Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZa Panama Papers je Soros a Fordova nadace. Finanční elita unesla investigativní žurnalismus kvůli útoku na Putina

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Za Panama Papers je Soros a Fordova nadace. Finanční elita unesla investigativní žurnalismus kvůli útoku na Putina

Korporátní média se chopila tzv. Panama Papers spojovaných s právní firmou Mossack Fonseca, aby pomohla odsoudit ruského presidenta Vladimira Putina.

„Mezinárodní konsorcium investigativního žurnalismu ICIJ a mezinárodní koalice mediálních kanálů vyšetřovala hromadu dokumentů, které údajně odhalují tajnou síť, do níž patří i lidé kolem ruského presidenta Vladimira Putina a podnikové vazby mezi členy etické komise fotbalové FIFA a lidmi, které Spojené státy obvinily z korupce,“ hlásí dnes ráno CNN.

Panama Papers: Bezprecedentní únik trasy pro $2-miliary do offshorů pro Putina. https://t.co/rAwGK7IYJc pic.twitter.com/1L6ikeUBV6

— Slate (@Slate) April 3, 2016

Offshorové účty nejsou technicky ilegální, ale vůdci, kteří jsou spojení s #PanamaPapers jsou na tenkém ledě. https://t.co/Zfz1xi46aa

— Foreign Policy (@ForeignPolicy) April 5, 2016 

Putinův nejlepší přítel je v srdci skandálu Panama Papers https://t.co/6BIu2g0RV1 pic.twitter.com/75SQdFkVQJ

— Los Angeles Times (@latimes) April 4, 2016

Putin je v titulcích vynořujícího se skandálu, ač on sám není na tento systém k přemisťování miliard dolarů do offshorových daňových rájů nijak napojen. 12 současných a bývalých světových vůdců a 128 dalších politiků a veřejných činitelů je přímo zapojených, ti ale hrají proti Putinovi v mediálních historkách až druhé housle.

Establishment se vyšetřováním Mezinárodního konsorcia investigativního žurnalismu (ICIJ), tedy organizace za tímto únikem, zatím nijak netrápil. Prohlídka jeho webové stránky odhalí jeho podporu a zdroje financování: Open Society Foundation (chapadlo George Sorose) a Ford Foundation a spousta dalších nadací. Sorosova anti-ruská posedlost je dobře známá. Méně už je znám fakt, že Fordova nadace je propojena se CIA a specializuje se na mezinárodní kulturní propagandu už od konce Druhé světové války.

Craig Murray poukazuje, že ICIJ je financovaná a organizovaná Centrem pro veřejnou integritu (CPI), tj. liberální „dohlížející“ skupinou proslulou tím, že při presidentských volbách 1996 portrétovala Patricka J. Buchanana jako příznivce nadřazenosti bílých. Murray uvádí, že CPI je financovaná řadou globalistických zájmových skupin včetně Ford Foundation, Carnegie Endowment, Rockefeller Family Fund a Open Society Foundation.

„K této databázi mají výhradní přístup korporátní média – Guardian a BBC v Británii – a ten vy a já nemáme. Ty to chrání před tím, aby se nahlíželo do citlivých informací západních korporací tím, že nahlíží jen do těch dokumentů, které přinesli vědečtí výzkumníci jako zkoumači porušování sankcí OSN. Nikdy nezapomeňte, že Guardian zničil své kopie Snowdenových souborů podle instrukcí MI6,“ píše Murray.

ICIJ a CPI se pokouší unést investigativní žurnalismus a svézt se na vlně notoricky znemožňujících jako Edward Snowden a WikiLeaks, aby dostali Putina a Bashara al-Assada, obléhaného vůdce Sýrie.

Panama Papers odhalují offshorové daňové ráje ve Švýcarku, na Bahamách, na Kajmanech a v Panamě, ale neříkají nic o nových uspořádáních legalizovaných na základě zákonů FATCA, Zákona o podvolení se daňové součinnosti u zahraničních účtů.

Tento zákon „činí umístění špinavých US peněz v zahraničí prakticky nemožným. Tak kam ty peníze chodí místo toho – zůstávají v US,“ píše Zero Hedge. A na vrchol toho všeho existuje jedna specializovaná firma, která vede převádění z US do Panamy, tj. Rothschildové.“

Tato instituce mezinárodních banksterů otevřela trust v Reno v Nevadě. „Ten teď přemisťuje majetky bohatých zahraničních klientů do offshorových rájů jako Bermudy, které podléhají novým požadavkům na mezinárodní vyzrazování a do Rothschildy vedeného trustu v Nevadě, který z toho má výjimku,“ hlásí Bloomberg. Tím jsou Spojené státy „v podstatě největším daňovým rájem na světě,“ chlubí se Andrew penny od Rothschildů. Tedy z jednoho z největších světových poskytovatelů offshorových účtů, Trident Trust, co má otevřenou kancelář v Sioux Falls v Jižní Dakotě.

Finanční elita s radostí obětuje Sigmundura Davida Gunnlaugssona, ministerského předsedu Islandu, a i rodinu Davida Camerona, jen aby dostala Vladimira Putina.

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-79 # Marek Krkavec 2016-04-05 22:02
Takze za to, ze si "Putinův nejlepší přítel" a niekolko dalsich ludi posielaju peniaze na Panamske ucty moze Soros, media, USA, uz mi je to jasne ... :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Elen 2016-04-05 22:22
Tohle je známá věc:

"Máš-li dobrého přítele,
máš víc než on."

A proč?
Protože, ty jemu "nemusíš" být dobrým přítelem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Historik 2016-04-06 16:26
Podle mě klíčová otázka je, kdo za tím stojí, kdo dokázal tato data v tak obrovském objemu získat a rok, kdy na tom pracovala skupina novinářů, celou záležitost tajit.
Takže klasická otázka zní- Komu to nejvíc prospělo?
Kdo nejvíc ztratil?
To ukáží až příští dny, kdy se to začne pořádně a dopodrobna rozmazávat a odkrývat totožnost dalších střádalů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Elen 2016-04-06 20:25
Pane Historik,
můj názor je, že se jedná od samého počátku o "pracovní nástroj" a už podle zveřejněných jmen např. v ČR to jsou "profláklí a jasní" (co jsem četla).
Ti, co nejsou zveřejněni, chápou, že je nad nimi Damoklův meč.
Komu patří ony daňové ráje? je jasné, a ten manipuluje a vyhrožuje.
Doklady nejspíš nedodá, bude se "vyšetřovat jako havárie letadla na Ukr," ...

Bohušova zveřejněná el,pošta? A co dál? Nic?
Bohuš už poslouchá? (jistě má mnohem víc másla na hlavě, než bylo zveřejněno a počítám, že horšího).

Obecně mám k takovýmto zveřejněním značnou nedůvěru a spíše vyčkávám "co bude dál" a nic viz. Bohuš?
Podívejte se na proces s Drátem, na menší špíně předvedli, jak je možné zatočit s tou větší ...
Poroš, a šílený turek jsou také jen obětina - škoda slov.

Přiznám se, že jsem nakloněna věřit spíše v návštěvy mimozemšťanů na naší planetě, než v dobré úmysly těchto zvěstovatelů (bez důkazů a i ty se dají vyrobit).

A přidám něco "odvedle" s tím souvisejícího.
Každý člověk, který se nějakým způsobem prezentuje navenek, ať už při běžném potkávání lidí na ulici, mezi známými, či v médiích, působí na ostatní "určitou energií".
Někdo může tuto energii vidět, někdo slyšet, ale podvědomě vnímat by jí měl každý (pokud není zombí).
A zrovna tak jsou určitou energií i zprávy.
Známe to z ČT - některé opravdu odpudivě páchnou ... myslím si, že bychom si měli více věřit, protože ona "prvotní energie", která se nás dotkne při přjímání zpráv, bývá v drtivé většině pravdivá a v čase se potvrdí.
Můj názor je ten, že většina lidí pozná s čím souzní a co jim jde "proti srsti". Takovéto vnímání se u lidí prohlubuje a bude ještě víc.
Pěkný večer
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2016-04-06 23:49
pěkná symbióza - Krkavec vysere hovno a Ruda z něj uvaří vomáčku. Tohle téma extra na ně působí jak houba smradlavka na mouchy. Hned se vyrojí))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-60 # Ruda Vomáčka 2016-04-05 22:28
A co jsi, Marku, čekal? :))) Přesněji za to může konglomerát Soros-CIA-Roths childové-Bilder berg-Chazaři-Il umináti. Vědí to všichni - píšou to na nezááávislých serverech, víš? :P

Západ je totiž vzteky bez sebe z úžasných úspěchů Vovky Putina a má strach, aby se za ruského pána nepostavil celý mírový tábor! Vědí dobře, že proti ruské armádě nemají nejmenší šanci a tak se snaží zdiskreditovat ruské vedení!!! Je to hele všechno spiknutí temných sil proti poslednímu ochránci míru na světě! V Rusku není žádná korupce a už vůbec ne kolem Puťky - tam je to všechno tak křišťálové, že křišťálovější už to ani bejt nemůže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # trton 2016-04-06 01:37
Asi ani nevis, kolikrat ses trefil ty havloidni fasisticka sfine!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Piovarči 2016-04-06 13:10
Všetko toto svinstvo s obchádzaním zákonov a vznikom daňových rajov sa zrodilo na západe. V západnom svete sa nachádzajú tie daňové raje. Samozrejme využívajú ich všetci. Nech sa teda odhalia všetky tieto hniezda prepierania špinavých peňazí. A budeme hodne prekvapení akí demokrati tam majú uložené svoje peniaze. Odkryť jednu destináciu to problém nevyrieši. Je to účelové.
Pritom dňové raje existujú odjakživa existovali ešte v časoch socializmu. Vtedy sa ale daňové raje nenachádzali na územiach socialistických štátov.. Tak že koho je to maslo. Západný establišment si tieto daňové raje sám zariadil. A teraz sa chcú hra)ť na moralistov?
Špiny a pokrytci?
A až teraz došlo k prvému účelovému úniku?
Tak že celkom jasne je to o diskreditácii Putina a Assada.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Semo 2016-04-05 23:50
Cituji Marek Krkavec:
Takze za to, ze si "Putinův nejlepší přítel" a niekolko dalsich ludi posielaju peniaze na Panamske ucty moze Soros, media, USA, uz mi je to jasne ... :D

Retard,nech uvedu vsetkych s USSA ktory tan maju peniaze,potom to bude jasne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # trton 2016-04-06 01:39
pro tyto [...]y je asi dulezitejsi, ze je tam nema Putin a to je pomalu horsi jak kdyby je tam mel !

Ta havloidni satanisticka pakaz je az trapne zoufala...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janina 2016-04-06 14:42
No právě z USA - nikdo. ó jaké překvapení, když je v něčem namočen "filantrop" Soros a spol. tak je to jasné.
Je zajímavé, že se skandálem se vytasili zrovna teď, že by potřebovali informačně překrýt evidentní úspěchy syrské armády? Palmýra atd., a tím pádem i Ruska? To se mi zdá jako velice pravděpodobné.
Prostě se jim daří a koalice v Íráku? Občas zabijí nějakého důležitého islamistu, prý, a jsou toho plné zprávy. O Palmýře v TV byl 20-ti sekundový šot.
Trapné.
Kdyby v seznamech byli i američané, tak bych si i myslela, nevím jak vy ostatní, že to i zorganizoval sám Putin.
Již v loňském roce vyzval všechny Rusy, kteří mají peníze v daňových rájích, aby se vrátili domů, že tam není pro ně bezpečno.
Co myslíte, že nastane teď? Vidím to na velký příliv kapitálu zpět do Ruska.
No hlavně, že je tam okolí Putina a já hloupá myslela, že on sám, vždyť v TV upoutávka ke skandálu - foto Putina, tisk - foto Putina. A ten hrozný chlap tam nakonec není, co si to vlastně dovoluje?
Pěkně si naběhli ubožáci.
Prostě informační válka, koukněte na ruské weby jak to podlamuje důvěru v Putina. Mají z toho srandu.
K tomu Náhorní Karabech, ale to již sranda není.
Skvělá analýza od paní Spencerové:
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # bibianka 2016-04-06 14:40
ale Putin a ani nikto nezodpoveda za ludi ktori su jeho priatelia
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Che 2016-04-05 22:40
Celkem neprehledny preklad neceho, text zdroje "Zdroj: prisonplanet.co m" nebyl "nalezen".

Jsem klidny, v Paname nemam ani halir. Putin tam nebude mit taky ani milirdy (protoze je nejspise vubec nevlastni) ani kopjejky (protoze by to bylo pro bakstery malo). A vubec pochybuji ze by nejaka neznama panamska banka hybala s stovkami miliard dolaru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # Vladimír57 2016-04-06 01:30
Tak tedy hlavním problémem světa jsou ulité černé peníze V. Putina, což se neprokázalo. A vůbec nikomu nevadí, že USA vede války po světě, kde je jen napadne. Vybombardovat nějakou zemi je navýsost demokratické.
Musí jim ten V. Putin hýbat žlučí, když už neví co na něj nakydat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2016-04-06 13:24
Presne tak a pritom tie daňové raje sú ich dielom ich vlastným nástrojom aby mali kde kryť svoje nekalé obchody v celom svete.
Vraždenie a zabíjanei kolaterárne straty to oni vedia, rozpútať vojnový požiar hocikde to je OK to je sväté právo západného establišmentu. Do Iraku USA armáda doviezla plný džambojet čerstvo natlačených dolárov a všetky sa tam stratili a nikto nebol zobraný na zodpovednosť
Ale keď ide o politických oponentov hľadá sa kde aká špina aby ich umlčali.
Vrahovia a defraudanti idú poukazovať na cudzie daňové úniky a pritom oni sami robia to isté a ešte horšie zločiny proti ľudskosti..
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # John Pitralon 2016-04-06 08:10
V podstatě klasické pindy US satanistů, kteří už neví, kam odvádět pozornost. To je v principu něco podobného, jako když náš mainstream umanutě tvrdil, že české alternativní weby jsou sponzorovány Moskvou. To je čistý stihomam, sami si to totálně podělali a teď ukazují prstem směrem Kreml.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # John Maxwell 2016-04-06 11:23
Záměr jim jaksi nevyšel , tak to na někoho hodit musej
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2016-04-06 23:53
elitka zdegenerovala, příbuzenské křížení je prevít, mrkněte na Schwanzenberga) ))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # r.m. 2016-04-06 23:51
Řada daňových rájů patří konkrétním státům, které jim umožňují žít. Postiženým národům by měly vyplatit náhrady za tolerování zločinných spolčení velkého rozsahu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás