Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVěda konečně potvrzuje, že lidé mohou absorbovat energii a léčit jiné lidi

Sociální sítě

Reklama

Věda konečně potvrzuje, že lidé mohou absorbovat energii a léčit jiné lidi

Biologický výzkumný tým z Bielefed University učinil průlomový objev ukazující, že rostliny mohou čerpat jako z alternativního zdroje energii z jiných rostlin. Toto zjištění by mohlo rovněž nakonec mít významný dopad na budoucnost bioenergie, když poskytne důkaz předvádějící, že i lidé úplně stejně čerpají energii z jiných.

Členové biologického výzkumného týmu profesora Dr. Olafa Kruse poprvé potvrdili, že rostlina, sinice Chamydomonas reihardtii, nejenže provádí fotosyntézu, ale že má i alternativní zdroj energie: může ji čerpat z jiných rostlin.

Tato výzkumná zjištění byla zveřejněna nedávno v on-line žurnálu Nature Communications vydávaném renomovaným žurnálem Nature.

Květiny, aby rostly, potřebují vodu a světlo a lidé nejsou jiní. Naše fyzická těla jsou jako houby, nasáváme z životního prostředí. „Právě proto se určití lidé cítí v uspořádání určitých skupin nepříjemně, když je tam nějaký nešikovný mix energií a emocí,“ řekla psycholožka a energetická léčitelka Dr. Olivia Barder-Lee.

Rostliny provádí fotosyntézu pomocí oxidu uhličitého, vody a světla. Profesor Dr. Olaf Kruse se svým týmem v sériích experimentů kultivoval mikroskopicky malé sinice druhu Chamydomonas reinhardtii a pozoroval, že když se potýkaly s nedostatkem energie, tak tyto jednobuněčné rostliny místo toho energii čerpaly z celulózy sousedních rostlin. Tajné enzymy této sinice (tzv. celulózové enzymy) ‚tráví‘ celulózu jejím štěpením na krátké cukry. Ty jsou pak transportovány do buněk a přetvořeny na zdroj energie: sinice mohou tedy pokračovat v růstu. ‚To je poprvé, kdy bylo takovéto chování potvrzeno u rostlinného organismu,‘ říká profesor Kruse. ‚To, že sinice umí trávit celulózu, odporuje všem předchozím učebnicím. V určité míře vidíme to, že rostlina jí rostlinu. Teď vědci zkoumají, zda tento mechanismus lze nalézt i u jiných typů sinic. Předběžná zjištění naznačují, že tomu tak je.

„Až energetické studie v příštích letech pokročí, nakonec zjistíme, že se to promítá i do lidských bytostí,“ konstatuje Bader-Lee. „Lidský organismus je do velké míry jako rostlina, vytahuje potřebnou energii, aby ukojil emocionální potřeby, čímž může v podstatě energetizovat buňky nebo způsobit nárůst kortizolu a buňky podle toho, jaký je emocionální spouštěč, rozštěpit.“

Bader-Lee naznačuje, že obor bioenergie se teď teprve vyvíjí a že studie o rostlinném a živočišném světě se brzy promítnou do předvedení toho, co bylo zatím považováno za metafyzickou energii – tu, kterou se lidé mohou vzájemně léčit prostým přenosem energie zrovna tak, jako to dělají rostliny. „Lidé mohou absorbovat a léčit jiné lidi, zvířata a jakoukoliv část přírody. Proto je pobyt v přírodě pro mnohé lidi často povznášející a energetizující,“ uzavírá to.

Zde je pět energetických nástrojů použitelných k vyčištění vašeho prostoru a k zabránění energetického vyčerpávání spolu s uvolňováním lidské energie:

Zůstaňte soustředěni a uzemněni. Když jste soustředěni na své spirituální já (místo na svůj analyzátor či na své ego), tak okamžitě ucítíte, pokud něco vstoupí do vašeho prostoru. Když jste plně uzemněni, tak můžete snadno uvolňovat energii jiných lidí a jejich emoce svedením svou zemnící šňůrou.

Držte se ve stavu nekladení odporu. To, čemu klademe odporu, uvázne. Cítíte-li se poblíž určité osoby nebo v nějaké skupině nepříjemně, nepřecházejte kvůli vlastní ochraně do odporu, protože tím jen tu cizí energii ve svém prostoru podržíte uvázlou. Přejděte do stavu bez odporu představou, že vaše tělo je čisté a průhledné jako čistá sklenice vody. Tímto způsobem, pokud na vás někdo vrhne nějaké oslabení, ho necháte skrze sebe projít.

Udržujte si vlastnictví prostoru své osobní aury. Všichni máme energetickou auru obklopující naše tělo. Pokud tento osobní prostor nevlastníme, jsme vstupem cizí energie do něj zranitelní. Uvědomujte si hranice své aury (asi tak v dosahu vaší paže kolem vašeho těla všude kolem vás i nad sebou a pod sebou) a používejte toho jako způsobu vlastnictví svého osobního prostoru.

Dopřejte si energetickou očistu. Zlatá barva má vysokou vibraci, která se hodí k očištění od cizí energie. Představte si hubici zlaté sprchy na vršku své aury (pár stop nad hlavou) a otevřete ji, čímž umožníte, aby čistá zlatá energie proudila prostorem vaší aury i těla a odtekla pryč vaším uzemněním. Okamžitě se budete cítit pročištěni a občerstveni.

Zavolejte si svou energii zpět. Máme-li svou energii ve svém vlastním prostoru, je tu méně místa pro vstup jiných energií. Když se ale soustředíme na jiné lidi a projekty, tak občas šplícháme svou energií kolem sebe. Vytvořte si představu čistého zlatého slunce několik stop nad svojí hlavou a nechte ho fungovat jako magnet, co přitahuje všechnu vaši energii zpět do sebe (a to ji v sobě vyčistí na zlatou energii). A pak si ji stáhněte dolů vrškem své aury do svého tělesného prostoru, čímž se vaše energie zase uvolní do vašeho osobního prostoru.

Zdroj: preventdisease.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+25 # Pepa z Depa 2016-11-21 20:22
to uz veda dokazuje leta ..treba pristroj na foceni lidske "AURY" existuje uz roky ...

+54 # holy 2016-11-21 20:27
Je čím dál více lidí, co z člověka vysávají energii, při setkání s nimi má člověk pocit, že zestárnul 20 let.
+8 # .lak 2016-11-21 21:56
Na jednom pracovišti byl exot který i jako nováček brzy s ostatními sdílel tajemství o flákačích a zasvětcené kádrovací informace ze soukromí kádrovaných a dokonce přijmenovec přišel o prachy na druhé směně neb pochopili slovo ne osobu. Ovšem zanedlouho v tandemu ovládal ještě s jednou potrhlou "flákače a vlastně takřka všechny kterým podlost asi nejde na rozum a chtějí se snad vtírat do přízně když si tak pěkně s ním povídali, kdysi. I když dobráci od kosti dobré 2. hodiny pracovní doby prokecali. Když jsem začal mít podezření že mu jednání mentálních úžerů patrně sdílí vedoucí a s ním si partu vychutnává vykašlal jsem se na to ze dne na den. Následně jsem zjistil že byl nějaký čas na psychiatrické klinice ale pokud mu to budou papat čeká to možná kolegy. Jeden z vedoucích našeho vedoucího seřval že ho vyhodí ale on si již asi vytvořil páteřní kmenové zaměstnance takže necucám nic z prstu a stal jsem se svědkem víceméně nechtěně a na zapřenou ale již věřím že peklo na zemi umí někteří geniálně.
+25 # fanda 2016-11-21 22:34
Cituji holy:
Je čím dál více lidí, co z člověka vysávají energii, při setkání s nimi má člověk pocit, že zestárnul 20 let.

To zažívám s manželkou, vyvolává hádky a je z toho úplně nabitá. Mě to strašně deptá, ale musím s ní být, protože máme společný byt. Už má 110 kilo a 8 dioptrií. Jenom čumí na televizi, v jedný ruce ovladač, v druhý žvanec a štěká na mě povely. Je na ní vidět, jak si to užívá, úplně z toho září.
+10 # xmarek 2016-11-22 00:23
Doporučuji zahájit bobříka mlčení. Chce to trochu tréninku viz zde: goo.gl/29fqnV (sekce Učení, dokument "Jednou a DOST")
Já to svého času použil a nevěřil jsem jak je to zázračné. Paní je pryč, zmizela a vzala si sebou i dítě.

Jestli září, netuším, ale už to budou více než 2 roky a já si užívám života a směji se lidem, kteří denně poslouchají něco jako: "Já jsem ti to říkala, uděléj to a to".
+12 # Evžen 2016-11-22 00:55
Nebo jí toho bobříka pořádně vyprášit. Pokud se mu to povede, tak je to alfa samec, potentní chovný býk, borec nadupaný testosteronem, před kterým smekám. Neboť pomilovat ošklivou zlou ženu neumí jen tak někdo.
+6 # lov. 2016-11-22 01:19
Je pravda, že takoví kanci mají děsně jednoduchý život. Nemusí se dvořit nějaké krasavici a dělat ze sebe idiota. Zvát je do restaurací a kupovat jim drahé hadříky. Kvůli 5 minutám sexu strávit několik hodin chozením do společnosti a pořád tahat šrajtofli. Neustále poslouchat nějaké výmluvy, proč dneska ne. Pořád se bát komu zas vleze do postele. Kdepak, s takovým nadáním na ně ošklivky stojí fronty, sex je bez zbytečných řečí, jídlo zdarma a ještě zaplatí útratu v hospodě.
+8 # Omega 2016-11-22 07:08
Tak si najdi "osklivku" a skus ju denno-denne pichat :)
+8 # j. j. 2016-11-22 22:00
A ty si najdi krasavici a budou ji píchat všichni okolo kromě tebe.
+8 # Pipina 2016-11-22 10:24
Odešla i s Vaším dítětem?
+13 # smrt 2016-11-21 20:28
Dal jsem plus.

Ale co je to vlastně ta "lidská AURA"?
Myslím ta, která se dobrovolně nechá vyfotit
+15 # rumcajs 2016-11-21 20:41
Dobrovolně žádná, nejprve se ji musíte zeptat.
0 # Martin 2017-12-18 10:09
Citace:
co je to aura?


aura je energetické pole okolo těla. s tím Kirlianem je to fakt... ale jinak je měření zatím mimo možnosti našich přístrojů a je nutno spoléhat na lidi s cítěním, sám znám takové kteří to skutečně vidí a dokonce mám od nich informaci že o to ani moc nestojí. představte si, že byste okamžitě na druhých viděli jejich negativní emoce... třeba nasranost manželky :) aura jako taková totiž obsahuje vědomí člověka.

tzv. čakry jsou určitá energetická centra v této auře s různými úkoly... např. 3. čakra úzce souvisí s egem a řízením těla...

www.ragauian.cz/.../
0 # Martin 2017-12-18 10:26


* pokud začnete zkoumat lidské vědomí do hloubky, tak dojdete k tomu, že

* naše vědomí rozhodně není uloženo v mozku

* hmota je jen směs energetického vlnění

* mozek je jen pomocný biopočítač který vytváří obraz reality pro lidské vědomí

* jinak řečeno mozek a tělo jsou jen jakýmsi inteligentním skafandrem pro pobyt na planetě Zemi

* ale samozřejmě k tomu tělu patří i příjemné věci jako třeba. chlastání piva a další...

www.ragauian.cz/.../
0 # Martin 2017-12-18 11:01


Existují vědecké důkazy, které jasně ukazují, jaká jsou spojení mezi vědomím a tím, čemu říkáme realita. Už není možné to dále popírat!

Jako pozorovatelé jsme osobně zahrnuti do vytváření naší vlastní reality. Univerzum je „psychická“ konstrukce.

www.ragauian.cz/.../

www.youtube.com/.../
+15 # Pepa z Depa 2016-11-21 20:42
Cituji smrt:
Dal jsem plus.

Ale co je to vlastně ta "lidská AURA"?
Myslím ta, která se dobrovolně nechá vyfotit


foceni aury..
Tímto problémem se zabýval v již dávných dobách významný Rus Semjon Kirlian,
který zjistil, že pokud je nějaká část lidského těla, či části rostlin, předmětů atp.
vystavena vysokofrekvenčn ímu vysokonapěťovém u poli,
objeví se kolem zářící obal různých tvarů.

osobne ale tem pristrojum moc neverim, (prvni snad vymyslely v NASA)
ze foti skutecnou auru objektivne nebot kdo neco o aurach vi..

..tak vi, ze pokud se dva divaji na "objekt"
kazdy z nich muze videt auru "objektu" jinak,
napr v ruznych barvach ...
jde totiz take o to kdo se diva ne jen na koho (co)...
+10 # cawes 2016-11-21 21:32
Všetko márne, smrť auru nemá :)
+9 # smrt 2016-11-21 21:40
:o)

a tento poznáš?
Přišel kostlivec smrťák do hospody, přistoupí k výčepu a sykne:"..jedno pivo a hadr:"
+9 # cawes 2016-11-21 21:47
smrt, zo dňa na deň mám k tebe bližšie
+5 # smrt 2016-11-21 21:57
Byl bych tomu rád, ale musel bych nejprve vědět, z které strany se na to díváš..:o)
+7 # cawes 2016-11-21 22:59
no...
+6 # Dědouch 2016-11-22 10:09
Smrťáku, zlomenej hnát se taky dobrovolně nenechá vyfotit, ale starej Roentgen s ním vydrbal.
;)
0 # ToSnadNe 2016-11-22 18:16
Fotenie aury je podvrh, na fotkach je zachytene nieco uplne ine, no nie aura. Aspon teda tii co vam spravia fotku za 600 su podvodnici. Cital som o tom dost podrobne popisujuci clanok, a ak si chcete dat vyfotit auru, tak pani za 600 vas len oberie o prachy ale na fotke vasa aura urcite nebude...chce to kus logiky,, nech vam to vysvetlia ako to funguje,, a uvidite ze sami nebudu vediet vysvetlit podstatu zhotovenia,. Povedia vam len ze je to nova technologia bla bla, ale zaklad a princip vam nepovedia, lebo su to curaci.
Nieco ako ked vedci hovoria o gravitacii. Podla nich ke to nejaka sila kazdeho telesa ktorej prejav citime pri dostatocnom objeme, ale ako vznika a odkial sa berie, to uz nevedia. Ak to niekoho zaujima nech si precita knizky od Levashova... Najdete ich na uloz.to
+17 # Josef Švejk 2016-11-21 22:27
- "Je mnoho věcí mezi nebem a zemí, o kterýchž moudrost lidská nemá ani zdání."
- "Ba přísám bůh, nedal bych tomu víry, nebýt svědectví mých vlastních očí."
Pokud chcete nabýt energii postačí, když každý den obejmete 10 lidí, nebo alespoň jednomu dáte přes držku. Není třeba být u toho uzemněn, metabolizovat celulózu, pozitivně vibrovat, nebo se sprchovat zlatou barvou s vysokou vibrací. Po takové činnosti budete naplněni energií na celý den a aura vám bude nádherně zlatavě zářit.
PS:
- Mám přítele, který výše uvedenou metodu nemohl použít, neb byl zkroucen bolestí. Pomohl mu člověk, léčitel, pouhými doteky.
- Setkal jsem se s člověkem který mi podrobně popsal svou smrt i s člověkem, který dovedl vyhledat momentální místo jiného ve zdálenosti 6 km.
** PS přidávám pro ty, kteří by mohli nabýt dojmu, že zpochybňuji citáty pana Williama Shakespeare v úvodu. :)
+14 # Janina 2016-11-21 23:04
Věda nám dala mnoho fascinujících pohledů, úspěchů, a haldu nových hraček.
Jenže v lidském srdci je opravdová touha.
Touha, kterou žádné množství vědeckých výsledků či hromady technologických „vynálezů“ či „chytrých hračiček“ - blahobyt, rozkoš, sláva či bohatství - nemohou uspokojit!

Stále se omílá "lidský potenciál“.
Populární slovní spojení.
Pyšný předpoklad, že jakákoliv síla existuje, včetně záhadných duchovních a psychických sil, jen a jen díky nám.
To všechno patří nám - zahrnuje to „lidský potenciál“.
Naivní a nebezpečný klam.
+16 # vlk samotář 2016-11-21 23:27
Ano. Věda nám dala mnoho fascinujících pohledů, úspěchů, a haldu nových hraček.

Ale uvěznila nás ve svých zákonech a omezila náš mentální rozvoj a okradla nás o spoustu dalších schopností:-(
+5 # vlk samotář 2016-11-22 09:37
0 # ToSnadNe 2016-11-22 18:33
Jozi, ty tu hovoris o energetickom vampirizme, Teba by som objal len spanielskou cizmou, jesus christ. Parazite. Zas tu hadzes sracky jak minule s tym ze rusi su [...]i lebo si to cital na twiteri... Wtf? Tak len sa nabiijaj na ukor inych...
+5 # smrt 2016-11-21 22:58
Už jsem měl rozdělaný jeden velkofilm (Lazebník sibiřský), ale nedá mi to, protože můj poslední return vůči Tobě je docela buranský. Připadám si, jako slon v porcelánu. Jestli je to hra nicků, nebo reál, ze kterého snadno po usednutí k PC vypadneme....tě žko rozeznat.

Takže oprava:

I já, jako člověk, k Tobě cítím srdeční náklonnost...

+3 # Che 2016-11-21 23:12
Ze existuji cizopasne rostliny a houby neni nic noveho. No a ze existuji individua (napr cmoudi a vetrelci), co cizopasi na jinych lidech, je tez zname.
Taky nic noveho.

Jinak je clanek snuska nesmyslnych vyroku:
- "Zlatá barva má vysokou vibraci" Barva nema zadnou vibraci
- "čistá zlatá energie proudila" Energie neni zlata
- "ocisteni od cizi energie" Energii je mozne premenit, ale ne "ocistit"
- "emocionální spouštěč může buňky rozštěpit.“ Jaky spouštěč?
- etc, nemam chut nesmysly dale pitvat. At si prekladatel clanku nejdrive precte co je energie a informuje se o thermodynamicky ch zakonech.
+12 # Dědouch1 2016-11-23 12:11
"Barva nema zadnou vibraci"
Barva JE vibrací už ve své podstatě. každá má jinou vlnovou délku. ;)
+7 # cawes 2016-11-21 23:24
krásne
+9 # Neználek 2016-11-21 23:56
Nu což, rostlina požírá rostlinu. To moje masožravky požírají mouchy, mušky, komáry..atd. V přírodě dokonce stráví i myši, žáby, tedy i větší "zvířátka". Takže nějaký sinice, co vytvářejí nějaké enzymy, to je sice zajímavé, ale ne až tak překvapivé.
+7 # cocoa darriba 2016-11-22 08:21
Položení rovnítka mezi lidi a sinice je pozoruhodné.
Nějak ale nerozumím , jak spolu souvisí metabolismus celulozy ( jako mají např. sloni díky baktériím ve své trávící soustavě ) a emocionální vydírání ( které tak dobře popsali ve svých vědeckých pracích pánové Hausmann a Dr.Xcrement.
+8 # Dědouch1 2016-11-23 12:13
Dal jsem plus, čokoládo, ale.
"Položení rovnítka mezi lidi a sinice je pozoruhodné."
U některých lidí, bych to rovnítko položil.
;)
+35 # jozo 2016-11-22 06:36
Predchozi civilizace na teto planete to znaly. Znalosti a popisu jsou mraky s vykopavek. Ja osobne tohle vim od narozeni. Neni to veda kdyz mate bratra ktery byl stale nemocen a jen jsem k nemu prisel umel jsem ho lecit a nikomu to nerikam. Vetsina lidi je prastena a neveri ani kdyz jim hrebikem probijete ruku. Tak se ani nesnazim. A vedci nam to odhaluji az ted? Hm a v kterem to supliku zjisteni ty stovky let bylo?? A proc to je potlacovane po moci Fluoru a jinych chemii na podavanych za ucelem potlaceni tretiho tedy vnitrniho oka jinak receno predtuchy?? A kde jsou dalsi veci co nase telo umi a jsou potlacovany ockovanim?? Proto ted na nas sypete chemtrais, jime rozemlete petovky, nutite ockovaci sera uz detem a zatezujete nas organismus stresem. A par nadrazenych se domniva ze mohou rozhodovat co ja chci co smim a kdy jist a hlavne pracovat odvadet dane a zit dneska uz hure jak otrok??? I ten otrok dostaval kurku chleba a mel cas spat. Dneska uz hruzou s tech vasich EU nesmyslnych potaji odhlasovanych zakonu jeden nespi. CR se boji projizdet nebot se boji kde na nej vyskoci nejakej salamista kterych je udajne v CR jen asi del S-botky 19 kusu zatim co je vidim po vesnicich a hlavne mestech stovky, s fetovanej magor ci rozkopana silnice s protijedoucim namyslenym strycem co zahadne zbohatl a s Trabanta vlez do Jeepu. Na urade je bordel, ze den uz dneska nestaci na vyrizeni potrebnych dokladu. Vynervovany a totalne vybity organismus dorazite reklamou s tak rozcupovanym filmem ze zapomenete o cem to vlaste je. A kdyz dochroustate ty zakoupene predrazene drcene odpady s hypermarketu a chcete jit alespon na dve hodiny spat dokaze vam i ve 23 hodin volat kr-va jenz se vam snazi vnutit nejaky vyrobek ci podnikatelsky zamer i pres to, ze vubec nic takoveho nedelate. Rano nevyspali, vybiti a nastvani chytnete chripku a u doktora prosedite pul dne nez vam napise nejake dalsi a dalsi prasky s fascinujicim rozhovorem.
ja- Dobry den doktore.
doktor-dobry den tak co vam je
ja- je me spatne
doktor- hm a co myslite ze vam je?
ja -To nevim doufal jsem ze to zjistite vy??
doktor- no dobre ale prece mate nejake projevy
ja - je me spatne asi ma chripku
doktor-vidite tak vite ze mate chripku/aniz me prohledl/
ja-nevim domnivam se
doktor-no a co na tu chripku chcete?
ja- no ja nevim od toho tu jste vy, ne?
doktor-ano jiste ale co vam zabira nejlepe?
ja-zalest do postele a vzit si paralen a vylezet.
doktor- no vidite tak se obleknete a kupte si paralen a vylezte se ja vam to napisu/nevim co paralen si stejne platim ze sveho/
ja-to je vsechno?
doktor-no a chcete jeste neco predepsat?
ja-ne ja se chtel vylecit ty magore
***praskam dverma a nastvanej odchazim po 4 hodinach cekani v cejkarne a 10 minutach u doktora. *****
kaslu na nemoc a bezim rychle dodelat praci kterou jsem promeskal v cekarne. nemohu si dovolit marodit nemel bych na najem a zena s detma musi take jist. Vecer zapnu TV tam vyskakujou grafy jak ekonomika CR roste jak se pridava na platech ale v jinych oborech nez pracuji -jak mile- hlavne skolach. No rikam si alespon ucitele budou konecne ucit. Nez vypnu zpravy jeste zaslechnu jak ucitelky uci deti o islamu a navstevuji mesity. A tak se ptam ditete zda navstivil take krestanske kostely a jina nabozenstvi. Dite kouka jak vyvorane a vubec netusi o cem hovorim. Pak neco mele o zbusobu zivota salamistu. Krvi se me podliji oci a druhy den bezim do skoly. Reditel me vita pomalu al-lah ag-bar a me pada celist k zemi. Jako omameny po jeho rozhovoru touzim po jednom. Odstahovat se mimo blazinec CR a skorumpovane politiky s placenym Ba-isem nejakych iluminatu. Co tu dela vlastni multi kulti-kralovstv i. Touzim po osamelem ostrove kde si vypestuji kus normalni zeleniny a nejaky ten zivocich na pestovani se take najde. Kde me mozna sezere medved ci tygr na coz ma s prirody pravo ale kde nebudu poslouchat totalne vymastene nesmyslnosti. Pak me dochazi ze se postarat o sebe je mene narocne nez dochazet do prace pracovat jak magor pod stresem. Odevzdat polovinu vydelku na danich soci a zdrav. nesmyslech a jeste uplne vybocenych pokutach za nejake nesplneni ci prehlednuti terminu dodani nejakeho papiru uradum. Clovek ktery vydela sotva 25tis mesicne asi tezko bude platit Ba-isovy pokutu v radech 5-10 mil korun za pozdni dodani papiru ktery skonci kdesi v supliku skladu a budou ho po zbytek let zrat mysi. A po precteni vys euvedenho clanku je zrejme toto co me ma radne uzemnit :-D
+16 # Dědouch 2016-11-22 10:27
Jožo, jeden plus je málo. +++++++++++++++ +++++++++
+3 # r.m. 2016-11-22 19:04
Unie, Unie ... vzpomínáš na předpis EU o povinné výšce kachlíkovýho obložení v hospodských kuchyních? Stanovili jeho minimální výšku
Českej blb na ministerstvu k tomu ve svý snaživost přidal snad půl metru výšky. Udělal jak byl zvyklej se zavděčovat soudruhům.
Ale všichni nadávali na Unii. O existenci toho idiota ví zanedbatelná menšina lidí.
Nebýt ustanovení EU o poměru důchodu k průměrné mzdě, žily by tu už pravidelně tři generace v jedný ratejně, aby to utáhli...pracov ní tejden by byl šestidenní.
to jsou vlhký sny zmodralejch Svazáků, Hermanů, Schwanzenbergů a dalších psychopatů.
0 # Martin 2017-12-18 10:57
EU je jen nástroj pro vytvoření globální vlády NWO...

www.ragauian.cz/.../Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd!
+16 # Monika lkema 2016-11-22 10:33
Ma te doma psa? Mám dva jezevćiky ten jeden měl pořad něco s jednym okem nic nezabralo ! Až když začal chodit se mnou na procházky k moři ! Sednul jsi a díval se přímo do slunce další den a další vždy na pár minut ! Dnes má oči zdravé ! I ja se zacala dívat do slunce pomalu pres prsty a vždy ráno když slunce vychází a zapadá pár minut ! Bylo mi řečeno že musim řídit s brýle má ale to bylo před půl rokem dnes je již nepotřebuji ! Můžete mi někdo vysvětlit jak to ten můj jezevčík mohl vědět ??
+20 # Josef Švejk 2016-11-22 10:54
Někdo mu to musel říct. Lidi vykecají všechno.
+6 # Dědouch 2016-11-22 12:24
Švejku, ty jsi vůůůl!
:DDD
+9 # J. Lawrence-Jones 2016-11-22 12:33
Taky se často dívám do slunce :) myslím, že tvrzení že to ničí zrak je úplný nesmysl.
-4 # J. Lawrence-Jones 2016-11-22 12:41
No, řekla bych, že tvrzení, že je nějaká aura, a že se dá analyzovat, měřit, fotit atd., je hlavně skvělým prostředkem na vydělávání peněz ;D

Co se týče braní energie jinými lidmi, tak není nutné si ji nechat vzít, stačí mít záměr ;)
+8 # Jiri Novak 2016-11-22 17:43
No jasněěěě, všichni praktikující jogíni už čekají pět tisíc let na to, až hňupové z jakési univerzity přijdou na zcela jasnou a známou věc. Jenže ta energie se nesmí čerpat z jiných bytostí, to je černá magie a zasvinění se. Ta se čerpá z prány, to jsou zas idioti. Njn. jsou to ještě mimina. Doufám, že na to nepřijdou, protože by to zase zneužili k bojovým účelům, svině.
+8 # Dědouch 2016-11-22 17:58
Vymysleli by na to "hodiny", jak Edison na elektřinu, aby se to dalo zpoplatnit...
+3 # Jiri Novak 2016-11-22 23:30
Přesně tak.
+2 # r.m. 2016-11-22 19:06
ten článek je o tom, že sinice žerou cizí celulózu, nechápu proč je k tomu přilepenej ten ezoterickej blábol?
analogický v živočišným světě by bylo, kdybych někomu třeba podal ruku a tím ho poněkud ožral, tramvaje by byly prázdný, sedaček spousta...
-5 # Věra Štimová 2016-11-22 19:32
To, co je aura, je jenom pitomost těch, kteří tomu věří a na nich pak jiní vydělávají peníze. Nic než energie vlastní Duše v těle není. S tou se ráno zvedáme z postele a s ní usínáme, protože je naše Duše vyčerpaná z toho, o čem píšete. Když je už hodně vyčerpaná, protože má na sobě staré tělo, které musí podepírat, pak se ho ráda zbaví, když to tělo prostě umře. Co se děje pak, to se zeptejte svého anděla strážného. Třeba bude vědět. On tělo nenosí, tak by to měl vědět. Každé malé dítě ku podivu vědělo, že ho má a i teď některé děti jakoby mluví sami pro sebe. Vypadá to, že si jen tak hrají, ale potom, co mi moje dvouletá dcera řekla, co vidí, vím, že ona anděla strážného má. Možná to stojí za prozkoumání.
0 # Martin 2017-12-18 10:45
...ten článek je skutečně vědecká práce s nesmyslně přilepenou ezoterickou poučkou na konci.Milá Věruško máte pravdu s těmi dětmi, ony skutečně často ještě vidí do duchovního světa, ještě než se dospíváním úplně uzemní v 5 smyslech těla...

...dál ovšem musím smutně konstatovat, že jste se nechala oblbnout cézaropapežským zfalšovaným křesťanstvím... ona totiž ta existence duše se vůbec nevylučuje s existencí aury... aura je energie -> a aura JE duše... i ta Vaše! A ty církevní bláboly na tom nic nezmění.

I vám s tím falešným křesťanstvím hrozí tzv. Druhá smrt popsaná ve Zjevení, pokud se konečně neprobudíte a nezačnete trochu hledat a hlavně myslet...

www.ragauian.cz/.../

...původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let! Státní cézaropapežská církev se už od svého Konstantinovské ho počátku ve 4. století stala nástrojem jisté síly v pozadí, překroutila Kristovo učení tak, že ji jen s mírnou nadsázkou můžeme nazvat Antikristem — NEEXISTUJE ŽÁDNÁ JEDINÁ PRAVÁ CÍRKEV, existuje jen antikristovská Katolická církev a ty ostatní na tom nejsou o mnoho lépe.

www.ragauian.cz/.../
0 # chosenone729 2017-02-06 02:00
Len dúfam že niekoho nenapadne robiť takúto volovinu aby používal vlastnú energiu na liečenie druhého človeka.

Hneď vysvetlím prečo, každý človek ma rôzne vibrácie a rovnako tak jeho energia. Ak ju požuje na človek z rôznou energiou môže mu urobiť škodu, a nie malú. Čo sa týka toho ak človek používa vlastnú energiu k takýmto veciam časom mu začne ubúdať životná sila a nakoniec zomrie... a to sa stalo z nie jedným liečiteľom.

Liečenie sa dá robiť tak že presmerujete toky energie v tele druhej osoby a urýchlite metabolizmus tým môžete vyliečiť, druhá vec je rovnaké presmerovanie a rozšíriť trošku kanály aby osoba priala energiu zo zdroja v normálnom množstve.

Liečenie by nemalo byť nikdy robené človekom ktorý sa práve dozvedel že môže používať energiu a tak si z ňou potrebuje skúsiť, najskôr si nekecá že má skvelú silu a za 15 rokov mu odíde nejaký organ zničí život sebe alebo ešte niekomu inému.

V našom vesmíre existujú zákony a ak si ich zle vysvetlíte bude vás to stať v okultizme život.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás