Další průzkum ze 7. února odhalil, že strana paní Merkelové poprvé začala zaostávat.

Pan Schulz byl europoslancem více než 20 let a jako předseda této instituce zasedal pět let.

Za časů v Parlamentu byl znám tím, že je ještě více pro-EU než paní Merkelová, a udělal si jménu jako arcifederalista a zuřivý odpůrce Brexitu.

Nedávno prohlásil, že populismus je „virus“, který „by mohl vést ke konci Evropské unie,“ a uznal, že je tu už „reálné riziko“, že tato 60-letá nadnárodní organizace by se mohla při střetu s nacionalistickými útoky zhroutit.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+46 # olinka215 2017-02-17 13:15
Zrovna včera jsem o "inteligentovi" Schulzovi četla,že 2x propadl a nedoučil se ani na toho knihovníka. Pokud je to pravda,pak je více,než jen s podivem, koho jsou Němci ochotni následovat.
Ale oni už bto tak mají,že jdou jako husy za kýmkoliv, kdo umí hrát na jejich národní strunu.
Strašné je to,že Schultz je ještě horší než Merkelová.
Jen doufám,že pokud ho zvolí, tak se tím jen urychlí rozpad EU...

Bavorský zemský předseda strany Alternativa pro Německo (AfD) Petr Bystroň o Martinovi Schulzovi říká: „Je synonymem unijního aparátčíka. V normálním životě nikdy nic nedokázal. V jedenácté třídě dvakrát za sebou propadl, takže školu nedokončil. Následně šel do učení na knihkupce, které kvůli alkoholismu také nedokončil. Že jej SPD nominovala na kandidáta na kancléře, je děsivé.“

http
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # josh (xy) 2017-02-17 13:51
Tak, když mohli jít bezhlavě za malířem pokojů, tak tohle je dobrý skok ...a že to byl nějakej pes;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Che 2017-02-17 14:24
Citace:
# olinka215 2017-02-17 12:15
Zrovna včera jsem o "inteligentovi" Schulzovi četla,že 2x propadl a nedoučil se ani na toho knihovníka.
Ono je to prast jako uhod. Merklova s IQ-tykve udelala studium jen pres Komunistickou stranu a clenstvi v DDRacke STB, StaSi (Staats Sicherheit). Kdyby nebyla svazacka (a aktivistka a predsedkyne FDJ Freie Deutsche Jugend, socialisticke HJ, Hitlerjugend) tak by se ani na skolu jako dcera farare nikdy nedostala. Jeji "prace" radeji neni ani zverejnena.
Shchulz pry umi 6 reci, ale jinak je stejny [...] jako Merklova. Jenze nemel to stesi, ze by mohl pres komunistickou starnu studovat, urcite by to dodelal jako Merklova (me treba nedoporucili na VS jen proto, ze jsem nemel delnicky puvod).

A v Cesku? Pry ma vetsinu privandrovalec a StBak Bures. Takze i Cesi jdou stejne jako Nemci za vice nez pofiderni osobou a budou se moooooc divit, jak je bude StBak vyssavat a stahovat jim kuzi za ziva, az bude premierem.

Komu neni rady, tomu neni pomoci.

Einstein rekl: Lidska blbost a Universum je nekonecna, ale u toho Universa si nejsem jisty.
Jakyto moudry vyrok.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vladimír57 2017-02-17 15:16
Ještě větší blbec než jsme doufali. Fotka toho sulce, či jak se to čte, se opravdu povedla, čistokrevný Chocholouškův pacoš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-02-17 20:33
Vláďo, já bych ho tak nehanil. Prý chlastá reprezentačně 1. bundesligu. Na to Makrela nemá. S Junckerem si pěkně "sednou" (nebo spíš lehnou, svalí se pod stůl?). Alespoň nějaká kvalifikace! Fešák je to taky, hlavně z profilu vynikne ten typický frňák, tak co byste ještě po něm chtěli? :-) Poznámka: kdyby mi někdo za socíku nebo z kraje po 89. řekl, že Bundeswehr bude stát opět na hranicích s Ruskem a dokonce bude velet jedné naší české jednotce (připraveno k podpisu), tak bych si myslel, že se zbláznil. Vždyť Venca Flaška nám sliboval zrušení vojenských bloků atd. atp.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladimír57 2017-02-17 21:21
Jo, jo, sliby chyby. Navíc, zrzek pil stejnou ligu. Po operaci nepohrdl, ani odstátým pivem, povolil mu ho Ilja Kotík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-02-17 22:08
Já si pamatuji takový TV šot (čeho to bylo součástí si už nepamatuji), jak mu chtěli, těsně před smrtí, předat nějakou cenu. V zákulisí ho připravovali maskéři. Vyhublý, třesoucí se si stěžoval: "Všichni tu chlastaj a mě nechtěj dát ani malou štamprličku"! Pak mu někdo podal štamprle nějakého chlastu. Vrhl se na to jak slepice po flusu. Typický notorický alkoholik, kterému je chlast víc než vlastní život.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vítězslav Crha 2017-02-17 22:34
Venca flaška měl tak plamenné řeči,že z toho mám ještě dnes zadýmený klobouk. Nic se nestalo,jenom jsme jaksi zchudli na majetku i na duchu. To samé se týká Německa,kde Pouhopouhá rybka,rybička makrela šupinatá entita způsobila to,že tolik hrdý stát s obrovským potenciálem sebevědomí,je dnes jako přidušená ještěrka s odlomeným vocáskem. Nenajde se nikdo,kdo by se postavil do čela tohoto státu s pravdou na rtech a silným a odhodlaným pohledem. Já tam snad pojedu a uzurpoji si moc nad tímto státem,abych jim stejně jako romům vysvětlil,že by je dědové a tatové za to jak se chovají k smrti dokopali. Pak bych Bundeswehr přejmenoval na ČSA a šel bych vyprovodit smrtonosné lékaře a odborníky islámského státu. Oni nejsou běženci,protože jsou to naverbovaní cestovní vojáci IS a mají jediný úkol a to až se položí bankovní systém dostanou zbraně a dokončí dílo zkázy. To je pravá indoktrinace těchto čmoudů do EU. A teď běž a vyvrať mi to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # JoeJoe 2017-02-17 18:14
Oba nevolitelni. Schulz z rodiny ss.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaris 2017-02-18 06:40
U tehle politickych nestvur je treba mit hlavne ten spravny rodokmen. A to Schulz i Merkelova oba maji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Josef Švejk 2017-02-17 13:51
Je zajímavé, jak Němci čas od času naprosto zblbnou a vyberou si inteligentně tu malíře ondy zase knihovníka za své vůdce. Zřejmě jim řádění Dorothey nestačí a celou svou duší zase touží po polévce rozdávané Ruskou armádou mezi zbořenými baráky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-02-17 14:01
Možná jsou oběti monetárního systému víc než kdo jiný, kapitánů průmyslu ne ale o patro výš šejdířům vyhovují právě tyto typy kdy netrpí méněcenností. A doba babylonu a zmatení jazyků významů a možnosti porozumět kdy není čemu bude překonána individuimi. Pořád nemějte strach že svět ustrnul a nevyvíjí se do čipovanců trestného obludária potrhlých.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Che 2017-02-17 14:43
Citace:
# Josef Švejk 2017-02-17 12:51
Je zajímavé, jak Němci čas od času naprosto zblbnou a vyberou si inteligentně tu malíře ondy zase knihovníka za své vůdce.
Makrela neni intelektuelne vyse nez Scholz, co "dosahla" bylo pres komunistickou stranu a per vagina.
Jenze v parlamentarnich strukturach jako v Nemecku ci Cesku nevoli lide hlavni osobu, ale nejaka strana ci koalice a vse je jen korupce a boj o koryto, volby jsou ev. prislusne cinknute. Jine by to bylo, kdyby presidet byl volen lidmi a mel take nejakou pravomoc (jako USA ci Rusko) a ne fiugurka jako Zeman, ktery skoro zadnou pravomoc nema.

A potom, nekolik inteligentnich lidi nemuze prehlasovat stado blbcu, kterym na tvorbu mineni staci kobliha.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jarin G. 2017-02-17 20:42
Che, tentokrát s tebou nemohu souhlasit!!! Přes vaginu? ;) Viděl ty jsi ji vůbec někdy? A to i na fotkách, kdy byla mladá? O ni by si ani kolo neopřel ani náš 5kkt či Popo, natož aby s ní někdo....no fujtajbl! Myslím si, že i to je jeden z důvodů, proč podporuje islamisty. Taková burka i z Makrely udělá "možnost", že tam někde uvnitř je žena!!! Samo to není nic proti tobě, jen taková srandička.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vladimír57 2017-02-17 15:25
sralbotka, šláfendrek, němcová a další, z kterých se mohla spousta našinců zbláznit. Všude je to stejné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # contumax 2017-02-17 15:36
Vladimír

Přesně, všude jeden duch, duch zla...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Monika lkema 2017-02-17 13:59
Z blata do louže ! Copak může udělat pro Německo nedoučený knihovník víc než-li už zlikvidovala Merkelka ? Wir schaffen das NICHT !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # dascha 2017-02-17 14:53
Jo, Jaku, už po nás jdou. Zrovna minulý týden někdo zazvonil u mých dveří a představil se jako někdo z ČT a chtěl vědět co sleduji. A protože jsem dost impulsivní, tak jak řekl ČT, tak se mi zatmělo před očima a už jsem jela..( spíš křičela). Vím, že si rozhovor nahrával, sám mi to řekl. Žádnou průkazkou se neprokázal, tak vlastně nevím, co to bylo zač. A když chtěl vědět, cože tedy sleduji, když ne ČT, Tak jsem odpověděla, že si to může nejen nahrát, ale i zapsat a že sleduji RTV. A to byl konec rozhovoru. Takže kdybych se dlouho neozývala, tak jsem asi někde v " báni"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Josef Švejk 2017-02-17 15:06
Krajně nezodpovědné chování je v ČEZku hluboce zakořeněné. Rodiče za války jistě poslouchali Londýn, za totáče Svobodnou Evropu a vy teď když tu svobodu tady máme, posloucháte RTV.
Češi jsou zjevně s něčím neustále nespokojeni. Jako ta paní, co měla dvě ňadra a tři zuby. Místo aby byla ráda, že nemá tři ňadra a dva zuby, nebyla ráda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # dascha 2017-02-17 15:16
Vy mě, Švejku, vždycky rozesmějete. Dal jste si velice příhodný Nik.Jo, a máte pravdu. jako mladinká jsem poslouchala svobodnou Evropu a myslela si, že co ze západu, toť pravda svatá. S posloucháním Londýna nevím, ale asi těžko, protože z vyprávění babičky k nim do domu zhruba každý týden vtrhlo gestapo, protože jaksi jim babiččin bratr nechtěl říci, co kde ukrývá.Kdyby řekl, tak bych se nenarodila. Svobody se nedožil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2017-02-17 16:05
Tak nevím co jsem si měl myslet o tom že prý přišli 2. od čezu a vykládali mi že bohemia energy půjde do krachu a chtěli mi odpojit elekriku, pověděl jsem jim mám zaplaceno a chtěl jsem zavřít dveře a že prý to mohou zapojit od nich. Tak sem jim řekl ať na nic nešahají a zavřel, cca. 4. měsíce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-02-17 15:26
Dasha

Je to divný, to jsem nevěděl...

Nenech se rozhodit, bude hůř...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # dascha 2017-02-17 15:41
Neboj, Contumaxi, mě už asi nic nerozhodí. A pořád doufám , že přece- SAKRA už musí být jednou líp!! Nebo opravdu líp už bylo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-02-17 18:37
dasha

Svět se žene k jistému konci, lidi o tom nechtějí ani slyšet ale lidé jsou už tak zkažení, že nevidí a neslyší...

Věci, či události nebo stav společnosti je hrozný...

Všude panuje chamtivost, a hlavně vystydla láska...

Nikdo nechce spolupracovat, pokud si lidé přestávají pomáhat, přestávají být lidmi...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # alojz 2017-02-17 15:46
Po čertovi anděl nikdy nepříjde..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Petr Turek 2017-02-17 15:54
Německý národ, který je neskutečně vzdělaný v mnoha sférách si před 2.světovou válkou i v roce 2017
určitě vybere dobře. Geneticky se tomu říká chyba v chromozomu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-02-17 16:53
Petře víš v čem je podle mne asi největší problém? V tom, že většina Němců má slovanské kořeny (geny) z doby možná před tisícem roků, kdy je německy mluvící část "zgermanizovala " a největší množství jich bylo právě na území bývalého východního Německa (Lužičtí Srbové a další). A protože, podle nejnovějších výzkumů vědců zabývajících se DNA, je náš rodný jazyk zakódován právě v naší genetické paměti, tak když se "odrodíme" začneme hovořit jiným jazykem, tak přestaneme rozumět sami sobě a také světu je to všechno v háji. Viz např. dnešní Ukrajinci, kteří odvrhli svůj mateřský jazyk, který mají otištěný ve své DNA začali hutoriť nějakým haličským nářečím a pak se diví, že ničemu nerozumí. Prý je nám ukrajinština bližší než ruština. Prdlajs - rusky rozumím a nemusím se ji ani učit (mluvené ruštině) a Ukrajincům není rozumět skoro nic. Takže tady bude ta největší chyba v "chromozomu" - a ten samý problém mají asi i Švédové a Norové - taky kdysi prastará slovanská území. O tom svědčí i názvy mnohých řek a obcí na skandinávském poloostrově. Takže ano Petře - máš naprostou pravdu - chyba v chromozomech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Petr Turek 2017-02-17 17:53
Pěkné rozvinutí myšlenky. Jinak doporučuji nezávislého německého novináře- Ken Jebsen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Lubinen 2017-02-17 16:59
Němci opět ,,nezklamou''a zase všechno poserou.Nejhorš í, že to odnesou jako tradičně i jiný národy , ten náš za vydatné pomoci sudeťáků z KDUČSL a socanů s babišovci .Pane Bože zbav Nás těch debilů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumax 2017-02-17 18:32
Vatikán jim přidělí jiného kancléře, ještě horšího, ilumináta...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # JoeJoe 2017-02-17 18:55
To je parecek k pohledani. Fanatik s psychopatkou. Geny se nezaprou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lucif 2017-02-17 19:49
Aký je v nich rozdiel?
Schulz:


Merkel:


Obaja chazari ako bič..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás