Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Když se vypnou kamery, nechávají Bílé helmy lidi pod troskami“ – obyvatelé Aleppa odhalují pravdu o Západem podporovaných Bílých helmách

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Když se vypnou kamery, nechávají Bílé helmy lidi pod troskami“ – obyvatelé Aleppa odhalují pravdu o Západem podporovaných Bílých helmách

Západem financovaní aktivisté zvaní ‚Bílé helmy‘ dělají v médiích mainstreamu titulky pějící na ně za jejich práci chválu jako na ‚Hrdiny míru‘. Avšak obyvatelé Aleppa nedávno osvobozeného vládními silami na ně mají odlišný názor.

Lizzie Phelan z RT, která je v Aleppu v terénu, mluvila s některými přeživšími, kteří tyto protivládní aktivisty obviňovali, že „jsou to pozéři před kamerou, zloději a loupeživí nájezdníci.“

Jeden zašel až tak daleko, že Bílé helmy obvinil ze záměrného zabití jeho dcery.

Bílé helmy jsou Západem podporovaná skupina civilní obrany sestávající z ‚dobrovolníků‘ operujících v Sýrii. Ač je oficiálně jejich misí poskytování první pomoci obětem bombardování, tak je syrské a ruské úřady obviňují z šíření protivládní propagandy, vypouštění falešných zpráv a z úzkých vazeb se skupinami islamistických teroristů jako Fronta Al-Nusra – přičemž byli někteří z nich zachyceni kamerou.

Zdroj: rt.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+121 # Vladimír57 2016-12-15 20:48
Dnes už snad není nic pro užitek a dobro lidstva, co západ podporuje a pochybuji, že snad někdy bylo.
+61 # Piovarči 2016-12-15 22:02
Na MO RF odpověděli na prohlášení koalice o „komplexech“ PVO v Palmýře

Střelné zbraně a několik kusů nefungující techniky, které zanechali syrští vojáci v Palmýře, nijak koalici v čele s USA neohrožují, řekl ve čtvrtek novinářům oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany, generálmajor Igor Konašenkov.
Toto prohlášení bylo odpovědí na slova velitele operace proti teroristické frontě Islámský stát, amerického generálporučíka Stephena Townsenda o tom, že zbraně a „komplexy protivzdušné obrany", kterých se zmocnili bojovníci IS v Palmýře, „jsou hrozbou pro koalici".
„Nepatrné množství střelných zbraní a několik kusů nefungující techniky, které zanechali v Palmýře syrští vojáci, nemůže nijak mezinárodní koalici ohrozit," řekl Konašenkov. „Co by ale mělo generála Townsenda skutečně znepokojovat, je nedávné povolení amerického kongresu na dodávku amerických přenosných protiletadlovýc h raketových komplexů syrským ozbrojencům v roce 2017," dodal oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany.
Jak dále zdůraznil Konašenkov, „není těžké uhodnout, do čích rukou se dostanou po tom, co budou dopraveny na území Sýrie".
„Jestliže někdo za oceánem doufá, že jsou to zbraně se selektivními účinky, které se dají použít pouze proti letadlům jedné strany, pak jsou to diletantské sny. Skutečnost nejednou ukázala, že teroristické skupiny se ochočit nedají. Dříve nebo později ruku darujícího ukousnou. A právě tohle by mělo znepokojovat generála Townsenda jako vojenského profesionála", uzavřel Igor Konašenkov.
cz.sputniknews.com/.../2016121 … o-palmyra/
aragonit9.blogspot.sk/.../...
-90 # Petko Kotov 2016-12-15 22:05
Americani samozrejme peclive proveruji vsechny nez zacnou uvazovat o tom ze by nekomu nejakou zbran dodali. To ze Rus vyzbrojil kdejakeho diktatora neznamena ze by se USA chovaly jako Rus.
+32 # vlastenec 2016-12-16 08:25
[...]ove, ty zase perlíš ....
+67 # Janina 2016-12-15 23:49
V každém případě ta slova generálporučíka Stephena Townsenda o tom, že zbraně a „komplexy protivzdušné obrany", kterých se zmocnili bojovníci IS v Palmýře, „jsou hrozbou pro koalici" jsou důvodem ke zbystření.
Protože o hrozbu pro koalici určitě nejde!!
Jistě jste si všiml, že když chystají nějakou všivárnu, tak si předtím připravují informační pole, krytí.
A i když tam žádné takové komplexy a zbraně nebyly, nevadí, do éteru informace byla vypuštěna a když se něco stane, lidé si řeknou, no jo vždyť o tom mluvili, už jsem to slyšel,...
Takže chystají útok pod falešnou vlajkou?
Koho chtějí sestřelit a pak vyhlásit, to udělal IS s ukořistěným komplexem?
Nemůžu si pomoci, nevěřím jim ani nos mezi očima, jsou profláknutí.
-28 # Petko Kotov 2016-12-16 05:49
duvera mezi obcany a vladou je ztracena. Obcan vlade neveri a vlada ze stejneho duvodu posiluje financni spravu, zavadi EET a musi kontrolovat vlastne uplne vsechno. Protoze vlady vedi ze obcane jsou proflaknuti Obcane vlade jen pridelavaji starosti a nekteri dokonce lzive zpravy oznacuji za pravdive . A vlada ma zase o praci vic. Divny svet, toto :-)
+53 # trton 2016-12-16 08:14
Od USA lze ocekavat jenom tu nejvetsi lez, podvod, vsivarnu a prasarnu...
+65 # Janina 2016-12-15 22:14
Pochybujete pane Vladimíre správně.
Nikdy to tak nebylo, vždy šlo o dominanci, území a samozřejmě hlavně o suroviny a zdroje, včetně člověka.
Člověk je pro ně jenom zdroj, ať již jako levná pracovní síla - škoda, že éra otrokářství už skončila, to byly žně -, nebo dárce orgánů, nebo je libo živý inkubátor?....
Šuškanda o "zasloužilé činnosti" Bílých přileb je již veřejným tajemstvím.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. To platí i o nich.
Do chaosu a požadované scenérie zapojí "krizové herce", maskéři dodají krvavou patinu a trhák na vybičování emocí západního diváka či čtenáře je na světě.
Zaručené, ověřené a pravdivé zprávy médiím dodá "orgán" zastupující syrskou opozici a že sedí někde v Londýně a Sýrii už několik let neviděl? Koho to zajímá.

Nějak všechny ty rezoluce, bezletové zóny, bombardování musí před voličstvem zdůvodnit. Aspoň na oko. A pro obyvatele "civilizovaného světa" je takové vysvětlení dostačující, stravitelnější.
Naše vlády by nám přece nelhaly, že?
Ochrana demokracie a lidských práv se lépe poslouchá než říci natvrdo jsme vrazi, lupiči a zloději.
Jak píše cawes níže - raz sa udusia vlastnou špinou.
+26 # Vladimír57 2016-12-15 22:40
Až teď, když jste do mě dloubla jsem si uvědomil, že jsem to napsal příliš optimisticky.
+27 # Janina 2016-12-15 22:53
Jé, tak to jsem nechtěla, aby to vyznělo jako dloubnutí. Spíš je to tím, že všechno moc pitvám.
Vím, že víte.
+16 # Vladimír57 2016-12-16 11:51
Paní Janino, kéžby jste měla pravdu, vím jen velmi málo, ale, co vím jistě je, že když ta všivá pakáž otevře hubu, tak LŽE, nebo to aspoň překroutí.
+31 # Vítězslav Crha 2016-12-15 22:36
Vladimíre bohužel máš pravdu. Lidstvo se v obrovské míře zaobalilo do svého strachu a nutně potřebují podporu někoho dalšího. Nestačí jim vyjít s vlastním vědomím a svým vlastním rozumem. Musí si nechat věšet bulíky někým dalším. Tomu já říkám naprostý odklon od vlastního Boha,protože co dobře děláš to je božské. Vše co sám cítíš jako nesprávné,je odkloněním od svého boha. A je naprosto jedno,jak kdo svého Boha vnímá. Je to pouze seberealizace a nebo sebedestrukce. Jsme tady na té planetě pouze na nesmírně zanedbatelnou chviličku a našim úkolem není tuto planetu vykořistit a rozkrást a z lidí vytvořit nemocné a nemohoucí entity,ale naopak zde nechat po sobě dobrou pozůstalost ve prospěch dalších generací. To již nejme schopni tuto realitu povznesení ducha v sobě objevit? Ten základní prvopodstatný pud sebezáchovy ? Vím,že se děje něco zvláštního a nedobrého pro současný bezválečný vývoj,protože v noci čím dál častěji slyším nad hlavou přelétat těžká letadla,která nejsou osvětlena,jak je povinností všech letadel. Jenomže někdo má výjimku a někdo si může létat nad naší republikou jak chce,protože to někdo z vlády dovolil a to bez souhlasu lidstva,které toho despotu volilo jako svého zástupce. Tak to opravdu již nikdy nebude fungovat,jak je z tohoto patrno a proto se bude muset vytvořit naprosto jiný postup voleb a bez nesmyslných politických stran.Ty jsou cestou k záhubě,nikoliv k prosperitě a zodpovědnosti. Je to dokázaný přírodní zákon a bez výjimky . Proto se pak ve světě dějí podobná zvěrstva a zločiny proti lidskosti. Nedovolme,aby se vytrácela spolu se svobodou názoru.
+18 # John Maxwell 2016-12-16 02:47
Cituji Vítězslav Crha:
Lidstvo se v obrovské míře zaobalilo do svého strachu a nutně potřebují podporu někoho dalšího. Nestačí jim vyjít s vlastním vědomím a svým vlastním rozumem.

Ja bych to strachem nenazval, ale leností ,lidi jsou líní myslet, uvažovat nejenom nad sebou, ale i nad okolím jehož jsou součástí.
Pohodlnost, konzum , sobeckost ....nebo je to opravdu strach, ale z čeho ? z pravdy ? ta se jednou stejně dostane ven ...
+48 # cawes 2016-12-15 20:56
Slovensko posiela humanitárnu pomoc do Aleppa
...a slovenské médiá mlčia, raz sa udusia vlastnou špinou.
sana.sy/en/?p=96175
+13 # erika 2016-12-16 10:21
Neviem, či možno jasať v tomto prípade, lebo vôbec nie je isté, k o m u sa tá pomoc dostane. Rozdeľovať ju majú totiž akési západniarske mimovládky a to môže byť kľudne niekto ako Človek v tiesni...
Samotní obyvatelia Aleppa hovoria, že pomoc síce prichádza, ale dostávajú ju len ozbrojenci IS. Potraviny, vodu aj lieky.
Slovenské médiá nemlčia, no radšej keby mlčali...píšu totiž, že Aleppo bolo dobyté...nie oslobodené, dobyté.
To hovorí za všetko. Keby mali čo zahasiť, tak aj oni zahasia svetlá na nejakej veži, no žiadnu takú nemajú, a tak ani nemohli vyvesiť zástavy na pol žrde. Možno to ešte urobí prezident Dobrodinec...
-63 # Petko Kotov 2016-12-15 21:24
RT vzdy a za kazdych okolnosti rika pravdu a nic nez pravdu. K tomu jim pomahej Putin.
Jejich nezaujate zpravdodajstvi obdivuje 1 clovek z 1000 a 10 lidi z 1000 jim i duveruje. ( s vyjimkou Rusu, tam je duvera v RT vymahana vladnouci partou a veri ji proto uplne vsichni )
+46 # martin luke 2016-12-15 21:51
Petko [...]OV- meleš blbiny každy na tebe sere.
-60 # Petko Kotov 2016-12-15 21:54
kazdy ne, skoro kazdy. Zrovna ty ne jak je videt :-) Podle existence ktera neumi opsat jmeno ale nelze delat predcasne zavery popularity. Ale chapu te - nemas cim zaujmout, tve nazory nejsou zadne a napsat spatne cizi jmeno byl vrchol tvych dovednosti .Navic tady muzes ocekavat i kladne hodnoceni. Proto je dobre ze nejsi ovce :-)
+14 # drawnn 2016-12-16 12:29
Popisuješ sebe ? Proč ?
+10 # VladimírV 2016-12-16 13:39
Vidíš, Martine, proč na něj reaguješ, sám [...] se ti směje...
+26 # Monika lkema 2016-12-16 07:41
Bíle helmičky Sorosovy držtičky ! Prosím chtěla bych vědět jak se 5. 000 teroristů dostalo nepozorovaně pres 280 km z Mosolu do Palmiry ? Radary nebo set elity nefungovali ? A proč je dnes v Palmiře i několika tisícového koaliční armáda která byla v Iráku ! A proč Rusko povolili aby se po dobu několika dni přemístila do Palmiry ! Že by najednou byli všichni slepý ! Můžete minusovat ale chtěla bych slyšet i rozumnou odpověď děkuji !
+15 # alojz 2016-12-16 09:47
pani Moniko, odpověď je jednoduchá...vš echno je to jen jedna veliká hra. Držím palce Rusům, ať to tam vyčistí, ale i oni mají zbraňové systémy , které si musí vyzkoušet.Takov á válka by byla ukončena prásknutím bičem. Jsou to různé dohody mezi těmito velkými hráči/USA-Rusko/.
Na lidi se nehraje, to jsou jen šachovnicové titulky. Vemte si po sestřelu ruské stihačky Turky , jaká byla hysterie o pomstě. Dnes? Jsou Rusové i Turci kámoši.Rusové potřebují dostat plyn do Evropy přes jejich území a Turek chce, aby zase byly zavřené oči, když masakrují Kurdy. Amici přes Saudy dodávají zbraně IS, sem tam si vyletí zabombardovat také Izrael.
Je to taková obrovská míchačka, ve které se to vše míchá a přehazuje a všichni čekají co se z toho vysype. Ale o tom rozhodnou jen dvě země, Rusko a USA. Nejhorší je, že obyčejní lidé trpí a umírají.
Dnes je ta propaganda tak geniálně propracovaná, že nevíme kdo je dobrý a kdo zlý.

Je třeba to brát s nadhledem a srovnávat.
+16 # John Maxwell 2016-12-16 12:32
Cituji alojz:

Dnes je ta propaganda tak geniálně propracovaná, že nevíme kdo je dobrý a kdo zlý.

Vážně ? že ta "Ruská" propaganda na nás huláká denně z tv , radia , internetu ...ňák mi uniklo, že bychom měli objektivní média pak by se dalo porovnávat...
-2 # Sirea 2016-12-16 20:22
Ibaže by to "turecké lietadlo" nebolo turecké...???
Len niekto zneužil jeho kódy???
No, mysliteľ!
+2 # John Maxwell 2016-12-16 21:52
Psal jsem něco o letadle ?
0 # alojz 2016-12-17 16:38
..tak mě prosím uveďte některá objektivní média....nemysl ím jen naše..
0 # John Maxwell 2016-12-17 18:04
Co je pro mě objektivní nemusí nutně být pro druhého takže 100% objěktivním nazvat zdroj asi nejde žádný.
Pokud jde o hledání pravdy je na každém jak si zdroj ověřim, udělat si úsudek ...
+18 # erika 2016-12-16 10:27
Veru tak, Monika, Volá sa to selektívna slepota.
Trpí ňou celý Západ aj s jeho vznešenými hodnotami a o novinárskej obci je aj škoda sa zmieňovať. Politici, analytici a médiá, všetci svorne v jednom šíku, podporujú Ameriku. Prispievajú aj k vlastnému zničeniu, k zničeniu Európy...
A potom sa divia, kam sa stráca podpora občanov a divia sa, prečo klesá podpora plátkov, čo sa hrajú na pravdu a šíria pritom lži.
+18 # MA3X 2016-12-16 10:52
USA a jejich koalice nechala z Mosulu odejít cca 5000 [...]ů. Vzdálenost do Palmyry je kolem 250 km, čili Brno-Praha, tedy cca 3 hodinky, takže v noci neviděni mohli přijet a zaútočit, navíc to prokoučovala syrská rozvědka. Asi si mysleli, že už to bude brnkačka. Je to ale jedna z posledních křečí ISILU a USA. Jako Hitler v Normandii ke konci války, buĎ anebo. Letiště nedostali, tak se jim to nepovedlo. V Syrské armádě dostane pár generálu přes držku, vymění se za bojovníky a ne kancelářské krysy a Palmyra se osvobodí.
+20 # AlexA 2016-12-16 08:44
Již se ani nedá říci, že se pouze us chovají v Sýrii jako prasata. Prase je každý z jakékoliv země, který ničí Sýrii a bojuje proti jejich obyvatelům a fašistická jakákoliv země, která válčí proti Sýrii.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás