Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBývalý analytik NSA: Zpravodajská komunita přešla do nukleárního režimu, Trump „chcípne v žaláři“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bývalý analytik NSA: Zpravodajská komunita přešla do nukleárního režimu, Trump „chcípne v žaláři“

Podle bývalého analytika NSA Johna Schindlera určité složky zpravodajské komunity už proti prezidentu Donaldu Trumpovi přešly do nukleárního režimu a přísahají, že „chcípne ve vězení.“

Bývalý profesor Válečné námořní akademie Schindler je známý svými provokativními tweety, ale to, co co odhalil dnes, stejně zvedá obočí.

Jiný uživatel Twitteru se Schindlera zeptal:

„Co si myslíte, že se zrovna teď odehrává uvnitř NatSec (národně-bezpečnostní komplex) po Trumpově „zpravodajském“ tweetu z dnešního rána?“

To byl odkaz na Trumpovo tweetování o tom, že přes členy CIA a NSA ilegálně unikaly informace do Washington Post a New York Times.

Schindler odpověděl: „Teď už jsme nukleární. Válka zpravodajské komunity přechází do nového levelu. Jak to vystihl kamarád ze špičky zpravodajské komunity, který začal svou řeč: „Chcípne ve vězení.“ 

Schindler je jasně na straně s tímto svým kontaktem ve zpravodajské komunitě, ať je to kdokoliv, jelikož rovněž tweetnul: „Tady není problém zpravodajství USA. Je to prezident spiknutý s ruským zpravodajstvím. Podrobností je spousta, ale podstata je prostá.“

Tento bývalý analytik NSA rovněž spekulovat, že ve zpravodajském centru by se mohl objevit nějaký ozbrojený Trumpův přívrženec a pokusit se v odvetě o teroristický útok, než bude zastřelen.

Trumpova válka se zpolitizovanými živly ve zpravodajské komunitě se eskaluje poté, co Demokrat Chuck Schumer prezidenta počátkem ledna obvinil, že „je opravdový pitomec“, když se do nich pouští.

„Dovolte mi, abych vám řekl, že vy se pouštíte do zpravodajské komunity, když ti mají od neděle šest způsobů, jak vám to vrátit,“ řekl Schumer Rachel Maddow z MSNBC.

Jak jsme zdůrazňovali včera, hluboký stát už rozběhl zoufalou snahu o sabotování Trumpa, když k rezignaci generála Flynna došlo v důsledku soukromé telefonní konverzace, která unikla k proti-Trumpovským fanatikům uvnitř zpravodajské komunity.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+67 # zleoš 2017-02-16 11:08
Trump není naivní idealista a ví s jakými neřády se pustil do křížku. Uvidíme jaké karty má v ruce. Osobně se těším až vytáhne tu s řádným vyšetřením 9/11.
+25 # contumax 2017-02-16 12:01
Zleoš

Jo ďábel nikdy nespí...
+14 # Jaroslav Kukla 2017-02-16 14:43
9/11 uz bolo vysetrene, ako aj vysledky vysetrovania, vid slovensky preklad na google- Krvave slobodomurarske odtlacky orstov zanechane na 911 utokoch...
+15 # Jaroslav Kukla 2017-02-16 14:53
Slobodomurari Zapsdu( Modra loza) robia to iste dvakrat, v nasom Dualnom a Dvojpolarnom svete! Zakodovali Dvakrat koniec casov nasej civilizacie,raz do mrakodrapov USA, a druhy krat do 9/11 demolicie Dvojiciek avWTC7...Dvakra t zautocili na Dvojicky( v roku 1993 a 2001), a Trump bude zrejme druhy prexident USA
verejne popraveny pred slobodomuraskym i symbolmi,ako bol JFK, ritualne popraveny v Dallase,pred nedokoncenou pyramidou na Delay Plaza, v meste plnom symbolov Modrej loze...
+17 # Richard 2017-02-16 14:56
Trump NENÍ za zelena utržený..........

Nijak nezpochybňuji to že udělají vše aby se hop zbavili nebo zpacifikovali.
Nijak nezpochybňuji i to že můžou i vyhrát.....
ALE
jak píšeš: Trump není naivní idealista a ví s jakými neřády se pustil do křížku.
A
podporuje ho stará garda která to dala velmi výrazně najevo.............

Pokud bych si měl vsadit... sázím na Trumpa.

Je klidně možné že přijde období kdy bude vypadat ,,zpacifikovaně"..........ALE?

A též připomínám jak se pokoušejí zavírat pedofily.
Stačí když jeden, dva, tři promluví před soudem......... ..
0 # Jarin G. 2017-02-16 23:27
.
+17 # Vítězslav Crha 2017-02-16 16:03
Tak to jsem chtěl napsat asi v tom smyslu,že nyní probíhá seřazení všech zpráv a podkladů,které vedly k odstřelení budov v New Yorku. Dnes se pečlivě také připravuje postup táhnutí trumfů posloupně tak,aby to celé nepůsobilo chaoticky a výsledek a závěr byl naprosto zřejmý a neoddiskutovate lný. Jakmile toto bude a to i v případě,že by se podařilo jakýmkoliv způsobem umlčet Trumpa,jsou již připraveni lidé a instituce,které celou tuto věc vytáhnou na světlo Boží. On žádný šok nenastane,proto že se o tom z 80% ví,janom nenastala politicky vhodná chvíle na obsahové zveřejnění. Pak ale bude rána od padlých na maistreamech. Ta totiž bude zcela zásadní a zásadní bude i pro politický systém vedení EU. V tomto zveřejnění totiž půjde o mnoho víc, než pouze o tuto kauzu. Bude třeba narovnat apokaliptický systém světové moci a NWO a ten odstavit od práva a moci. To změní strašně moc věcí najednou a to budou lidi teprve zírat.
+5 # zleoš 2017-02-16 19:55
Vidím to stejně, s jedním rozdílem - 80% kteří ví považuji za hodně optimistický odhad, osobně ten poměr odhaduji následovně:
- - -

20% (max.) ví a má legraci z vypařeného vraku letadla u pentagonu, pádu budovy číslo 7 způsobeném požárem kancelářského vybavení, atd.

60ti procentům je to jedno, je 'politika nezajímá'. Pro ně platí 'Kdo se nestará o politiku o toho se postará politika.'

Zbytek, 20% nebo více, tzv. strážci systému, jsou v této a souvisejících věcech ve stavu hypnózy a naprosto neschopni věcné diskuze. Slunce pro ně vychází v americe, rusko je říše zla, Stalin byl masový vrah, multikulti je budoucnost lidstva . . .
Pouhé připuštění si možnosti, že věci jsou jinak než jim nacpala do hlavy oficiální propaganda by jim rozbilo jejich pevný světonázor, a přiznat si lživou podstatu jejich pohledu na svět jim nedovolí přebujelé ego. Pokud na diskuzi přistoupí, nebývá to více než jednou, ukončí ji doporučením ať si jako konspirační magor nasadíte alobalovou čepici aby vás nesledovali ufouni nebo podobně věcným argumentem.

Může překvapit rozdělení do skupin, lidé s nižší inteligencí jsou blíže středu - jej jim to jedno, inteligentní jedinci zaujímají spíše vyhraněné pozice na jedné ze stran.
Dospěl jsem k tomuto pomocí pokusů na lidech - v práci a mám dostatek subjektů k testování :)

Hranice mezi skupinami nejsou ostré.
- - -

O to zajímavější budou reakce veřejnosti až se pravda o 9/11 a obecně o tisíce let probíhajícím spiknutí proti lidstvu stane zjevnou a neoddiskutovate lnou.
+45 # Lucif 2017-02-16 11:42
To je v poslednom čase medzi Sorošovcami populárny slovný zvrat: "jadrová voľba".
No, len aby neschytali nejakú nečakanú "jadrovú odvetu" :).
+28 # Lubinen 2017-02-16 11:57
Jelita si s námi pohrávají jako kočka s myší ,co všecko se z toho vyklube bude rozhodně zajímavý.
+19 # contumax 2017-02-16 12:02
V posledních časech, to ale ta zdegenerovaná kočka nebude mít moc lehký...!!!
+2 # lahvoňane 2017-02-17 00:10
V to doufejme
+27 # Willbr 2017-02-16 12:31
Opět někdo "bývalý". Tentokrát bývalý analytik NSA. S těmi "bývalými" se snad rotrhl pytel. Na druhou stranu, oni jako bývalí nemají už co ztratit a tak alespoň rozeštvávají. A budou rozeštvávat tak dlouho a vytrvale, až se jim rozeštvat skutečně podaří.
+15 # Lucif 2017-02-16 13:44
Trump prijal rezignáciu Flynna:
www.eurasia24.cz/.../2316
-19 # bambula336 2017-02-16 15:29
Trumpa právě mocensky "vykastrovali". V podstatě včera skončil a dál bude jen zmateně odvolávat co nařídil a nařizovat co odvolal až přestane být zajímavý. byl to zajímavý pokus o změnu, ale neměl šanci.
+9 # zleoš 2017-02-16 20:02
máš dobře zvolený nickname
+6 # květák 2017-02-16 20:35
Ten Trump musel mnoha lidem šlápnout na kuří oko....vždyť za necelej měsíc toho tolik zkazit nemohl...asi jim končí vegetování a začnou asi makat.to se neodpouští....a asi se USA mění....myslím si, že minulou Ameriku za vlády..Obamy.,B ushe...aj....ce lý svět nenáviděl...a mohlo by se to změnit...
+8 # cawes 2017-02-16 21:39
Američania, obyčajní ľudia žijú v predstave, že sú najväčšou krajinou na svete, najmúdrejší, najbohatší, spravodliví, lebo ich súdnictvo funguje... Nemajú si prečo myslieť niečo iné, vedia len to čo im prináša tlač a tv a navyše hrdinské filmy kde vždy víťazia.
To je akoby ste prišli u nás do krčmy a vykladali miestnym o nanotechnológiá ch. Nepodceňujem ich, ale s veľkou pravdepodobnosť ou inžiniera pošľú do riti.
A zrazu došiel strapatý, žoviálny chlap a tvrdí im že sú chuobní, kasa je prázdna, ich deti zomreli v zbytočných vojnách, rozdrbali celú planétu, pepsi cola je najškodlivejší nápoj, ich akčný hrdinovia sú teplí, mosty a priehrady sa rozpadávajú, atómovky sú v stave ako ukrajinské, nemajú vedcov a už ich nemajú ani za čo kúpiť, CIA je na to aby ich uniesla a dopravila do USA a začisťovala, všetko okrem burákov a vody sa robí v Číne
....už sa mi nechce písať
0 # bambula336 2017-02-17 09:52
Asi jsem to napsal moc ve zkratce: Výhru Trumpa ve volbách jsem uvítal, jako příslib možné změny. Bohužel se ukazuje, že to co Američané označují jako "deep state" je natolik mocné, že tři týdny po inauguraci přišel o zásadní oporu své administrativy- gen. Flyna. Druhého Flyna nemá a na setkání z Lavrovem umlčeli Američané v delegaci svého ministra Tillersona hned poté co pozdravil a novináře vykázali. Tak kdo to řídí??? To nezmiňuji výlevy nové velvyslankyně USA při OSN nebo nedávné prohlášení o Ukrajině od tiskového mluvčího Bílého domu.
Vypadá to jako, že je Trump zahnán do kouta a ještě letos zažije pokus o jeho odvolání. Ne nadarmo začala německá BDA vyšetřovat jeho ekonomické vazby na Rusko a ze senátu USA vzešla iniciativa na prošetření spolupráce Trumpa s Ruskem.
Jeden den chce mít dobré vztahy s Ruskem a druhý den vyhrožuje Ukrajinou a Krymem. A na ruské hranice se stěhují další jednotky USA.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás