AC24.cz

AC24.czZe světaSorosem podporovaná skupina naléhá na EU, aby proti „populistickému“ Polsku použila „jadernou volbu“

Sociální sítě

Reklama

Sorosem podporovaná skupina naléhá na EU, aby proti „populistickému“ Polsku použila „jadernou volbu“

Human Rights Watch (HRW) prohlašující jeho konzervativní vládu za hrozbu ‚evropským hodnotám‘ vyzvala Evropskou unii, aby proti Polsku uvážila aktivaci mechanismu přezdívaného ‚jaderná volba‘.

Zvolení Donalda J. Trumpa americkým prezidentem představuje „nehorázně nacionalistickou a proti právům zaměřenou formu populismu,“ která pro EU představuje „vážnou vnější hrozbu,“ uvádí „ředitel aktivismu pro Evropu“ této neziskovky Philippe Dam.

S varování, že Polsko pro tento blok představuje pro změnu vnitřní hrozbu, říká, že Evropská komise by měla spustit Článek 7 Lisabonské smlouvy – nikdy předtím nepoužitý právní mechanismus, který by měl vést k tomu, že tento národ ztratí v Evropské radě hlasovací práva.

V článku vydaném v úterý v EUobserver Dam zdůrazňuje kritiku masové migrace od jeho vládních činitelů a některých Sorosem podporovaných „skupin lidských práv“ jako „průřez praktikami, které odporují evropským hodnotám a vyžadují od Evropské unie rozhodnou akci.“

K dalším opatřením citovaným tímto článkem patří „politiky, které ohrožují základní lidská práva“ včetně „plánu na zrušení potratových práv žen“ a protiteroristický zákon z června 2016, který polským státním bezpečnostním službám umožňuje provozovat dohled nad cizinci.

Dam naléhá na EU, aby k tomu přidala sankce, až tento orgán zahájí vyšetřování zkoumající „systematické hrozby“ vládě zákona v Polsku. Komise a liberální média se domnívají, že vládnoucí strana Zákona a spravedlnosti (PiS) zahájila útok na nezávislost soudnictví, když odmítla přijmout přísahu soudců do polského nejvyššího soudu.

Bývalá vládnoucí strana Občanská platforma jen tři týdny před odchodem od moci jmenovala tři nové soudce, aby nahradili tři úřadující ještě, než uplynulo jejich funkční období, takže ti si pak svá křesla udrželi.

HRW je značně financovaná maďarským Georgem Sorosem, který podporuje stovky skupin po celém světě se záměrem postupu k mnoha cílům, k nimž patří zrušení národních hranic a omezení možnosti pro policii, aby mohla prosazovat zákon a pořádek.

Manažer spekulativního fondu tohoto miliardáře v roce 2010 slíbil dát během 10 let HRW 100 milionů $. Poslední daňové přiznání této americké neziskovky ukazuje, že 10 milionů $ dostala od Sorosovy Open Society Foundation v roce 2014.

V září vyzvala poslankyně Krystyna Pawlowicz z PiS, aby byl Soros zbaven nejvyššího polského vyznamenání pro cizince, když tohoto globalistického spekulanta obvinila z „otevřeně nestoudného financování proti-demokratických a proti-polských živlů s cílem boje proti polské suverenitě a zakořeněné křesťanské kultuře.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

Komentáře   

+68 # zuza1 2017-02-15 10:58
Jsem pro. Ať to udělají, přispěje to k rychlejšímu rozpadu EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Vladimír 2017-02-15 11:17
myslím,že nevíte o čem píšete ... " pomohlo by to jen k další světové válce " a na to Soros a jemu podobní čekají,aby udělali rozvrat společnosti,nik do nemá právo se vměšovat do demokratických voleb v Polsku.....a Poláci jsou divočejší než naši lidé
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Cyril 2017-02-15 11:36
Válka stejně bude. Jen to zdržují.
nejde o to jestli, ale kdy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # dascha 2017-02-15 12:26
Cyrile, já zase pevně věřím a doufám, že válka nebude.Myslím, že i ti nadšení válečníci si dobře uvědomují, že by to byl konec světa, alespoň takového, jak ho známe. A ty jejich bunkry? Jak dlouho si myslí, že by tam vydrželi? 10 let, 15 let? Stejně by jednou museli vylézt a protože matička Zem by byla asi pořádně radioaktivní, tak by stejně zdechli. A oni si jsou toho velmi dobře vědomi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # contumax 2017-02-15 14:55
dasha

A jakým způsobem se má vyřešit neřešitelné...? ??

Jak...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # dascha 2017-02-15 15:14
Já vím, Cuntumaxi, že se to zdá neřešitelné. Ale také si myslím, že lidí, kteří chtějí žít v míru je mnohem víc než těch sorošovských hajzlíků. A čím začít? Volbama - těch se bojí jak čert kříže. Pokud budou všude sedět Stropničtí, Pánci, Jandové, Šláfnberkové a jiní jim podobní, tak se opravdu nic nezmění a naženou naše děti do války. Samozřejmě, že s Ruskem. Vždyť o tom ji m jde především. Vybít slovanské národy se snažili po staletí anglosasové a frankové. Nepodařilo se. Tak zvolili metodu, která se jim daří. Poštvat jednotlivé slovanské národy proti sobě. Ukrajince proti Rusům, Chorvaty proti Srbům, Čechy proti Slovákům, Poláky a Bulhary proti všem. Výsledek - Slovanské státy se začaly drobit na malinkaté zemičky( ty se dobře ovládají). Jen s rozdrobením Ruska se jim nedaří. A kdože se to jenom spojil do většího celku? No přece Němci. Jo, a víte, že mi už jeden chytrolín napsal, že žádné slovanské národy nikdy neexistovaly? Já neznávám povídání o tom, že volby nic nezmění. Mohly by. Ale to by opravdu lidi museli k těm volbám přijít. A nejenom nadávat u piva nebo PC.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # contumax 2017-02-15 16:21
Dasha

Nebuď labuť...

Žádný volby nepomůžou, nic takového už dávno neplatí...!!!

Uvědom si, že mají, že pořád mají ještě stále mají velkou moc a ta se jim musí odebrat a volbami to v žádným případě nejde... to nedává žádný smysl...

Je to zločinecký systém a nic už neplatí, a dělat kompromisy je to nejhorší co můžou lidé vůbec dělat...

Buď to všechno nebo nic...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pavel Blaheta 2017-02-15 20:22
Contumaxi já si tvých názorů vážím, ale v otázce voleb asi nemáš pravdu. Otázkou jen je, zdali to stihneme dříve nežli je zakážou. V takovém Švédsku již kolik roků žádné volby neměli a další jsou povolené na rok 2022 (tedy možná - asi doufají že se jim tam namnoží kobylky, které jim dají hlas). U nás stále ještě volit jde, tak toho využijme, dokud to jde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-02-15 22:39
Pavle, Contumax má pravdu! Aby mohly volby něco změnit, tak by tu musela být silná neparlamentní strana, stojící na té (naši) "správné" straně, nikoliv jedna z těch dnešních parlamentních, resp. ještě několik nezkažených podobných stran, které by získaly alespoň 50,1% hlasů. A to se při současném rozložení voličů v žádném případě nestane!!! Samotné ANO získá přes 30% (a když rozhodí koblížky tak i víc) a další parlamentní strany ze setrvačnosti a stádnosti ovčanů voličů taky něco přidají a zcela jistě se spojí v koalici proti každé vybočující straně. A na to dám krk. Po volbách bude vše při starém, jenom se přeházejí koryta a pojede se dál a to beze změn, v zadaném směru!!! Bohužel. Strany zase něco naslibují, stejně to pak nedodrží, ale to už je takovej předvolební folklór. A voliči nemají paměť!!! To co strany měly ve volebních programech a nesplnily, všichni zapomněli a ani to tak moc nevadí!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-02-15 16:25
Všetko je riešiteľné. Nevoľte tú chátru.....
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pavel Blaheta 2017-02-15 20:19
Inu jak to říkal náš pan prezident Masaryk - "Nebát se a nekrást". A to platí ve zvýšené míře pro stát (ne toliko pro jeho občany, jak to dnes předvádí naše věrchuška).
Takže nebát se, že propukne třetí světová válka. Ale v rámci možností každého člověka se na ni připravit. Mít nějaký scénář pro stav po jejím skončení (nebude totiž trvat déle než týden). A mít vypracovanou nějakou strategii přežití (protože jsem přesvědčen, že ten první týden kdy budou lítat A-bomby, přežije většina lidí u nás). K té strategii by měla patřit spolupráce s dobrými sousedy, které člověk zná. Připravenost zlikvidovat všechny, kteří by se event. snažili i poté hnát národ do války - takové prostě zabít jak škodnou (pokud jim nebude stačit to co již bude) a protože to byl "Stát" který dopustil, že na naše území event. budou padat bomby, tak nadále jej nerespektovat. Žádné jeho orgány ani nařízení. V rámci strategie přežití vytvořit domobrany, které budou chránit území vymezená společenstvím lidí ochotných se spojit, a nepustit na ně nikoho - ani rabující, ani zbytky jakékoliv armády - zejména ne vlastní, která by měla zájem o mobilizaci kluků do války. Také mobilizátory střílet - bude-li čím - toto je můj názor jak žít po jaderné válce, nikoliv návod na řešení současných problémů, které máme. Takže názor na možnost žití "poté" - ne návod. To píši pro "dozorující" orgány, aby měli jasno, že nikoho nenavádím k trestnému činu. Ani k jeho přípravě atd. atd. Je to jen teoretická rozprava na dané téma.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # contumax 2017-02-15 14:58
Cyril

Táhne se to už desítky let a pořád je to horší a zhoršující..

Co s tím...???

Nastalo zoufalství , nic neplatí, nikdo neslyší druhou stranu, začíná se to vymykat z rukou...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Historik 2017-02-15 15:42
zuza1
Souhlasím. Spuštění článku 7, by vedlo osudové roztržce Polsko-EU.
Ale je to jen takové pindání HRW, EU má jiné starosti. Kromě přelomových voleb, se závratnou rychlostí snaží stihnout spuštění "dvourychlostní " Evropy, ještě do fr.prez.voleb.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-02-15 20:28
Historiku - domnívám se, že to nemohou stihnout. Jsem přesvědčen o tom, že ve volbách letos ve Francii zvítězí Le Pen a doufám, že již v prvém kole, pokud se toto frantíkům podaří, tak má Evropa šanci se té války s Ruskem vyhnout. A kéž by ti idioti v Bruselu zbavili Poláky možnosti hlasovat - to by je opravdu naštvalo a spustilo by to jejich odchod z takové Unie. A nakoplo by to Holanďany i Francouze k témuž a Německu bychom zůstali jen my jako jejich kolonie a výrobní síla a jako k takové by se k nám museli chovat slušně, aby o nás nepřišli (tedy doufám, snad, jestli, když, možná - ach ta čeština je krásná).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-02-15 22:48
Ty Pavle, ty jsi utopista, idealista nebo jen superoptimista? Závidím ti tvé sny. Ale realita je jinde. "Němci by se k nám museli chovat slušně". Já si poprskal celý monitor!!! Doufám, že jsi to myslel jako ironii, i když to tak nevyznělo. Proč by se chovali slušně k vazalům? A naši představitelé (většinou) umí pěkně ohnout hřbet a je jim jedno, co si o tom myslíme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaroslav Kukla 2017-02-15 23:19
Do roku 2033 bude vojna! Modra loza to zakodovala do 24 mrakodrapov USA, ako sj do 9/11 demolicie Dvojiciek a WTC7...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ignác 2017-02-16 09:31
Válka? Ale jaká? To poslední co by chtěli, je jaderná. Na zamořeném území se nedá nic pěstovat. Vezměte si jen oblast Černobylu. V opačném případě by to tihle parchanti již dávno provedli. Obyčejná válka je mnohem výnosnější - co se točí nejvíce? Střelivo - munice. Koupíte či ukradnete zbraň a budete ji mít roky či celý život. Ale munici? A oni nechtějí bílou rasu kompletně zlikvidovat. Chtějí ji porobit, přinutit ji pářit se se čmoudy, aby vznikla rasa univerzální. Bez kořenů a s průměrným IQ. Těm se lépe velí. Ti tolik neprotestují ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Rc45 2017-02-15 15:50
Lepší válka ,než tahle bezmoc a šikana..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-02-15 16:25
Rc45

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Audit 2017-02-15 11:38
V Polsku šel do distribuce film Volyň.
Okamžitě se stal číslo 1 v Polsku a je to nejúspěšnější film polské historie, jinak neskutečný masakr banderovců na Polácích a židech ve Volyni v roce 1943.
Na Ukrajině okamžitě zakázán, v ČR nejde do distribuce.

Vyjádření v Polském tisku:

Špatný čas pro takový film:
wyborcza.pl/.../...

Jinak zde ke stažení:

ulozto.cz/.../...

Poláci s překvapením zjišťují, že tuto část dějin vůbec neznají. V komentářích na polských webech je vidět, že vůbec netuší, že něco takového probíhalo, hlavně mladí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-02-15 20:56
Jo a mistři Poláci také vůbec nic nevědí o těch 200 až 250 tisících ubitých zajatých rudoarmějců z války mezi Polskem a Ruskem mezi roky 1919 - 1923. Tyto ubili v zajateckých táborech - největší bestie byli polští oficíři. A oni se pak diví, že je nikdo neměl rád. Do "Katyně" neuběhlo ani dvacet let a zbylo pár tisíc ruských zajatců,kteří se vrátili domů a mohli vyprávět. Já neschvaluji ani to vraždění v Katyni ani jiné, ale všechno má někde svůj počátek a nenávist mezi národy taky nevznikla sama od sebe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # JoeJoe 2017-02-15 12:21
Na to sazi Sorosovci. Rozvrat Polska,Ukrajiny a utok na RF pomoci vychodoevropanu . Tim by smazali tolik nenavidene Slovany jednou provzdy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Vladimír 2017-02-15 13:26
JoeJoe přesně o to jde Sorosovi a jemu podobným....
ZNIČIT SLOVANY A KŘESŤANY...pošt vat je proti sobě,toto nesmíme nikdy dopustit...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubinen 2017-02-15 14:51
Cituji Vladimír:
JoeJoe přesně o to jde Sorosovi a jemu podobným....
ZNIČIT SLOVANY A KŘESŤANY...poštvat je proti sobě,toto nesmíme nikdy dopustit...

Pane Vladimir stručný a přesný .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # erika 2017-02-15 12:40
-"George Soros podporuje stovky skupin po celém světě se záměrem postupu k mnoha cílům, k nimž patří zrušení národních hranic a omezení možnosti pro policii, aby mohla prosazovat zákon a pořádek."

Chová sa ako anarchista, rozvracia samotné základy štátov a svet si s ním nevie poradiť?
G.S. je ako rakovinový nádor a jeho nespočetné neziskovky, ktoré operujú po celom svete sú ako metastázy toho nádoru.
Neverím, že na také svinstvo niet lieku. Pobočky zrušiť a finančného podvodníka zavrieť na uzavreté oddelenie. To, čo stvára, sa nedá pomenovať inak, ako čisté šialenstvo.
Je na svete pár ľudí, ktorí predstavujú stelesnené zlo. G.S. k nim bezpochyby patrí.
Skúste si tipnúť, ktoré politické strany u vás si kúpil a v budúcich voľbách sa s nimi rozlúčte.
Taká deratizácia čaká aj nás na Slovensku.
Aj prezident Trump by sa mal zobudiť a vylámať tej kobre jedovaté zuby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Lubinen 2017-02-15 14:58
Smutný je ,že většina vládnoucích parchantů mu zobe z ruky hlavně ty naši ,,umělci''.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # contumax 2017-02-15 16:23
Lubinen

Umělci jsou zrádná chátra, ti se prodají i do těch nejodpornejnějš ích reklam...

Srát na nějaké prodejný komedianty...

A hrát už vůbec neumí i to o něčem vypovídá...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-02-15 16:31
Tak ich odstavte to je jediné čo skutočne ešte môžete... je to životne dôležité nie len pre vás, ale pre všetky národy v EU
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Slickitty 2017-02-15 16:51
Soros by měl jít co nejdříve vyset za nohy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Vladko kotov 2017-02-15 17:07
Soros je Pan. Ma pravdu. Fasizmus a komunizmus sa neosvecili, koniec nacionalizmu v europe by bol super, migranti su skveli ludia ktori potrebuju len sancu. A islam ci krestanstvo, to je jedno co tu bude, cim dalej ludi je neveriacich. Dufam ze sorosovi jeho plan vyjde a budu spojene staty europske.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Rojko Kotov 2017-02-15 18:23
Jdi do prdele, dneska jsem mel provokovat ja. Musel jsem zustat dneska vecer doma kvuli sichte, tak vodpal. Mas sluzbu az zitra, debile - podivej se na rozpis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # XYZ 2017-02-15 18:34
válku nikdo normální nechce ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.