AC24.cz

AC24.czZe světaTakto překvapivě Trump okomentoval únik tajných informací rozvědky USA

Sociální sítě

Reklama

Takto překvapivě Trump okomentoval únik tajných informací rozvědky USA

Americký prezident USA Donald Trump okomentoval únik tajných informací ze zpravodajské komunity USA do amerických médií.

„Skutečný skandál spočívá v tom, že tajné údaje „rozvědka" nelegálně rozdává, jako by to byly bonbóny. To jsou velmi neamerické způsoby!", napsal Trump na své osobní stránce na Twitteru.

Trump také prohlásil, že americká výzvědná komunita nezákonně poskytuje údaje hromadným sdělovacím prostředkům USA.

Před tím řada amerických médií sdělila, že přední poradci prezidenta USA Donalda Trumpa se nacházeli ve stálém kontaktu s osobami, spojenými s ruskými tajnými službami, během předvolební kampaně. Ve Službě zahraniční rozvědky RF nazvali tyto zprávy „nepodloženými výmysly".

Loading...

Komentáře   

+46 # cacas 2017-02-15 20:12
Skutečný skandál spočívá v tom, že je vůbec potřeba před veřejností něco utajovat. To jsou velmi nedemokratické způsoby! Jen dobře informovaný lid může dělat dobře informovaná rozhodnutí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # josh (xy) 2017-02-15 20:47
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Martin 2017-02-15 22:42
tohle dává rozhodně větší smysl než čím nám lžimédia vymývají mozky:

www.whatdoesitmean.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jarin G. 2017-02-15 21:43
Doník mluví o skandálu, ale já cítím, jak se nám den ode dne začíná stále víc a víc "zařazovat". Ocituji z dnešní "Nové republiky": PaulCraigRobert s
Před necelým měsícem jsem napsal, že v USA probíhá „barevná revoluce“. Prvním jejím náznakem bylo vyšetřování CIA, FBI a NSA (National Safety Agency), cílené proti Trumpovu kandidátovi na funkci poradce Národní bezpečnosti generálu Flynnovi. V úterý večer toto spiknutí, vedené heslem „zbavit se Flynna“ konečně uspělo. Generál Flynn byl přinucen nabídnout svou rezignaci - a Trump tu rezignaci přijal.
Trump zradil sám sebe.
Flynn nebyl určitě svatý a nade všechny moudrý muž, který by i jednou rukou dokázal spasit svět. Čím však skutečně byl, pak byl úhelným kamenem Trumpovy politiky národní bezpečnosti. A byl to i on, kdo se odvážil dříve nemyslitelného. Odvážil se totiž prohlásit, že překrmené společnosti americké bezpečnosti musí být zreformovány. A navíc se pokoušel podřídit CIA a sbor náčelníků štábů americké armády prezidentovi prostřednictvím Národní bezpečnostní rady.
Řečeno jinak: Flynn se odvážil jít do křížku s mocí a autoritou CIA a Pentagonu a vrátit je zpět pod pravomoc Bílého domu. Vedle toho chtěl Flynn spolupracovat s Ruskem. Ne proto, že by Rusko miloval, ale proto, že uvažoval racionálně. Věděl, že Rusko není ani pro USA a ani pro Evropu hrozbou, a uvědomoval si i společné zájmy, které USA, Evropa a Rusko mají. Což je ovšem ve Washingtonu DC uvažování neodpustitelné a zločinné.
A tak neokonzervativn í „hluboký stát“ (myšleny CIA, Pentagon a vojenskobezpečn ostní komplex), pod idiotskou záminkou telefonického rozhovoru Flynna s ruským velvyslancem, hovoru zcela otevřeného a monitorovaného, přinutil Flynna rezignovat.
A Trump, jak už shora řečeno, jeho rezignaci přijal.
Od momentu, kdy Trump do Bílého domu vstoupil, schytával od neokonzervativn ích médií, od Kongresu, od hollywoodských „hvězd“ i od evropských politiků ránu za ranou. A on ty rány přijímal, aniž by je vracel zpět. Jeho proslavené „you are fired“ (jste propuštěn), najednou z jeho slovníku zmizelo.
Ale já jsem stále v sobě hřál naději. Chtěl jsem doufat. Cítil jsem, že doufat je mou povinností.
Ale dnes nás všechny Trump zradil. Místo, aby Flynnovu rezignaci odmítl a namísto ní vyhodil z úřadu ty, kteří se odvážili toto směšné obvinění proti generálovi ukuchtit, vzal Flynnovu rezignaci jako fakt.
Což není jen ukázkou jeho zbabělosti, ale jde především o jeho zradu na sobě samém, protože teď bude Trump v Bílém domě naprosto opuštěný, vystavený tlaku studenoválečník ů Mattise a Pence. Čili lidí, kteří chtějí válku a jež realita nezajímá.
Flynn mým hrdinou nebyl. Ale nade vší pochybnost byl hrdinou Trumpa. A Trump jej hodil přes palubu.
Důsledek té zrady bude nedozírný. „Hlubokému státu“ stačilo ke „kastraci“ Trumpa několik málo týdnů. A všichni ti, kteří by byli ochotni za novým prezidentem stát, budou nyní vědět, že on za nimi stát nebude – a proto se od něj odtáhnou. A neokonzervativc i se budou po eliminaci Flynna, coby jejich nejnebezpečnějš ího nepřítele, cítit na koni – a budou tlačit dál. A znovu a znovu.
Dobře to dopadlo braši. Hluboký stát vyhrál!" Bohužel, takový je vývoj. A takové ty drobnosti, jako Rusko musí vrátit Krym, Obama byl na Rusko měkký atd., Rusko porušilo smlouvu o raketách... apod. přibývají geometrickou řadou. Žádná změna, vracíme se zpátky na zem. Optimisti, prosím, dolů z hrušky. P.S. mimo téma: jsem docela na AC24 naštvaný: zmizel mi tu na AC24 už 2. příspěvek a to s celým vláknem!!! A to nejhorší, při rozklikávání odkazů jsem si infikoval PC virem (Trojan...). 3 dni jsem s tím zápasil. Security ho sice zachytila, ale neustále se vracel....Takže bacha a i proto jsem ten článek přetiskl a nedával odkaz. Já už tu nic otvírat, radši, nebudu a ostatním to taky doporučuji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Richard 2017-02-16 01:10
Jarine , jarine.............

Takže.............
Tvoje povídání o AC24 a odkazech které jsi otevřel..........
Za odkazy které jsou v debatě nezodpovídá AC24 ale TEN kdo je do debaty vložil............

Za odkazy které má v článku který uveřejnilo AC24 ............... AC24 též neodpovídá. To protože se tyto odkazy odkazují na místa která NEJSOU pod vlivem/kontrolo u AC24.
Víš ono se na ně jen AC24 odkazuje..........
A nijak nepochybuji že v době kdy je redakce AC24 sama vložila tak je zkontrolovala. ( víš na to je nástroj který je naprosto běžný)

A pokud AC24 převzala článek celý ( i z odkazy) tak s tím nemá nic společného.

Je zcela běžné že xindlíci zjistivše že ,,nějaká" stránka je hojne navštěvovaná a webmaster je líný občas upraví kódy a pokoušejí se cosi nabagrovat....
( spektrum xindlíků je od reklamvnucovačů , zlodějů, těžičů, kšeftařů z daty až po vládní agentury)

Nicméně. Mě se nikdy nic podobného z odkazy které AC24 dává do a pod své stránky NIKDY nestalo.

Odkazy které dávají sami uživatelé je třeba opatrně.

Ale, tohle BLÁBOLENÍ nemá cenu.
Který odkaz obsahuje škodlivý kód??????


Dej sem ten odkaz.

A k té Americe a Trumpovi...........
A co jste čekali??????? Že Trum nastoupí a druhý den bude všechno v lajně?
Nezbláznil jsi se?

Situace Trumpa:
Ameriku vyfasoval ve státním bankrotu. Jediné co ještě jak takž vydělává jsou zbrojovky a servis zbraní.
Musí zbrojit, pořvávat aby to zdůvodnil. Protože kdyby ten kolotoč zastavil tak obchodní bilance USA je ještě ve větší prdeli než je.

Co bude Trump dělat:
Zbrojit, pokřikovat aby udržel co největší vývoz zbraní. ( hlavně ještě více nezhoršit obchodní bilanci USA ........... a kdyby se povedla přilepšit ..... to by bylo opravdu štěstí)

Vypumpovat tímto způsobem co nejvíce peněz ze ,,,spojenců" ( a zase: hlavně ještě více nezhoršit obchodní bilanci USA ........... a kdyby se povedla přilepšit ..... to by bylo opravdu štěstí)

Zastavit nekontrolovatel nou migraco do USA protože naprosto šíleně vyčerpává sociální zdroje )

Změnit volební systém tak aby se nedalo tak snadno fikslovat.............

A do toho vede válku s lidmi kteří Ameriku do těchto sraček uvrhli a též ji zamotali do neskutečně drahých konfliktů které v konečném důsledku ještě více USA vyčerpávají......

V budoucnu ho čeká zápas o měnu, jistiny a hlavně o vědomí lidí...

'Do toho se snaží aby do roku začalo přibývat pracovních míst i v civilním sektoru..........

Je zbytečné to všechno vypisovat. Trump jedná, vyráží, couvá a zase vyráží. Prohrává, vyhrává ......... uhybá a kličkuje.
Je v ringu kde NEPLATÍ žádná pravidla.


Závěr tvého lkání:

Nechoďte na AC24 protože si zavirujete počítač, nemá cenu cokoli řešit protože stejně Trump prohrál a všichni slušní lidé s ním............

Já to vidím jinak.

Slušní lidé stále více a více slušných lidí zdvihá hlavu a stále více a více se stupňuje odpor. ( i mediální župy to občas ,,skoro" přiznají)

V USA vyhrál volby člověk který se postavil ,,nové" gardě .......... přes odpor jak svině nastoupil do úřadu...... ještě větší úspěch.........
A největší úspěch je že je ještě v úřadu.
Neskutečné, ......... kdo z nás to čekal?

V Německu již mediální župy zahájili masáž že i když ty dvě největší strany hodně stratili tak stejně dají dohromady více jak 50% mandátů...........
Co to znamená? No lžou jak když tiskne kvičíc strachy .........
Neskutečné .......... Ještě loni jsem nedoufal........

A Francie? To divadlo ...... Jak vyhraje stará věc s novým ksichtem a Le PEN že ztrácí . a že nic..
Je naprosto jasné proč tak vyvádí ..........zase úspěch.....

A nevolená komise v čele s prochlastaným deviantem kňučí a kroutí se jak sviňa.
To znamená jediné.

Když to sečtu:
Pobíhají jako vyděšené slepice, lžou již tak průhledně že každou vteřinu ztrácí důvěru a hlavně: Docházejí PENÍZE!!!!!!!!! !!!!!!!! .

Samozřejmě že stále útočí a protlačují svoji věc. A to stále tvrději a bezohledněji. A co to znamená? No že ztrácejí sílu a bojí se že budoucnost jim zavře všechny cesty.
A protože napáchali mnoho svinstva jdou do toho naplno protože když prohrají hrozí jim že je budeme věšet..........

Jarine, jarine ............ v situaci kdy po letech konečně vyhráváme a to tím že ti xindlové pomalu přicházejí o moc VEŘEJNĚ vyzývat abychom v podstatě hodili flintu do žita může jenom kdo?

A nezapomeň na ten odkaz kde jsi cosi údajně chytil......... .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-02-16 11:43
Richarde, děkuji ti za tvé dlouhatánské kázání o mém BLÁBOLENÍ. Jestli narážíš na to, na co si reagoval, tak malá poznámka. To o tom Flynnovi je citace z Nové republiky. Jestli ale "dovolíš", já si ponechám svůj náhled na uSSa a současnou situaci. Ty jásáš (např.), když podepíše petici o Sorosovi 6700 Američanů a vidíš ho už v base. Já se tomu směji, ale nenapadám tě za tvoji naivitu, jenom proto, že to vidím jinak. Ty vidíš jak to směřuje k lepšímu. Já slyším jenom slova. Konkrétní prokazatelné činy nevidím. Zatím. Já se nerad zklamávám, proto počítám s tím horším. Ty to vidíš tak, že vyhráváme, já nic konkrétního, mimo slov, nevidím. To by bylo na hodně dlouhou reakci. Na to teď nemám čas, dělám dřevo na topení a sem jsem si přišel jenom vypít kafe. Navrhuju počkat až uběhne těch 100 dní hájení a pak to spolu zkonzultujeme. Rád se ti, pokud budeš mít pravdu, za svůj pesimismus omluvím. A to k AC24. Tam jsem byl nespravedlivý směrem k nakažení PC. Uznávám. Mě namíchlo, že jsem se účastnil diskuze o mrtvých afrických dětech, reagoval jsem na podnět a pak druhý den jsem zjistil, že celé to vlákno zmizelo. A to se mi stalo už podruhé. A k tomu viru. Tam se omlouvám, je fakt, že za ten vir není zodpovědné AC24. Ale mě to navedlo k tomuhle obvinění to, že jsem se předtím pohyboval tady a četl si články a diskuzi. No a tam jsem rozklikával odkazy jiných diskutujících a pak se pohyboval i na jiných serverech. A odkaz bohužel nebude. Já na PC žádný borec nejsem. Prostě mi moje brána vždy nahlásila, že se ke mě snaží proniknout vir, který v PC spouští svoje programy a ať ho ihned odstraním, což jsem vždy udělal. Jenže pak při spuštění internetu se znovu objevil. Nakonec po třech dnech zmizel a už se nevrátil. Já adresu odkud to je neřešil, takže ji fakt nevím. Asi je to chyba a ještě jednou se AC24 omlouvám. Zatím čau a navrhuji smír a vyčkání časů lepších příštích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Richard 2017-02-16 14:44
Hm.............
Copoužíváš jako Antivir?
Co používáš jako firewall?

Na Nové republice řádí člověk který je buď slepý nebo ,,TLAČÍ NĚCO".
( doporučuji sledovat autory a podle autora i rozdělit články.
Platí pro všechny weby.
Pokud pak projdete články zjistíte že někteří autoři ,,vidí" věci naprosto podivným způsobem a z železnou pravidelností se jejich starší články mýlí.

Novou republiku navštěvuji ze zcela jiných důvodů než většina z Vás.
Při návštěvě Nové republiky se mi opakovaně resetuje ( skryté ) nastavení prohlížeče. Zajímavé je že vždy pokusí mimo opravných funkcí ( žádoucích ) také opět aktivovat adresu ,,humanitární" organizace..... .... ( která je samé sluníčko a patří ,,filantropovi" )
Ale jen pokud použijo Win.

Nevadí mi reakce, vadí mi obsah.
Rozumné reakce jsou v pořádku. Nesouhlas je v pořádku. .... i s rozumným nadáním.........
Vadí mi reakce které buď obsahují lež, manipulaci .( zvláště ve formě která umožňuje se vyvlékat a tvrdit já to tak nemyslel....... ... skryté urážky které jsou jakoby třeba žert, vtipná průpovídka ale ve skutečnosti útočí na přispěvatel místo na příspěvek . za účelem napadnout osobu když nemohu napadnout tvrzení.
( ( smířím se s napadnutím osoby které je veřejné, jasné a s důvody. To je naprosto regulérní a občas bych řekl že žádoucí.

Cituji:
Ty jásáš (např.), když podepíše petici o Sorosovi 6700 Američanů a vidíš ho už v base.
Ano, jásám. Už jen to že taková petice se nachází na stránkách Bílého domu je úspěch.
Ale tady je muj text: ac24.cz/.../... a citace :
Jinak .... bylo by to bezvadné. Je to sice loutka ale jedna z nejvýše postavených.

bylo by to bezvadné ...... tato kombinace slov říká čtenáři co?


Tvůj pohled na cokoli je v pořádku. Pokud ho jakkoli rozumě zdůvodníš..
A já to vidím přesně opačně. Komu by se z nás snilo před třemi lety že to bude vypadat takhle ..... Muslimský preziden v USA v prdeli, Clintonka bez funkce, Sýrie a její zájem začíná vyhrávat , Saudi neví kam dříve skočit, Ukrajině již nejdou v podstatě peníze, Francie ve varu a v Německu už veřejně přiznávají že Merklová nebude kancléřkou ...........
V Německu přiznali že podle JEJICH průzkumu se dvě nejsilnější strany budou muset spojit aby měli TĚSNOU většinu!!!
Nevolená komise EU vedená deviantním opilcem skáče jak tajtrlík a neví co již říci.

Tohle není úspěch? Jestli ne tak co to je?

Jde to lepší než jsem čekal.
Samozřejmě že všichni pokračují jak to jde. Ale tlačí je čas, dělají ukvapené kroky a improvizují.

A koukej:
Putin ještě Trumpovi nahrál
Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že rozšiřování NATO má za cíl zadržovat Rusko jakožto hlavní hrozbu pro Severoatlantick ou alianci.
cz.sputniknews.com/.../...

Chcete zadržovat RF? Tak Evropo plať!!!!! To je argument. Trump potřebuje peníze a EU / NATO tvrdí nže RF je hrozba a je třeba sankcí..........
Budeme všichni USA platit až se posereme. Za každého vojáka tady, za každou pušku. Co to udělá s obchodní bilancí EU versus USA?

Trump je ve válce. Kličkuje, couvá, útočí a zase couvá. Jen najiva by čekal že vyhraje s velmi silným nepřítelem K:O: To je kravina.
Je to válka která má mnoho malých bitev ........ a ty se vyhrávají a prohrávají.

Myšlenka že Trump nastoupí do funkce a za týden bude svět změněn.................

Jinak. Pozorně jsem si přečetl co jsi napsal.......
Proč opakuješ stále stejné chyby ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-02-16 16:13
Toto je na toto téma má poslední reakce. Rejpat si začal ty. BLÁBOLENÍ není urážka oponenta? Flynn nerezignoval a Trump jeho rezignaci nepřijal? Jinak mi přijde, že si přivlastňuješ právo na jediný možný správný pohled a to je ten tvůj! Jmenoval jsi tam hafo změn. Na VĚTŠINĚ nemá Trump absolutně žádné zásluhy. To, že v Německu půjde od válu Merkelka a nahradí ji Schulz je výhra? Je to prašť jak uhoď. Já si také přeju, aby ve světě nastala změna. A děje se. Trump ale na tom, mimo to, že vyhrál volby, ještě nemá podstatný podíl. Já si na jásání počkám, až k tomu budu mít konkrétní důvod. Ale samozřejmě počkám, až i uplyne jeho doba hájení. Nemusíš, ale samozřejmě můžeš, reagovat. Já ale na tuto stránku se již vracet nebudu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Richard 2017-02-16 20:41
Hm..................
urážení............. obviňování..... ......... hm......

Cituji tebe:
jsem docela na AC24 naštvaný: zmizel mi tu na AC24 už 2. příspěvek a to s celým vláknem!!! A to nejhorší, při rozklikávání odkazů jsem si infikoval PC virem (Trojan...). 3

Obvinil jsi a urazil web AC24 ????? ANO nebo NE?

Blábolil jsi nebo ne???????

Myslíš si že můžeš lést kolem a kolem, kde koho poučovat, uráže a blábolit?

Ty dobře víš za co jsi vyfasoval blábolení. Dost legrační je jak jsi si vybral za důvod to co ti nejvíce vyhovuje a o tom smolíš a smolíš..

Tvůj první koment ............. zkráceně obsah:

Všechno je v prdeli, prohráli jsme všechno a na AC24 nechoďte, mizí tam co píši a ještě tam chytíte vir. ............... ..............
( tohle je NÁZOR? opravdu?)

Druhé kázání:
Tvuj názor je zřejmě posouvání smyslu sporu a opět manipulace včetně tvého způsobu života.

Pořád to opakuji a udělám to znova....
změníš všechno ale hlavu nevyměníš...... ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # cawes 2017-02-16 10:41
Jarin G, Trumpovo vyhlásenie o navrátenie Krymu bolo pre "domácich poslucháčov", potrebuje aspoň trochu ukľudniť situáciu.
Prijal rezignáciu Flynna, nebolo to najlepšie rozhodnutie, ale zradili ho tajné služby, informácie podsunuli tlači, je to závažný problém, nastražila to ešte Obamova administratíva mesiac pred nástupom Trumpa
Majdan v USA im prajem, aspoň mnohí pochopia čo vyvolávajú po celom svete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vítězslav Crha 2017-02-15 20:44
Přesně tak. K čemu slouží utajené věci? Vždy k lumpárně a zvrhlému politickému uskupení. Čas ale ukazuje pravdu,byť ji dobře zahrabali pod zem. Lidstvo se probudilo,až na pár bezvýznamných vyjímek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # cacas 2017-02-15 21:27
Souhasím. Ještě je tu ale otázka, zda je to něco platné. Velká vlna "probuzení" byla třeba v šedesátých letech, američané se postavili establishmentu a válce ve Vietnamu, my jsme se na jaře 68 svorně postavili nelidskému konání našeho establishmentu a nic moc pozitivního z toho stejně nevzešlo - i přes obrovskou masovost těch hnutí. Jak rád bych byl optimistou ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # chromolibden 2017-02-15 22:08
Ale co pak to tu máme za řeči Trampíku?Nebyla plná huba řeči před volbami,že bys uznal Krym?

novinky.cz/.../...

Je to sráč jako všichni pokrytečtí amíci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2017-02-15 23:13
Taky jsou hezké změny postojů Doníka ve vztahu k NATO nebo OSN. Jeho nový ředitel CIA Mike Pompeo ocenil saúdského korunního prince Mohammeda bin Najífa medailí za zásluhy v boji s terorismem atd. atp. Řekl bych, že se vše vrací ke starým pořádkům. Být tam Clintonka, tak by to bylo jen mnohem rychlejší a drsnější. Už dnes by Rusům vyhrožovala válkou! Pořád ještě doufám, že se těm loutkovodičům Donik, alespoň trochu, vzepře. A snad nebude tak krvelačnej jako ta baba bláznivá, či ten opičák muslimskej!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-02-16 10:04
Chromolibden

1 ***

Koukám, že mě nikdo nevěřil, když jsem psal před pár týdny, že Trump přetrufne sám sebe...

Dostal jsem jmen nepočítaně...

Je Truph miliardář...???

Je miliardář...

Je to jeho nabyté bohatství poctivý...???

Není poctivě nabytý...!!!

Kde je ta váha se závažíčky, kdy je obchod poctivý a kdy není poctivý...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # chromolibden 2017-02-16 10:43
Na jeho poctivost se zeptej zdejšího analitika Richarda.

Jistěže není poctivý,poctivý miliardář neexistuje.Jen prostě nedělá chyby.Stačí mrknout na Bureše,kam až se dostal,to je jen slabý odvar.Trump vyměnil všechny potřebné lidi ve funkcích svými pohunky,aby ho samozřejmě poslouchali.Nač by tam trpěl někoho z Obamovi administrativy? A teď si pude za svým cílem,jednoho už dosáhl,stal se bohužel dnes asi nejmocnějším člověkem na zemi.A co to bude to se teprve ukáže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-02-15 22:58
cacas, měl bys být optimistou, bez ohledu na realitu. Být pesimistou a poukazovat, že politika je většinou trochu jiná, než bychom si přáli, se tu nenosí. Podívej se, jak se ti to tam červená a ani netuším, proč? Napiš něco ve smyslu: Trump zachrání svět a demokracii a máš zelenejch prstíků nepočítaně. A taky je velmi úspěšné prohlásit, že Sorors už je jednou nohou (nejmíň) v kriminále a nemusíš to mít ani podložené a jsi tu za úspěšného oblíbence. Zvláštní je, že takových nereálných optimistů snad jinde než tady, nenajdeš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # cacas 2017-02-15 23:18
A to já zase tuším proč, čekal jsem to a stejně si to neodpustil. Jakákoliv pochvalná zmínka o pražském jaru je tu totiž rouhačství, pražské jaro bylo moc, moc, moc špatná věc, imperialistické spiknutí a Brežněvovy tanky nás zachránily před kapitalistickou pakáží ;)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-02-15 23:52
Tím vlastně odhaluješ strukturu zdejších přispěvatelů. Ti, co to tak jednoznačně vidí, jsou o tom informováni až současným školstvím. A tam to je dané. Vše za socialismu: opovrženíhodné! Současný kapitalismus, imperialismus je to pravé, ořechové ;) Já 68 zažil jako děcko a dodnes si pamatuji to nadšení a radost. Svobodu ve vzduchu. Krásné časy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # cacas 2017-02-16 04:01
Je to pořád stejný, vždycky, když jsou lidé příliš optimističtí a dostanou pocit, že dovedou něco změnit, zpravidla následuje pořádná přes hubu :(
I tak se o to budeme pořád pokoušet, zadarmo se nedáme ;)
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2017-02-16 01:39
cacas: máš pravdu, ale od dnešních čtenářů nečekej pochopení
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Martin 2017-02-15 21:21
pro dokreslení obrazu, dává to rozhodně větší smysl než čím nám lžimédia vymývají mozky:

www.whatdoesitmean.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Peter Lehocky 2017-02-15 21:38
Trumpova Iranska Vojna.

Tak uz nam to zacina. Jedna z uloh noveho prezidenta Trumpa bude presvedcit Iran aby sa zbavil svojeho jadroveho programu.
Je totizto hrozbou pre Usrael ,okolite krajiny a cely svet.
No a poradil mu to jeho poradca Michael Flynn✡.

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-02-15 21:56
Peter, prosím, přečti si můj odkaz výše. Ta zpráva bude poněkud stará. Flynn už jeho poradcem není!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Petr Turek 2017-02-15 22:21
Všechny války rozpoutá nenažraná elita ELITA. Bohužel, opět se utrhli ze řetězu a mají moc peněz a moc vlivu a jsou opět nenažraný. A protože plebs se opět nechal nachytat ,dopadne to vždy stejně. A hlavně, v každé válce se použije to nejvýkonnější, co je k dispozici. Bohužel...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # cawes 2017-02-15 22:39
Pevne verím že nie.
Na dnešný deň sa očakával útok ukrajinských jednotiek na Dombas
Láme sa to, aj keď médiá vyhrocujú situáciu. Naopak dnes sa stretnú na prerokovaní Minských dohôd a Porošenko sa má stiahnuť z územia a zodpovedať za použitie ťažkej techniky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Martin 2017-02-15 22:41
tohle dává rozhodně větší smysl než čím nám lžimédia vymývají mozky:

www.whatdoesitmean.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-02-16 01:22
...a mezitím v Bantustanu pod americkými letadly: V Česku přibyl počet lidí umírajících na nemoci dýchací soustavy
globe24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # jozo 2017-02-16 07:05
No on Trump nezachrani cely svet jasne rekl ze chce zachranit ameriku. Tady v evrope si musime najit sveho Trumpa. Sice je fakt ze konecne se neco deje a je fakt ze podpora s USA pro NWO je odklonena. Na druhou stranu mocni sedivaci velky bratr bude bojovat pro zavedeni NWO zde v evrope. A tak nezbyva nic jineho nez si tady udelat jarni uklid bez pomoci Trumpa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-02-16 07:35
Vyhozené peníze za zeď proti přistěhovalcům - tedy sobě samotným,ignora ce územních nároků původních obyvatel s podporou veřejnosti,vyhr ožování Iránu,žvásty o Krymu (děje se pravý opak),žvásty o 11.září atd.(žádné výsledky).Zahra ňujeme Ameriku,není co zachraňovat,Ame rika zemřela už 19.tém století s dokončením kolonizace západu chátrou anglosasů.Imper iální politika této země bude nadále pokračovat.Pouz e se vyměnili lidé a tento proces se na nějakou dobu zpomalí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-02-16 09:19
Chromolibden

Přesně tak Amerika zdechla už před víc jak 100 léty...

Rozumný člověk to vidí kam se řítí...

Řítí se do bezedný propasti, k zániku...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-02-16 08:12
začíná další krásný a slunečný únorový den, jen včera kolem půl osmý ráno nad Prahou letěly dvě americký oblohu špinící letadla
Zasraný Američani.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # stwener 2017-02-16 09:56
Největší ohavností je to, že se informace (pravda) skrývá a vše je vlastně jen cíleně budovaná fiktivní realita, která má za účel sloužit elitě... Kdyby se všichni lidé proti těm *** spojili, nemají šanci, bohužel strach apod. zasetý a neustále zasévaný mezi prostý lid tomuto úspěšně zabraňuje. Opravdu nádherná společnost...

PS: Pravdu hledejte ZDE
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # contumax 2017-02-16 10:06
stwener

Díky Ti za stránku...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.