Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaFotka NASA z Marsu ukazuje tři záhadné ohromné věže

Sociální sítě

Reklama

Fotka NASA z Marsu ukazuje tři záhadné ohromné věže

Konstrukce připomínající elektrická vedení rozmístěné podle stejného vzoru jako pyramidy v Gíze.

Snímky zachycené kosmickým korábem Mars Global Surveyor (MIGS) odhalují cosi vypadajícího jako ohromné věže, rozmístěná na Marsu ve stejném vzájemném rozestupu jedna od druhé a symetricky vyrovnané.

Tyto ohromné útvary byly zjištěny v oblasti Marsu Terra Meridiani ležící těsně u rovníku na jeho jižní straně, kde to vypadá, že povrchový materiál podléhá neustálému procesu odnášení.

Ty věže vypadají, jako by byly plánovitě rozmístěny podle stejného vzoru jako proslulé pyramidy v egyptské Gíze.

The Daily Sheeple hlásí:

Vypadá to jako tři věže umístěné ve stejných vzájemných rozestupech podle stejného vzoru jako pyramidy v Gíze nebo jako je pás souhvězdí Oriona.

Tady je původní video od uživatele YouTube Mundodesconocido, které toto zjištění komentuje.

Při zkoumání určitých snímků z Marsu jsme nedávno objevili řadu ohromných věží ležících v oblasti Marsu Terra Meridiani. Kvůli jejich osobitým rysům věříme, že jsou umělého původu. Na následujícím videu vám ukážeme všechny ohromující informace, důkazy stejně jako animované 3D modely, které vám umožní korektně zhodnotit ty informace, které předkládáme.

A tady jsou další výstižnější konkrétní obrázky z Mars Global Surveyor od NASA: MOC (Mars Orbiter Camera).

Dost připomínají něco známého.

Nějaké nápady? Nevypadá to příliš přirozeně...

Zřejmě to určitě nebude poprvé, co se na Marsu našly divné věci.

Zdroj: wire.com

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+188 # trton 2017-01-07 14:42
Pekne, pomalu, planovane a po davkach nam to serviruji, pricemz mezi vecne lzi pridaji obcas neco pravdy...
Pravda musi byt bud prilis kruta, sokujici, odzbrojujici, deprimujici a nebo by jednoduse podrazila nohy dosavadnimu, uz tisice let existujicimu otrokarskemu systemu planety.
Tezko rici...
Osobne jsem uz dlouhou dobu presvedceny, ze hlavni otazka neni, zda existuje mimozemsky zivot, ale ze presnejsi otazka by byla - kde ve vesmiru zivot neni...
Take jsem slysel, ze "pravda osvobozuje" a ja k tomu pridavam, ze pravda muze bolet a take boli a sledovanim ovci kolem sebe pridam poznatek, ze pro vetsinu lidi je stesti ve lzi....
- smradek, ale teplicko...ikdy z stoji ve fronte na popravu..
pri sve nature, vazeni si sebe jako lidske bytosti a touze po svobode se drzim:
JA CHCI PRAVDU, IKDYBYCH MEL CHCIPNOUT....
..nestojim o smrad a teplicko, nebudu otrok a zarvu ve stoje...
+33 # John Maxwell 2017-01-07 15:17
Při tom jsem si vzpoměl na 2001 Vesmírnou odyseu ...
Knihu myslím ...kniha je vždycky lepší :)
-13 # Popo 2017-01-07 15:55
Cituji trton:
Cituji trton:

JA CHCI PRAVDU, IKDYBYCH MEL CHCIPNOUT....
Trtko s pravdou to máš tak ako so všetkým, Treba si ju zaslúžiť. Prezradím ti, stáť na ňu v rade s hlavou plnou domnienok nestačí...
-15 # trton 2017-01-07 16:00
vytri si kosu rit, debile...
-1 # Popo 2017-01-07 16:49
Cituji trton:
vytri si kosu rit, debile...
Trtko nevzliadaj ty vo mne seba, i nie mojov vynou jes to že ti ludia čo mali bezprostredný vpliv na tvojú výchovu nepovedali že kosou sa riť ani bez papiera nevytiera...
+12 # Piovarči 2017-01-08 04:41

www.truinsight.com/.../

sirrah.troja.mff.cuni.cz/.../. ..

Niečo o vode na Marse:
treking.cz/.../...

Výsledky z kosmických sond však naznačují, že oceán Marsu musel mít jiné chemické složení než oceán na Zemi. Byl díky velkému podílu síry v půdě planety pravděpodobně mnohem kyselejší. To mělo za následek, že nedocházelo ke srážení karbonátů (a nebo jen v malém množství) a z atmosféry Marsu nemohl být absorbován oxid uhličitý jako je tomu na Zemi.

doba.sk/.../...
Sklo na Marse
tech.sme.sk/.../...
Ak je tam sklo bude tam aj výkup vratných lahví....:-)
-12 # Rojko Kotov 2017-01-07 16:26
Úbožáku, ani nevíš o čem mluvíš. Jenom think-tank Evropské hodnoty zná pravdu, a bude ji šířit mezi vás ovčáčky.
+5 # Dědouch1 2017-01-07 22:03
Nechápu, co za lumena plusuje tomu mimoňovi slinty.
Zřejmě podobné kví kvé.
-3 # Popo 2017-01-07 23:26
Cituji Dědouch1:
Nechápu, co za lumena plusuje tomu mimoňovi slinty.
Priatelu ak i v tomto tvojom pokročilom veku dôležitým jest pre teba plusi & mínusí v náznaku iných, vedz žes v ničotu spremrhal život ten v človeka doterajší svoj...
+7 # Piovarči 2017-01-08 04:07
Smajlík na Marse:

Amatérští hvězdáři objevili na jednom snímku Marsu pořízeném kamerou HiRISE sondy Mars Reconnaissance Orbiter vzpřímený objekt připomínající monolit z filmu "2001: A Space Odyssey" Stanleye Kubricka. Snímek byl pořízen už před několika lety, ale stále není jasné jakým způsobem objekt vznikl.

novinkykosmonautiky.blogspot.s k/.../

Marťanský Golemek:-)
+11 # Dědouch1 2017-01-08 13:01
To už ale Vladimír přehnal. Není to od něho slušné.
+7 # Piovarči 2017-01-08 15:06
:-DDDDDDD
+23 # 3.14čus 2017-01-07 16:20
Abych nevyzněl jako že jsem proti tobě, tak tady kopíruju tvá slova, se kterými souhlasím a zdá se mi totéž(i když to není jediná alternativa, kterou zvažuji). Mimochodem v srpnu se slibovalo, že na konferenci OSN v září bude ohlašeno, že(zda) nejsme sami. A furt nic... to jen tak, že ještě není všem dnům konec :)

"Pekne, pomalu, planovane a po davkach nam to serviruji, pricemz mezi vecne lzi pridaji obcas neco pravdy...
Pravda musi byt bud prilis kruta, sokujici, odzbrojujici, deprimujici a nebo by jednoduse podrazila nohy dosavadnimu, uz tisice let existujicimu otrokarskemu systemu planety.
Tezko rici..."
+21 # trton 2017-01-07 17:45
alternativ je mnoho a mozna ta nejsilenejsi muze byt pravde nejblize....
nase spekulace ve snaze se alespon trosiscku priblizit pravde mohou byt tim vice silenejsi cim mene informaci nam poskytnou...
mame tak vlastne alibi, mame pravo se mylit a hlavne se nemame za co stydet...
to nechme zviratkum v zoo a ovcim ve fronte na popravu..
+29 # jandera 2017-01-07 18:02
No já nevím stačí se projít městem, někam jet autem a mám pocit, že lidi (ovce) jěště nejsou připraveni a bude to chtít další generace. Co by se asi stalo, kdyby nyní dostali osvobození, cestování časem a prostorem, transplantaci vědomí do jiné schránky (opravené), volnou energii, materiální replikátory atd. Myslím, že by vše dopadlo jako v pohádce Tři veteráni.
+13 # njustrit 2017-01-07 20:03
pre #jandera.... no myslim,ze by to zase zneuzily zlocinci a vychcankove..a ovce by zostali ovcami dalej
+8 # Piovarči 2017-01-08 01:49
Mars je zaujímavá destinácia rozhodne

Tých stĺpov po bleskoch by muselo byť na Marse spústa

Ak to nie je nejaké fake od NASA tak celkom pozoruhodné
+5 # Pavel Blaheta 2017-01-08 16:02
Pro "Jandera" - nemyslím si, že by se něco zásadního stalo. Část lidí by se zbláznila, část by se "přesunula" do jiné dimenze a část by žila jako dosud, protože jim to tak vyhovuje. Prostě normálka - svět by šel dál jako dosud.
+8 # 3.14čus 2017-01-08 19:52
nemyslím si, že by to lidi nebyli schopni vydýchat docela rychle. člověk si zvykne na všechno. Proč by měla být panika? Jak dlouho si myslíš, že vydržíš utíkat? :D 2minuty? A kde? Pak se zase vrátíš domů... a bo budeš mít hlad, tak zajdeš nakoupit. A bo dojdou prachy, tak na šichtu. nene, vidím to jinak.

Na Zemi, a zřejmě i na Marsu+Měsíci, je docela dost důkazů, že buď tu nejsme sami, nebo jsme tu nebyli sami a někdo nás jen stvořil, nebo tu mezi námi a dynosaury byla jiná vyspělá civka. Těch možností je více(např., že náš Vesmír je strunou "Vesmíru" nadřazeného a takto donekonečna. A samo, že i to co my vnímáme jako strunu, může být na té spodnější úrovní normální svět se svými fyz.zákony. A takto dolů samo donekonečna. )

A ještě jedno přirovnání ze současnosti. Pokud si aspon ročník ze sedmdesátek(ted y 40+), tak sis mohla všimnout, jak Češi po roce 89 ztratili ostych mluvit otevřeně o sexuálních otázkách. Bylo snad za 10?let a z poloprudérních Čechů se stali bytosti, kterým nevadí sexismus na každém rohu. Zásluhu na tom nese u mladých především Bravo(časopis) a pro starší Radim Uzel, který začal mluvit na Nově o sexu bez zábran. Uměl to dobře podat. A vlastně médium byla TV Nova. Takže i to dávkování mimoňů, když nabývá na intenzitě v současnosti, ty Ovčany-Dělníky připraví docela uspokojivě. Nebál bych se
+7 # mirekpetrovic 2017-01-07 16:36
Podivejte se prosim na videa " Project thunderbolt" na youtube. Jsou to prednasky z conference o elektrickem vesmiru. Vedci z celeho sveta se odklaneji od modelu gravitace a priklaneji se modelu elektro magnetismu. Je tam prednaska o Marsu a o elektrickych vybojich mezi planetami. Wall Thornhill tam ukazuje jak v laboratori udelali stejne utvary elektrickymi vyboji jako jsou videt na Marsu. Tyto veze jsou Pravdepodobne vytvoreny timto zpusobem. Kdyz uderi blesk na pisecnou plaz take udela sloup z roztaveneho pisku. Take doporucuji video " Primer fields". Je to anglicky .....sorry. ale velice uzasne.
+26 # Dědouch1 2017-01-07 18:02
Díky za typ, ale. Jaký by to musel být výboj, aby vytvořil takový sloup z písku a jaká je pravděpodobnost , že se to stane třikrát za sebou s tou symetrií?
+27 # cocoa darriba 2017-01-07 18:31
Pravděpodobnost je velmi velká , stejná jako že pod Řípem a pod Špilasem budou vlastenci volit 1/4 století ty samé [...]y. :-)
nic není náhoda
+13 # Josef Švejk 2017-01-07 20:00
A když blesk udeří do vědeckého analfabeta, tak se mu může v hlavě i rozsvítit. Není to ale zaručené.
+2 # jaman777KA 2017-01-07 19:44
Pravdu díž a tak nemohu než souhlasit. Pro ty, kteří nesdílejí trtonovy názory, doporučuji na thepiratebay.or g trilogii seeking for truth jako základ při získávání povědomí o dění na této planetě.
+17 # karolína 2017-01-07 20:08
oni se bojí říct pravdu, protože jak by jsme zjistili, že jsme tady po tisíciletí byli za ještě, ještě, ještě větší blbce než si vůbec umíme představit, tak by jsme je šmahem všechny vyexpedovali tam kam patří. A to se taky stane. Proto tak tlačí ze všech stran i ezoterických na odpuštění. Čekají až budeme ve stavu kdy jim odpustíme a ne až budeme ve stavu abychom unesli pravdu.
0 # FoyCZ 2017-01-08 04:18
Máte tam prosím chybu. Osvobozuje práce a ne pravda. :D
+10 # Piovarči 2017-01-08 05:07
Ide o snímok M0001661
"NASA / JPL / Malin Vesmír Science Systems."
Pro stažení originálního snímku M0001661 klikněte na obrázek, nebo na tento odkaz : www.msss.com/.../M0001661.html


Obrázek č. 1 - M0001661 zoom 100%
Na tomto obrázku si povšimněte třech podivných objektů, ležících symetricky v jedné přímce. Přičemž vzdálenost objektu od sebe, je přesně 244 metrů. Tato symetrie sice je v přírodě určitě možná, ovšem výška, umístění a tvar objektů mezi přilehlými budovami vyvolává pochyby. Spíše by to naznačovalo fakt, že se jedná o jakési vysoké budovy vrhající stín.

Obrázek č. 2 - M0001661 zoom 200%
Při dalším přiblížení na 200% je již vidět, že „stíny“ všech tří objektů mají dost podivné tvary a oproti útvarům v okolí, které ještě nyní nejsou vidět zřetelně, má „stín“ neobvykle tmavý odstín. Vlastně je ostře černý. Proč?? – Je to tedy vůbec stín, nebo jde o manipulaci se snímkem, aby nebylo vidět co zde je?

Obrázek č. 3 - M0001661 zoom 400%
Možná je tato alternativa: Takto tmavě černá barva oproti okolí, totiž spíše naznačuje, že se nejedná o stín, ale o hlubokou prohlubeň (díru), směrem pod úroveň okolního terénu. Viz obrázky pod textem. Zajímavé je i to, že tři objekty,které tento stín potenciálně vrhají, mají úplně jiný úhel sklonu, než okolní budovy


Aj tento záber keď si stiahnete a zväčšíte budete vidieť pixely vytvárajúce obrazce ktoré viacerí vydávajú za objekty neznámej civilizácie tak ako sa to stalo autorovi nižšie
Detailní snímek kamery HiRISE sondy
MRO z 9. srpna Kredit – NASA/JPL-
Caltech/University of Arizona


Více zde: mars-x-moon-anomaly.webnode.cz /.../

Autor článku ide pri zväčšovaní až na úroveň pixelov a potom tam vidí pravouhlé tvary. Najlepšie je pozrieť sa na to v originály článku. Vidieť tam zaujímavý útvar, ale záber môže byť upravovaný. Už som podobné útvary na niektorých záberoch povrchu Marsu od NASA videl. Pozriem sa na to.

Ak má niekto záujem stiahnite si tento posledný obrázok do počítača a pozrite si ho prehliadačom fotografií na monitore zväčšený:-)
Ale súhlas s autorom že ten tieň je moc tmavý a rozložitý a že to nemusí byť len tieň veže
Na jednej chorvátskej stránke sa úvádza že: Procenjuje se da su visoke 4.500 metara! (?) To musí byť nejaká blbosť.
"Na tomto obrázku si povšimněte třech podivných objektů, ležících symetricky v jedné přímce. Přičemž vzdálenost objektu od sebe, je přesně 244 metrů. Tato symetrie sice je v přírodě určitě možná, ovšem výška, umístění a tvar objektů mezi přilehlými budovami vyvolává pochyby. Spíše by to naznačovalo fakt, že se jedná o jakési vysoké budovy vrhající stín."
Více zde: mars-x-moon-anomaly.webnode.cz /.../
Ak je vzdialenosť medzi objektami 224 metrov výška objektov môže byť tak okolo 20 -40 metrov

Ale toto je zaujímavé. Takéto diera do Marsu
www.youtube.com/.../
+3 # tabon 2017-01-08 09:58
+31 # Tereza U. 2017-01-07 14:44
Hodí nám pár štěků, aby lidé byli vyplácaní a věřili, že jsou informovaní. Přitom informace takto podávané je jen zrnko prachu.
+16 # Vladimír57 2017-01-07 18:41
Aby to nakonec nebyla fotka z Nového Mexika.
+55 # jaho 2017-01-07 15:13
Kdysi jsem četl úžasný rozhovor,kde otázka zněla:
"Chcete říci,že Nasa nám neříká všechno?"
odpovědˇ:
"Ne,tak to není,Nasa lže úplně ve všem!"
Mocní tohoto světa se pravdy bojí,těch nevysvětlených
anomálií je příliš nejen ve vesmíru,ale i na Zemi.
A další věc je,že Nasa je armádní organizací,niko liv civilní,takže různé utajování je jejím denním chlebem.
Retušované fotky,zmizelé záznamy,tajné frekvence pro komunikaci s astronauty atd.
+10 # Piovarči 2017-01-08 02:22
Majú čo mlžiť hlavne čo sa týka Apolla

Jaskyne na Mesiaci (vľavo) a Marse (vpravo). Vznikajú najčastejšie prepadnutím stropov lávových polí, pričom podobne ako v lávových jaskyniach na Zemi nie je vylúčené, že mnohé z nich vedú do horizontálnych chodieb. Zdroj: NASA/JPL Lunar Reconnaissance Orbiter (vľavo), NASA Mars Reconnaissance Orbiter (vpravo).

boinc.sk/.../...

+11 # lubinen 2017-01-07 15:58
Jedná se o energetické spojení se saturnem-satane m
+15 # Věra Štimová 2017-01-07 16:13
To, že je něco takového na Marzu jenom dokazuje to, kam směřují peníze daňových poplatníků, protože ti by nic takového, co je k ničemu nechtěli. Proto ten tyátr a utajované pravdy. Utajované technologie a utajované podzemní laboratoře. Kdo si dá práci a zjistí kolik daní se po válce vybralo, zjistí, že někdo krade, aby mohl stavět na Marsu. Už teď se prodávaj pozemky na Měsíci, kdo ví, kdy na Marsu. Navíc děláme přes půl roku na nějakej stát a jeho systém Co to je za systém ? Stát je organizované násilí, to se říkalo za komunistů. Národ je ale jasně definován. První je pra Otec.
+17 # Přemek 2017-01-07 16:40
Nejen věže :)
+52 # Dědouch1 2017-01-07 18:07
Až se dostanou blíž, zjistí, že tam má Putin rakety Topol M
;)
+33 # John Maxwell 2017-01-07 18:38
Safra Dědouchu malem jsem se zakuckal
+30 # Dědouch1 2017-01-07 18:57
Já taky, když mě to napadlo. ;)
-31 # Petko Kotov 2017-01-07 16:48
To bude zase nejaky americky podvod.
Pockejme si nejakych 350 roku nez bude schopen zaostaly Rus vyslat jeho sondu k Marsu a pak ukaze pravdu.
+13 # Podplukovnik 2017-01-07 20:48
Ty už toho veľa nenaziješ , lebo umrieš na chorobu z nenávisti !
+16 # Dědouch1 2017-01-07 22:05
Nekrm trolla, pls.
+13 # Piovarči 2017-01-08 03:30
Mars je jednoducho úžasný a neuveriteľný....

Toto je ale už u nás doma ale skoro ako na Marse:-)
lideazeme.cz/.../...
+3 # Vaclav2 2017-01-08 20:33
kde ten pravý kotov bere tolik žluče, to mne zajímá...
+8 # Dědouch1 2017-01-09 09:35
Mě už ani ne.
Lze ho v pohodě ignorovat. Pokud by mě prudil svou debilitou přímo na vzdálenost pod metr, podal bych mu jediný vhodný lék.
+1 # Piovarči 2017-01-10 13:20
Mňa už vôbec nerozčuľuje treba to brať z nadhľadom on len provokuje....
+18 # Lucif 2017-01-07 16:50
Podľa Knihy Svetla, na Marse žili kedysi Slovania a Árijci a nazývali ho Zem-Oreia. Bol opustený pred asi 150 000 rokmi keď deštrukcia piatej planéty (Zem-Deia) čiastočne zasiahla aj atmosféru Marsu.
+10 # Josef Švejk 2017-01-07 20:19
Hloupost některých je tak oslňující, že je naděje, že snad po několika desetiletích dostanou se do ministerstva.
+5 # diamond 2017-01-08 11:24
Pesimisto! Proč po desetiletích?
Koukni na naše schopné politiky.
-11 # tuktuk 2017-01-07 16:50
Hovno to jsou dildos pro alieny,ty se tim ojizdeji na svych cestach vesmirem.
+16 # Dědouch1 2017-01-07 18:10
Omyl. Ten prostřední je džandy. Koupil si tam pozemek - strýc mu půjčil.
+3 # acidjoe 2017-01-07 23:50
Cituji tuktuk:
Hovno to jsou dildos pro alieny,ty se tim ojizdeji na svych cestach vesmirem.


jů, ty si chytrej
+3 # jj 2017-01-07 17:19
"The Daily Sheeple hlásí:..."
v akych suvislostiach som tento zdroj uz pocul ... :D enjoy your duck session (uzijte si svou kachni sezonu), pekne sa chytili aj the wire
+20 # Jarin G. 2017-01-07 17:20
A co takhle: "Vrtěti psem"? Odklonit naši pozornost od jiných, podstatných věcí? Netvrdím, že to tak musí být, ale jako jedna z možností do úvahy.....Uděla t falešné fotky pro fotošop dnes žádný problém a lhaní je dnes součástí oficiální politiky zejména nás demokretenů (nebo je správně demokradů?, já nevím, mně se ty cizí termiti pletou), v čele s USA. :)
+7 # lubinen 2017-01-07 19:08
Jsou to tři obrovský robertci pro návštěvnice z jiných galaxií tzv Nefilin,které jsou až 5x větší, než naše děvčata.
+15 # drobco 2017-01-07 20:05
Všetko pomaly vylezie na povrch. Môj osobný názor je, že na Marse bola v minulosti civilizácia, ktorá prišla o atmosféru, buď nejakou katastrofou alebo globálnou vojnou.
+17 # Piovarči 2017-01-08 02:32
Že tam je voda na to už prišli, nejaká stopa po živote je už len otázka času


O Marťanovi:
refresher.sk/.../

Tá modrastá obloha je zaujímavá....


Pamätajte, že zábery majú falošné farby, aby bol dobre zdôraznený povrch a jeho útvary.
+9 # John Maxwell 2017-01-08 06:11
Šmarja Pio ten první obrazek je tutovka
+8 # Piovarči 2017-01-08 13:40

Bacha na marťánky:-)

Vraj Obamova busta na Marse:-) Kurňa to je mysliteľ až tam sa dostal
+12 # Jaris 2017-01-07 22:29
Samozrejme, ze ve vesmiru je zivot. Pise o tom i Bible. Pouze ty "mimozemstany" nazyva andely.
Vzpominam si, ze kdysi vyslali do vesmiru raketu s informacemi o Zemi, jaci jsou zde "mirumilovni" lide. Ja mam zlost s kazdou vypustenou vesmirnou raketou. Kam se lidi cpou? Momentalne to vubec neni dulezite a vsechny ty vedecke sarlatany bych vypraskala z jejich kancelari a laboratori, aby sli treba sazet stromy a vubec uklizet nasi planetu. Kdyby radeji ty triliony prokletych dolaru za valky, za zbrojeni a za vesmirne programy byly dany do zurodnovani pousti! Jak vubec mohou uvazovat o dobyvani vesmiru, kdyz se na cele planete nedokazou domluvit, zda se ma jezdit vpravo ci vlevo!
+3 # acidjoe 2017-01-07 23:56
Cituji Jaris:
Samozrejme, ze ve vesmiru je zivot. Pise o tom i Bible. Pouze ty "mimozemstany" nazyva andely.
Vzpominam si, ze kdysi vyslali do vesmiru raketu s informacemi o Zemi, jaci jsou zde "mirumilovni" lide. Ja mam zlost s kazdou vypustenou vesmirnou raketou. Kam se lidi cpou? Momentalne to vubec neni dulezite a vsechny ty vedecke sarlatany bych vypraskala z jejich kancelari a laboratori, aby sli treba sazet stromy a vubec uklizet nasi planetu. Kdyby radeji ty triliony prokletych dolaru za valky, za zbrojeni a za vesmirne programy byly dany do zurodnovani pousti! Jak vubec mohou uvazovat o dobyvani vesmiru, kdyz se na cele planete nedokazou domluvit, zda se ma jezdit vpravo ci vlevo!


andělé jsou astrální bytosti, nehmotní, kdežto entity z jiných planet jsou povětšinou hmotní. Jen na vyšší technologické úrovni a někteří i na vyšší duchovní úrovni. Ale ti co jsou hmotní, jsou stále svázáni ve 3D.
-16 # Popo 2017-01-08 00:16
Cituji acidjoe:
andělé jsou astrální bytosti, nehmotní, kdežto entity z jiných planet jsou povětšinou hmotní. Jen na vyšší technologické úrovni a někteří i na vyšší duchovní úrovni. Ale ti co jsou hmotní, jsou stále svázáni ve 3D.
Riško splietaš tu a ani nevie o čom, hlavne že splietaš. Tož čo už, i taký sú medzi nami...
+8 # Piovarči 2017-01-08 04:43
Olympus najvyššia hora Slnečnej sústavy:BRATISLAVA, LONDÝN / Medzi prvými ľuďmi na planéte Mars by pokoje mohla byť aj Slovenka. Vybrali ju totiž do misie, ktorá skúma, ako na červenej planéte reálne prežiť. Tím šiestich vedcov bude pracovať pod prísnym drobnohľadom skúsených odborníkov z NASA a iných svetových organizácií zaoberajúcich sa výskumom vesmíru.
noviny.sk/.../...

Jaskyne na Marse?:-)
redbull.com/.../...
+3 # Pavel Blaheta 2017-01-08 16:24
Jaris není důležité, že se někde jezdí vpravo a jinde vlevo. Je ale důležité zastavit to válečné šílenství a destrukci. Kosmický výzkum přinesl nejen Americe, ale určitě i Rusům tolik nových poznatků, technologií a obecně technologického a vědeckého pokroku, že se několikanásobně vrátilo to co do něj bylo investováno. Rozhodně je mnohem smysluplnější kosmický výzkum a event. dobývání kosmu lidmi, nežli jejich hloupé války. Pouště není třeba zúrodňovat - jsou krásné a ozeleněním bys lidstvo o tuto jejich krásu připravila.
+4 # Piovarči 2017-01-10 13:49
V kozme sú veľké možnosti ľudstva. Je tam dostatok surovín a veľký energetický potenciál. Mocným však ide predovšetkým o to zotročiť a ovládnuť planétu preto sa brzdí akýkoľvek výraznejší pokrok v kozmických technológiách. Preto treba udržať všetky podriadené zeme na úrovni ktorá nedovoľuje tento technologický vzlet.
+4 # Vaclav2 2017-01-08 20:29
pivovarči...dík y, hezké ostré snímky...i úvahy Ok,

a co tohle? znáte to? propojení pod zemí se u mne jeví namodralé...o tom už se zmiňoval Borisek...

www.youtube.com/.../
+2 # Piovarči 2017-01-10 14:45
Ale toto je pozoruhodné lebo to patrí k útvarom ktoré NASA na Marse priznala diery do Marsu:


A čo je toto?

www.youtube.com/.../

S týmto som sa už stretol v nejakom Marsovskom kráteri, ale tak isto si myslím že to bude najskôr nejaký podvrh od NASA.
Je to kráter Hale

Tu je to vo velkom rozlíšení:
imagehosting.cz/.../...
Pripadá mi to tak ako keby na celú plochu toho krátera i mimo neho niekto premietol nejakú technickú sieť. Či to nie je len práca NASA. Ten kráter ako keby bol celý potetovaný niečím čo sa podobá na plošné spoje....

A toto je rozhodne zaujímavé

Toto video treba pozrieť?
www.marsmoonspace.com/.../
Ešte raz diera do Marťanského podzemia - táto diera má priemer vyše 200 metrov!!!

Treba pozrieť tých dier do Marsu je dosť a sú pekne veľké
thelivingmoon.com/.../...

www.ufos-aliens.co.uk/.../
+2 # Piovarči 2017-01-10 19:14
Ešte raz tá potetovaná Marsovská krajina kráteru Hale.

Je to pozoruhodné a NASA sa k tomu samozrejme nevyjadrila. Bude to nejaký fejk z jej dialne

budí to dojem agrárne udržovanej krajiny a mestskej aglomerácie.

Je to premietnuté aj v teréne strmých svahov krátera. Práve to je nanajvyš podozrivé spolu s tým že NASA sa k tomu nikdy nijako nevyjadrila aspoň o tom neviem. Pripadne mi to ako ich šprím, aby mali ludkovia nad čím premýšľať:-) Inak by tie svoje sondy a roboty poslali priamo do tohoto krátera. A keďže to neurobili a podhodili nám tieto zábery vychádza mi to ako zámerne vytvorený HOAX priamo inštitúciou NASA tak ako sa šíria hoaxy o sklenených stavbách na Mesiaci podporované bývalími pracovníkmi NASA Ken Johnstonom a Richardom Hoaglandom, a to všetko aj kvôli podpore mesačného programu Apollo, ktorý realizovali najskôr v ateliéroch a štúdiách.


Približne 100 metrov dlhé tmavé úzke pásy, obsahujúce hydratované soli, na svahoch krátera Hale Zdroj: NASA/JPL/Univer sity of Arizona
+3 # Vaclav2 2017-01-08 20:37
pivovarči...dík y, hezké ostré snímky...i úvahy Ok,

a co tohle? znáte to? propojení pod zemí se u mne jeví namodralé...o tom už se zmiňoval Borisek...

www.youtube.com/.../
+2 # Piovarči 2017-01-10 13:43
Václave dík za info. O tomto "fenoméne" ešte nič neviem. Bolo by to veľmi zaujímavé ak by šlo skutočne o fakt a nie nejakú zámerne podhodenú manipuláciu NASA. Ak by to malo byť faktom písali by o tom planétológovia ako o jednoznačnom dôkaze technologických útvarov na Marse. Nerozumiem anglicky ale ak môžeš skús popísať čo tam o tom hovoril komentátor. Istotu by sme mali ak by to potvrdil ten kto v NASA tieto snímky analyzoval ako prvý, ale je to na tých švoch kde sa jednotlivé pásy snímok spájajú,

NASA by také niečo isto neprehliadla. Je to polovojenská inštitúcia a ak by niečo také na Marse existovalo buď by to komentovali, alebo by to odtiaľ odfiltrovali. Ak to tam nechali bez komentára môže to byť súčasť účelovej dezinformácie.
Tu sa vysvetľuje že je to FAKE ako som tušil je to všetko na tých spojoch medzi pozliepanými satelitnými snímkami možno stopa po nejakom mástroji ktorým tie snímky spájali, alebo naschvál....:-)

www.youtube.com/.../
NASA často zavádza:aragonit9.blogspot.sk/.../...

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás