Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin se „vysmál“ otázce a slíbil „zaškrtit“ NATO, bude-li nadále obkličovat Rusko

Sociální sítě

Reklama

Putin se „vysmál“ otázce a slíbil „zaškrtit“ NATO, bude-li nadále obkličovat Rusko

Během sezení živých otázek a odpovědí ruský prezident Vladimir Putin slíbil „zaškrtit“ NATO, bude-li pokračovat s obkličováním Ruska s vměšováním se do Ukrajiny a Gruzie.

Ač mnozí po zvolení Donalda Trumpa očekávají snížení napětí mezi Spojenými státy a Ruskem, dal Putin jasně na srozuměnou, že mezi Moskvou a aliancí NATO žádné citové pouto není.

Putinovi položil otázku televizní moderátor Dimitrij Kililov, tj. stejný muž, který v minulosti vyjádřil obavy, že Donald Trump bude před nástupem prezidentství zavražděn. Kisilov rovněž tvrdil, že Obamův Bílý dům by mohl nastražit provokaci k vyvolání války s Ruskem a Sýrií.

„Mám pocit, jako by naše země byla svírána do kruhového obklíčení, osobně cítím určité rdoušení, jako by mě někdo škrtil, cítím, že to je NATO,“ řekl Kisilov.

Kisilov se s tvrzením, že NATO se „šíří jako rakovinný nádor“ a chystá se pohltit Ukrajinu a Gruzii, se ptal Putina: „Tak kde je nějaká červená linie? Jak to cítíte vy?“

„Vždyť my můžeme zaškrtit kohokoliv, tak proč máte takový strach?“ odpověděl Putin za mohutného aplausu publika.

„My strach nemáme, já žádný strach nemám a nikdo by se bát neměl,“ dodal ruský prezident.

Putinovo prohlášení přichází po zuřivé výměně mezi mluvčím amerického ministerstva zahraničí Johnem Kirbym a reportérkou RT Gajane Čičakjanovou, které Kirby říkal, že „nebude považovat Russia Today (RT) za něco na stejné úrovni jako zbytek žurnalistů, kteří představují nezávislé mediální kanály.“

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova na to reagovala prohlášení tohoto incidentu za „nestoudný“ a „hnusný“.

Zdroj: prisonplanet.com/

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+241 # Dědouch 2016-11-20 16:50
„Vždyť my můžeme zaškrtit kohokoliv, tak proč máte takový strach?“
To tak trochu připomíná ono "yes, we can", ale tentokrát je to odpověď na otázku a za daných okolností tleskám taky. Navíc Putinovi to věřím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+220 # Janina 2016-11-20 17:13
Pokud se Putin s Trumpem dohodnou, a věřím tomu, že v zásadních otázkách ano, celý svět si může oddechnout.
Rovnováha a vzájemný respekt, to je celé.
Nikdo nečekáme, že budou "kámoši až za hrob", každý z nich vždy bude prosazovat zájem svého státu, ale to je normální, pokud ten zájem nestojí na hromadách mrtvol, jak to vidíme u USA dnes.
A NATO? Pokud se dohodnou, přestane i tato chobotnice roztahovat svá chapadla.
A Putin? Ten nemusí dělat skoro nic, jenom čekat a nechat "vyhnít" dnešní uspořádání v evropských státech - východní blok.
A je dobře, že si věří, ví o čem mluví, ví jakou armádu dnes RF má.
A Pobaltští mopslíci, kteří nejvíce ňafají a vlastně kvůli nim stojí i Němec opět na hranicích s Ruskem?
Ti jsou k smíchu. Vždyť za poslední dva roky mají největší úbytek obyvatel za celou svou historii - obyvatelstvo hromadně odchází do Západní Evropy za prací, protože celá slavná EU jim zcela zničila veškeré hospodářství.
Takže kdo v Pobaltí zůstává? staří lidé a ano, samozřejmě ruskojazyční neobčané, bez volebního práva a možnosti být zaměstnán ve státní správě.
Tak už vidím jak zrovna oni, po celou dobu šikanováni, budou chtít ochranu NATO před svým bratrem.
Gruzie "vyhnije" stejně jako Moldávie a Bulharsko.
Ukrajina, tak ta si bude muset ještě pořádně nabít držku - a žádné hojení na úkor RF se konat nebude.
Největší problém vidím v Polsku. Tam jsou, dle Poláků, ty historické křivdy - t.j. vždy když knížata polská napadla Rus, tak dostala nakládačku a to mají Poláci stále zalezlé pod kůží.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+125 # trton 2016-11-20 18:19
Slovany mohou porazit jenom Slovane....
Proto je ro[...]avaji v cele s Vatikanem po cela staleti...
je nutny reverz....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+91 # Janina 2016-11-20 19:16
Španělský obchodník a diplomat Ibráhím ibn Jackúb at-Turtúší (zhruba půlka 10. století):
"Slované jsou odvážní a bojovní. Kdyby nebyli rozdrobeni na mnoho kmenů a rodů, žádný národ by je nemohl porazit."

A tak díky nespolupráci, cílené intrikánské politice Franků a hlavně středověké římské církvi, se postupem času podařilo jednotlivé kmenové celky, jeden za druhým pokořit.
Začátkem 18. století se rozklad dovršil vymazáním důležitých částí historie a mocní Sloveni se postupně stali zatracovanými Slovany, bez historie.
A jejich pravlastí se dle současné "historie" staly Pripjaťské močály.:((
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-41 # JJ 2016-11-20 20:13
Zase bych si tak morálku starých slovanů neidealizoval. Pokořila je vlastní pýcha a zrada. Naopak, pokud by Slovani nadále setrvali v Římské Církvi, ale východního ritu, jako za Cyrila a Metoděje, pak by tu byla pro nějakou říši šance, ale kdyby chyby. Síla Slovanů je především v Mariánské úctě, proto Rusko, Polsko byly velké mocnosti, České země vlivem zrady, prospěchářství a odmítnutí Mariánské úcty dopadli skoro stejně špatně jako protestantský západ, i když pořád jsme na tom lépe...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # Lucif 2016-11-20 20:28
Čo to tu trepeš prosím ťa. Bolo to práve pod rúškom kresťanstva kedy sa diali najhoršie zločiny proti Slovanom - ako napr. vyvraždenie 75% obyvateľstva Kyjevskej Rusi križiakmi v 13. storočí. A už keď sme pri Cyrilovi a Metodovi, tak títo agenti Vatikánu cielene zničili našu Bukvicu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-48 # JJ 2016-11-20 20:36
Nepleťte si Řád německý rytířů s křesťany a trošku jste mě rozesmál s těmi agenty... Máte na ten názor právo, zvlášť když nejspíš křesťanství nenávidíte, viz Váš nick. Na druhou stranu, objektivně, největší nenávist proti Slovanům se projevila ve 20století a to ateistickou komunistickou a fašistickou ideologií...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # Lucif 2016-11-20 21:18
Vidím že vy skôr inklinujete k názoru "pravoslávneho" (i keď ten s pravoslavím nemá nič spoločné, sú to len mimikry) popa Kirilla - Kiril o Slovanoch: "Это варвары, люди, говорящие на непонятном языке, это люди второго сорта, это почти звери.".
Kresťanstvo ako ideológia je fajn. Písal som o tom čo sa robilo a robí pod rúškom tejto ideológie. A hlavne ide o to, že je to ideológia cudzia, nie slovanská. A nakoniec, ideológia nikdy nikoho neničí ani nezabíja, to robia vždy ľudia, v mene tejto ideológie.

Čo sa týka konkrétne komunizmu, tak pokiaľ viem ten nebol nikde na svete, ale opravte ma ak sa mýlim. Boľševizmus a socializmus v Rusku a neskôr ZSSR ničil a zabíjal len keď sa k moci dostali trockisti a tí boli pri moci stále, okrem obdobia keď s nimi zatočil Stalin. Pôvodne však bola ideológia marxizmu a leninizmu podsunutá globálnym prediktorom, ako sociálny experiment a príprava na dnešný krypto-fašistic ký marxizmus, to je presný popis toho čo tu dnes na západe máme (vláda korporácií s vnucovaním marxistických slniečkárskych hodnôt, ktorá sa tvári ako demokracia - preto "krypto"). Ale Stalin "surfoval na tenkom ľade" a dokázal manévrovať tak, že zatiaľ čo to vyzeralo že spolupracuje so západom, v skutočnosti pracoval pre Rusko. Niečo podobné robí v súčasnosti Putin. Ale to už som veľmi odbočil..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # trton 2016-11-21 00:12
Cyril a Metoděj by se dali dnes povazovat za protistatni agenty skolene Chazary...
Byli to likvidatori Slovanu..proste kurvy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Jarek* 2016-11-21 00:38
Plný souhlas s tímto postojem a velmi přátelským oslovením těch nejproradnějšíc h psychopatů, co se otřeli o naše dějiny. Proto se dodnes tito grázlové slaví a tak to bylo i za komunistů. To VŘSR v Rusku byla nevinná zábava, vedle toho, co ty vatikánské zrůdy provedly Slovanům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarek* 2016-11-21 00:31
S těmi ideologiemi máte určitě pravdu. Obě, včetně spousty jiných jsou dílem vatikánského tovaryšstva. To jste si pěkně hloupě naběhl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Janina 2016-11-20 22:19
Cyril a Metoděj v roce 860 navštívili Chazary - prý teologická mise.
Chazaři byli Izraelem té doby, v roce 740 přijali judaismus a státním znakem jejich kaganátu byla Davidova hvězda.
Chazaři byli nejen obchodníci, ale také nájezdníci, kteří pronikali na slovanská území, vypalovali vesnice, zabíjeli obyvatelstvo, a děti a mladé ženy odvlékali násilím do otroctví, do Konstantinopole kde je prodávali.
Již tehdy natahovali své pařáty po celé Zemi-Midgard.
Jejich řádění ukončil v roce 964 kníže Sviatoslav, který rozprášil Chazarský kaganát.
Jako pomsta přišlo v roce 988 "křtění" Kyjevské Rusi, při kterém bylo vyvražděno 70% všech dospělých obyvatel, ze 300 měst (více než v celé Evropě té doby) bylo 270 zcela zničeno.
Obdobným způsobem probíhalo "křtění" i v našich zemích.
Ohněm a mečem.
Také byli pozabíjeni dospělí, hlavně stařešinové a veduni, aby budoucím generacím neměl kdo předávat moudrost a zvyky našich předků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-42 # JJ 2016-11-20 23:48
A jak jste se to dozvěděla když všichni byli vyvražděni?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2016-11-21 12:47
Křížem a mečem, no a cenzůra jela-de bedřichu
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # JJ 2016-11-21 14:00
Víte, kdybyste četl Palackého "historii" v úvodu byste se dočetl, že při studiu historie je nutné nejdříve analyzovat věrohodnost zdroje. A povídání na tomto videu moc věrohodně nevypadá, nezlobte se na mě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pepa z Depa 2016-11-21 15:29
Cituji JJ:
Víte, kdybyste ..
..


Vime...
..nezáleží jen na vysílačích ale dost často na příjmačích

www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # .lak 2016-11-20 20:13
Hlavně bych nehledal slovany v parlamentu a senátu. O cizích vlastnících, státní správě, soudnictví, školství, médiích jde hovořit jako o guláši naruby v podání mistra šéfkuchaře v aprílový den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # JJ 2016-11-20 20:31
Největší síla Slovanů byla v tom, že byli schopni snášet nepředstaviteln é utrpení, tím byli jako lidé Bohu milí. Ono totiž lze těžko zlomit člověka, který vydrží všechno, cožpak na to celé národy. Dnes se však ta síla vytrácí, protože každý si chce co nejvíce užívat života. Uvěřili jsme v lež, že záleží především na vlastním životu, proto se nikdo nehrne, aby svůj jedinečný život obětoval pro budoucnost, vlastní děti. Naši předkové však takto život nebrali, lidský pozemský život pro ně až tak velkou cenu neměl, proto byli schopni heroických výkonů a vítězit proti početnější převaze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-26 # hovado. 2016-11-20 23:36
hovado zrůdný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-26 # hovado. 2016-11-20 23:41
prase sociopatický radíš otoky nestvůám kryple zrůdnej
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pepa z Depa 2016-11-21 15:35
Cituji JJ:
Největší síla Slovanů byla ...


byla..? !!?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # JJ 2016-11-21 16:34
Souhlasím s Vámi, ale můžu i objektivně hodnotit stav věci. A to o čem píšu je bohužel minulost. Ještě si pamatuju lidi tvrdý jak ocel a zároveň vidím, jak mí vrstevníci (a to nejsem žádné mladý) vyměnili hrdost za domy a auta na dluh a Boha za plný břicho GMO sraček (a to mluvím o opravdových Slovanech z východu ne o poněmčených Češích...)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pepa z Depa 2016-11-21 19:52
Cituji JJ:
(a to mluvím o opravdových Slovanech z východu ne o poněmčených Češích...)


"Germani" jsou take "Slovani" !!!
youtu.be/2hoqfTCsHew?t=2270

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # panitrumpova 2016-11-20 23:48
Cituji trton:
Slovany mohou porazit jenom Slovane....
Proto je ro[...]avaji v cele s Vatikanem po cela staleti...
je nutny reverz....

souhlasim je nutne s mešitami likvidovat i kostely
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pepa z Depa 2016-11-21 16:18
Cituji panitrumpova:
...
souhlasim je nutne s mešitami likvidovat i kostely

.
Cituji ..v Depu:

"Zbořte tento chrám a ve třech dnech ho postavím."

Lide casto zapominaji ze zlo premoci pouze dobrem :D

Neni lidskou prioritou nenavidet, nicit, likvidovat,.. ale milovat, budovat, vytvaret,..


"Stvoritel" neni "Likvidator"V dnešní společnosti přibývá čím dál víc lidí, kteří se přiklání ke svému horšímu já...
Značná část obyvatelstva se zaměří na svou horší stránku jen proto,
aby měli více peněz,
aby získali slávu a moc
a nebo aby si jen získali respekt.


Ale stále někteří věří,
že dobro,
slušné chování
a vše, co k tomu patří,
je lepší volba než zlo.Dobří lidé by vám pomohli, i kdyby je to mělo stát život.

Ale co by udělal na stejném místě špatný člověk?
Pomohl by vám?

To je otázka,
na níž si musí každý odpovědět sám...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # cawes 2016-11-20 18:35
Tohoto "intelektuála" si Poliaci vymodlili vo Vatikáne
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+95 # trton 2016-11-20 17:47
povidam, maji podle vseho takove zbrane, ze se o tom tem buzerantum v NATO ani nezda....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+72 # Dědouch 2016-11-20 18:17
Taky mám dojem, že při poměřování "pindíka", ho Putin neukázal ani zdaleka celého.
Vypadá to, že nakonec Rus uzbrojí SSA. SSA by strašně rády ukázaly svaly, ale nějak to drhne. S F 35, průser, teď ty nové necky, co sotva vyjely z doku a mazaly zpět na laně... To je ovšem jen co přiznají...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+73 # smrt 2016-11-20 18:45
Tos mi připomněl starý vtip z černomořské nudistické pláže, kde se potkali Čech a Rus.
Ten Čech měl na něm vytetováno "Kary"
a ten Rus "Даря". To bylo když vylezli z velice chladného moře.
Po vyhřátí sluncem se jim rozvinuli do normálu a ten Čech tam měl najednou "Karlovy Vary".
No a ten Rus "Да эдравствует Красная армиа которая победила фашистов у Чорного моря".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch 2016-11-21 12:36
Taky jsem nedávno na ten vtip vzpomněl. :D
Tedy jeho variantu. Čech na něm měl "Marně", posléze Mariánské Lázně (alibista :D) a toho Rusa jsem nějak zvojtil.
Připomněl se mi při debatě s kámošem právě o tom poměřování pinďourů velmocí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Lucif 2016-11-20 22:47
Stavím sa, že keď Putin dokončil túto vetu, tak si v tej chvíli Breedlove nabridil do gatí :-D.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # trton 2016-11-20 17:00
maji toho mnohem vice
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+116 # Vítězslav Crha 2016-11-20 17:08
Sledujte tu slovanskou pravdu a hrdost nebát se nikoho a ničeho. To je totiž základ přežití a vítězství nad vším. To je nejzákladnější zákon lidstva a vesmíru. Nic jiného v tom nelze hledat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-28 # Popo 2016-11-20 17:58
O čom tu splietaš? Kde bola Slovanská pravda a hrdosť keď NATO "humanitárne" bombardovalo Juhosláviu? Kde je Slovanská pravda a hrdosť v tom čo sa deje na Ukraine? Kde je Slovanská pravda a hrdosť s tým čo sa momentálne deje v Polsku? V boji na život a na smrť máš len dve možnosti, buď budeš bojovať alebo zdrhneš bez rozdielu na to či si Slovan alebo nie...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-28 # tabon 2016-11-20 18:13
www.youtube.com/.../ Skutečne velkolepe kosmicke divadlo,proc se deje co se deje,clovek jsi v podstate zvolil sam tuhle cestu,když se spoji se svym vyššim ja,tak bude dekovat tomuto temnu za to co prožil.Jsme tvurci a samy jsem si zvolili tuhle cestu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dědouch 2016-11-20 18:21
A co tak vzít v potaz širší souvislosti každé té věci. To už nezvládáš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # tabon 2016-11-20 20:54
www.youtube.com/.../ Tenhle GP je mravenec pro človeka ktereho zašlapne,když se spoji ze svym vyššim JA,a tomu chteji voni zabranit,Rasove rozdeleni cloveka je jeho prace a vedeni valek take,Globaliste jsou taky jeho prace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Lucif 2016-11-20 22:59
Nepochopil si ho. Myslel to tak, že ak by bol každý Slovan hrdosťou a vlastenectvom aspoň taký ako Putin, tak by si videl čo by sa dialo. Kľúčové slovo je tu Slovan. Pretože každý "Slovan štátnou príslušnosťou", ktorý predá národne záujmy a seba cudzím pánom, nie je Slovan. Takže odpoveď na tvoju otázku "Kde bola Slovanská pravda a hrdosť" = nebola. Slovanov je dnes ešte stále málo, ale ich počet rastie..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Vilo 2016-11-20 17:41
Pán Putin, ak chcete niekoho zaškrtiť, tak začnite vlastnou " piatou kolónou ", lebo ak to neurobíte, tak nepotrvá dlho, a ona podreže krk Vám !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Sirea 2016-11-20 22:12
Už dávno sa začalo. Zopár korupčných generálov, nejakí vyšší činovníci, teraz minister Uľukajev - lapli ho s miliónom, druhý mali doniesť do auta.Za kladné hodnotenie predaja Bašnefti Rosnefti (Ale tam je Putinov človek Sečin - nachystal pascu?) Ďalší sú na rade - z okolia Uľukajeva... Aj Čubajs z Londýna šteká... "Stratila sa" miliarda z Rosnano, ktorú nevie vysvetliť (farmaká, nanotechnológie ...). Sú to všetci "liberáli" priviazaní k USA.
Ale tomu sa hovorí ŠIESTA kolóna!
Ostrý ľavičiar Chazin hovorí, že keby vyhrala Hitlary, tak by k tomu nemohlo dôjsť.
Rusi si robia srandu - v tom kriminále by si už mohli zostaviť aj vládu...

A tie " vierohodné organizácie", čo spomína ten pako, to bolo jedno zdravotnícke turecko-sýrske stredisko, platené z Washingtonu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # bibianka 2016-11-20 18:29
taK
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # mirka 2016-11-20 18:51
keby bola hilary zvolená za prezidentku, tak by bola hrozbou pre celý svet. Media síce stále strašia hrozbou z Ruska, no väčšou hrozbou sú migranti v Nemecku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Piovarči 2016-11-20 22:07
Kisilov se s tvrzením, že NATO se „šíří jako rakovinný nádor“ a chystá se pohltit Ukrajinu a Gruzii, se ptal Putina: „Tak kde je nějaká červená linie? Jak to cítíte vy?“

„Vždyť my můžeme zaškrtit kohokoliv, tak proč máte takový strach?“ odpověděl Putin za mohutného aplausu publika.

NATO sa šíri ako rakovina to je dobre diagnostikované .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Sirea 2016-11-20 22:50
Myslím, že je to KISEĽOV, to je šéf jednej stanice (asi R1) a komentátor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Sirea 2016-11-20 23:00
Myslím, že je to KISEĽOV z Rossija 1.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # JJ 2016-11-20 20:04
Vím že je to scifi, ale přál bych si, aby V4 se spojila do jednoho státu a vlastnila alespoň tisícovku rachejtlí typu Satan 2 s rychlostí letu 30km/s schopnou proletět jakýkoliv deštník. S takovým arzenálem vyhlásit neutralitu, hlídat hranice a nestarat se o šílence venku. Vím že je to blbost, ale žilo by se mi veseleji...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Sirea 2016-11-20 22:19
Nemožné - Poliaci sú zmítorení. My sme zase ostražití k Maďarom. Ale možno sa pridajú Bulhari a Moldavania... Ba aj Rakúšania?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Janina 2016-11-20 23:54
Sireo, JJ jen trollí, malá ukázka, jeho otázka:
JJ 2016-11-15 20:11
Omlouvám se, rakety mají taky. Ale můžete mi říct, co se v Rusku vyrábí? Ta země má příjmy jen z vývozu nerostných surovin. Do Ruska už hodně dlouho dodávám "české výrobky" a vím co tam mají...

moje odpověď:
Janina 2016-11-15 21:51
Co to tady melete? Jste profi roztleskávač nebo co?
Asi jo, když máte celodenní šichtu.
U koho jste absolvoval koučink? Neměl jste dobrého trenéra. Kdyby to byl odborník tak Vám řekne, že reagovat na každého v diskusi je destruktivní.
Ne pro ostatní, ale pro Vás.
Co do RF vyvážíte, že nejste na sankčním seznamu? Hodně dlouho vyvážíte, chi, chi.
Blbý keci do diskusí?
Metalurgii v RF nemají?
Hutnictví v RF nemají?
Farmacii v RF nemají?
Slévárenství v RF nemají?
GMK Norilskij nikěl' v RF nemají?
Kamaz v RF nemají?
AvtoGaz v RF nemají?
Energomaš v RF nemají?
Almaz-Antej v RF nemají?
Novolipeckij Metallurgičeski j Kombinat v RF nemají?
a tisíce dalších podniků v RF nemají?

Takže Pepku zameč a vyskoč.

jeho reakce:
JJ 2016-11-15 22:59
Já jen varuju, roztleskávačku spíš připomínáte vy. Ten seznam to jen dokládá....:-). Ono i ta azbuka, kdo ví, za co vy tu jste...
Nebo jste bývalá učitelka ruštiny, moc dobře si je pamatuju...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch 2016-11-21 12:44
Džejdeji opět souhlas.
Ale moc nekoresponduje s jinými tvými příspěvky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # JJ 2016-11-21 13:48
Máte mezery v psychologii...: -). Nejsem ani pro Ameriku ani pro Rusko. Naopak jsem pro V4 (www.youtube.com/.../).
Zásadně nevěřím politikům, politikové hrají divadlo, ale "zájmy" řídí svět.
Vzhledem k tomu, že z půli pocházím z "východní" Evropy, nevěřím Rusku, moje rodina má osobní zkušenosti jak s Rusy, tak s banderovci. Znám i jednu paní (kamarádka mé babičky), která utekla ze sibiřskýho zajetí, dnes je ji 99let a ještě žije, narodila se v Kazachstánu.
Věřím, že jediná šance pro východoevropské země, jak přežít "konce civilizace" je návrat k Bohu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch 2016-11-21 14:36
Džejdžeji, z čeho soudíš, že tě řadím k nějakým těm ...filům? K marvanům, to ano.
Máš v rodině, nebo mezi známými lidi, kteří mají špatné zkušenosti s Rusy, banderovci... Babička utekla z gulagu... Nelze ovšem srovnávat Putinovo Rusko s carským, nebo bolševickým. (podotýkám, že Putinovi nenasazuji svatozář, ale "upletl z hovna bič" a ještě s ním zapráskal tak, že z toho má západ noční můry. Tím západem, samozřejmě nemyslím národy.
Jediná šance pro východoevropské země, je návrat k bohu?
Kolik miliónů lidí zemřelo s prosbou k bohu, vírou v něho? Je to asi zatracený cynik, nebo to nějak nezvládá. Ne, soudruh pánbůh, nám opravdu nepomůže.
marvane
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # JJ 2016-11-21 15:02
Myslím, že pořád nejvíc lidí zabil člověk, tím však porušil 5. přikázání - nezabiješ.
Byl jste někdy v současnosti v nějaké ruské vesnici? Jeďte se podívat, uvidíte Rusko a Rusy. Anebo si tam zkuste podnikat.
Planete je "přelidněná" a psychopati řídí svět. Výsledek si dosaďte... Evropa se řítí do války.
V příštím roce by nám mocipáni mohli naservírovat hospodářskou krizi a už ten spád nikdo nezastaví.

Jen se podívejte na různé diskuze, Češi se nejsou schopni spolu domluvit vůbec na ničem. Rozděluje je prezident, historie, vztah v vlasti, vztah k víře. Všechno toto by je mělo spojovat. Proto jako národ se nemůžeme nikomu ubránit, protože jsme pořád rozdělení a zbabělí...
Pro srovnání: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch 2016-11-21 18:08
Nejvíc lidí zabil člověk ve jménu svého boha a mamonu.
Píšeš o Rusku a hned, že je planeta přelidněná! :DDD Rusko má 8 lidí na kilometr čtvereční...
Očekáváš, že se po tom šílenství až do doby za Jecina stane Rusko za deset let rájem na zemi?
Další už ani nebudu komentovat, nemá to smysl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # JJ 2016-11-21 18:24
Nejvíce lidí zabil ve jménu svého ega a mamonu.
Zbytek nebudu komentovat, protože jako často, nechápete co je napsáno...:-).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # hovado 2016-11-20 21:02
ty hovado, dělat otroky sociopatům jo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás