Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZnámá česká vědkyně prolomila tabu. S odvážnou přednáškou varuje před chemtrails a co způsobují s naším mozkem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Známá česká vědkyně prolomila tabu. S odvážnou přednáškou varuje před chemtrails a co způsobují s naším mozkem

Přednáška proslulé české vědkyně, prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc., která se v Praze nedávno uskutečnila pod záštitou společnosti Lipový kříž.

Přitáhla pozornost k tématu, jež bychom rozhodně neměli přejít mávnutím ruky. Je totiž zásadní nejen pro naše zdraví fyzické, ale i pro “zdraví” celé naší společnosti, ačkoliv jej často někteří stále zesměšňují.

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+96 # Milan777 2016-10-14 16:49
Robia to aj u nas v našom malom mestečku v SR. Nechapem ako to ludom môže byť fuk. Od rana do večera to vypuštaju az su mraky nad mestami z toho svinstva. Pada nam to všetko na hlavu a dychate to. Neni to ziadna konšpiracia, je to skutočne. Niektorí ludia maju simptomy okamzite. V inych sa to pomaly vstrebava a ma to podstatne učinky na povahu psyhcyku človeka a cele telo. Su to neurotoxiny. Nie len ze poškodzuju ludi, zeny a deti ale aj pôdu a vodu. Nechapem ako to ludom moze byt jedno. Nerozumeju dopadom.
+60 # tomek321 2016-10-14 20:21
Milanko ono vacsina oviec o tom ani nevie , ani len nezavadi pohladom o oblohu a nezaujma ich to .A ze preco byva clovek poniektore dni tak unaveny z nicoho. .Dneska doma fuska s drevom , inokedy to ide lavou zadnou a dnes som sa citil ako dochodca pred smrtou.Teraz posledne dni to nieje ani sanca vydiet ked je furt zamracene .Ked to vidim ako striekaju to svinstvo , len banujem nad tym ze nemam na streche niaky gulomet . Bez zlutovania by som tych [...]ov kosil a tym ich panom by som ten sajrajt nalial priamo do gagora spolu so vsetkymmi vlastizradcami Kiskom zacinajuc .
+39 # Piovarči 2016-10-15 02:18
Z EU treba vystúpiť a zakázať im volné nebo aby ten sajrajt nemohli striekať nad našimi hlavami.
Treba voliť Kotlebovcov
Chemetrails prejavujúci sa aj dúhovým spektrom:
aragonit9.blogspot.sk/.../...

„Depopulace by se měla stát největší prioritou zahraniční politiky, týkající se třetího světa, protože americká ekonomika bude potřebovat více přírodních zdrojů ze zahraničí, zvlášť z méně rozvinutých zemí.“
Henry Kissinger
Tento pán patrí na Norimberský súd

Klimaterorizmus je faktom a všetci čo sú za to zodpovední by mali byť súdení medzinárodným tribunálom za ťažké poškodzovanie ľudského zdravia

Genetická čistka. Geniální, nemocní vědci nového světového pořádku a jejich manipulátoři vědí všechno o genetických liniích, vědí, že DNA je klíčem pro přenos frekvencí a vědomí. Jejich cílem je vymítit určité genetické, čisté linie, které mají větší potenciál jako nosič frekvencí Světla / Lásky pro vědomí. Chtějí tady mít pouze málo vyvinuté, málo zušlechtěné genetické linie, které fungují pouze v omezeném rozsahu frekvence vědomí. Čisté genetické linie vznikají tak, že se řadu generací inkarnují ušlechtilé zkušené duše do těchto těl s těmito geny a svým vědomím do těchto těl / genetických linií vtiskávají větší potenciál, tím pozměňují tyto řetězce genů - DNA a “čistí“ je, zušlechťují je. Tyto čisté geny však nemají v jejich budoucím plánu žádné místo, protože potřebují jen lidi-roboty na vykonávání práce, kteří nebudou moc a nebo vůbec samostatně myslet a už vůbec nebudou mít žádný osobní vztah s Vesmírem / Energií / Krásou a Zdrojem všeho života. Určité chemikálie jsou namířeny na tyto genetické linie. To je také například důvod, proč někdo může kvůli chemtrails trpět mnohem více, než někdo jiný, ale každý je tím v konečné fázi ovlivněn, tam kde chemtrails neovlivňují u někoho příliš zdraví, tam svou práci už dovedli do konce u jeho stavu vědomí. A tak tu můžou být lidé, kteří doslova už téměř 10 let bojují o svůj život, mají deprese, cítí se destabilizovaní , neustále pod vlivem něčeho cizího atd. a na druhou stranu tu jsou lidé kolem nich, kterým prakticky nic není, nebo alespoň na první pohled nic není. Geny však mají naštěstí schopnost neustále opravovat svou původní DNA strukturu, ale biologický i mentální systém těla to značně vyčerpává. Genetická čistka, či oslabování, je tedy v těchto letech přímo namířena na “Armádu Světla“, která se do této doby inkarnovala, aby změnila tento zdejší systém, nebo tuto změnu umožnila. Každý z Poslů Světla si vždy pro inkarnaci volí ty nejčistší geny, které s jeho vědomím dokážou lépe rezonovat, které dokážou nést a naladit se na vysokofrekvenčn í stavy vědomí - prozření - spojení - osvícení - jednotu - lásku - krásu - splynutí, chcete-li.
+61 # jandera 2016-10-14 17:10
Evropu je potřeba zničit, USpejzatí kurvy se snaží jen jak to je možné, sankce, migranti, postřik atd. Přeci jenom evropa je konkurence na to se nesmí zapomenout.
+9 # tomek321 2016-10-14 20:29
By som povedal ze je to viacsecna zbran . Aj doma si to striekaju vo velkom .
+25 # Piovarči 2016-10-15 02:52
Teraz kde je LUF a ostatní [...]i čo tu vždy hája tých fašistov zo západu.

V těchto směsích se vyskytují ještě další prvky jako: ethylen dibromid (toxin, vyčerpává imunitní systém), sulphur fluorid (destabilizuje šišinku mozkovou a její specifickou látkovou výměnu, tedy produkci jistých aminokyselin umožňující lidskému vědomí, naladit se a vnímat odlišné frekvenční pásma, tedy znesnadňuje například dosáhnout vyššího stavu vědomí-naladění se na Zdroj / Energii, působí tak ještě společně s něčím, co popíšu níže, má tedy, jednoduše řečeno, tendenci fixovat frekvenční pásmo mozku kolem 12-14 cyklů za sekundu, například vaše meditací rozšířené vědomí, nebo vědomí rozšířené nalaďováním se na “Krásu / Energii / Zdroj“ má následně rychle srazit zpět dolů do tohoto pásma),
viry, plísně a bakterie jsou také uváděny jako obsah těchto směsí, opět toto snižuje a vyčerpává neustále imunitní systém, vše co vyčerpává imunitní systém se projeví také jako snížené vyzařování aury a jako snížená tělesná síla / vitalita. Tělo je pak také náchylnější k různým onemocněním.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+4 # Dědouch 2016-10-15 12:22
"Teraz kde je LUF a ostatní [...]i čo tu vždy hája tých fašistov zo západu."
Čekají na noty z ambasády SSA
+12 # julius 2016-10-14 21:20
Potvrzeno. Plny souhlas. BOHUZEL ale je to tak. mam obdobne vysledky - i kdyz jen amaterske. nejsem profik.
+14 # Lubomír57 2016-10-14 22:42
Když to tady čtu, tak si kurva říkám, že vše je rozhodnuto a není cesty zpět. Jak se tomu bránit? Jestli to je vůbec možné. To nám tedy asi zbývá jediné. Smířit se s osudem a čekat na smrt. Hrozná představa, kam až to ti lidé dokázali dotáhnout.
+10 # Piovarči 2016-10-15 02:22
Netreba to vzdávať a hádzať flintu do žita.
+35 # Věra Štimová 2016-10-14 22:51
Protože lidstvo pracuje proti svému pudu sebezáchovy, není chemtrails vlastně lidský fenomén. Těch pár vyvolených, kteří toto dělají a mají na to dostatek peněz, proto nepočítám mezi lidi. Vědci před mnoha lety učinili experiment s malými robotky opatřených kolečky. Postavili dva týmy proti sobě a naprogramovali je, aby se snažili vyhrát. Ti roboti byli samoučenliví a za krátkou dobu vyhodnotili, že k vítězství potřebují zničit roboty z opačného družstva. Začali se chovat zcela asociálně a ničili se velmi úspěšně, proto vědci jejich týmy museli rozpustit, aby o ně nepřišli. Pokud se tedy zamyslíme nad výsledky zkoumání toho, co se dnes děje, včetně hrozeb III. světové války, můžeme překvapivě dospět k závěru, že jenom ten, kdo chce zničit co nejvíce obyvatel této planety, nemůže být člověkem, třebaže jako člověk vypadá. Podle absence lidských vlastností a zcela asociálního chování, lze přemýšlet o tom, kdo stojí za programem zničení člověka i života jako takového na tomto světě. Můžeme tak dojít k závěru, že tak bezcitné chování lze najít jenom u neživých. Neživí jsou vlastně někdo jako humanoidi, stroje s programem, který je ovládá nebo někdo, kdo nás jako lidsvo nenávidí natolik, že nás chce zničit podobně, jako předchozí vyspělé civilizace, které tu zanechaly po sobě dostatek stop, abychom byli z jejich úrovně vědění překvapení. Indicie jsou kolem nás a jenom ti, kteří dokáží vystopovat toto bezcitné chování u takových jedinců, jsou schopni odhalit tuto skrytou mafii mocných. Všechny vlády jsou vydírány nebo jsou vedeny těmito tvory, protože o lidech se tu asi vůbec nedá mluvit. Ty země, které si chtěli zachovat svobodu a nezávislost již dopadly stejně jako Ukrajina nebo Sýrie. Před těmito státy byla celá řada jiných, které museli kapitulovat před touto hrubou mocí. Tyto poznatky nejsou vlastně ze mně, je to napsáno ve Zjevení Jana a teprve nyní tato kniha dává smysl a vysvětlení tomu, co se právě děje.
+19 # tomek321 2016-10-15 11:06
Ludstvo chemtrails nezlikviduje uplne . Vsetko sa robi postupne a ucelovo . Povedzme ze existuju sily ktore sa zivia ludskou energiou .Ako zariadit most medzi tymito bytostami a clovekom je tvorit utrpenie .Ja uz pomaly zacinam verit aj na tie chodiace humanoidne jasterky z ktorych som sa volakedy smial . Aj z dovodu ze ich Hollywood dost casto pcha do filmov . Preco?
+6 # Anonymous 2016-10-19 07:28
Ale vzdyd to tu bezi x let byli jste pred limi z Fedu varovani a to ,ze venujete pozornost jen ilegalnim migrantum ,kteri maji za ukol vasi pozornost presmerovat je jen vase chyba,ze se nechate.Lide z Fedu pritom verejne rekli uz pred x lety,ze podle planu Nwo zacnou s redukci populace a snizi ji na pul miliardy k zachovani zdroju planety pro sve potomky.Nejdriv vam nabouraji imunitu po te vypusti virus pandemickych rozmeru tak jako to udelali u Spanelske chripky ktera mela vice obeti nez 2 sv.valka.Lide Usa jiz deklarovali,ze se zrud z Fedu nedokazi zvavit a ze jsou stejne tak jako lid Eu vystaveni tyranii techto zrud.Vice si o Iluminat3ch sionistech multimiliardari ch zjistete sami.
+2 # Kapitan 2017-03-28 19:19
Chemtrails jsou sracky!!!!!!!!! Nechapu ze lidi dovoli takovou vec. Navic jen buh vi co se na nas sype. Dneska vsechny pocitace a mobily posilaji vsechno do cloudů (cloud je anglicky mrak). Takze snad nechci ani vedet co se tam kumuluje ze vsech tech pristroju. Jak chemie tak negativni energie a zlo!!!!!! Lidi musi otevrit oci!!!!
+2 # janda4 2017-05-03 08:31
tu je pekne vysvetlene preco to robia. robime veci proti prirode a potom na odstranenie problemu pouzivame dalsiu vec co je proti prirode ... a pri tom my sami sme z prirody, takze na to doplacme. NIE SME MOCNEJSI AKO PRIRODA A ANI PRIRODA NIE JE MOCNEJSIA AKO MY, LUDIA A PRIRODA TVORIA JEDEN CELOK. odporucam tuto reportaz:
www.youtube.com/.../
+3 # Richard65 2017-08-20 22:16
Bože, to jsou hovna...
0 # kleitos 2017-08-25 11:45
to je tak ale tak spatny vykon, ze pokud pani profesorka nekoho presvedcila, tak klobouk dolu nad jeho/jeji hlouposti a naivitou. nic strasnejsiho jsem dlouhou dobu neslysel.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás