Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaObama nyní uvažuje kvůli masovým bouřím proti Trumpovi o zavedení stanného práva. Započal tajný plán Sorose?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Obama nyní uvažuje kvůli masovým bouřím proti Trumpovi o zavedení stanného práva. Započal tajný plán Sorose?

Díky těm protestujícím teď pomýšlí na vyhlášení stanného práva. Ve všech soutěžích, co jich je, jsou vítězové a poražení. To je prostě způsob, jak soutěže fungují. 

Když jsme byli děti, tak nás vždy učili umět v pohodě prohrát. Ano, občas prohra v tvrdé konkurenci zabolí, ale když umíte prohrát se ctí, lidé vždy pochválí váš charakter. Ale s dnešní mladou generací je ten problém, že už zapomněli, jak se ctí prohrát.

Liberálové od té doby, kdy bylo oznámeno vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách, proti tomu protestují. Doslova ignorují vše, co se učili už od dětství. Nezáleží na tom, že se vám nelíbí výsledek; Trump v těch volbách zvítězil a je to fakt.

Ale ty protesty pokračují a vypadá to, že je tu jedna osoba, která je režíruje za scénou. A tou je ultra-liberální miliardář George Soros. Ten rovněž zodpovídal za financování některých protestních skupin, které byly konstruovány k vnášení násilností do Trumpových předvolebních shromáždění.

George Soros má rozjíždějící se plán

Už během volební sezóny bylo objeveno, že za některými z protestních akcí je Soros. Ten je platil, aby vytvářeli scénu pro média k šíření o Trumpových shromážděních a vyvolávali násilnosti. To by se samozřejmě dít nemělo, ale přesto se to dělo.

A teď, když už byl Trump prezidentem Spojených států zvolen, tak jsou ti lidé v ulicích, aby proti jeho vítězství protestovali. Je to trochu ironické uvážíme-li, že to byli liberálové, co si stěžovali, že by Trump nepřijal volební výsledky, kdyby byly zjištěny podvody.

Teď tu ale máme výsledek. A ulice máme plné lidí, kteří proti prezidentským volbám protestují. Jsou to ti samí lidé, kteří svého času podněcovali násilnosti na Trumpových shromážděních. A tyto lidi už od počátku platil Soros, takže je pravděpodobné, je i tím, kdo je platí i teď, aby rozpoutávali občanské nepokoje.

A navíc existuje konkrétní důvod, proč Soros chce při těchto protestech násilnosti. Mohlo by to znamenat, že Obama bude muset vyhlásit stanné právo. Takto to funguje. Přináší to doslova dominový efekt. A tak jsou tu lidé protestující proti volebním výsledkům.

Obama by mohl skončit vyhlášením stanného práva

Ale když násilnosti při protestech začnou být masové, tak si toho začne všímat celá země. A když k tomu dojde, začne narůstat tlak na prezidenta, aby to řešil. Prezident Obama by pak mohl vyhlásit stanné právo.

Při stanném právu by prezident mohl suspendovat předání moci kvůli skutečnosti, že existuje „národní nouzový stav.“ Takže, kdyby k tomu došlo, pak by Trump nemohl do Bílého domu, neboť Obama by pořád byl prezidentem Spojených států. Existuje dobrá šance, že toto mohl být pro některé liberály celou dobu záložní plán.

A tady je důkaz, že ty protesty jsou inscenované. Po celých Spojených státech probíhají protesty a v jedné části země v texaském Austinu zjistili, že tam na ně přiváží lidi autobusy. Takže zase, je to plánováno k vyvolání občanských nepokojů.

Doslova zjištěno, že protestující se sváží autobusy

Existují i další důkazy. Ty transparenty, které ti lidé na protesty přináší, jsou všechny zhotoveny a vytištěny skupinami spojenými se Sorosovými agitátory. Nemůžete si jen tak z rozmaru vytisknout tisíce transparentů. Tyto události se musely plánovat a promýšlet. A přesně to se také děje.

Nakonec poslední kousíček důkazu je to, že to Demokraté a Soros ty lidi platili, aby protestovali a vytvářeli nepokoje na Trumpových shromážděních v minulosti. Jelikož to dělali už předtím, tak to určitě budou dělat i teď. A Demokraté jsou ochotni je za vytváření nepokojů platit.

Tyto plakáty vytvořily Sorosovy skupiny

Ale nejděsivější na tom všem je fakt, že existují lidé, kteří se těch protestů proti volbám účastní opravdu dobrovolně jen proto, že Trump vyhrál. A zase, byli jsme už od útlého věku učeni, abychom porážku přijímali s určitou gracií. A oni se teď chovají jako banda rozmazlených dětí, když nedostaly svou hračku.

A teď je tu možnost, že Obama kvůli těmto protestujícím vyhlásí stanné právo. Nemohou skousnout skutečnost, že tato země promluvila a chtěla do vedení Trumpa. Proto teď pro změnu aktivně narušují demokratické volby, protože si stěžují, k jaké volbě při nich došlo.

A zase je to s největší pravděpodobností kvůli Sorosovi. Už v tom měl prsty předtím. To on chce tuto zemi globalizovat a to znamená, že udělá vše, co může, aby k tomu došlo. K tomu patří i nařízení útoku na Trumpovu věž v Chicagu. Právě tam některé protesty v zemi probíhají.

Ten měl ale také prsty v pokusech fixlovat volby. V 16 státech použili volební stroje, které vyrobily Sorosem kontrolované společnosti. Samozřejmě, že to znamená, že se chystal na možnost volby zmanipulovat. Pak by nejspíš nezáleželo na tom, že jste hlasovali pro Trumpa; stroje by to stejně daly Clintonové.

Sdílejte tento článek, abyste lidem ukázali, že všechny tyto protesty plánoval Soros. Ten chce zajisti, že vytvoří dost občanských nepokojů, aby Obama vyhlásil stanné právo a zastavil předávání moci Trumpovi. Tímto způsobem by globalistická agenda mohla být stejně prosazena.

Nejlepší možností však je lidí tam venku si nevšímat. Je to jako zkoušet řešit dvouleté dítě, které sebou praští o zem a propukne v dětskou hysterii. Když to ignorujete, tak to vyšumí. Tudíž jen ignorace protestujících a žádný styk s nimi.

Zdroj: conservativedailypost.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+97 # Dědouch 2016-11-11 15:31
Kvůli tisícům stanné právo?
Si dělá prdel.
+68 # kazi 2016-11-11 15:54
Ten se nám vyklubal vejlupek. A přitom to byl takový sympatický černoušek, kterému ze začátku všichni fandili. Každý si říkal, že to už bude dobré.
+35 # John Maxwell 2016-11-11 17:55
To je to co se jim hodí kvůli tisicům lži a pořád lži , očekávám, že se než nastoupí oficielně Trump semele zrůdnost demokracie sama mezi sebou ...mocenskej boj ještě neskončil.
+33 # Slávek 2016-11-11 18:21
Za ty prachy bych se taky šel bouřit.15-16 USD na hodinu není tak špatné ....
miami.craigslist.org/mdc/lab/5851650732.html
philadelphia.craigslist.org/.. ./...

Ať žije us maydan !!!
+57 # Janina 2016-11-11 19:36
Tak jestli tohle čtou Ukrajinci, tak je šlehne.
Tolik peněz a oni skákali, zabíjeli, zem zdevastovali a rozprodali - za koláčky.
+21 # Richard 2016-11-11 19:49
To tam doveslují na lodičkách.........

A mohli by se třeba ozvat a žádat doplatek.
+8 # John Maxwell 2016-11-12 00:57
Cituji Richard:
To tam doveslují na lodičkách.........

A mohli by se třeba ozvat a žádat doplatek.


Ta představa :D:D +++
+21 # Piovarči 2016-11-12 02:04
Kurva to sú kšefty. Ja beriem 3 ečka za hodinu poriadnej driny a tam platia za hodinu ničnerobenia a vrieskania 15 doláčov. Neuveriteľný svet.....
+11 # Dědouch 2016-11-11 21:17
Máš kachní žaludek? Já bych tedy nešel.
+17 # Marie2 2016-11-11 23:06
Kalkuluji s nezamestnanosti . Tretina lidi nema praci, takze je jasne, ze pujdou.

Jen pripomenu, ze Bush platil za hlasovani pro nej tisic dolaru a znala jsem cloveka, ktery byl proti nemu, a volil ho. To se to plati, kdyz si mohou natisknout penez, kolik chteji.

Nejdriv lidi vyhladovi a pak jim zadnou spinavou praci neodmitnou. Dostanou je proti sobe tak, aby se mlatili a vlada pak zasahuje, jak se ji hodi, pritom se jich spoustu zbavi, potece i krev....Chytre vymysleno.

Pamatujte, ze tento scenar se chysta i u nas. Rika nekomu neco 25 akci na 17.11.? Na kazde z nich budou placeni provokateri a kdo se vydrzi nechat urazet bez reakce? Premyslejte!
+16 # Marie2 2016-11-12 01:34
Vsimnete si dulezite veci na tom inzeratu:

Neziskova organizace!

Neziskova , ale vladni a z penez danovych poplatniku. Soros to urcite nezacvaka ze sveho.

Mimochodem, znam cloveka, ktery pracuje pro neziskovku a jezdi po Jizni Americe verbovat lidi do Evropy. Platime si sve vlastni popravci z nasich rad. Uchylaci povzbuzeni uz jenom legalizaci svych uchylek, si ted za penize poradne na lidech zaradi.

Jak to zastavit, vite nekdo?
+6 # Dědouch 2016-11-12 12:20
Volbami to nepůjde...
+1 # Jarek* 2016-11-14 00:15
Je to tak jednoduché a čisté. Ale na to musí přijít každý sám, co s takovými ve svém okolí učinit.
0 # fake 2016-11-14 05:58
+22 # Richard 2016-11-11 19:56
Cituji Dědouch:
Kvůli tisícům stanné právo?
Si dělá prdel.


Ano......... zatím se rozhodně o masových protestech NEDÁ hovořit. Co jsem viděl to jsem viděl.
( kdyby to bylo aspoň 10% ........ je jich 319 000 000 to znamená že by jich muselo protestovat alespoň 31 900 000 ............... .. no a 32 miliónů lidí vypadá jinak. )

Zcela jiná věc je co z toho budou chtít udělat.

K té masovosti. Alespoň je vidět jak ,,mocnou" podporu mezi lidmi Hilery měla .......... no slabota.......
-72 # Janikp 2016-11-11 15:34
Celé je to sprostosť ako článok kedy na sto percent malo dôjsť na útok jadrovej bomby na Ukrajine toto šíril tento web nič sa nestalo zabudlo sa a znova sa inscenuju totálne bledne scenáre tento web je fakt komicky
+68 # Miki 2016-11-11 16:29
Tak proč sem chodíš, když tímto webem pohrdáš?
Běž si třeba na stránky Evropských hodnot. Můžeš si tam s Jakubem Jandou popovídat o morálce, pokud na to máš žaludek.
+7 # Dědouch 2016-11-11 21:22
Karelp, Janikp... není to "p" na konci nějaký čapírův kód? Nebo vás podle toho identifikuje odChovancova bojůvka?
Jdi do [...]u, marvane.
-52 # Marvanec 2016-11-11 15:50
Opět panikářský článek. Vy prostě neumíe žít bez senzací. Když se žádné nekonají, tak si je vymyslíte.
+3 # panikář 2016-11-11 16:07
Co by to bylo za nudný život, kdybychom si ho nemohli okořenit něčím vzrušujícím?
+19 # smrt 2016-11-11 16:09
...Jedeme do Kralovýho Dvora pro cement, a on v Berouně řekne: "Beroun"


+3 # Dědouch 2016-11-11 21:36
Ty jsi idiot takového kalibru, že to na tobě musí být vidět. Nepochybuji, že se za tebou lidi otáčejí. Myslíš si proto samozřejmě, že jsi sympaťák, ale opět jsi vedle. Je na tobě vidět ta idiocie, matvane.
+25 # Vasiľ 2016-11-11 16:08
Vidím to trochu inak možno sa mylim. Podľa môjho názoru práve začína proces rozpadu USA na tri až štyri menšie zoskupenia ktoré sa možno aj pobijú o cennejšie Štáty unie.
+6 # Richard 2016-11-11 19:53
Já o tom přemýšlím též. Možná na tři.
+20 # jan navratil 2016-11-11 16:53
V USA je taková demokracie,že si vrchnost může dělat co chce.Zkrátka,dá vají světu možnost vidět,jak si představují řešit problém,když to není podle gusta boháčů.I s toho lze vyvodit,jak píše Vasiľ,rozpad státu,ale zase tomu moc nevěřím,úplně by USA rozbila svoji hegemonii o kterou se celou dobu existence snaží,jako velká země.
+3 # Dědouch 2016-11-11 21:38
Už ji nemá.
-52 # Eva Heřmanová 2016-11-11 17:10
ac24.cz je podle mne hysterický web s malou důvěryhodností. ...
+33 # Josef Švejk 2016-11-11 17:36
Dnes už nelze věřit ničemu, řekla děva, když otevřela dveře s nápisem "páni" a oni tam byly jen záchody.
+18 # Rudolf7058 2016-11-11 18:48
Ked sa Evička chceš tak strašne Sorosovi pchať do análu, musíš ísť inam. Tu nebudeš nikoho zaujímať.
+14 # Vítězslav Crha 2016-11-11 18:59
Jsi tady Heřmanová poprvé a už si z držky děláš píču.Podívej se mezi nohy na tu svou drzou tlamu. Spadla jsi z višne za 1500Kč. od Sorose? Tak vítej mezi ludrama ty nebeská krávo. Piš,křič,a kálej na všechny, nic se nemění. Na pastvinách toho leží mrtě moc,takže neobohatíš
+1 # Dědouch 2016-11-11 21:39

Co si počneme?
+3 # Jaris 2016-11-12 07:15
Hermanova, proc sem tedy lezes? Mrhas prece tim svym drahocenym casem, a to je pod Tvou uroven.
+3 # Che 2016-11-12 12:06
Evo Heřmanová, vis uz, ze Saudsti vedci zjistili, ze zena je neco jako koza? V tvem pripade to dobre pasuje.
0 # Marie2 2016-11-12 18:14
To neni tim, ze je zena. Podobne kvici i muzsky. Podle mne je tim, ze haji stranu, ze ktere ma zisk ci by mohla mit. Na pravu, pravde a spravedlnosti ji nesejde. Takova je vetsina lidi, bohuzel, proto se hadaji. Oni se nehadaji za pravdu, ale za sve vyhody a zpusob neni podstatny, protoze ucel sveti prostredky.

Pokud si lide uvedomi ( pochybuji, ale ta varianta existsuje), ze zit v miru znamena proti sobe nebojovat, takto to vidi male deti, zni to jednoduse, ale je to pravda) a nebojovat ani slovne. Jednoduse spolupracovat na tom nejpodstatnejsi m, protoze ve valce vas bomba zabije at jste na strane kohokoliv. Jsou lide, kteri veri, ze kdyz budou na strane silnejsi ( ikdyz jen vizuelne), ze ta je ochrani. Nikdy tomu tak nebylo. Chce to jen prestat se drzet iluzi a zboznych prani a vnimat nejen realitu soucasnou, ale i historickou.
+3 # J. Lawrence-Jones 2016-11-11 17:32
O stanném právu nic není, jen fanoušci Hillary podepisují petici na změnu výsledku voleb skrze Electoral College (teoreticky to jde udělat)

no, uvidíme ;)
+11 # Vítězslav Crha 2016-11-11 19:04
No to těžko,protože to by rozložilo USA mnohem víc,než by si kdo uměl představit.Je to naprostý nesmysl,který by v případě fungování obrátil lidstvo celého světa na tu notu odplaty a to by opravdu znamenalo celosvětové povstání s velice ničivým účinkem. Prostí lidé už mají všeho dost a budou se bránit zuby nehty. To znamená obrovskou převahu. A to nikdo neví jak se zachovají bezpečnostní síly uvnitř resortů.Taky nejistá věc.
+15 # ivana rousalova 2016-11-11 18:49
Nojo, tam je platí Soros a tady je platí Shapiro.
Oběma zvoní hrana .-)
+11 # Josef Švejk 2016-11-11 20:13
Tady je platí také Séreš, ale protože to jde přes Shapira a ten má také rodinu, tak na Staromáku dostali jen po stovce na hodinu.
+16 # peju 2016-11-11 20:21
Není divné, že jak v USA tak v ČR se najednou objeví na protestech stovky stejných transparentů se stejným textem "Trump/Zeman není můj prezident"? Není to tak dlouho co si mnoho lidí vzalo na demonstraci "čistě náhodou" úplně stejné červené karty. Pak se ukázalo, že karty byly rozdávány. Kdo je asi rozdával....... . Je potřeba si uvědomit že Soros se snaží rozvrátit vše. Proč zrvona pražská pobočka Sorosovi nadace Open Found Society má co diktovat reformy českého školství? Proč se tato nadace za každou cenu snaží nacpat postižené děti do normálních tříd? A proč ji vláda která má sloužit lidem poslouchá? Řekl bych, že jde o ještě větší ohloupení dětí v již tak zdecimovaném školství. Nic proti postiženým dětem, ale je i v jejich zájmu aby měli sobě přizpůsobenou školní výchovu. Spojené školství nepomůže ani jedněm.
+11 # pozorovatel 2016-11-11 21:22
Resp. polícia vôbec nemá záujem protesty dostať pod kontrolu...
-------------

Americký starosta: Polícia nedokáže ochrániť obyvateľstvo pred zúrivými protestmi odporcov Trumpa
www.hlavnespravy.sk/.../858031

Starosta mesta Okland napísal pre miestnych obchodníkov otvorený list po tom, čo Trumpovi oponenti ničia a rabujú ich obchody:

...Viem, že pre vás neexistuje žiadna útecha: Ale chcem vysvetliť, prečo naša polícia nedokáže tieto akcie zastaviť. Polícia, ktorá je zodpovedná za bezpečnosť stretnutí a našej spoločnosti, počas týchto protestov je často sama terčom útokov. Ak sa budú snažiť zasiahnuť a zastaviť akt vandalizmu, policajti sami o sebe sa stanú cieľmi útokov, ktoré môžu viesť k eskalácii násilia, a nie zabráneniu vandalizmu.

Je to veľmi zložitá situácia okolností, s ktorými máme dočinenia. Hlboko ľutujeme, že váš obchod bude pravdepodobne aj naďalej cieľom výtržníkov, ale chceme, aby ste vedeli, že usilovne pracujeme na taktike, aby sa takýmto situáciám v budúcnosti zabránilo. Avšak, chceme tiež hodnoty opatrovať ako občania Oaklandu aj ako americká spoločnosť – aj keď to balansovanie je tak ťažké.
...

Celý text viď linkovaný článok
+7 # Piovarči 2016-11-12 02:30
Tak to tam musí byť teda poriadne drsné keď poliši nič nedokážu spraviť......
+5 # Petrs 2016-11-11 22:54
Hezky se vydovádějte, za měsíc už na vás nastoupí národní garda s ostrou municí :-)
+6 # hal 2016-11-12 08:30
sionmédiá budú protesty samozrejme nafukovať čo do počtu.Videli sme to už neraz.Soros robí špinavú prácu pre jeho bankárskych pánov.Je to ich pes.Vidíte ako polícia dostala stopku?Inokedy demonštrantov idú pozabíjať a teraz odrazu sú bezmocní.
0 # JurajD 2016-11-12 14:20
Fakt je, ze Soros v minulosti financoval nepooje, vsetky strany, no v tomto pripade autor clanku nepodava ziadne dokazy a sam priznava, ze su to z jeho strany iba spekulacie. Nehovorim, ze sa to nemoze stat, ale z tohoto clanku a z argumentov, ktore dodal nijak nevyplyva, ze by sa koli tymto protestom planovalo zaviest stanne pravo. A ten argument s transparentmi som nepochopil. Kde su masovo zotovene transparenty. Tie zlte, co patria k Frediey Greyovi? Slaby clanok, velmi slaby clanok.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás