AC24.cz

AC24.czZe světaGeert Wilders: Ať se v roce 2017 stane cokoliv, džin populismu je už venku z lahve

Sociální sítě

Reklama

Geert Wilders: Ať se v roce 2017 stane cokoliv, džin populismu je už venku z lahve

Vůdce Strany svobody (PVV), která vede v průzkumech, Geert Wilders, který má šanci stát se příštím ministerským předsedou Holandska, řekl, že úpadek Evropské unie je teď už „nezvratný“ a že pokusy tohoto bloku potrestat Británii za odchod jim vybuchnou do tváře.

Pan Wilders promlouvající jen pět týdnů před volbami v Holandsku, co rozhodnou o složení jejich vlády, řekl The Telegraph, že se bude po volbách snažit zformovat koaliční vládu, pokud tedy bude podíl na hlasech srovnatelný s velikostí, jakou mu v současnosti předvídají průzkumy veřejného mínění.

Ač se průzkumům loni nepodařilo předpovědět výsledky hlavních volebních klání ve Velké Británii a v USA, tak pan PVV pana Wilderse už měsíc vítězí nebo roste ve všech národních průzkumech.

O EU pan Wilders řekl, že teď už byl „džin“ nacionalismu vypuštěn z lahve a evropské elitě nejenže vůbec nedošlo, co se děje, ale teď už s tím navíc nemůže nic udělat. Když srovnával tento hroutící se politický blok s posledními dny Římského impéria prolezlého dekadencí a chybějícím vedením k něčemu smysluplnému, tak pan Wilders řekl: „Dny dávné Římské říše, kterou je i Evropská unie, už skončily. Oni to vědí a v posledních několika letech bojují, aby to o trochu prodloužili, ale tento proces je nezvratný.“

Pan Wilders byl ohledně svých ambicí v nadcházejících volbách optimistický, když Telegraph řekl: „Chci být ministerský předseda. Otázkou je, jestli mě oni budou chtít mít ministerským předsedou… Šance na to, abych se stal ministerským předsedou, možná nejsou v můj prospěch, já si ale věřím, že když dosáhneme toho výsledku podle současných průzkumů, tak je to reálná možnost.“

Dostane-li se PVV k moci, tak učiní prioritu z toho, abychom dostali zpět „klíč od svých vlastních předních dveří,“ což je odkaz na současné otevřené hranice se zbytkem EU.

Pan Wilders však připustil, že jsou i jiné možnosti, pokud by s ním další strany odmítaly spolupracovat, tak se otvírá cesta k vládě menšinové koalice, i když by vedl tu samotnou největší stranu. Podobný osud by mohl čekat jeho kolegy v jiných evropských zemích, řekl, ale i kdyby Marine Le Pen ve Francii Sebastian Kurz v Rakousku jako strany s nejsilnějším volebním výsledkem v roce 2017 neuspěly, tak populistická revoluce stejně pojede dál.

Tyto poznámky vůdce PVV přichází jen dny poté, co vyzval Rotterdam, aby jeho straně během doplňkových voleb povolili umístit poltické reklamy na boky svých autobusů a tramvají. Návrh reklam, obsahující frázi „Stop islámu“ napsanou velikými písmeny na bocích těchto vozidel, ale úřady zamítly, k čemuž v tisku uvedly: „Nepracujeme s politicky zabarvenými prohlášeními. A nikdy nebudeme.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

Komentáře   

+45 # Vítězslav Crha 2017-02-12 21:55
Čtěte na www.czechfreepress.cz rozhovor s tajným Ruským rozvědčíkem v USA.Je to dlouhé,ale má to příslovečnou slovanskou pravdu,která vzešla z rozumu a naprosté znalosti současnosti a historie. Je to jakési okno do budoucna. Pokud se nad tím člověk opravdu hluboce zamyslí a i se k některým věcem znovu vrátí a ještě jednou si to přečte,je tam něco,co logicky vyvrací mnohé zlé předtuchy ale i varuje a nabádá ke zvýšené opatrnosti před vlastními politiky,kteří jsou úplně mimo reálné pochopení věcí. těch věcí,které je byť i velmi mladé posune na smetiště dějin nepochopení a neprosazení se coby řádného občana toužícího po bezpečném a dobře ekonomicky vyváženém periodickém vývoji společnosti. Jde o časový mimořádný posun vpřed,protože to co je již v myšlení lidí nelze zvrátit. A to je závažná věc,kterou elity ještě zdaleka nepochopily. Až moc se utopili do dob studené války,ale ta doba je pryč a nelze ji vrátit. Rusko je jinde a válkami zmítaná Asie má již také jinak nastavenou budoucnost. A o tom to vše je Eurazia nás nemine a bude pro nás výhrou,když se toho účastníme. Je to jenom na nás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-02-13 19:31
Nějak nesouzním s jeho názorem v posledním odstavci, že Evropa "nutně" musí směřovat k eurocentrismu. Tak tohle má možná z těch x let, které strávil ve Státech. Rus ve Státech musí nutně časem zblbnout. Do jisté míry chápe ruské zájmy a postoj, protože je Rus. Do podobné míry chápe americké zájmy a postoje, protože tam dlouho žil na nějaké úrovni. Ale Evropu nechápe. On naprosto nerozumí jedné věci a to té, že Evropa centristická bude s největší pravděpodobnost í po roce 2017 mrtvá. EU se musí rozpadnout a znovu být postavena, ale na jiných základech. Na principu hospodářském kdy bude ekonomika Evropy postavena na win-win - tedy každý stát musí vydělávat na spolupráci s jiným státem Evropy. Dnešní model, kdy ekonomika Německa je "živena" všemi ostatními státy Evropy musí skončit. Jediná úloha spojené Evropy by mohla zůstat pro zachování jednotných hospodářských norem. Například norem oceli - Evropa měla dávno převzít německé normy DIN pro oceli a měla by alespoň v něčem pořádek. (Naše ČSN normy jsou v podstatě obrazem DIN). Ale protože Francie chtěla prosadit svoje zájmy tak je u norem ocelí takový zmatek, že nikdo nemůže vědět (kdo tím nezabije roky času studiem a v praxi) co která evropská norma znamená a k čemu je ta která ocel dobrá. A podobné je to skoro se vším na co EU sáhla. Jsou to diletanti a podrobují ekonomiku Evropy politickým cílům a to víme ještě z doby, kdy jsme patřili do sovětského bloku, že je naprosto, ale naprosto špatně. Spojená Evropa na to taky dojde a dojede.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Stribog 2017-02-12 22:38
Prihorieva... O tomto niekto niečo vie? Je to zúfalstvo v poslednej agónii alebo hoax?

zvedavec.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Vítězslav Crha 2017-02-12 23:09
Taky jsem to četl a nechává mě to klidným. Papír snese hodně. Vymyká se to možnostem,které se letos rozjedou jako rychlovlaky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # contumax 2017-02-12 23:41
Vítězslav Crha

Jo, dostane to jistý grády, neboli, rychlost změn...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-02-14 01:38
Víťo věci opravdu začínají nabírat obrátky a podivný směr. Ten náš tzv. ministr obrany má prý ve středu podepsat, že jedna naše brigáda (armádní) bude přímo cestou NATO podřízena velení německého Bundeswehru. Fakt to nevypadá dobře. Já bych to tipnul tak na konec dubna a ti kreténi začnou tažení na Rusko. Se poučili od minule, že začít 22. června je pozdě - scházely jim dva letní měsíce a došli by do Moskvy tak začnou o ty dva měsíce dříve. Asi - alespoň já to tak vidím. Dříve než se ujme prezidentského úřadu ve Francii madame Le Pen. Poté by to již nebylo možné nebo alespoň velice komplikované. Jim svobodná a nezávislá Francie naprosto "háže vidle" do jejich vlhkých snů o porobení Ruska.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Janaz 2017-02-13 10:45
Hoax to asi nebude, tá TV je vraj verejnoprávna, takže si na to asi dajú pozor. Inak obsah toho "návrhu" sa dal čakať, nič prekvapivé, pretože o dvojrýchlostnej Európe a vytvorení Das Neue Europa hovoria títo dementi /myslím Merkel a spol./ už otvorene. Ak vyhrá le Pen /čo dúfam/, tak neviem, kto tú "novú Európu" vytvorí. Nemecko s bývalými soc. riťolezcami asi nie, nestačili by sme makať na tú nemeckú spotrebu a nadspotrebu a ani naše zdroje by im nestačili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch1 2017-02-13 11:40
"tá TV je vraj verejnoprávna, takže si na to asi dajú pozor."
Pokud je opravdu ta TV veřejnoprávní, věrohodnost to snižuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2017-02-13 12:24
stačí se podívat na naší
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-43 # Marvanec 2017-02-12 22:44
Bohužel má pravdu s tím džinem nacionalismu a populismu. A vy tomu tleskáte. Každý hezky oplotit svoji zemi, jiné než naše nenávidět. Recept na štěstí, jen co je pravda.

Doufám, že tenhle blonďák skončí v opozici.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # r.m. 2017-02-13 01:26
až tě páníček kopne do prdele kolaborante, otočíš a budeš hajlovat tou správnou hnátou stejně snaživě jak tou současnou
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Jaris 2017-02-13 02:25
Zadne ploty, Marvane! Hranice je treba kontrolovat a pokud nejaky privandrovalec prijde, je treba ho proverit co je zac. Ve vetsine jde o ekonomicke parazity a ty je treba poslat zpet, odkud pritahli. Vzdyt v te EU je to dnes jak u blbejch na palouce! Rad a zakony je treba , respektovat, jinak vznikne chaos, lidove receno bordel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch1 2017-02-13 11:41
IDIOTE
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Monika lkema 2017-02-13 00:19
Přeji těmto lidem aby zrůdičkám z EU pěkně zamýchali karty ! Chci vidět jak budou zdrhat s Bruselu a zakopávat jeden o druhého aby ještě stačili v rychlosti pobrat to co jsi nakradli ! Ožrala již prohlásil že se zdává na dalši post kandidovat ví že se musí urychleně pakovat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Blaheta 2017-02-13 19:35
Moniko jenom aby to stihl. Nemyslím si, že má ještě rok a půl času. Toto se zhroutí dříve a odpovědní budou "možná" pohnáni k odpovědnosti za to co udělali s Evropou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # r.m. 2017-02-13 01:21
Wildersi, wildersi, ty tvoje cesty do Izraele a jejich ambasády v Holandsku jsou tam veřejný tajemství. Buď rád, že nesedíš za spolupráci s Mossadem proti Holandsku.
-
a něco z domovského protektorátu:

Babiš mi nahání hrůzu, říká exprimátor Bém a radí ODS, co má dělat
seznam.cz/.../...
jo kamaráde, agent Zamini, co vyfouknul Petrimex estébácké Ameropě, je jiná třída než malý pražský židovský zlodějíček s natrženým konečníkem.
tlustý rtík, na trubku trénuje, nátisk má )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jaris 2017-02-13 02:30
Wildersovi neverim, jelikoz rovnez fanaticky podporuje nelegalni Izrael. Slysela jsem jeho rec, jak zidi vlastne stoji v prednich radach a bojuji za nas proti muslmanum. Tak to hrdinstvi a statecnost zidu vyzdvihoval, az se mi udelalo nevolno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-02-13 12:25
šábes gójim
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # .lak 2017-02-13 12:34
Nepleť jim hlavy, šém salámum olejkum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2017-02-13 12:53
humbalaka mambalaka trululu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-02-13 13:29
Ty jó reticky topra, ententýky budliky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # contumax 2017-02-13 13:56
Achich achich trala lá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pavel Blaheta 2017-02-13 19:45
Jaris uklidni se - myslíš si, že kdyby řekl jediné slovo proti Židům, že by měl vůbec nějakou šanci ve volbách. Ani tu nejmenší. Okamžitě by v médiích o něm nebylo ani slovo. Náš prezident Zeman také v jejich největší organizaci v USA řekl "Já jsem Žid". Také jezdí do Izraele a leze jim někam. Ale mezi námi pořád lepší být kamarád s Izraelem nežli s musulmany.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-02-14 05:59
Pavle, a v tom je prave ta ZASADNI chyba, proc je dnesni svet takovy jaky je!. Kazdy se tech zidackych zmetku boji a prestoze vi, ze ukradli Palestincum uzemi soutezi, kdo jim do zadele vyleze vys. Wilders i Zeman maji nelegalni Izrael skutecne v lasce. Cely svet vi, jake svinstvo je pachano na Palestincich a presto fandi zlodeji a vrahu a na druhou sttranu je slepy k utrpeni jinych. Jake to odporne pokrytectvi! Ja takove pokrytce, Pavle, rada nemam.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pavel Blaheta 2017-02-13 19:42
Možná je Bém malý židovský zlodějíček (no ale dvě až tři miliardy za několik let působení ve funkci - to zase není tak málo na Česko) ale má díky tomu čich na lidi a zejména na směr, kterým něco vedou. A směr kterým jde Babiš je odporně hnusný. Totální kontrola každého prdu každého člověka, zbavení lidí svobody jednání, protože jim vezme hotovost a pak je nechá na závěr očipovat jako dobytek a bude "finito". To je směr, který vidím já a určitě i Bém, a je úplně jedno jaký jsem já, nebo jaký je Bém. Vidíme směr - a rychlost toho pohybu a to stačí. Prostě ne - ČSSD se totálně zničila díky naprosté podřízenosti Babišovi. Neměli ve volebním programu ani elektronické hlášení DPH ani EET. A je to zrůdnost o tom netřeba diskutovat. Takže pro mne jsou ČSSD a také ANO a samozřejmě i KDU a TOPO9 absolutně nepřijatelní. Rozhodování komu dám ve volbách svůj hlas bude těžké. Ale výše jmenovaným ani omylem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # contumax 2017-02-13 14:24
To není nic nového pod sluncem co řekl ten kluk holandskéj...

To ví každéj, že Džin byl vypuštěn z orientu do Evropy...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.