Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHolistická lékařka byla nalezena mrtvá po „podivné nehodě“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Holistická lékařka byla nalezena mrtvá po „podivné nehodě“

Holistická (zabývající se celostním přístupem ke zdraví) doktorka a autorka best sellerů, Jamie Zimmermanová byla nalezena mrtvá, poté co se zřítila ze skály na Havaji.

31letá doktorka zemřela v roce 2015 způsobem, který by se dal označit za „dost podivnou nehodu“. Jamie se tak připojila k seznamu holistických lékářů, kteří zemřeli za takto podezřelých okolností.

Panuje názor, že farmaceutická mafie už má dost těchto holistických doktorů, kteří jim ukrajují z jejich velkého zisku na lidech.

Truth Kings píše:

Nechceme se opírat o domněnky, to je jasné, ale je stále těžší a těžší tyto smrti ignorovat. Farmaceutické společnosti by ztratily velké množství příjmů, pokud by byla odhalena pravda o lécích a možnostech jiných léčebných postupů.

V současnosti se široká veřejnost obrací na farmaceutický průmysl, když onemocní. To se však mění. Rostoucí počet holistický doktorů a alternativních webů zajišťuje, že se dostávají ven informace o jiných léčebných postupech a léčivech. Publicita těchto informací stoupá. Náklady na zdravotní péči rostou a lidé hledají lepší řešení svých problémů. Věci jako chemoterapie se stávají pro lidi zpátečnické.

Zdroj: swire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+85 # lubinen 2017-01-10 20:23
Každý kdo dá najevo , že nechce pokračovat v tomhle satanským systému bude mít problém . Ovšem bez úsilý a osobní odvahy není výhry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # George Bart 2017-01-11 08:38
Vše co se v tzv. demokraciích děje je kolosální podvod elit vůči obyvatelstvu. Lidský život je postaven na bázi vštěpování-tedy ovlivňování vědomí do budoucna. Dám ten nejednoduší příklad k pochopení tohoto šíleného podvodu, který na nás elity provozují. Kdyby bylo lidem od malička vštěpováno do mysli, že puberta začíná ve dvaceti letech, dospělost ve třiceti a aktivní život probíhá mezi třicátým a sedmdesátým rokem života, vzalo by to lidské vědomí za své a naše fyzická schránka by se tomu přizpůsobila. V takovémto světě by dnešní elity neměli právo na nic a ani by neexistovaly. Takový svět elity nemůžou dovolit, jinak okamžitě končí. Vidíme opačný trend-chtějí aby volili už šestnáctiletý a chcípali jsme v padesáti. To je jejich jediná šance na přežití. Aby nás mohli za naše prachy do nekonečna srát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Monika lkema 2017-01-11 08:43
V nemocnici jsem byla pouze porodit své děti kteři jsou dnes již dospěli ! Do lékárny také nezavitám a léčím se přírodně ! Je mi líto této lékařky ale měla spíše informovat pomalu nebo po troškách na co přišla ve vyskumech a ne vynášet vše urychleně na světlo ! Možna by byla ještě mezi námi !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás