AC24.cz

AC24.czZe světaBlogyMarkéta Šichtařová: Tak aby bylo jasné, co mám pod sukní: Jsem ženská

Sociální sítě

Reklama

Markéta Šichtařová: Tak aby bylo jasné, co mám pod sukní: Jsem ženská

Když jsem tu zprávu četla poprvé, zarazila jsem se a pomyslela si cosi o hoaxu. A víc jsem tomu nevěnovala pozornost. Pak jsem na ni ale za pár dnů narazila znovu. A hned z několika zdrojů a v různých jazycích.

To už mi to začalo vrtat hlavou. Že by to nakonec nebyl hoax...? Třeba je to „jenom“ novinářsky špatně pochopená a zveličená zpráva...?

...

Ale ona se pořád opakovala. To už mi to nedalo. A zdroj jsem si vyhledala. A opravdu. Na oficiálních stránkách https://www.bma.org.uk najdete (ke dni 2.2.2017) zcela oficiální 14stránkový dokument v pdf pod názvem „A guide to effective communication: inclusive language in the workplace“. Perlí od začátku do konce, ale inkriminovaná pasáž je na straně 6. A pod ní je dojemně nastajlovaná ilustrace muže držícího v náručí dítě.

Že ještě pořád nevíte, o čem mluvím? Jde o dokument Britské lékařské asociace (BMA). Její členové – tedy prakticky všichni pracovníci v britském lékařství - by napříště neměli těhotné matky nazývat „těhotnými matkami“. Mohlo by to totiž být urážlivé vůči těhotným transsexuálům, kterých se už v Británii vyskytl celý jeden exemplář. Namísto toho by zdravotníci měli mluvit o „těhotném člověku“.

Byla by ale věčná škoda neprostudovat si dokument celý, protože velmi inspirativní perly se vyskytují i jinde. Na jiném místě se třeba doporučuje, aby se namísto slov „maminka“ či „tatínek“ používalo genderově neutrální slovo „rodič“. A namísto tradičních slov „manžel“ či „manželka“ se má používat neutrální a moderní slovo „partner“, v němž není ani náznak po takové sprosťárně, jako je tradiční svatba. A mohli bychom pokračovat.

Legrační? Ne tak docela, řekla bych. Já jsem obyčejně docela splachovací, když mi ten a onen nadává do oslů a jiných hospodářských zvířat. Koneckonců co čekat od virtuálního prostoru, že? Zato mám ale vyvinutý obstojně citlivý vnitřní radar na jakékoliv pokusy mocí státní mě spoutat, svázat, omezit, ohloupit a zmanipulovat. A tahle snaha o manipulaci z genderově vyvážených člověků - lékařů doslova čiší.

Jazyk vždy byl ohromně mocným nástrojem. V některých situacích může být mocnější než zbraně. To v jazyku a ve způsobu jeho používání se skrývá moudrost lidstva. Zničme či pozměňme jazyk – a zničíme část tradice a vědění.

Zlikvidujme v jazyku slova jako manžel – manželka, a za pár let civilizace dokonale zapomene, že dřív existovalo něco tak podivného jako svatby. Děti se o nich budou už jen učit v dějepise. A tradiční rodina přestane existovat.

Zničme slova jako žena - muž, a nová generace skutečně uvěří, že jsme všichni středního rodu, jenom někteří zcela náhodně vypadáme nazí trochu jinak – asi jako když jedno hermafroditní štěně se narodí bílé a druhé černé. Že k rození dětí není potřebný sex, nýbrž umělé oplodnění. Že prostě jsme všichni až na pár nepodstatných vnějších znaků stejní. Ano, stejní, to je, oč tu běží. To je, o co jde těmto socialistickým experimentátorům – nejsou rozdíly mezi národy, mezi barvou kůže, mezi pohlavími. Jsme všichni jednolitá masa bez rozdílu.

Zničme slova jako máma – táta, a zapomeneme, že děti patří mamince a tatínkovi. Děti začnou patřit státu a z biologických rodičů se stanou pouzí pěstouni, kteří mají budoucí daňové poplatníky od státu jen dočasně svěřené za účelem výkonu přesně naplánované výchovy.

Zdá se, že lidstvo začalo zatraceně pálit dobré bydlo. Když jsme si v našem evropsko-americkém prostoru už dost dlouho neužili válku (s výjimkou „lokálních“, jako byla ta na území Jugoslávie), začali jsme si vymýšlet problémy jinde. Lidstvo, zdá se, problémy potřebuje. Takže jsme si vymysleli genderový pseudoproblém. Jeho podstatou je, že menšina začala šikanovat většinu. Abychom totiž jako většinová společnost náhodou „nešikanovali“ transsexuály, raději se začneme jako transsexuálové chovat sami. Ovšem společnost, v níž menšina ovládá většinu, už není ani svobodná, ani demokratická.

Ovšem tím neříkám ani slovo proti menšinám! Ať jsou to homosexuálové, transsexuálové, nebo třeba middle-sex, tedy lidé vykazující znaky obou pohlaví – je naprosto a dokonale v pořádku, když na ně většinová společnost hledí bez rozdílu cítění vůči „většinovým“ mužům a ženám. Co není v pořádku, je stav, kdy zcela samozvaní sociální inženýři ohýbají pod pouhou záminkou služby vůči menšinám většinovou společnost tak, aby se změnila. Aby zapřela svou odlišnost a většinovost. Ve skutečnosti totiž o žádné menšiny nejde – ty jsou brány jen jako rukojmí. (V konečném důsledku i tyto menšiny budou v realitě poškozeny, protože ani homosexuál se nechce cítit bezpohlavním.) Skutečným cílem je zmanipulovat většinovou společnost tak, aby zahodila veškeré tradice a přijala novou ideologii, skrze niž ji bude možno ovládat.

Je to neskutečně nebezpečný trend. Něco jako pokus vyhrát neviditelnou válku bez jediného výstřelu, společnost spoutat, rozbít její tradiční struktury. A dost lidí se už nechalo nachytat. Je mi úplně jasné, že nemálo bude těch, kdo mi budou spílat, že jsem se nechala svést ruskou propagandou, že žádné takové doporučení ve skutečnosti neexistuje. A nemálo z nich bude jistě zaměstnáno v neziskových organizacích prosazujících genderová témata a štědře financovaných z evropských peněz.

Neuráží mě sice, když mi dáma či pán nesouhlasící s mým názorem sdělí své přesvědčení, že jsem slepice. Koneckonců psychologové tvrdí, že útočíme-li podobným způsobem na někoho konkrétního ve svém okolí, nevyjadřujeme tím vlastně nic o adresátovi útoku, nýbrž jen sami o sobě; o svých schématech myšlení. A tak si jen pomyslím cosi na téma, ze které drůbežárny asi dotyčný pochází. Ale mluvit o mně v oficiálních veřejných dokumentech jako o osobě středního rodu, jako o rodiči bez chuti a bez zápachu, kterému stát jen svěřil dítě k výchově – to by mě urazilo a rozzuřilo do nepříčetnosti. Popíralo by to totiž celou mou biologickou podstatu. Anihilovalo by to část mé bytosti.

Takže abychom si rozuměli: Jsem ženská. Nebo baba. Nebo holka. Nebo cokoliv chcete. Lidové „baba“ nepatrně preferuju nad extra-slušným „žena“, protože „žena“ mi zní až podezřele moc úředně, ale jinak je to vlastně vcelku jedno. Ale hlavně to na mě nezkoušejte s těhotnou osobou. Mohli byste mě dost zásadně urazit nevyřčeným, ale naznačeným předpokladem, že jsem snad jakýsi válečný invalida, jelikož mi některý z příslušných orgánů spojených s rozmnožováním nahoře či dole chybí. Mohu vás ubezpečit, že je mám všechny, a fungují obstojně, díky za optání, neb jsem pětinásobnou matkou.

Markéta Šichtařová

Loading...

Komentáře   

+72 # JoeJoe 2017-02-15 12:14
Rozklad spolecnosti na plne obratky zacal !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Historik 2017-02-15 14:29
Šichtařová: "..to by mě urazilo a rozzuřilo do nepříčetnosti."
Ve společnosti totiž začaly jevy, které už se dotýkají i těchto moderních, feminizovaných a kariérních dam.
Dokud šlo o prosazovní práv teploušů, úchylů, menšin, psychopatů, to bylo všechno v pořádku a plně to podporovala. Pokud na tyhle zvrácenosti vyslovil chlap zdravý názor, byl označen za sexistické a netolerantní prase.
I takovými, jako Šichtařová. Jenomže socialističtí aktivisté už se začali navážet i do jejích bytostných zájmů, tak se najednou probouzí a obrací.
Skoro bych byl pro, aby se hned a masívně začali do škol inkludovat cikáni a muslimové v masovém měřítku, aby obohacovali jejich haranty dnes a denně. Byl bych pro, aby těmhle "dámám" stát zabavoval děti a dával je homopárům, aby věděly, kam až to tyhle milé, tupé nány svou pošahanou tolerancí přivedly.
Milá Markéto Šichtařová, až se zítra ráno vzbudíš, dej si pořádně přes hubu, hezky zleva, zprava a pak si můžeš pobrečet, kams to Ty, Tobě podobný nány pomáhaly přivést. Za to, co jste v téhle zemi pomáhaly posledních 15, 20 let "budovat".
zpravy.idnes.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jan Kadlec 2017-02-15 15:18
Tak teď jste mě docela překvapil. Můžete mi poslat odkaz na nějaký článek, ve kterém paní Šichtařová podporuje úchyly nebo psychopaty? Já od ní zatím četl jenom samé ekonomické úvahy, tak bych si rád doplnil obrázek...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Historik 2017-02-15 15:58
Odstavec pod reklamou na jazykovku Vám nestačí ?
Já Šichtařovou trochu znal v minulosti a vyjádřil jsem se nejjemněji, jak to bylo možné.
Kdybych se měl přiblížit pravdě, bylo by to mnohem drsnější. Ona nepíše jenom o ekonomice a podezírám jí, že se tím snaží vykoupit hříchy minulosti, protože je to v přímém rozporu s tím, co dřív hlásala.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jan Kadlec 2017-02-15 16:52
Doporučuji nainstalovat adblock, sice Vám to znemožní orientaci podle reklam, ale zase se v článku zbavíte rušivých elementů... Dále musím napsat, že ten odstavec mi skutečně nestačí, protože Vy jste prve psal o úchylech a psychopatech, zatímco ona píše o homosexuálech a transsexuálech. A navíc nepíše nic, s čím bych nesouhlasil. Podle mě to napsala velice správně, skutečně není nic špatného na tom, být homosexuál, ale určitě je špatné, když se to protlačuje a propaguje mezi zbytkem společnosti. V přírodě je běžné, že jsou některá zvířata homosexuální, je to jeden z přirozených regulačních mechanizmů. Ale sotva někdo může souhlasit s tím, když se to propaguje jako norma. Asi jako když se narodí černá ovce. Může se to stát a těžko taková ovce bude horší, než ostatní ovce. Ale normální to také není, normální jsou bílé ovce...

No a konečně pokud dřív psala něco, s čím jste nesouhlasil, tak byste měl být spíš rád, že přišla k rozumu, a ne na ni teď plivat. Každý se může mýlit, ale také se každý může poučit a polepšit. V takovém případě mi připadá hloupé vytahovat hříchy minulosti. A zvlášť nebezpečné je přát druhým něco špatného, vesmír je jako zrcadlo a co pošlete, to Vám vrátí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Historik 2017-02-15 17:27
Máte ve spoustě věcí pravdu, ale já nejsem schopen rozumné reakce. Důvodem je ten odkaz výše, který jsem tam dal. Pro mě je tohle konec civilizace, tak to mám nastaveno už několik let, že až se tohle u nás stane, jde o bod z kterého už není návratu. Pro společnost i pro mě osobně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jinotaj 2017-02-15 19:46
Lidičkové zlatí, tohle jsou všechno cirkusové problémy. Opravdový celosvětový průšvih, který se má okamžitě masově řešit je jaderný odpad, atomová energie a všechen ten balast s tím spojený. To je absolutně primární problém. Nestabilní izotopy z nás všech (včetně černých a bílých ovcí) udělají nekompromisně, genderově naprosto korektní prach. Řešit nyní cokoli jiného je ztráta času a má to hluboce nižší prioritu.

svobodnenoviny.eu/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jan Kadlec 2017-02-15 19:55
To je hezké, jenže s jaderným odpadem drtivá většina lidí nic nenadělá, zatímco to, jak se budeme vyjadřovat a jak budeme přistupovat k sobě navzájem může ovlivnit každý...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Martin 2017-02-15 22:50
DÍKY ZA ČLÁNEK!

Globalismus, New World Order, NWO, Nový Světový Řád, Agenda 21 a její nástupce Agenda 2030. Jedna stejná věc pod různými názvy. Cílem je vytvořit centralizovanou světovou moc. K tomu účelu se globalisté mimo jiné pokouší zničit národní státy i národy jako takové. A dělají to soudruzi sobotkovci a spol i v ČR.

Proč a jak takovou šílenost globalistické elity realizují?

Možná si myslíte, že se vás to netýká. Jste ve smrtelném omylu. Tato věc se naplno realizuje právě teď před zraky všech, zcela otevřeně pomocí plánu tzv. Agendy 2030. Vše je hezky maskováno pod zdánlivě „hezkými“ cíli Agendy… ovšem když věnujete alespoň chvilku studiu, pochopíte že vše je jinak než se zdá na povrchu…

Jen pravda nás osvobodí, řekl kdosi moudrý…

ragauian.cz/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Martin 2017-02-15 22:53
Většina oveček prostě hluboce chrápe a jen menšina lidí protestuje. Z té menšiny téměř všichni sice pláčou dobře — ovšem na špatném hrobě! Na jejich ospravedlnění můžeme dodat, že většina plíživě-totalit ních změn ve školství vypadá na vrchní pohled zdánlivě neškodně, ostatně jako celá Agenda 2030… Zde má svůj původ i ona podivná tzv. inkluze, kterou vláda protlačuje ve školách, jde konkrétně o Cíl 4 Agendy 2030: Zajistit inkluzivní, spravedlivé a kvalitní vzdělání a podporovat příležitosti celoživotního vzdělávání pro všechny! ....

Multikulti politika, inkluze, integrace to jsou hlavní nástroje Agendy 2030, která se snaží převést co nejvíce pravomocí do globálního centra moci — což představuje de-facto světovou vládu a nyní už i slepý může vidět že se to reálně děje. Bude se to týkat nejen vašich dětí, ale už i vás osobně. Strčit hlavu do písku nepomůže…

Podívejme se na pár informačních střípků z reálného života v ČR — událostem „Konce věku“ se nevyhne nikdo. Dnes to bude o školstvi, které se úzce týká budoucnosti národa:

www.ragauian.cz/.../Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # josh (xy) 2017-02-15 23:53
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-02-16 00:32
odprásknout, hned
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-02-16 08:49
r. m.

Да да...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-02-16 07:30
Martin

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Jan Kadlec 2017-02-15 20:04
Tak to chápu. Tohle je skutečný průser. Dřív jsem to moc nechápal a myslel jsem si, že adopce u homosexuálního páru nevadí, pokud budou oba rozumní a vysvětlí mu, že jejich vztah není normální. Ale teď už si to nemyslím, naopak je to podle mě vážný problém a pochybuji, že má takto adoptované dítě šanci na normální život.

Navíc to silně napomáhá propagaci homosexuality, protože až takové dítě přijde do školy, tak se bude všem ostatním dětem zakazovat jakkoliv na tuto skutečnost upozorňovat a bude se jim říkat, že je to normální. Proto, aby se jedno adoptované dítě necítilo špatně, se "zkazí" všechny ostatní...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # zleoš 2017-02-15 19:21
Rozklikl jsem uvedený link na idnes, štěstí že nejsem po jídle.
Prosím pamatujte si ty, kteří tomuto svinstvu pomáhají, ať se na někoho z nich při zúčtování nezapomene.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # contumax 2017-02-15 19:59
zleoš

Ano nám už nic nezbývá, než je začít ZAČIŠŤOVAT ...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # josh (xy) 2017-02-15 21:52
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-02-15 22:30
Teď mi žaludek nadal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Rudi 2017-02-15 23:33
Jak vidím ty zrůdy,tak jsem si musel odplivnout pět litránků
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-02-16 08:34
Brežněv s Husákem?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # zleoš 2017-02-15 12:26
Přesně jste vystihla co se skuteční vládci planety snaží prosadit za pomoci užitečných idiotů.
Manipulovanému davu začíná docházet o co se hraje a blíží se čas kdy s těmi zrůdami a jejich posluhovači jednou provždy skoncujeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # contumax 2017-02-15 18:45
zleoš

Moje řeč zleoši...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-46 # Apollo 11 2017-02-15 12:26
Je to mužatka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # josh (xy) 2017-02-15 12:52
Počkej chlapče, až se ti vyvěsejí varlátka, to bude známka, že už začínáš dospívat. Možná pobereš i trocha rozumu. ...a budeš se moci i vložit do podobné debaty,...Zatím začni tím, že si střelíš facku a napíšeš úkoly!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-36 # Apollo 11 2017-02-15 13:04
Klídek, socko, nic se ti neděje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Lubinen 2017-02-15 13:41
Cituji Apollo 11:
Klídek, socko, nic se ti neděje.

Lepší bejt socka než vylízanej bezmozek jako ty
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # fujiminavaja 2017-02-15 13:39
Podívejte se co napsala tato Paní (jak obsahově, tak objemově)a pak ještě jednou očima sklouzněte na vaši reakci...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # erika 2017-02-15 12:57
Je to idiotské ako temer všetko, čo sa deje v oblasti
rodiny a školstva.
Niekomu sa to možno zdá nepodstatné a malicherné, nie je to ale tak.
Rozvrat rodiny je len začiatok, nasleduje rozvrat spoločnosti a rozvrat štátu. Veď čo iné to je, keď vám zrušia hranice a vezmú zbrane, aby ste sa nemohli brániť?
Zlý úmysel kričí do diaľky a zatiaľ nie sme slepí, vidíme to a štve nás to, čo si dovoľuje banda výnimočných, vyvolených, či ako sami seba nazývajú architekti tohoto zmätku, chaosu a zmaru, ktorý predčí aj ten babylonský.
Musíme sa brániť tomu zlu, kým nás nedostane.
Globalizácia je podvod tisícročia.
Nie je to o mieri, prosperite a slobode, či ľudských právach. Je to pravý opak. Ide o podrobenie, zotročenie a vyhladzovanie.
Preháňam? Obávam sa, že je to ešte horšie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Marvanec 2017-02-15 13:31
Mimořádně článek na AC24, který má hlavu a patu. Souhlasím s autorkou o tom, že úředníci šílí a vymýšlejí kraviny. Osobně si myslím, že s těmi nápady je lidé pošlou kamsi a nic z toho nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Jojok 2017-02-15 13:59
A že v norsku každej 5tej rodine úrady odobrali navždy deti na to mi čo povieš? Žijeme v metrixe a hovno vieme čo sa vo svete deje. Sa konečne zobuďme a poobzerajme čo s nami robia
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # Marvanec 2017-02-15 14:09
Na to ti řeknu, že je to blbost Jojoku. Nesmíš věřit každému nesmyslu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Marvanec 2017-02-15 15:10
Můžeš své tvrzení něčím doložit? V Norsku jsem byl poměrně často a lidi tam mají úplně normálně děti jako u nás. Odebírání je výjimka. Jako u nás...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Vladimír57 2017-02-15 18:45
V Norsku jsi byl možná na rybách, dopoledne jste rybařili a odpoledne jste se ožrali, to ses o Norsku dozvěděl hodně. A zajisté jsi se dozvěděl, že děti odebírá soukromá firma, konečně, proč by se takovou banalitou zatěžoval stát, ten má jiné starosti. Příjde mi to velice podobné s našimi soukromými exekutory.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Marvanec 2017-02-15 18:51
O tom kde a proč jsem byl v Norsku tě nechám dál přemýšlet. Chování Bavernetu nebo jak se to píše je prasárna. Neobhajuji je. Ale napsat, že seberou každé páté dítě je čistá pitomost. Vy se v takových blbinách navzájem utvrzujete a jste pak k smíchu. Zkus to promyslet...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír57 2017-02-15 19:31
Do Norska nejezdím, nemám důvod, ale mám tam známeho, který tam žije více než dvacet let. Díky němu mám celkem dost informací, Norsko není žádný zázrak. Nikde také netvrdím, že odebírají každé páté dítě, ale tvrdím, že rádi by. A co se týče tvých cest do Norska a proč, zbytečně si fandíš, neleží mi ani u prdele.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # contumax 2017-02-15 20:00
Vladimír 57

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Historik 2017-02-15 15:14
Státem organizované krádeže dětí v Norsku zelenorudými esesáky z Barnevernetu jsou vzorem pro pokrokovou Evropu. I u nás se roztáčejí peníze z Norských fondů ve velkém stylu. Od školní inkluze, přes gender, transgender až po homoadopce. Soudružky Marxová a Valachová jsou na čele tohoto boje i čerpání fondů.
30.4. se blíží a já myslím, že je nejvyšší čas začít upalovat čarodějnice. Hezky zaživa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # contumax 2017-02-15 18:19
Historik

I tu se kradou děti a dávají pěstounům, berou na ně pěkný prachy a všelijaký finanční dotace, pěstouni si v pohodě splácí hypotéky...

Mohl bych psát o tom delší a další ale ať si to lidi zjistí...

P. S.

Spousta otců v ČR spáchalo sebevraždu...!! !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # contumax 2017-02-15 18:43
Historik

Na krádežích dětí se v ČR hýbou stamilióny, vše platí stát...!!!

A kolik spolupachatelů se na tomto zločinu proti bezbranným dětech podílí...???

Je to silně nacistický...!! !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # contumax 2017-02-15 18:21
Jojok

Souhlas, máš zcela pravdu...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Marvanec 2017-02-15 18:37
Ale důkazů netřeba. Stačí, že to někdo plácl. To samé tvé tvrzení o pěstounech. Tady závist a hloupost přímo bují. Tím by se neprosekal ani princ z Šípkové Růženky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Historik 2017-02-15 17:19
Tohle mě dneska rozzuřilo na max. Je to tady. To, o čem víme, že se léta chystá. To, o čem nám tvrdili, že se nikdy nestane. Pro mě je tohle Červená čára !!! Vždycky byla. Ode dneška, už žádné ohledy.
Smrt všem teploušům. Vyhladit do jednoho a do posledního !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # contumax 2017-02-15 18:20
Historik

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # fujiminavaja 2017-02-15 15:26
Když tu p. Šichtářová psala o zápachu tak mi to tu zase smrdí Orwellem a když jsme u Orwella, tak je celkem vtipné, že studie také pochází z G.B.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lucif 2017-02-15 18:29
Čím menej pozornosti budeme venovať takýmto debilinám, tým rýchlejšie zmiznú do zabudnutia. Jeliti práve chcú aby sme sa nad tým zamýšlali, diskutovali, jednali emotívne, pretvárali na realitu..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-02-15 21:39
Lucif tato tvoje rada je chování dítěte, které má rok nebo dva. Myslí si, že když zavře oči, tak jej nikdo nevidí. Stejně tak ty nás uvádíš v omyl, když říkáš - nevěnujte pozornost debilitám - ony zmizí samy od sebe. Inu nezmizí, jen my si budeme "myslet", že už nejsou protože se pohledu na ně úmyslně vyhýbáme. Budeme pak stejní jako Němci, kteří nesmí psát o zločinech, kterých se dopouští zejména muslimští imigranti atd. atd. atd. Nesmí se psát o upadající úrovni západního vzdělávání a proto se i to naše musí snížit na jejich "západní" úroveň, abychom si nemysleli, že jsme nedej Bože chytřejší.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-02-15 22:46
Pavel Blaheta

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # zleoš 2017-02-15 21:50
S tímto názorem nemohu souhlasit. Proti podobným 'testovacím balónkům' je třeba se ostře ohradit. Jedná se o první fázi manipulace většinou společnosti - sofistikované metody otevírání tzv. Overtonových oken.
Fáze 1 – nepřijatelné, ale mluvme o tom
Fáze 2 – desakralizace
Fáze 3 – nahrazení původního výrazu eufemismem a vytvoření podpěrného precedentu
Fáze 4 – z možného do racionálního
Fáze 5 – popularizace
Fáze 6 – z kategorie populární do sféry aktuální politiky
Postup je pěkně popsán zde protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/1284-jak-se-to-dela-overtonova-okna-aneb-technologie-zkazy-velka-lez-o-prirozenem-behu-veci-po-homosexualech-legalizace-pedofilie-a-incestu-i-kanibalove-maji-sva-prava.htm
na (prozatím) hypotetickém příkladu legalizace kanibalismu.
Samotné odmítání prvních fází procesu sice proces nezastaví, ale určitě ho to zpomalí - sociální inženýři většinou postupují obezřetně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-02-16 08:50
Zleoš

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-02-16 00:39
Šichtařová ale bezděčně pokračuje v tom, co se do hlav podařilo propagandistick ým šmejdům nasadit dříve. Spojit pojmy jako socialismus a levice se vším uboze úchylným.
Internacionalis mus neznamená automaticky socialismus nebo boj za sociálně spravedlivější společnost - tradiční doménu levice.
Socialismus může být i národní, občanský, evropský, tradiční. Podívejme se třeba na pojem "národní socialismus":
Je to snaha o co nejspravedlivěj ší společnost s důrazem na to, že domácí mají přednost. A domácí může být příslušník monoetnického státu nebo moderně občan.
Socialismus s internacionalis mem smíchala komunistická židovská klika bez národních a státních kořenů.
p.s. a jéje, tady zase někdo nepochopitl na co v jejím textu narážím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # jozo 2017-02-16 06:58
No ja bych zacal tim nahradit slovo hoax ceskym vyrazem "falesna zprava". Protoze u techto malickosti to zacina a konci u spochybneni muzu a zen jejich vyznamu rodine a td...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # aegis 2017-02-16 10:00
Jsou jako břečťan, zprvu dekorativní, pak dominující a nezvladatelný, rozežírající i základní zdivo stavby, po které se pne, a pak už nepomůže nic jiného, než vyhrnout kolektivně rukávy a vytrhnout i s kořeny. Totál. On také ničí totál. Průser je, že před jedem břečťanu nikam neutečeš, takže endlosung prostě být musí neb nás ten břečťan k tomu donutí - one way or another. Overtonová okna jsou fajn, ale potřebují čas a trpělivost/klid stáda. Ale už počínaje koncem dubna 2017 se ta okna začnou s třeskotem zavírat. Nejpozději v 2018 to bude pánbůh za všechny a každý za sebe a na sociálinženýrin g nebude čas, a možná, že ani lidi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-02-16 11:52
aegis

Docela zajímavý " proroctví "...

Kdo ví, stačí nějaká malá bezvýznamná kapka, aby pohár přetekl...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.