Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNigel Farage varuje Europarlament: „V roce 2017 budete v ještě větším šoku“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nigel Farage varuje Europarlament: „V roce 2017 budete v ještě větším šoku“

Vždy zábavný Nigel Farage dnes v Europarlamentu opět zazářil.

Farage správně europoslance varoval před touhou po „více Evropy“, když občané v téměř všech zemích jsou takovou politikou už znechuceni.

...

Částečný přepis Farage

Dnes ráno jsem se cítil, jako bych se účastnil shromáždění nějaké náboženské sekty. Je to jako kdyby globální revoluce 2016, Brexit, Trump a italské odmítnutí v referendu šly úplně mimo vás.

Nejste schopni se postavit faktu, že tenhle cirkus v těchto volbách 2017 projede celou Evropu. Spoustě občanů teď už dochází, že takováto forma centralizované vlády prostě nefunguje. … V srdci toho všeho je základní zádrhel: Pan (jméno nerozpoznatelné) dnes ráno řekl, že lidé chtějí více Evropy.

A to nechtějí. Lidé chtějí méně Evropy. Vidíme to zas a zase, když lidé mají referenda a odmítají různé aspekty členství v EU. Probíhá však cosi ještě daleko základnějšího. … Není pochyb, že mnozí z vás nejspíš svými vlastními voliči, pokud vím, pohrdáte, protože zrovna minulý týden tak respektovaná skupina jako Chatham House publikovala ohromný průzkum z 10 evropských států a jen 20% lidí chce imigraci z muslimských zemí. Jen 20%. … Což znamená, že vaši voliči k tomu zaujímají tvrdší linii než Donald Trump, nebo já, nebo upřímně řečeno kterákoliv strana sedící v tomto Parlamentu. Já prostě nemohu uvěřit, že jste k tomuto faktu slepí, i když paní Merkelová teď už udělala čelem vzad a chce posílat ty lidi zpátky. Dokonce i pan Schulz už si myslí, že to je dobrý nápad.

A skutečností je, že Evropská unie nemá v její současné formě žádnou budoucnost. A mám podezření, že vás v roce 2017 čeká ještě větší šok, než jste zažili v roce 2016.

Opětovná analýza šancí Le Pen

Přívrženci Le Pen jsou z té samé socioekonomické třídy jako příznivci Trumpa a příznivci Brexitu. Eurointelligence nabízí tento náhled na tuto situaci.

Elity versus ušlápnutí – francouzské vydání

Podíváte-li se na voliče Emmanuela Macrona, mohlo by vás zajímat, jaké jsou jeho šance zvítězit proti Marine Le Pen. Agentura Ifop se podívala na profily těch, kdo mají v úmyslu pro něj hlasovat. Jedna z ohromujících statistik ukazuje, že Macron získává jen 14% z pracující třídy, to samé je s Jean-Luc Mélenchonem! V této třídě Le Pen vede s 37% podpory, zatímco Benoit Hamon si vede trošku lépe než ostatní s 18%. Nejvíce vypovídající rysem toho podle nás je, že vzdělanější lidé spíš hlasují pro Macrona a méně vzdělaní pro Marine Le Pen.

Vzdělání bylo jednou z dělících linií i u hlasování o Brexitu a v amerických volbách a my všichni víme, co se tam stalo. Přidejte k tomu, že Macron je favoritem měst, ale ne jejich okrajů, neblaze proslulých banlieus, a skončíte s kandidátem elity proti kandidátovi ušlápnutých. A není to tak, že by imigranti žijící v těch banlieus byli proti Le Pen, jak by leckdo očekával. Mnozí z nich tam teď po nějakou dobu jsou a tou poslední věcí, kterou by chtěli, je více imigrantů.

Jestli to ve druhém kole skončí tak, že to bude Marine Le Pen a Emmanuel Macron, tak asi uvidíme další klání mezi kandidátem elity a hvězdou ušlápnutých? Ti v podstatě stojí za dvěma odlišnými světovými názory. Le Pen dělí svět na globalisty a vlastence. Macron na progresivní a konzervativní, uvádí Journal du Dimanche. A v USA vidí Chris Arnade vítězství Trumpa jako důsledek sociální izolace nedovzdělaných bělochů. Mohlo by k tomu dojít i ve Francii?

Lidé už toho mají dost. Právě proto jsou sázky na vítězství Marine Le Pen ve Francii značně podceněné.

Zdroj: zerohedge.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+42 # .lak 2017-02-16 11:15
Více asiatů a afričanů sorošova bussines z prostředků evropanů. Co nám to vlastně bruselon industriálka vyvádí za dluhový a dotační systém kontinentální dehonestace defraudace?
+18 # Lucif 2017-02-16 11:54
.laku, iba eurodydlace :)
+13 # .lak 2017-02-16 13:12
+42 # Lubinen 2017-02-16 11:39
Čím víc jim po teče do bot tím rychleji se přiblíží válečný konflikt,který by mohl oddálit pád těchto zrůdných vlád.
+36 # contumax 2017-02-16 12:05
Lubinen

Jenže si řežou větev pod sebou, kdo nic nemá nic neztratí ale oni budou kvičet jako prasata před porážkou....!!!
+37 # Lubinen 2017-02-16 12:26
Ve svý zbloudilý naivitě si myslí , že můžou přežít a vlastnit tudle planetu , naivní a sobecké.
+40 # Cyril 2017-02-16 13:23
Ale taky je pravdou, že válka je válka a jakýkoli válečný konflikt na území Evropy velkého rozsahu může stát jednoho [...]a za druhým z europarlamentu jejich podělaný život. Ve válce je bude chránit kdo? Válka je neřízené zabíjení, ve válce se znásilňuje, ničí, zabíjí.. je to válka. aby se nedivili, kdyby začala válka, že oni skončí s kuklou v hlavě jako první. Je to pouze realita, která může nastat. A oni to ví. Lidi zatím drží určitý zákon, systém. Ve válce je jediný zákon: život a smrt. Myslím, že by se našlo xxx lidí, který se kvůli sorosům a euro[...]ům zbortil život a ti by si je našli a mstivě popravili. Bejt nima, válku bých raději nezačínal.
+9 # contumax 2017-02-16 16:18
Cyril

1 ***
+4 # Karel 2017-02-17 12:18
A kdo bude umírat ve válce ..? zase jenom ubyčejní lidé ,protože prasata se někde schovají a přečkají to nehorší . Až bude po všem tak příjdou a budou mít plnou pusu hrdinských činů. Z historie sme se už mohli poučit že válku nejvíce odskáče ten který za nic nemůže . Zase jenom my normální lidi....
+54 # Ondra.t 2017-02-16 12:06
Nechci se chválit, nebo se povyšovat, ale vůbec se mi nelíbí ten názor, že proti globalistům volí jen hloupí dělníci. Vzdělaní prej mají "rozum" a volí konzervativce a vůbec celý ten bordel. Nejsem nevzdělanec a i tak volil bych Trumpa (ikdyž samo ruku do ohně za něj nedám. Panáček potřebuje trochu víc času, aby se skutečně projevil o co mu fakt jde), nebo Le Pen. V tomhle světle by asi nebylo od věci i říci co mají za školy tito rádoby "vzdělanci". Můj skromný odhad je, že jsou to hlavně pseudohumanisti , filozofové a další podobná "nefakčenko" pakáž co profituje pouze na statních dotacích. Pak můžeme směle filozofovat o tom kdo je "nevzdělanec" a kdo je ten skutečný hlupák ;)
+35 # Lucif 2017-02-16 12:53
Presne, to ma tiež zarazilo. Ale Farage čerpá asi len z prieskumov, ktoré robia sorošovské NGO - u nás sú "zlé" voľby tiež vždy zhadzované na babky a stredoškolákov. Za "vzdelancov" totiž považujú len svojich aktivistov a absolventov rôznych politickú korektnosť vyučujúcich smerov.
No a o západnom vzdelávacom systéme tu dával dobrý link včera Švejk:
eurasia24.cz/.../...

Ten priepastný rozdiel medzi generáciami odchovanými socialistickým školstvom, alebo hoci jeho zbytkami na jednej strane, a super-korektným školstvom západným na strane druhej, je dosť výrazne vidieť, čo môžem potvrdiť z osobnej skúsenosti, a to som sa pohyboval iba v regióne DACH (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko). Jediné čo týmto odchovancom nikdy nechýba je sebavedomie.
+9 # contumax 2017-02-16 16:20
Lucif
1 ***
+36 # Pokémon 2017-02-16 12:26
zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/182473-velky-migracni-protest-pristehovalci-se-bouri-a-zustanou-doma/

Prý migranti v USA na protest kvůli Trumpovi nepůjdou dnes do práce. No, těch patnáct lidí, kteří byli ochotni pracovat jistě ekonomiku v zemi nepoškodí.
+26 # Historik 2017-02-16 15:28
No konečně jsem se dneska pobavil a zasmál. A nechtěli by na protest odejít, aby se všem stýskalo.

Tak mě napadlo, že bych zítra nešel do práce na protest proti přijímání migrantů v Brně. Venku už se dělá hezky, bude pátek, příjemně bych podemonstroval a odpočinul při držení transparentu. Samozřejmě bych měl plný plat a kdyby si na mě zaměstnavatel otevíral ústa, sesypala by se na něj mediální a lidskoprávní tlupa. No neberte to.
+28 # contumax 2017-02-16 12:46
Na varování nedají ani náhodou, ještě si z toho dělají srandičky...

Varování na ně neplatí...

Mezinárodní zákony pro ně neplatí...

Žádné smlouvy pro ně neplatí...

Hádejte co na ně platí...???
+35 # Cyril 2017-02-16 13:26
bohužel na prasata platí vždy a jen tvrdá síla. Je to historie. Není to jen populistický žvást. Je to realita. Je to potvrzené historicky. Jinak se říká: na hrubý pytel, hrubá záplata.
+17 # dascha 2017-02-16 14:09
Velký bič a malý dvůr????
+8 # Zdeněk1 2017-02-16 17:10
Bič a hodně malej dvorek.
+39 # Ignác 2017-02-16 13:36
Mě je to u ... Ať otočili, posílají je zpět, střílí, integrují ... Stejně je to jen fasáda za účelem udržet EU za každou cenu a z násilného prosazování mají strach. Ne, že by toho nebyli schopni, ale MOC dobře vědí, že by tím SVOJI hračku jménem EU rozbili. Chtějí nás jen uchlácholit a chytli se názoru, že "takovou EU nechceme". Omyl, my už nechceme ŽÁDNOU EU! Nic! Žádné kompromisy! My chceme pryč a s vámi skoncovat!
+15 # contumax 2017-02-16 17:16
Ignác

Neboj Ignác ono to vyhnije samo...!!!

Všechno, všechno co není spravedlivé časem padne, někdy dřív někdy později ale padne ...

Žádná říše není věčná, vyhnije ať chtějí jak chtějí...
+12 # květák 2017-02-16 20:10
Evropská monarchie určitě brzy padne...o svobodě a triviální spravedlnosti pro členy této monarchie se nemá cenu bavit.....vládc i to prostě nezvládli...dik tatúra samolibých debilů...neznám jinou definici..
+9 # JoeJoe 2017-02-16 20:27
Farag je borec !!!! Tato politicka luza by si mela sama ostudou poradne propleskat hubu.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás