Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaGeert Wilders: Ať se v roce 2017 stane cokoliv, džin populismu je už venku z lahve

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Geert Wilders: Ať se v roce 2017 stane cokoliv, džin populismu je už venku z lahve

Vůdce Strany svobody (PVV), která vede v průzkumech, Geert Wilders, který má šanci stát se příštím ministerským předsedou Holandska, řekl, že úpadek Evropské unie je teď už „nezvratný“ a že pokusy tohoto bloku potrestat Británii za odchod jim vybuchnou do tváře.

Pan Wilders promlouvající jen pět týdnů před volbami v Holandsku, co rozhodnou o složení jejich vlády, řekl The Telegraph, že se bude po volbách snažit zformovat koaliční vládu, pokud tedy bude podíl na hlasech srovnatelný s velikostí, jakou mu v současnosti předvídají průzkumy veřejného mínění.

Ač se průzkumům loni nepodařilo předpovědět výsledky hlavních volebních klání ve Velké Británii a v USA, tak pan PVV pana Wilderse už měsíc vítězí nebo roste ve všech národních průzkumech.

O EU pan Wilders řekl, že teď už byl „džin“ nacionalismu vypuštěn z lahve a evropské elitě nejenže vůbec nedošlo, co se děje, ale teď už s tím navíc nemůže nic udělat. Když srovnával tento hroutící se politický blok s posledními dny Římského impéria prolezlého dekadencí a chybějícím vedením k něčemu smysluplnému, tak pan Wilders řekl: „Dny dávné Římské říše, kterou je i Evropská unie, už skončily. Oni to vědí a v posledních několika letech bojují, aby to o trochu prodloužili, ale tento proces je nezvratný.“

Pan Wilders byl ohledně svých ambicí v nadcházejících volbách optimistický, když Telegraph řekl: „Chci být ministerský předseda. Otázkou je, jestli mě oni budou chtít mít ministerským předsedou… Šance na to, abych se stal ministerským předsedou, možná nejsou v můj prospěch, já si ale věřím, že když dosáhneme toho výsledku podle současných průzkumů, tak je to reálná možnost.“

Dostane-li se PVV k moci, tak učiní prioritu z toho, abychom dostali zpět „klíč od svých vlastních předních dveří,“ což je odkaz na současné otevřené hranice se zbytkem EU.

Pan Wilders však připustil, že jsou i jiné možnosti, pokud by s ním další strany odmítaly spolupracovat, tak se otvírá cesta k vládě menšinové koalice, i když by vedl tu samotnou největší stranu. Podobný osud by mohl čekat jeho kolegy v jiných evropských zemích, řekl, ale i kdyby Marine Le Pen ve Francii Sebastian Kurz v Rakousku jako strany s nejsilnějším volebním výsledkem v roce 2017 neuspěly, tak populistická revoluce stejně pojede dál.

Tyto poznámky vůdce PVV přichází jen dny poté, co vyzval Rotterdam, aby jeho straně během doplňkových voleb povolili umístit poltické reklamy na boky svých autobusů a tramvají. Návrh reklam, obsahující frázi „Stop islámu“ napsanou velikými písmeny na bocích těchto vozidel, ale úřady zamítly, k čemuž v tisku uvedly: „Nepracujeme s politicky zabarvenými prohlášeními. A nikdy nebudeme.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+45 # Vítězslav Crha 2017-02-12 21:55
Čtěte na www.czechfreepress.cz rozhovor s tajným Ruským rozvědčíkem v USA.Je to dlouhé,ale má to příslovečnou slovanskou pravdu,která vzešla z rozumu a naprosté znalosti současnosti a historie. Je to jakési okno do budoucna. Pokud se nad tím člověk opravdu hluboce zamyslí a i se k některým věcem znovu vrátí a ještě jednou si to přečte,je tam něco,co logicky vyvrací mnohé zlé předtuchy ale i varuje a nabádá ke zvýšené opatrnosti před vlastními politiky,kteří jsou úplně mimo reálné pochopení věcí. těch věcí,které je byť i velmi mladé posune na smetiště dějin nepochopení a neprosazení se coby řádného občana toužícího po bezpečném a dobře ekonomicky vyváženém periodickém vývoji společnosti. Jde o časový mimořádný posun vpřed,protože to co je již v myšlení lidí nelze zvrátit. A to je závažná věc,kterou elity ještě zdaleka nepochopily. Až moc se utopili do dob studené války,ale ta doba je pryč a nelze ji vrátit. Rusko je jinde a válkami zmítaná Asie má již také jinak nastavenou budoucnost. A o tom to vše je Eurazia nás nemine a bude pro nás výhrou,když se toho účastníme. Je to jenom na nás.
+3 # Pavel Blaheta 2017-02-13 19:31
Nějak nesouzním s jeho názorem v posledním odstavci, že Evropa "nutně" musí směřovat k eurocentrismu. Tak tohle má možná z těch x let, které strávil ve Státech. Rus ve Státech musí nutně časem zblbnout. Do jisté míry chápe ruské zájmy a postoj, protože je Rus. Do podobné míry chápe americké zájmy a postoje, protože tam dlouho žil na nějaké úrovni. Ale Evropu nechápe. On naprosto nerozumí jedné věci a to té, že Evropa centristická bude s největší pravděpodobnost í po roce 2017 mrtvá. EU se musí rozpadnout a znovu být postavena, ale na jiných základech. Na principu hospodářském kdy bude ekonomika Evropy postavena na win-win - tedy každý stát musí vydělávat na spolupráci s jiným státem Evropy. Dnešní model, kdy ekonomika Německa je "živena" všemi ostatními státy Evropy musí skončit. Jediná úloha spojené Evropy by mohla zůstat pro zachování jednotných hospodářských norem. Například norem oceli - Evropa měla dávno převzít německé normy DIN pro oceli a měla by alespoň v něčem pořádek. (Naše ČSN normy jsou v podstatě obrazem DIN). Ale protože Francie chtěla prosadit svoje zájmy tak je u norem ocelí takový zmatek, že nikdo nemůže vědět (kdo tím nezabije roky času studiem a v praxi) co která evropská norma znamená a k čemu je ta která ocel dobrá. A podobné je to skoro se vším na co EU sáhla. Jsou to diletanti a podrobují ekonomiku Evropy politickým cílům a to víme ještě z doby, kdy jsme patřili do sovětského bloku, že je naprosto, ale naprosto špatně. Spojená Evropa na to taky dojde a dojede.
+22 # Stribog 2017-02-12 22:38
Prihorieva... O tomto niekto niečo vie? Je to zúfalstvo v poslednej agónii alebo hoax?

zvedavec.org/.../...
+23 # Vítězslav Crha 2017-02-12 23:09
Taky jsem to četl a nechává mě to klidným. Papír snese hodně. Vymyká se to možnostem,které se letos rozjedou jako rychlovlaky.
+12 # contumax 2017-02-12 23:41
Vítězslav Crha

Jo, dostane to jistý grády, neboli, rychlost změn...
+13 # Janaz 2017-02-13 10:45
Hoax to asi nebude, tá TV je vraj verejnoprávna, takže si na to asi dajú pozor. Inak obsah toho "návrhu" sa dal čakať, nič prekvapivé, pretože o dvojrýchlostnej Európe a vytvorení Das Neue Europa hovoria títo [...]i /myslím Merkel a spol./ už otvorene. Ak vyhrá le Pen /čo dúfam/, tak neviem, kto tú "novú Európu" vytvorí. Nemecko s bývalými soc. riťolezcami asi nie, nestačili by sme makať na tú nemeckú spotrebu a nadspotrebu a ani naše zdroje by im nestačili.
+12 # Dědouch1 2017-02-13 11:40
"tá TV je vraj verejnoprávna, takže si na to asi dajú pozor."
Pokud je opravdu ta TV veřejnoprávní, věrohodnost to snižuje.
+15 # r.m. 2017-02-13 12:24
stačí se podívat na naší
-43 # Marvanec 2017-02-12 22:44
Bohužel má pravdu s tím džinem nacionalismu a populismu. A vy tomu tleskáte. Každý hezky oplotit svoji zemi, jiné než naše nenávidět. Recept na štěstí, jen co je pravda.

Doufám, že tenhle blonďák skončí v opozici.
+34 # r.m. 2017-02-13 01:26
až tě páníček kopne do prdele kolaborante, otočíš a budeš hajlovat tou správnou hnátou stejně snaživě jak tou současnou
+32 # Jaris 2017-02-13 02:25
Zadne ploty, Marvane! Hranice je treba kontrolovat a pokud nejaky privandrovalec prijde, je treba ho proverit co je zac. Ve vetsine jde o ekonomicke parazity a ty je treba poslat zpet, odkud pritahli. Vzdyt v te EU je to dnes jak u blbejch na palouce! Rad a zakony je treba , respektovat, jinak vznikne chaos, lidove receno bordel.
+10 # Dědouch1 2017-02-13 11:41
IDIOTE
+30 # Monika lkema 2017-02-13 00:19
Přeji těmto lidem aby zrůdičkám z EU pěkně zamýchali karty ! Chci vidět jak budou zdrhat s Bruselu a zakopávat jeden o druhého aby ještě stačili v rychlosti pobrat to co jsi nakradli ! Ožrala již prohlásil že se zdává na dalši post kandidovat ví že se musí urychleně pakovat !
+2 # Pavel Blaheta 2017-02-13 19:35
Moniko jenom aby to stihl. Nemyslím si, že má ještě rok a půl času. Toto se zhroutí dříve a odpovědní budou "možná" pohnáni k odpovědnosti za to co udělali s Evropou.
+12 # contumax 2017-02-13 14:24
To není nic nového pod sluncem co řekl ten kluk holandskéj...

To ví každéj, že Džin byl vypuštěn z orientu do Evropy...!!!

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás