AC24.cz

AC24.czZe světaSenzační odhalení! Bývalý agent CIA odkrývá: Lžemi jsme rozporcovali Jugoslávii. Ze všeho jsme obvinili Srby

Sociální sítě

Reklama

Senzační odhalení! Bývalý agent CIA odkrývá: Lžemi jsme rozporcovali Jugoslávii. Ze všeho jsme obvinili Srby

Bývalý agent CIA Robert Baer, který před několika lety opustil službu, odhalil největší tajemství této organizace, jak penězi a lžemi rozporcovali bývalou Jugoslávii a vinu za to všechno svedli na obětního beránka – na Srby.

Baer v interview, který poskytl v Quebecku (Kanada) u příležitosti své nové knihy „Tajemství Bílého odmu“, povídal o tom, co viděl, slyšel a zjistil během čtyř let, kdy jako agent CIA „operoval“ na území bývalé Svazové federativní republiky Jugoslávie, od Sarajeva po Slovinsko. Po své balkánské misi pracoval na úkolech na Blízkém Východu.

Robert Baer je dnes prominentní spisovatel, sloupkař, který píše současně pro Time, Vanity Fair, Wall Street Journal a Washington Post.

Interview, který poskytl Robert B. Baer webu Webtribune.com přinášíme vcelku:

Jaký jste měl v Jugoslávii první úkol?

Přiletěl jsme ještě s třemi dalšími agenty helikoptérou. Dostal jsme se do Sarajeva 12. ledna 1991. naším úkolem bylo sledovat údajné srbské teroristy, kteří prý plánovali útok na Sarajevo.

Co to bylo za teroristy a proč plánovali útok?

Dali nám soubory informací o skupině, která se jmenovala „Velké Srbsko“, kteří plánovali bombové útoky na klíčové budovy v Sarajevu, aby zabránili snaze, aby Bosna vystoupila z Jugoslávie.

Jestlipak tato skupina skutečně existovala a jaký byl váš skutečný úkol pod velením CIA?

Ta skupina ve skutečnosti nikdy neexistovala! Naše velení nám lhalo! Naše mise ve skutenčnosti měl a za úkol zasít paniku mezi bosenské politiky, abychom jim naplnili hlavy myšlenkami, že je chtějí Srbové napadnout. Zpočátku jsme tomu věřili i my, ale časem naše podezření vzrostlo. Proč jsme všude šířili tuhle hysterii, když ta skupina vůbec neexistovala?

Kdy byla vaše mise ukončena? Měla nějaké pojmenování?

Pro mne to všechno skončilo po dvou týdnech, protože jsme odejel z novým úkolem o Slovinska. Operace trvala měsíc a měla pojmenování „Pravda“, ačkoli to bylo něco úplně jiného

Proč jste odjel do Slovinska?

Dostal jsme instrukce, že je Slovinsko připraveno vyhlásit nezávislost. Dostali jsme přes milion dolarů, abychom pomohli různým nevládním organizacím, opozičním stranám a početným politikům, aby šířili nenávist.

Co jste si myslili o té propagandě CIA a co si o tom mysleli vaši kolegové?

Samozřejmě, nikdo neodmítá misi, kterou mu přikáže CIA. Zvlášť, když jsme všichni nervózní a náchylní k paranoie. Mnoho agentů a vedoucích pracovníků CIA zmizelo, protože odmítali šířit propagandu proti Srbům v Jugoslávii. Osobně jsem byl šokován množstvím lží, kterými nás „krmili“ agentura a politici! Mnoho agentů CIA se podílela na šíření propagandy a přitom ani nevěděli, co dělají. Všichni znali jen zlomek příběhu, a jen ti, kteří to všechno vymysleli věděli všechno, a to byli politici.

To znamená, že propaganda dělal všechno proti Srbům?

Ano i ne. Cílem bylo, aby se rozpadla republika Jugoslávie. Vybrali jsme obětního beránka, kterého jsme vinili ze všeho. Někoho, kdo je vinen za válku a násilí. Srbsko bylo vybráno proto, že je svým způsobem jakýmsi pokračovatelem Jugoslávie.

Všichni jsme slyšeli o Srebrenici. Co nám o tom můžete říct?

Opět jsme se ocitl v Bosně v roce 1992 a tehdy jsme měli školit ozbrojené síly Bosny, nového státu, který vyhlásil nezávislost. Srebrenica je jeden velký příběh a bohužel, mnoho lidí tu bylo zmanipulováno. Srebrenica – to je politický marketing.

Můj šéf, který byl bývalým americký senátor, nadšeně opakoval, že se v Bosně uskuteční nějaký velký podvod. Měsíc před údajnou genocidou ve Srebrenici řekl, že to město bude ve všech zprávách světových televizí a nařídil nám, abychom zavolali do médií. Když jsme se ho zeptal proč, řekl mi „Však uvidíš!“ Nová bosenská armáda dostala rozkaz napadat sídla a civilisty. Byli to všechno samozřejmě obyvatelé Srebrenice. V určitém okamžiku vpadli Srbové z druhé strany. Určitě je někdo platil, aby je „postrčil“.

Kdo je tedy vinen za Srebrenici?

Vini jsou Bosňáci, Srbové i my Američané! Skutečností je, že na konci všechno leží vina na Srbech. Bohužel, mezi pohřebnými ve Srebrenici jsou lidé i jiných národností. Před několika lety bývalý agent CIA, který je nyní v Mezinárodním měnovém fondu, mi řekl, že Srebrenica je výsledkem domluvy mezi americkou administrativou a bosenskými politiky. Srebrenica byla obětována, aby Amerika měla důvod k napadení Srbů pro údajné válečné zločiny.

Proč byl na konci rozpad Jugoslávie a proč si to americká administrativa přála?

Vše je velmi jasné: lidé, kteří vyvolali válku a kteří diktovali podmínky míru jsou nyní majiteli společností, které využívají přírodního bohatství! Udělali z národů Balkánu opravdové otroky, kteří makají za malý peníz a produkty jejich práce končí v Německu, Americe … Pak je myslím jasné, kdo je vítězem války. Abyste dokázali financovat hospodářství ve své zemi, jste dotlačeni do situace, kdy si musíte půjčit peníze. To je stejný příběh ve všech zemích Balkánu.

Máte nějaký poselství pro národy bývalé Jugoslávie?

„Zapomeňte na minulost. Je plná lží a výmyslů! Manipulovali s vámi, získali, co chtěli a je hloupé, že se dál nenávidíte. Musíte ukázat, že jste silnější a že víte, kdo vám to vše udělal. Já se upřímně omlouvám za všechno. Právě z toho důvodu se už dlouho zabývám odhalováním tajností CIA a Bílého domu“ – říká Robert Baer.

Zdroj: ko.cz

Komentáře   

+63 # lubinen 2017-01-11 10:05
Uloupené Kosovo zakázány dokument na YouTube.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-55 # zvedavec4 2017-01-11 10:51
Senzačné odhalenie!
Bývalý agent Putina odkrývá:
Lžami sme rozporcovali Ukrajinu.
Za všetko sme obvinili USA.
A predtým sme to urobili aj s Gruzínskom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Vaclav Cihla 2017-01-11 17:05
zase zvědavec...plky a hnůj... nestydíte se ani trochu jak lžete?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Podplukovnik 2017-01-11 21:25
To je kokotov v inej verzii!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-01-11 17:21
to je zkrácená verze obsáhlého článku vydaného už před delší dobou
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Piovarči 2017-01-11 12:08
A takto sa pravda bude dostávať na povrch. Jedinou obranou mocných na západe bude zúfalé volanie - RUSKÁ PROPAGANDA.
Ak niekto povie pravdu tak je to Ruská propaganda - pekné zaklínadlo.
Kurva zmrdi zasraní, ale dalo sa to tušiť od samého začiatku. Rozdeľ zorštvrť a panuj a ovládni, je to stará praktika tých najväčších šmejdou na planéte. Juhoslávia bola nezávislá nielen na ZSSR, ale aj na USA tak to tam museli rozdrbať aby to následne ovládli a podelili si trafiky ako pani Olbraitová, ktorej to stálo predsa za to toľko nenávisti a mŕtvol.
Zvedavec choď sa dať vypchať ako posledný exot veriaci v USA ako v písmo Božie.
USA a ich agresívna zahraničná politika musia byť odsúdená celým svetovým spoločenstvom.

V Aleppu ruští ženisté odstranili mini, které jsou schopné zničit celou čtvrť
Obrázok bojov v severnej Raqqe v blízkosti Tal Alsamn (drastické 18+)
justpaste.it/12a57
TAbka, Rakká. ISIS vybojoval naspäť od SDF Ja'bar aj s hradom a Swediya al-Saghiru

Damašek, V. Ghouta, prebiehajú tam boje o Hazramu a RifDimashq.

12 lietadiel Su-25 malo priletieť z Mozdoku na letisko Hmeimim. bmpd.livejournal.com/.../
Tabka, Rakká. SDF opäť postúpila, získala 6 osád(približne označené, ako by to malo byť, zdroj to neuvádza menovite). Kotol sa ukazuje stále zreteľnejšie!

aragonit9.blogspot.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-26 # Milena Michalov 2017-01-11 10:55
Cituji lubinen:
Uloupené Kosovo zakázány dokument na YouTube.


Tak strašně zakázaný, že je na yt a vysílala ho i čt .))

Citace:
Všechny náležitosti objektivního dokumentu v téhle sračce prostě nejsou. Na to, že jsme v pozici nestraných pozorovatelů (jako diváci dokumentárních filmů), tak poslouchat hovinka z české pro-srbské pusinky, že Albánci mají chuť stavět jenom mešity, nebo, že Srb nemůže jet do Kosova bez ozbrojené eskorty, albánští extrémisté opakovaně používají svoje ženy a děti jako živé štíty, a hlavně že přítomnost pravoslavných sakrárních staveb je PŘÍMÝM důkazem o tom, komu tahle země vlastně patří, je zrcadlem hlouposi Vašeho většinového hodnocení. Neskutečná prosrbská sračka, která postrádá souvislosti a úhel pohledu druhé strany. Navic proč šlo udržet etnické a náboženské napětí v Makedonii a tady ne? Zcela jistě v přístupu srbské strany. Ostuda dokumentu, který má zřejmě jediné poslání - balamutit širší veřejnost (myslím tím Vás) svými mýty . To je vlastně ten nejhorší přečin, který může dokumntarista udělat....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Dost3 2017-01-11 11:36
Jasně a co toto, taky konspirace že???

JAVIER SOLANA- NOVÝ NÁSTUPCE
HITLERA POD ZÁŠTITOU EU a OSN!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Solana: Měli jsme Srbsko srovnat se zemí!

J. Solana a W. Clark Jeden z nejčtenějších srbských deníků Kurir v těchto dnech
přinesl naprosto skandální přepis rozhovoru, který 15. srpna 2001 měli vést
Javier Solana a Wesley Clark. Tito dva čelní představitelé NATO, které o dva
roky dříve ilegálně bombardovalo Jugoslávii, se tehdy sešli v pronajaté vile ve
švýcarských Alpách a hovořili v uvolněné atmosféře s popíjením alkoholu.
Společnost ve vile jim měly dělat dvě dívky, které se staraly o „příjemnou
zábavu".

Bělehradský deník Kurir je proslulý zveřejňováním rozhovorů zaznamenaných např.tajnými službami, dokumentováním různých zákulisních událostí a řadou odhalení, která se ovšem později ukazovala jako pravdivá. Přes úspěšnost deníku Kurir v odhalování zákulisí politiky a politické špíny uvádíme, že rozhovor měli vést, a že se jedná o přepis údajného rozhovoru. Kurir však hovoří pouze o přepisu záznamu. Přinášíme jeho překlad.

Clark: V těchto dnech navštívím Kosovo.
Solana: Dej si pozor, řádí tam bandy narko-dealerů. Tam není zákon, žádná kontrola ... hm ... udělali jsme velkou chybu, že jsme je (Albánce, pozn.)nechali vládnout.
Clark: Hm ... možná.
Solana: Za všechno můžou agenti CIA. Starají se jen o svou drogu a byznys.
Clark: Ano, já vím jak je tam. Často tam jezdím, hlavně inkognito, to je nejbezpečnější. Teď tam ale mám důležitou práci, musíme transportovat zásilku do Fort Breg.
Solana: Snad to tolik nehoří ... myslíš na orgány?
Clark: Jo ... jo ...
Solana: Bondsteel (americká základna v Kosovu, pozn.) funguje dobře. Schlafcock
(člověk, který má na starosti bezpečnost základny, pozn.) a Kouchner (Bernard,
první šéf mise UNMIK, současný ministr zahraničí Francie, Rada Evropy vyšetřuje jeho spojitost s obchodem s lidskými orgány, pozn.) práci odvádějí výborně.
Clark: Ano. Vypadá to, že je to teď akutní. Pořád se konají nějaké schůzky s generálem Andersonem. Až to tam dodělám, asi se zastavím v Srbsku. Co myslíš,jak mě přijmou?
Solana: Neboj se, tihle v Bělehradě jsou poslušní. Dokonce mnohem poslušnější,než ti v Podgorici. V Černé Hoře se můžou měnit prezidenti, ale všechno tam řídí Milo (Djukanović, pozn.), protože si všechno kupuje penězmi. Až budeš v Bělehradě vyhýbej se střetnutí s Koštunicou a jeho lidmi, víš, vztahy mezi nimi a Djindjićem se dost ochladily. Já si myslím, že pravdu má Djindjić. Koštunica je pro spolupráci nepříjemný. Když s ním mluvíš, on tě pečlivě vyslechne, ale nakonec rozhovor vždycky vyhrotí. S ním jsme se nikdy na ničem pořádně nedohodli.
Clark: A co si myslíš, jak bude reagovat na to s televizí (bombardování srbské státní televize - 16 mrtvých civilistů, pozn.). Já jsem v knize napsal, že jsem osobně vybíral cíle.
Solana: Já vím, viděl jsem to.
Clark: Stejně tak víš kolik na mě Clinton a ti jeho tlačili, abych tu televizi bombardoval.
Solana
: To co my víme je naše tajemství. O tom se nesmíš s nikým bavit!
Clark: Hm ... A jaké jsou v Bělehradě holky?
Solana: Všechno ti vysvětlím. Srbsko za Miloševiće bylo zašlé, ale ženy mají moc
krásné. Po příchodu demokratů se situace změnila, za směšné peníze můžeš mít nádherné kousky. V některých ministerstvech sedí překrásné sekretářky, které jsou připraveny za 500$ strávit noc s cizincem. Platy v Srbsku jsou pořád mizerné ...
Clark: Ty máš koukám zkušenosti ...
Solana: Dám ti číslo člověka, který všechno zařídí. Obstará ti herečku,zpěvačk u, co budeš chtít. Smetánku jejich města ... Radši mi řekni jak to jde s privatizací společností v Kosovu. Kdo je tam z našich?
Clark: My jsme tam dosadili experty, kteří mají hlavní slovo v celé jejich vládě. Předseda komise (neznámo jaké, pozn.) je Fred Barlow, kterého znají jen ti z vrchu vlády v Prištině. Politický dirigent je Madeleine (Albrightová,po zn.), která spolu s Richardem (Holbrookem, pozn.) v Kosovu kupuje všechno co má nějakou hodnotu. Obchody se jim tak rozjely, že mě často napadne, že se tam budou muset přestěhovat.
Solana: Wesley, doneslo se mi, že došlo k neshodám mezi Kissingerem a
Brzezinskim, ale nevím o co přesně jde. Co se to tam děje?
Clark: Ti dva jsou jako kočka a myš, pořád se handrkují, ale jeden bez druhého nemůžou. Osobně je mi bližší Brzezinski, protože je militantnější. Kdybychom během bombardování poslouchali jeho, Srbsko by už nebylo. Kissinger je měkota.Jak sám říká, má svědomí. On mě kritizoval za bombardování televize.
Solana: Ano ... ano, je moc měkký.
Clark: Se Srby budeme mít problémy pořád, protože je to vzpurný válečnický národ. Když se mluvilo o Srbech v Krajině (v Chorvatsku, pozn.) někteří z našich navrhovali dlouhodobou válku. Já jsem to přesekl, když jsem nařídil vyhnat všechny Srby z Krajiny. Chorvatsko tak bude klidné po desetiletí. Jakápak válka s nimi, oni by se rozutekli do lesů a po celá léta by Chorvatům komplikovali život. Oni mají zkušenosti s gerilovou válkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Dost3 2017-01-11 11:37
Solana: Wesley, dobře víš, že jsem ti dal volné ruce při výběru cílů a málem mě
to stálo kariéru. Doneslo se mi, že Clinton osobně provokoval generály NATO proti mě, protože mu na tu funkci více vyhovoval žabožrout Romano Prodi. Italové mi nejvíce vyčetli, že jsem nezabránil bombardování televize. Wesley, měli jsme
Srbsko srovnat se zemí. Dívám se na tu novou vládu a upřímně, je mi z nich zle.Jsou to obyčejné vtěrky ...
Clark: Jeslti chceme konečné řešení, Srbsko musíme rozdrobit. Úplně ho rozkouskovat!
Solana: Souhlas. Musíme ho zničit hlavně ekonomicky. To se udělá nejsnáze. Ale věř mi, Srby nejvíce bolí Kosovo. Důsledky nezávislosti pro ně budou ohromné,ale Bělehrad musí pochopit jeden vzkaz - nikdo se nesmí protivit naší vůli! Jestli chceme na Východ, kontrolovat energetické zdroje, jedno Srbsko nemůže být překážka na naší cestě. Důležitý je i příklad, který pošleme ostatním zemím.
Clark: Jenom kdyby se Washington nestavěl proti vyslání pěchoty, vše by šlo mnohem rychleji.
Solana: Wesley, buď v pohodě. Ani tohle není špatné. Podívej se kolik uteklo od bombardování a my úplně ovládáme celé Kosovo a přímo ovlivňujeme politické dění v Srbsku a celé oblasti. Pod novou vládou se Srbsko určitě stane součástí euro-atlantický ch integrací, ale nesmíme zapomenout ani na opozici. Ale věřím,že svého cíle dosáhneme. Víš co, po zkušenostech, které mám se srbskými politiky
vím, že peníze jsou pro ně nejsilnější argument.
Clark: {smích} Já vím. Ale z vojenské strany, nevpochodovali jsme do Bělehradu,i když jsme je přiměli podepsat kapitulaci v Kumanovu. Vojensky se nám nedostalo satisfakce, jakou jsme si jako vítězové zasloužili.
Solana: Nevešli jsme velkými dveřmi, co? To je jedno, vešli jsme malými, ale efekt bude nakonec stejný. Možná to tak bude lepší, každopádně je to levnější.Všechn o co jsme jim nabídli v Rambouille, všechno co jsme chtěli, nakonec i získáme. Podívej, už na jejich území máme základnu. Požadovali jsme volný průjezd našich jednotek, i to nakonec dostaneme, věř mi (srbská vláda o tři roky později podepsala dohodu „SOFA", která NATO umožňuje volný průjezd přes Srbsko,přitom se NATO předem nemusí nikomu ohlásit a nepodléhá srbským zákonům, pozn.).Oni za to dostanou co jim náleží ...
Clark: Stanou se členy EU a NATO ...
Solana: Přesně, ale je mnohem důležitější co se bude dít v pozadí. V budoucnu my budeme ti, kdo bude kontrolovat politické strany a politiky v Srbsku. Už nebudou žádné excesy. Vlády se mohou měnit, ale kurs zůstane stejný.
Clark: Jsi si tím úplně jistý?
Solana: No, řekněme, skoro jistý. Ještě není vše hotovo, ale v následujících pár letech proces dokončíme. Samozřejmě, i tam existují politici, kteří neztratili povědomí o národním zájmu.
Clark: Myslíš Koštunicu?
Solana: I jeho, on je dost principiální a těžký pro spolupráci, ale tím či oním způsobem ho vyřešíme. Pozor ale i na Djindjiće! Teď je poslušný, ale je to tvrdý pragmatik ... .
Výše uvedený text vyšel v Kuriru ve třech částech:

NATO diluje organe, Sravniti Srbiju, Srbija mora u NATO.

Takto před pár lety hovořili dva muži, z nichž jeden dnes zastává jednu z nejvýznamnějšíc h funkcí EU, druhý se dost možná stane příštím viceprezidentem
USA (Wesley Clark je možným kandidátem na tuto funkci v dvojici s BarackemObamou) . Jsou-li hybatelem dějin lidé tohoto druhu, pomáhej pán Bůh! Nejen Srbsku, ale celé naší euro-atlantické civilizaci.

Poznámka: V těchto dnech se „obětí" Kuriru stali dva významní srbští socialisté.(roz uměj období okolo 15.8.2001)
Z jejich rozhovoru (přepis byl otištěn a na webových stránkách listu byl k
dispozici v audio formátu) vyplynulo, že koalice s Demokratickou stranou BoriseTadiće byla dohodnuta ještě před volbami a že celé dlouhé povolební vyjednávání s jinými stranami byly pouhým „divadélkem" pro voliče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dost3 2017-01-11 11:47
A v prosinci 2008 jsem dostal tuto zprávu:

Vesnice Krljevo konečně etnicky čistá
# Prosinec 8, 2008
#
# Poslední dva srbští obyvatelé vesnice Krljevo u Kosovské Kamenice v Kosovu byli
# v pátek 5. prosince nalezeni mrtví ve svém domě. Předseda obecní správy Boban
# Jevtic srbským médiím s odvoláním na „důvěryhodné zdroje“ řekl, že
# sedmasedmdesáti letý Stanko Bogdanovič a jeho o čtyři roky mladší žena Stanica
# byli zavražděni.
# Kosovoalbánská policie vesnici uzavřela a její mluvčí Ismet Hašani prohlásil, že
# manželský pár zemřel z „přirozených příčin“. Na otázku, jak často se stává, že
# dva staří lidé zemřou z přirozených příčin týž den, odmítl odpovědět.
# Podle obyvatel sousední srbské vesnice Strezovci Albánec, který těla objevil,
# uvedl, že dveře byly odemčené. „Když vstoupil, našel Stanka ležet na posteli a
# Stanica byla u okna. Oba byli mrtví, zavolal policii a od té doby je vesnice
# uzavřena,“ cituje srbský rozhlas jednoho z obyvatel Strezovců.
# „Stanko si už několik týdnů stěžoval, že mu někdo vyhrožuje. Skoro každou noc
# jim kdosi bouchal na dveře a okna,“ řekla Stankova neteř, která si nepřála být
# jmenována, protože také žije v Kosovu.
# Pozůstalí o víkendu odmítli převzít těla zesnulých a trvají na nezávislé pitvě.
# Kosovská policie těla přivezla v igelitových pytlích a nechala je před dveřmi
# domu příbuzných, ale bez pitevní zprávy. Ta jim byla dodána následně, ale jen v
# albánštině a angličtině, takže jejímu obsahu pozůstalí nerozumějí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Historik 2017-01-11 19:02
Uuuufffff, tak to je síla. No teda...
Havlův kámoš Solana, co dodat.
A pak se mi někdo diví, když chci nechat postřílet všechny současné i bývalé politiky, kromě pár vyjímek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # Milena Michalov 2017-01-11 13:14
Cituji Dost3:
Jasně a co toto, taky konspirace že???


Teda já nic o konspiraci nepsala, jen že ten dokument je naprosto jednostranný, ale tomu rozhovoru věříte? Takových já vám napíšu denně 10. Můžete mi poslat odkaz na audiozáznam?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Dost3 2017-01-11 15:35
Stačí ode dnes každý den jeden. Zítra se těším na první.
Téma si můžete vybrat.
O odkaz event. audio požádejte uvedené redakce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # lubinen 2017-01-11 12:55
Paní prodělala školení od sionských mudrců . Tak to už budete moudrá až do smrti,obdivuhod né gratuluji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # lubinen 2017-01-11 13:00
Cituji lubinen:
Paní prodělala školení od sionských mudrců . Tak to už budete moudrá až do smrti,obdivuhodné gratuluji.

Pro paní Milenu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Milena Michalov 2017-01-11 13:16
pane lubinen, vy jste osoba s velice nízkou inteligencí, tedy zcela pod moji rozlišovací úroveň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # lubinen 2017-01-11 13:53
Za to Vy jste vysoce inteligentní multikulti sluníčko, s tím uděláte určitě úžasnou kariéru, máte můj neskonalý obdiv.Váš vymytý inteligentní mozeček má v NWO zajištěnou budoucnost,grat uluji .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Miki 2017-01-11 15:57
Tak je zkus požádat, aby ho veřejně pustily pro osvěžení paměti i nyní a myslím, že budeš brzy na nějakém seznamu. Jo kdysi tu kousek demokracie ještě byl, ale od té doby co jsme v EU, tak to jde rychle z kopce.
Jak pravil prezident Portugalska, "Pokud jde o EU tak musí jít demokracie stranou". Tato slova pronesl poté, co měl pověřit vítěze voleb, jednu euroskeptickou stranu a odmítnul tak učinit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # VlastimilChlup 2017-01-11 10:07
Div, že ještě žije. Co dělali američani v Jugoslávii, to dělají pořád. Na Ukrajině, v Libii, Syrii. Protě všude kam vlezou. Jenom lžou bombardujou a kradou, protože kdyby žili poctivě jenom ze své práce tak budou na úrovni Ugandy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Ignác 2017-01-11 12:38
A kdo že jim to v Česku za ubohý hmotný či nehmotný zisk humanitárně posloužil?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2017-01-11 17:50
Václav Lahvel I.
...a poslední
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Partizán 2017-01-11 10:13
Smutné je koľko ľudí tým kydom o zlom Srbsku uverilo ako by to bola pravda lebo médiá, že...
Tu je dôkaz pre pochybovačov, že v sprisahaní musia ísť v tom všetci, veľké....,že by sa to neutajilo XD
Vždy som tvrdil, služobníctvu predsa nepovedia všetko dopredu, každý pozná, len časť svojej práce ako malé koliesko vo veľkom stroji, ak používa mozog tak sám dôjde na to, že nie je niečo v poriadku ako tento agent CIA, bohužiaľ poväčšine býva už neskoro na zastavenie rozbehnutého stroja....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Piovarči 2017-01-11 12:19
No ale teraz sa im tá ich stavebnica zla rúca na hlavy. Odhaluje sa všetko to svinstvo. USA končia svoju rolu Svetového policajta - ukázalo sa že to nie je policajt ale zločinec a výpalník!!!
Treba ho vyhnať z Európy a odvšadial kde má nasáčkované vojenské základne
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Piovarči 2017-01-11 12:22
Americkú vládu všetky vláda USA čo sú za to zodpovedné treba žalovať na medzinárodnom súde ale nie na tom skorumpovanom v Hágu.... Je potrebné vytvoriť nový tribunál.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Michal Praha 2017-01-11 10:20
Co dělat s „tvorama“, kteří nerespektují žádné právní ani morální normy? Mezinárodní trestní tribunál je podle mě k ničemu, tací "tvorové" si zaslouží jedině ……… Pro peníze jsou ochotni vyvolat válku kdekoliv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Vladimír57 2017-01-11 11:04
Jakákoliv podobnost s Libyí a Sýrií je čistě "náhodná."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Volodimir ukrut 2017-01-11 11:48
Takže organizovaný zločin, zničení osudu tisíce rodin, zničené domy, vztahy i budoucnost jen proto aby se nenažrané americké tlusté huby váleli jak prasata v žitě . Ale i ty největší prasata mají svého řezníka a ten jednoho dne přijde,To není výhrůžka ale pouhý sled událostí tak to chodilo, chodí a chodit bude, prase se vykrmí a přijde jeho konec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-01-11 17:49
válely
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Elen 2017-01-11 11:58
Činnost USA, CIA a pod. je známá už delší dobu (postupy, následky atd.).
Zaujala mne jiná věc.
Působení na politiky
- žijí v jiném jakoby uzavřeném prostředí
- vydrápali se k moci z chamtivosti, po zádech druhých
a tvoří uzavřené spolky (i konkurenty bojující mezi sebou - boje o větší koryta), jsou tam podrazy, nedůvěra, intriky, vyrábění kompra ...
(kabelková kantýnská není nic zvláštního, či vyjimečného, v těchto kruzích je takové chování pravidlem - toto je dobře známé i na regionální úrovni, jen "ceny se jaksi liší".

Takže je to prostředí "zfetované mocí a mamonem",
kde vládne nedůvěra, strach a paranoia.
A úžasné USA tajné služby "se lísají přátelsky a radí" pokřiveným v pokřiveném prostředí!

V takto (zhruba) nastaveném zrcadle Už není až tak divné chování a jednání politiků
- idiotství paranoa a šílenství
"Jejich rozum žel, s rojem včel odletěl."

Totiž problém je v tom,
že nemají "pevnou půdu pod nohama",
Tu totiž dává jen Pravda a práce ve prospěch celku, o který je možno se opřít v případě potřeby (což v kapitalizmu (rozuměj vládě mamonu) možné není.

Závěr:
I zdánlivé výhody majetku a moci jsou v tomto systému devastační i pro ty, kteří z nich mají domělé výhody (škody na jedinci, s tzv. vyšším postavením, jsou mnohem větší, než u lidu prostého).
Pak je i pochopitelná ta překlopená pyramida, je to zákon příčiny a následku.
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # lubinen 2017-01-11 14:05
Kosovo je modelový příklad.Všude tam , kde převládne populace muslimského obyvatelstva , nemaj ostatní šanci, pokud jim nedaj možnost přejít na islám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Elen 2017-01-11 14:47
První co nás napadne je
Německo za vlády Hitlera, násilná katolizace, atd. atp.
A máme tu nápěv:
"Středověk neskončil, středověk trvá."

"Nic nového pod sluncem."
Všechno toto zlo je stále stejné, jen mění kulisy a zabarení
- otroctví, násilí vraždy, podvody, lži a lži a lži ...
Zhruba lze říci, že fanatizmus (ten je přítomný ve všech formách otrockých režimů) je z nevzdělanosti (hlouposti) a směrování lidí na nízké pudy, což je degraduje na hůř než zvířata (netýká se pouze lidu, ale i elit).
Zvířata, narozdíl od lidských zvráceností, pouze uspokojují své instinkty pro přežití.

No, a jelikož člověku byla dána svobodná vůle, múže se u něj zvrhnout do zvůle, čehož jsme plošně svědky.
Budu se opakovat,
ale působí to až tak, jakoby se celé dějiny (celá dosavadní civilizace zhroutila do placky (namísto spirály),
kde je už na pohled patrné, co je co a kdo je kdo,
což také (spolu se zrychleným časem tvoří onen horizont událostí),
v němž je pro učící se šance návratu k člověku
a pro nepoučitelné pád.
Žijeme ve zvláštní době, děsivé a zároveň úchvatné.
Zajímavostí, která je v tomto obsažena je i to,
že jakmile člověk nastoupí cestu k vědomí a svědomí (lidskosti), postupně se mu začíná otevírat širší a širší pohled na realitu
+ reality minulé
a zákonitě i budoucí (zákon kauzality = příčiny a následky, protože vše, co tu je, tu už bylo a je z toho možné odvodit zákonitosti, takže žádná kouzla).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch1 2017-01-11 15:48
+++++++++++.... ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Elen 2017-01-11 16:14
Je to možná "trochu praštěné",
ale při vší té bídě mám radost, protože máme šanci na JITRO KOUZELNÍKŮ (kde probuzené lidské bytosti tvoří svůj lidský svět).
Určitě jsem realista, ale také se určitě blýská na časy.
Mám ráda Motýle zblízka (hlavně slova),
chvála nebo hana není tak důležitá,
důležité je svým vědomím vědomě utvářet věci příští.
Otrokáři to vědí, proto programují veřejné mínění.
Jistěže nemyslí všichni stejně, ale je možné se poučit v tom, jak to dělají oni
a jako v bojových uměních používat energii nepřítele jako sebeobranu (vím, že to zní abstraktně, ale my nejsme pouze hmotní, fungujeme i ve světě energií, kterou nám odsávají a zneužívají proti nám).
A máme tu Motýle ... :
www.youtube.com/.../

Ps.: A řeknu Vám proč:
Je to lehounký křehký svět krásy, která povznáší, třpytí se jako kapka rosy na stéble távy.
Je to jiskřička naděje, je všude kolem nás i v jiskřícím se sněhu, jen jí zaujati svou bídou nevidíme (v tom je "zakopaný hafik" směrují náš pohled jen na tu bídu a tím jí nevědomky vytváříme)
Jenomže, "chytat do rukou volnost cizích snů prostě NELZE"!
Pěkný podvečer
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-01-11 16:35
Ne, není to praštěné, Elen. Na Jitro kouzelníků pomyslí snad každý, kdo toto dílo četl a vnímá světové dění...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Elen 2017-01-11 16:38
Mám technickou poznámku:
Nejsem Janina (mohla by se urazit).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2017-01-11 17:47
Omlouvám se a sypu si popelnici na hlavu!
Opraveno.
A Janina, by se jistě neurazila.
Ještě jednou omluva.
Mám už v těch "babách" zmatek, no.
.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Historik 2017-01-11 18:53
Tak to je klasickej mužskej průšvih. :-))
Doufám, že se ti to nestalo někdy i v intimním okamžiku, to totiž pak jde o život...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-01-11 21:38
V takových situacích se jména neužívají!!!
A není to klasika jen pro chlapy.
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladimír57 2017-01-11 22:17
No!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-01-11 17:22
..a kdo z jejich důstojníků byl proti, ten zmizel beze stopy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # lubinen 2017-01-11 17:54
Všechny ty tajný společnosti co před námi skrývají pravdu a manipulují lidstvo žijí z našeho strachu a nevědomí, nemohou skousnout, že jednoho krásnýho dne o nás přijdou, už aby to bylo, mají na kahánku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Václav 2017-01-11 18:47
​Jaképak senzační odhalení. A po letech. Kdo teď, ale i v oné době sledoval mezinárodní dění, nemůže být vůbec překvapen. Ani omylem​.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lucif 2017-01-12 08:56
Ďalšie "šokujúce" odhalenie, dnes už tu bol Kerry :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Langer 2017-01-13 18:37
kdysi kdesi v jedné galaxii...konfl ikt v Jugoslávii odvrátil pozornost od kouření slečny Levinské :D... smutný vtip
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.