Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSorosem podporovaná skupina naléhá na EU, aby proti „populistickému“ Polsku použila „jadernou volbu“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Sorosem podporovaná skupina naléhá na EU, aby proti „populistickému“ Polsku použila „jadernou volbu“

Human Rights Watch (HRW) prohlašující jeho konzervativní vládu za hrozbu ‚evropským hodnotám‘ vyzvala Evropskou unii, aby proti Polsku uvážila aktivaci mechanismu přezdívaného ‚jaderná volba‘.

Zvolení Donalda J. Trumpa americkým prezidentem představuje „nehorázně nacionalistickou a proti právům zaměřenou formu populismu,“ která pro EU představuje „vážnou vnější hrozbu,“ uvádí „ředitel aktivismu pro Evropu“ této neziskovky Philippe Dam.

S varování, že Polsko pro tento blok představuje pro změnu vnitřní hrozbu, říká, že Evropská komise by měla spustit Článek 7 Lisabonské smlouvy – nikdy předtím nepoužitý právní mechanismus, který by měl vést k tomu, že tento národ ztratí v Evropské radě hlasovací práva.

V článku vydaném v úterý v EUobserver Dam zdůrazňuje kritiku masové migrace od jeho vládních činitelů a některých Sorosem podporovaných „skupin lidských práv“ jako „průřez praktikami, které odporují evropským hodnotám a vyžadují od Evropské unie rozhodnou akci.“

K dalším opatřením citovaným tímto článkem patří „politiky, které ohrožují základní lidská práva“ včetně „plánu na zrušení potratových práv žen“ a protiteroristický zákon z června 2016, který polským státním bezpečnostním službám umožňuje provozovat dohled nad cizinci.

Dam naléhá na EU, aby k tomu přidala sankce, až tento orgán zahájí vyšetřování zkoumající „systematické hrozby“ vládě zákona v Polsku. Komise a liberální média se domnívají, že vládnoucí strana Zákona a spravedlnosti (PiS) zahájila útok na nezávislost soudnictví, když odmítla přijmout přísahu soudců do polského nejvyššího soudu.

Bývalá vládnoucí strana Občanská platforma jen tři týdny před odchodem od moci jmenovala tři nové soudce, aby nahradili tři úřadující ještě, než uplynulo jejich funkční období, takže ti si pak svá křesla udrželi.

HRW je značně financovaná maďarským Georgem Sorosem, který podporuje stovky skupin po celém světě se záměrem postupu k mnoha cílům, k nimž patří zrušení národních hranic a omezení možnosti pro policii, aby mohla prosazovat zákon a pořádek.

Manažer spekulativního fondu tohoto miliardáře v roce 2010 slíbil dát během 10 let HRW 100 milionů $. Poslední daňové přiznání této americké neziskovky ukazuje, že 10 milionů $ dostala od Sorosovy Open Society Foundation v roce 2014.

V září vyzvala poslankyně Krystyna Pawlowicz z PiS, aby byl Soros zbaven nejvyššího polského vyznamenání pro cizince, když tohoto globalistického spekulanta obvinila z „otevřeně nestoudného financování proti-demokratických a proti-polských živlů s cílem boje proti polské suverenitě a zakořeněné křesťanské kultuře.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+68 # zuza1 2017-02-15 10:58
Jsem pro. Ať to udělají, přispěje to k rychlejšímu rozpadu EU.
+31 # Vladimír 2017-02-15 11:17
myslím,že nevíte o čem píšete ... " pomohlo by to jen k další světové válce " a na to Soros a jemu podobní čekají,aby udělali rozvrat společnosti,nik do nemá právo se vměšovat do demokratických voleb v Polsku.....a Poláci jsou divočejší než naši lidé
+24 # Cyril 2017-02-15 11:36
Válka stejně bude. Jen to zdržují.
nejde o to jestli, ale kdy.
+38 # dascha 2017-02-15 12:26
Cyrile, já zase pevně věřím a doufám, že válka nebude.Myslím, že i ti nadšení válečníci si dobře uvědomují, že by to byl konec světa, alespoň takového, jak ho známe. A ty jejich bunkry? Jak dlouho si myslí, že by tam vydrželi? 10 let, 15 let? Stejně by jednou museli vylézt a protože matička Zem by byla asi pořádně radioaktivní, tak by stejně zdechli. A oni si jsou toho velmi dobře vědomi.
+9 # contumax 2017-02-15 14:55
dasha

A jakým způsobem se má vyřešit neřešitelné...? ??

Jak...???
+18 # dascha 2017-02-15 15:14
Já vím, Cuntumaxi, že se to zdá neřešitelné. Ale také si myslím, že lidí, kteří chtějí žít v míru je mnohem víc než těch sorošovských [...]íků. A čím začít? Volbama - těch se bojí jak čert kříže. Pokud budou všude sedět Stropničtí, Pánci, Jandové, Šláfnberkové a jiní jim podobní, tak se opravdu nic nezmění a naženou naše děti do války. Samozřejmě, že s Ruskem. Vždyť o tom ji m jde především. Vybít slovanské národy se snažili po staletí anglosasové a frankové. Nepodařilo se. Tak zvolili metodu, která se jim daří. Poštvat jednotlivé slovanské národy proti sobě. Ukrajince proti Rusům, Chorvaty proti Srbům, Čechy proti Slovákům, Poláky a Bulhary proti všem. Výsledek - Slovanské státy se začaly drobit na malinkaté zemičky( ty se dobře ovládají). Jen s rozdrobením Ruska se jim nedaří. A kdože se to jenom spojil do většího celku? No přece Němci. Jo, a víte, že mi už jeden chytrolín napsal, že žádné slovanské národy nikdy neexistovaly? Já neznávám povídání o tom, že volby nic nezmění. Mohly by. Ale to by opravdu lidi museli k těm volbám přijít. A nejenom nadávat u piva nebo PC.
+12 # contumax 2017-02-15 16:21
Dasha

Nebuď labuť...

Žádný volby nepomůžou, nic takového už dávno neplatí...!!!

Uvědom si, že mají, že pořád mají ještě stále mají velkou moc a ta se jim musí odebrat a volbami to v žádným případě nejde... to nedává žádný smysl...

Je to zločinecký systém a nic už neplatí, a dělat kompromisy je to nejhorší co můžou lidé vůbec dělat...

Buď to všechno nebo nic...!!!
+9 # Pavel Blaheta 2017-02-15 20:22
Contumaxi já si tvých názorů vážím, ale v otázce voleb asi nemáš pravdu. Otázkou jen je, zdali to stihneme dříve nežli je zakážou. V takovém Švédsku již kolik roků žádné volby neměli a další jsou povolené na rok 2022 (tedy možná - asi doufají že se jim tam namnoží kobylky, které jim dají hlas). U nás stále ještě volit jde, tak toho využijme, dokud to jde.
+5 # Jarin G. 2017-02-15 22:39
Pavle, Contumax má pravdu! Aby mohly volby něco změnit, tak by tu musela být silná neparlamentní strana, stojící na té (naši) "správné" straně, nikoliv jedna z těch dnešních parlamentních, resp. ještě několik nezkažených podobných stran, které by získaly alespoň 50,1% hlasů. A to se při současném rozložení voličů v žádném případě nestane!!! Samotné ANO získá přes 30% (a když rozhodí koblížky tak i víc) a další parlamentní strany ze setrvačnosti a stádnosti ovčanů voličů taky něco přidají a zcela jistě se spojí v koalici proti každé vybočující straně. A na to dám krk. Po volbách bude vše při starém, jenom se přeházejí koryta a pojede se dál a to beze změn, v zadaném směru!!! Bohužel. Strany zase něco naslibují, stejně to pak nedodrží, ale to už je takovej předvolební folklór. A voliči nemají paměť!!! To co strany měly ve volebních programech a nesplnily, všichni zapomněli a ani to tak moc nevadí!
+16 # Piovarči 2017-02-15 16:25
Všetko je riešiteľné. Nevoľte tú chátru.....
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+14 # contumax 2017-02-15 14:58
Cyril

Táhne se to už desítky let a pořád je to horší a zhoršující..

Co s tím...???

Nastalo zoufalství , nic neplatí, nikdo neslyší druhou stranu, začíná se to vymykat z rukou...!!!
+13 # Historik 2017-02-15 15:42
zuza1
Souhlasím. Spuštění článku 7, by vedlo osudové roztržce Polsko-EU.
Ale je to jen takové pindání HRW, EU má jiné starosti. Kromě přelomových voleb, se závratnou rychlostí snaží stihnout spuštění "dvourychlostní " Evropy, ještě do fr.prez.voleb.
+8 # Pavel Blaheta 2017-02-15 20:28
Historiku - domnívám se, že to nemohou stihnout. Jsem přesvědčen o tom, že ve volbách letos ve Francii zvítězí Le Pen a doufám, že již v prvém kole, pokud se toto frantíkům podaří, tak má Evropa šanci se té války s Ruskem vyhnout. A kéž by ti idioti v Bruselu zbavili Poláky možnosti hlasovat - to by je opravdu naštvalo a spustilo by to jejich odchod z takové Unie. A nakoplo by to Holanďany i Francouze k témuž a Německu bychom zůstali jen my jako jejich kolonie a výrobní síla a jako k takové by se k nám museli chovat slušně, aby o nás nepřišli (tedy doufám, snad, jestli, když, možná - ach ta čeština je krásná).
+2 # Jarin G. 2017-02-15 22:48
Ty Pavle, ty jsi utopista, idealista nebo jen superoptimista? Závidím ti tvé sny. Ale realita je jinde. "Němci by se k nám museli chovat slušně". Já si poprskal celý monitor!!! Doufám, že jsi to myslel jako ironii, i když to tak nevyznělo. Proč by se chovali slušně k vazalům? A naši představitelé (většinou) umí pěkně ohnout hřbet a je jim jedno, co si o tom myslíme!
+1 # Jaroslav Kukla 2017-02-15 23:19
Do roku 2033 bude vojna! Modra loza to zakodovala do 24 mrakodrapov USA, ako sj do 9/11 demolicie Dvojiciek a WTC7...
+1 # Rc45 2017-02-15 15:50
Lepší válka ,než tahle bezmoc a šikana..
+1 # contumax 2017-02-15 16:25
Rc45

1 ***
+39 # JoeJoe 2017-02-15 12:21
Na to sazi Sorosovci. Rozvrat Polska,Ukrajiny a utok na RF pomoci vychodoevropanu . Tim by smazali tolik nenavidene Slovany jednou provzdy.
+39 # Vladimír 2017-02-15 13:26
JoeJoe přesně o to jde Sorosovi a jemu podobným....
ZNIČIT SLOVANY A KŘESŤANY...pošt vat je proti sobě,toto nesmíme nikdy dopustit...
+14 # Lubinen 2017-02-15 14:51
Cituji Vladimír:
JoeJoe přesně o to jde Sorosovi a jemu podobným....
ZNIČIT SLOVANY A KŘESŤANY...poštvat je proti sobě,toto nesmíme nikdy dopustit...

Pane Vladimir stručný a přesný .
+30 # Lubinen 2017-02-15 14:58
Smutný je ,že většina vládnoucích parchantů mu zobe z ruky hlavně ty naši ,,umělci''.
+21 # contumax 2017-02-15 16:23
Lubinen

Umělci jsou zrádná chátra, ti se prodají i do těch nejodpornejnějš ích reklam...

Srát na nějaké prodejný komedianty...

A hrát už vůbec neumí i to o něčem vypovídá...!!!
+12 # Piovarči 2017-02-15 16:31
Tak ich odstavte to je jediné čo skutočne ešte môžete... je to životne dôležité nie len pre vás, ale pre všetky národy v EU
+11 # Slickitty 2017-02-15 16:51
Soros by měl jít co nejdříve vyset za nohy
-18 # Vladko kotov 2017-02-15 17:07
Soros je Pan. Ma pravdu. Fasizmus a komunizmus sa neosvecili, koniec nacionalizmu v europe by bol super, migranti su skveli ludia ktori potrebuju len sancu. A islam ci krestanstvo, to je jedno co tu bude, cim dalej ludi je neveriacich. Dufam ze sorosovi jeho plan vyjde a budu spojene staty europske.
+18 # Rojko Kotov 2017-02-15 18:23
Jdi do prdele, dneska jsem mel provokovat ja. Musel jsem zustat dneska vecer doma kvuli sichte, tak vodpal. Mas sluzbu az zitra, debile - podivej se na rozpis.
+15 # XYZ 2017-02-15 18:34
válku nikdo normální nechce ..

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás