AC24.cz

AC24.czZe světa14 prezidentů a politiků nás varovalo před skrytým nebezpečím, ale většina lidí stále nenaslouchá

Sociální sítě

Reklama

14 prezidentů a politiků nás varovalo před skrytým nebezpečím, ale většina lidí stále nenaslouchá

Kam svět spěje? Přesně tam, kam má směřovat podle tajné vlády!

„Vědomá a inteligentní manipulace zvyk a tradic mas je součástí demokratické společnosti. Ti, kteří manipulují, představují tajnou vládu světa. Řídí naše mozky, dostávají nás tam, kde chtějí. Tvoří naše myšlenky.“ Edward Bernays - Propaganda 1928

Pokud byste před deseti lety řekli, že někdo tajně tahá za nitky v politice, mezinárodní právu, různých celosvětových pravidlech, nazvali by vás vyšinutým konspiračním paranoikem.

Dnes se věci zásadně mění a to především v důsledku uniknutí informací - Edward Snowden, Julian Assange a další informátoři nebo aktivisté v uplynulých letech využili možností a nahlas řekli pravdu, kterou veřejnost neznala.

1. Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer

Je smutné, že USA se snaží odstranit zbraně hromadného ničení, ovšem tu samou zbraň mají na svém vlastním dvorku.

2. Bývalý americký prezident Woodrow Wilson

„Někteří z největších mužů v USA, v oblasti obchodu a výroby, se bojí někoho, bojí se něčeho. Oni vědí, že tam existuje moc tak organizovaná, tak lstivá, tak ostražitá, tak propojená, tak kompletní a všudypřítomná, že o ní nemohou hovořit, a pokud ano, tak se zatajeným dechem.“

3. Bývalý americký prezident J.F. Kennedy

Již samé slovo "tajný" je něco odporného ve svobodné a demokratické společnosti, a my jako lidé již ze samého principu zcela neodmyslitelně a historicky stojíme v opozici proti tajným společnostem, skrytým přísahám, tajným soudním řízení a všemožných druhů monolitických forem spiknutí, které se spoléhají na všemožné prostředky krytí proto, aby rozšířili svůj vliv po celém světě.

Jde o systém, který má k dispozici obrovské lidské i materiální k výstavbě svého zvráceného ideálu. Jde o vysoce výkonný stroj, který spojuje armádu, diplomacii, zpravodajské služby, ekonomiku, ale i vědecké a politické oblasti. Připravuje pečlivě plánovaným skrytým způsobem, snaží se neodhalovat směrem ven své chyby. Já vás prosím o to, abyste mi pomohly v mém těžkém úkolu informovat a varovat můj americký lid. Vysoký a vlivný úřad amerického prezident byl vždy zneužit k podněcování spiknutí za účelem zničení americké svobody. Dříve nežli odejdu ze své funkce, musím pravdivě informovat občany této země o jejich situaci.

4. Bývalý viceprezident John. C. Calhoun

Moc vzrostla. Skládá se z mnoha mocenských zájmů, které jsou sloučeny do jedné hmoty a drží pohromadě soudržnou silou obrovského přebytku v bankách.

5. Bývalý starosta New Yorku John F. Hylan

Od dnů Spartaka, Weishaupta až ke Karlu Marxovi, trotskému, Bela Kun, Rosy Luxembourgové nebo Emmy Goldmanové tento svět je cílevědomě veden k finální reorganizaci. K tomu je použito široké spektrum různorodých nástrojů."

Skutečnou hrozbou naší republiky je neviditelná armáda, které připomíná obrovskou chobotnici, která roztahuje svá slizká chapadla skrze naše města, státy a národy. Její hlavou je skupina bankéřských rodin. Tato malá kotérie řídí naší vládu pro jejich vlastní sobecké cíle."

6. Bývalý americký senátor William Jenner

V současné době může být cesta k celkové diktatuře uvnitř Spojených Států lemována zcela legálními prostředky a to bez jakékoliv opory naší společnosti v Kongres nebo prezidenta. Uvnitř naší vlády a politického systému operuje neviditelná síla, která představuje formu další vlády v podobě byrokratické elity, která je přesvědčena o tom, že naše Ústava je nevyhovující a zastaralá."

V podstatě všechny důležitá rozhodnutí a dohody v rámci zahraniční politiky směřují k této skupině. Tato skupina má svůj vlastní systém velmi sofistikovaného uspořádání a vnitřní podpory."

7. Bývalý americký politik Daniel Inouye K.

Existuje stínová vláda s vlastním letectvem, námořnictvem, vlastní schopnost prosazovat své vlastní představy o národním zájmu. Jednoduše kontroluje vše kolem bez jakéhokoliv zákona a uvádí to do rovnováhy podle jejich pravidel."

8. Bývalý americký prezident Dwight Eisenhower

„V řadách vlády, se musíme chránit před rostoucím neoprávněným vlivem vojensko-průmyslového komplexu. Potenciál pro katastrofální vzestup této nemístné moci existuje a bude přetrvávat. Pouze ostražití a znalí občané, mohou vyžadovat správný směr této obrovské průmyslové a vojenské mašiny, a hájit naše mírové poselství a cíle.“

9. Bývalý britský premiér Benjamin Disraeli

„Je zbytečné to zapírat, protože je nemožné skrýt fakt, že velká část Evropy – celá Itálie a Francie a velká část Německa, a to nemluvím o dalších zemích – jsou pokryty sítí tajných společností, tak jako zemský povrch je nyní pokrýván železnicí.“

Vláda této země nejedná pouze s vládami, monarchy nebo ministry, ale také tajnými společnostmi, které mají své vlastní vize a plány, které mají své vlastní agenty podněcující vraždy, násilí a chaos ve společnosti." Jak víme, tak soukromý bankovní syndikát známý jako Federální Reserva byla ustanovena v době, kdy prezidentem Spojených Států byl Woodrow Wilson.

10. Bývalý americký prezident Theodore Roosevelt

Zdánlivá vláda sedí na trůně, ovšem za oponou stojí neviditelná vláda, která žádá oddanost, uznání a nemá žádnou odpovědnost vůči lidem, protože je tajná a neznámá.

11. Otto von Bismarck

„Lincolnova smrt byla katastrofa pro křesťanství. Nebylo muže ve Spojených státech, který by se mu vyrovnal, bankéři znova šli ukořistit bohatství. Bojím se, že zahraniční bankéři se svým umem a vychytralými triky zcela ovládnou velké bohatství Ameriky a použijí je k systematické korupci celé civilizace.“

12. Harry S. Truman

„Nikdy bych nedal souhlas s vytvořením CIA v čtyřicátém sedmém roce, kdybych věděl, že vytvořím Americké Gestapo.“

13.  J. Edgar Hoover

Individuum je handikapováno v momentě, kdy se setká s konspirací tak monstrózní, že nemůže uvěřit tomu, že existuje.

14. George Washington

„Není mým úmyslem pochybovat o tom, že doktrína Illumináti a jakobínské principy nejsou ve Spojených státech rozšířeny. Naopak, nikdo není více potěšen nežli já… Myšlenka, kterou jsem chtěl formulovat, je to, že nevěřím, že zednářské lóže by v zemi měli, jako spolky, propagovat diabolické myšlenky prvních, či škodlivé principy druhých (jestli je lze takto rozlišovat). Jednotlivci to mohli učinit, nebo zakladatel, či nástroje vytvořené za účelem vytvoření demokratických společností ve Spojených státech, mohl mít tento účel a skutečně chtěli oddělit lid od jejich vlády, to je naprosto evidentní.“

Zdroj: ce.com

Loading...

Komentáře   

+132 # Vítězslav Crha 2015-09-24 20:52
Nic nového pod sluncem.Z neznalých se díky internetu stali vědomé osobnosti a svými znalostmi značně těmto iluminátským pa-rodinám znepříjemňují život.Už jim to totiž tak lehce nejde protlačovat a bude hůř s rostoucím národním uvědoměním obyvatel planety.To se ví,že se spousta lidí pídí za tím o koho se jedná.Mnohé je již známo a tak nebude v dohledné době zjistit,kdo jsou ostatní bestie určené k likvidaci.S muslimskými rozvraceči to vážně přehnali a to je přibliží k jejich konci.Všechno má svůj konec.Jakmile bída donutí lidstvo vyjít do ulic,bude pro ně konečná.Je spousta lidí,kteří se jim mají za co pomstít.Další věcí budou zcele jistě obrovské přírodní katastrofy,kter é se již formují viz.Yelounstoun ský národní park.Jak to pak budou chtít dělat?Lidé se tím doslova ze dne na den změní,protože zjistí pravé příčiny hodnot života.Buhu žel k tomu je budou muset přivést až katastrofické reality.Lidé stojí za to pátrat po pravdě a tu pak hájit a pečovat o ni jako o své dítě.Homo sapiens si to zaslouží,alespo ň většina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+101 # Piovarči 2015-09-24 21:24
Tento Otto von BismarcK sa mi veľmi páčil:

„Lincolnova smrt byla katastrofa pro křesťanství. Nebylo muže ve Spojených státech, který by se mu vyrovnal, bankéři znova šli ukořistit bohatství. Bojím se, že zahraniční bankéři se svým umem a vychytralými triky zcela ovládnou velké bohatství Ameriky a použijí je k systematické korupci celé civilizace.“

Ale USA riťolezci vám hneď povedia že je to len blbá konšpirácia. Je zaujímavé ako tie koťuhy politické konšpirujú. Aj Lincoln aj Kenedy a hneď ich aj tí bastardi čo všetko riadia spoza kulís zabili. Robia to tak odjakživa satanové dietky....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # josh (xy) 2017-02-14 20:18
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # Popo 2017-02-14 20:55
Cituji Edward Bernays:
„Vědomá a inteligentní manipulace zvyk a tradic mas je součástí demokratické společnosti. Ti, kteří manipulují, představují tajnou vládu světa. Řídí naše mozky, dostávají nás tam, kde chtějí. Tvoří naše myšlenky.“
Len prirodzene jest to že tieto celkom zbytočné starosti sa netýkajú nás pozorovatelov ale len vás mysliacich ľudí. Každému čo jeho jest, len tak jednoduché je to...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-02-15 16:42
Popo chápem ťa a dávam ti plus, ale iste uznáš že to tak musí byť. Nedozreli sme ešte všetci na pozorovateľov:- ) A aj to je pochopiteľné... .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Sirea 2017-02-15 20:38
To je fajn, že si sa priradil k nemysliacim... konečne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Richard 2017-02-14 21:20
No , ilumináti .............. moc hezké.........

Já předpokládám že EU je projekt třetí říše. Proč jsem napsal mnohokráte a i jiní to tu psávali..........

Tenhle odkaz jsem neověřoval, nezkoumal...... ... zvedavec.org/.../...
A citace z něj:
Příští středu má český ministr obrany Stropnický (ANO) podepsat na schůzce NATO v Bruselu novou dohodu. Německý Bundeswehr se stane vedoucí armádou NATO v Evropě a jedna brigáda české armády se dostane pod přímé německé velení.

Nahrubo jsem popsal hlavní síly jenž cloumají zeměkoulí zde: ac24.cz/.../...

A teď číst pozorně:
Nijak nezpochybňuji existenci různých spolků, sdružení a zájmových skupin. Nijak nezpochybňuji provozování nejrůznějších rituálů a ani lidské oběti.

Dokonce si myslím že tyto rituály jsou o mnoho častější než si myslíme.
// společné jakékoli rituály slouží k stmelení skupiny.
Rituály které jsou ,,něčím " zvrácené ( od pedofilie až po satanizmus ) jsou tím nejlepším stmelovadlem protože ještě ukájejí zvrácenost a zvyšují mlčenlivost členů.//

Všechny tyto skupiny jsou různě mocné a dokáží mnohé ovlivnit.

Nicméně se domnívám že to jsou služebníci!

To je dnes ( poslední období )najednou iluminátů, mimozemšťanů a všeho možného........ ....... HM.......

Všechny tyto zprávy ale rozostřují obraz jedné velmi staré židovské rodiny, obraz Saudů a jejich činnosti v koordinaci s potomky jiné mocné židovské rodiny s koordinací Vatikánu....... . a vedení čtvrté říše je ve tmě naprosté,,,,,,

Věříte NĚKDO že by tyto skupiny mohli vyvíjet svou činnost bez souhlasu výše zmíněných sil nebo bez podpory jedné z nich?????

Prostě myslím že jsou to jen služebníci. Mocní, namyšlení a trestající..... ..... ale hřbet mají ohnutý až k zemi.
Až to praskne tak nám předhodí na každém kontinentě jednu až tři takové skupiny ( nejlépe sadopedofilní ( a myslím že existují ) označí je za viníky a ta parta vzadu bude mít zase čisté ruce.
A dav jásá a tancuje, pitomci se budou radovat .....

Jinak jsem ještě dospěl k zajmavému zjištění. Spojnice mezi částí Saudů a části židů ( dohromady tvoří ,,novou gardu" ) je sexuální úchylnost všeho druhu. A když k tomu přidám Vatikán ...........
Ta linka je podle mne velmi zřetelná.
Podle mne novou gardu spojuje způsob sexu, peníze a tlak na to aby to jak žijí a to co dělají bylo prohlášené za normu chování.

( jsou páni a kmáni. Páni mohou bojovat mezi sebou na smrt ale v případě že se pokusí napadnout pána kmán tak se spojí i bojující páni a zadupou kmána do země a pak budou pokračovat v boji mezi sebou )
Ale jsou to jen mé úvahy .......... myslete si co chcete.

Google se tohoto účastní také. Mám staré a nové vzorky vyhledávání.Jem ně změnili algoritmus v propagaci viníků těsně pod vrcholem. ( i z toho plyne že počítají s jasnou změnou)

(Tady na AC24 byla i situace že operovalo 11 až 12 entit ( niků ) ale jen 4 až 5 skutečných osob.
Těchto faktů jsem si vědom již delší dobu. )

Doplnění.
Ty imbecile který si hraješ v duchu na moderátora debaty pod mnoha entitami se na mne vyser a přestaň otravovat.
Rozumíš tomu? Neotravuj. A ani pod jiným nikem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Popo 2017-02-14 21:37
Cituji Richard:
Tady na AC24 byla i situace že operovalo 11 až 12 entit ( niků ) ale jen 4 až 5 skutečných osob.
Těchto faktů jsem si vědom již delší dobu.
Riško Riško, bodaj by si si ty nebol vedomí. Už dávno je známe že na ten obraz v zrkadle je nie tak bolestive ukazovať...Cituji Richard:
Doplnění.
Ty imbecile který si hraješ v duchu na moderátora debaty pod mnoha entitami se na mne vyser a přestaň otravovat.
Rozumíš tomu? Neotravuj. A ani pod jiným nikem.
Riško nože priznaj, o akom to mojom moderovaní to tu zase splietaš? Jednoduchá otázočka, je to tu pre kohokolvek kto sem na tento server vstúpí volná debata? Pokjal je mne známe, tak zatial je. Máš s tým problém? Jednoduchá pomoc. Si na dôchodku času máš dosť, nik ti v tom nebrání začať ten problém ak ti k tomu už ten tvoj zverinec čo máš doma nestačí liečiť si ho u psychiatra. K tým nickom a entitám o ktorých tu stále dokolečka takmer v každom druhom príspevku meleš. Riško vec sa má po pravde tak, ak v tejto veci tu na AC24 je reč len o nás dvoch, je toto tu v tomto (x-nickov) čiste len tvoja parketa. Ty si v tomto už tak velký pacient, že už ani za ženské nicky nemáš žiaden vnútorný problém sa schovávať. Máš smolu pedagog, s cudzími príspevkami tak jak ich rád edituješ na tvojom blogu (mimochodom v tých komentároch čo tam máš to s tým schovávaním sa za tie babské nicky už občas preháňaš) sa tu nanešťastie pre teba tak manipulovať nedá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Martin 2017-02-15 21:36
Pravda je ta že nitky moci se sbíhají ve Vatikánu... a bohužel tu moc mají i dnes... a tušíte o co jde? Řeknu vám to: jde o myšlenkové zotročení lidí v rámci tzv. NWO... dříve by se tomuřeklo že jim jde o vaši duši...

V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

1. šelma = Vatikánské papežství
2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO...

PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

Nejste tím, kým si myslíte že jste. Ti, kteří vědí na co se snažím upozornit, mi prominou — ale na rovinu říkám vám: Vy nevíte kdo jste, to jak sami vnímáte sami sebe v bdělém stavu, to nejste vy, to je jen nepatrná malá část vás! Vy ve skutečnosti nevíte, kdo se ve vás rozhoduje že udělá to či ono… ovšem někteří jiní vědí…

Manipulují s vámi na všech frontách počínaje zfalšovanou nedávnou i starověkou historií na školách, vč. původu lidské rasy, vč. překrouceného Kristova učení » a konče např. potlačováním znalosti o nemateriální energetické podstatě tohoto Univerza…

www.ragauian.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # josh (xy) 2017-02-14 21:55
Video: Evropo, zatímco jsi spala, vznikla i evropská policie pro občanskou neposlušnostaeronet.cz/news/video-evropo-zatimco-jsi-spala-vznikla-i-evropska-policie-pro-obcanskou-neposlusnost/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Richard 2017-02-14 22:34
A ještě k tomu.
Ten náš státeček je nic moc. Takový dvoreček. A po tom co jsme se roztrhli se Slovákama ještě menší.

Ale já ho mám moc rád. Naši předkové v tom kraulovali, někdy vyhrávali...... .. někdy prohrávali..
Ale cosi nám předali. A to cosi je můj domov. Lhostejno kam půjdu, lhostejno jak jsem nebo budu daleko.
JE to můj domov.
Na tom ,,plácku po předcích jsem se narodil, chodil s Vámi do školy, pral se s Vámi, kamarádil a rozcházel a scházel z děvčaty.
Nevím jak to říci lépe. Je to můj domov.
život se s námi nemaže. S někým méně, s někým více......... ...občas i štěstí s láskou přišlo.

Srdce mi krvácí při pomyšlení na Německo, třetí říši a hlavně tu čtvrtou která se rodí.
Již mnohokráte jsme se vzepřeli a doslova na poslední chvíli unikli poněmčení.

Srdce mě krvácí když si pomyslím že v České kotlině nebude znít libozvučný, složitý leč jeden z nejvýstižnějšíc h jazyků na světě.
Podle mne tohle nás čeká.
A Česká kotlina již bude znít proti češtině primitivním hrubým jazykem jenž mnohé složitě opisuje .

Myslete si o mne co chcete ale MŮJ národ, MOJE země a MŮJ domov.
Musíme již pro to co dokázali naši předkové zase myslet takhle:
NÁŠ národ, NAŠE země a NÁŠ domov.

Nechci na našem území žádnou a to zdůrazňuji žádnou cizí armádu. ( jsem ochoten spolupracovat i na vysoké úrovni ale naše země a naše armáda )

Naše armáda bude POSLOUCHAT NAŠI vládu . Tečka, konec a dost.......
Pokud bude třeba a budou pop nás ,,něco chtít tak POŽÁDAJÍ naši ČESKOU vládu, ta to zváží ( veřejně ) a buď vyhoví nebo nevyhoví. Tečka, konec, šlus......

Jestli tu smlouvu podepíší zvedavec.org/.../... ( kdo četl první verzi tak čtěte znova bylo to aktualizováno ) Je zrádce a měl by vyset.
Všichni kdo se na tom podílí také.

Proto neodpískali her Hermana. Je to svině sudeťácká a zase natahují pazoury po hrdle čechů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # olinka215 2017-02-14 23:09
Richarde,nevím, jak ostatním,ale po mě, při čtení Vašich řádků, přešla husí kůže. Cítím to úplně stejně jako Vy.
Všichni,kdo jsme se tu narodili, vychovali jsme tu děti, pracujeme tady,zkrátka jsme tu doma,bychom to měli mít stejně.
Bohužel,je to tak,že čím vyšší politický post,tím menší míra vlastenectví. Čím menší patriot,tím zaručeně větší a plnější korýtko.
Občas mě přepadá pocit naprostého zmaru a marnosti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Janina 2017-02-15 00:24
Cítím to stejně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Elen 2017-02-15 11:21
"Občas mě přepadá pocit naprostého zmaru a marnosti"

Naše myšlenky tvoří náš svět.
Člověk je energetické pole ... kterým je manipulováno vyvoláváním emocí (média, propaganda, spustí vyvolávání emocí a dav se vlní v tomto rytmu - řada tanečníků, co tu vylepuje pan .lak)

Proto je západní výchova dětí k naprosté nekázni (absence sebeovládání, zmítání se emocemi) + pěstování nabubřelého ega, nezdravého sebevědomí = nabubřelý arogantní blb, snadno manipulovatelný.

Někde v indických moudrech je obrázek člověka, od nějž vedou provázky, které tahají koně (emoce) do všech stran. Člověk v tomto stavu není schopen být ve svém středu = logicky, racionálně uvažovat ...
jeho vědomí je zúženo (zatemněno) právě tou emocí, která jím momentálně smýká ...
funguje tak neustále, na základě různých emocí, které jsou v něm prostředím vyvolávány ...,
takže není v "obraze", neschopen, nemá ani cíl, jen je vláčen "koňmi".
(tady je pozoruhodná shoda, se všemi těmi chaotickými "informacemi" o ufonech, životě po životě, videi s uřezávači hlav, hra na city s nebohými dětmi, všechen ten čurbes řvoucí ve veřejném prostoru ze všech stran, aby nebylo úniku.
Za tímto čurbesem se schovávají "kroky světovládců, kteří jdou za svým vytčeným cílem" a přitom mávají davem jak potřebují.

Cvičení meditace a koncentrace ve školách nenajdeme, protože ta vedou k sebekázni, přehledu, rozhledu a nemanipulovatelnosti.

Společnost je taková, z jakých prvků se sládá
a svým myšlením tvoří své zítra.

=> že na každém jednom "prvku" na jeho vědomí (myšlení) záleží, co bude zítra.

Málo kde se dočteme, že
meditace a koncentrace, které nám pomáhají být ve svém středu, zesilují a znásobují sílu našich myšlenek (je to nebezpečná zbraň i mocná sebeobrana).

"Kvalitu nelze nahradit kvantitou,
ani 100 blbců nenahradí jednoho inteligentního člověka" (tuším, že Nietzsche).

Poznámka: K této sebeobranné "zbrani" je poněkud náročné se dopracovat, ALE
"když je do ouvej a padá na mne celý svět" mám berličku, "sednu si zadkm na nulu" tzn. "vypnout", nemyslet, necítit, pokusit se zastbilizovat, najít něco, co mne z té tmy alespoň povytáhne,
protože jinak se v tomto stavu jednoznačně stávám nástrojem nepřítele.

Nechci se nikoho dotknout, poučovat, či tak něco (doba jakoby obnažuje nervy, velmi zle s lidmi cvičí),
tak je dobré poohlédnou se po "podpůrných prostředcích pro imunitní systém". Nikomu nic nevncuji - ber, nebo nech být.
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Vladimír 2017-02-15 13:15
Elen je to přesně tak jak píšete " člověk je pole energie" tzn. jak myslíme takoví jsme a to se nám děje a takové energie si vytváříme ....to tady píšu pořád,ale jak je vidět z ohlasu a mínusu (už jste tam měla mínus a řekněte mi,kdo je taková svině,že Vám tento článek může ohodnotit mínusem?) nikdo nad tím ani nepřemýšlí,nato ž aby se tím vážněji zabýval,jak potom chcete mít lepší Svět??? nadávkama určitě ne,takové chování vyhovuje těm nahoře,taky se nám za to musí smát...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Elen 2017-02-15 18:31
Pane Vladimíre,
mínusy jsou jen mínusy (prostě se někomu nelíbím, tak to chodí - "není na světě člověk ten, aby zalíbil se lidem všem".
Jen se stále dokola pokouším připomínat ...
i když podvědomě tuším, že už je téměř rozhodnuto s tím, že i ta jediná vteřina může mít význam (a trvat nekonečně dlouho).
Pěkný podvečer

Ps.: "Jen blázni stav most, druhým pro radost ..."
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vladimír 2017-02-15 19:06
paní Elen já to hodnocení zase,až tak neberu,ale je to jazýček na vahách co jsme kdo zač....
rozhodnuto zdaleka není a čas,ten je relativní ....to nejhlavnější je ,abychom prozřeli a pochopili oč tu vlastně opravdu jde....a to se ( jak tak koukám na diskutující ) zatím,moc nedaří.....ale máme naději a ne malou...
My tu jsme od toho abychom ty mosty stavěli....ale mezi sebou....pěkný večer V.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Martin 2017-02-15 21:48
Souhlas. Hezky jste to řekli, ale poněkud neprakticky...

Osvícení lidé nám stále dokolečka opakuji, že když chceme změnit svět, musíme začít sami u sebe, změnit své myšlení. Každému kdo je vychován v dnešní iluzi materialismu to asi zní divně. Stejně jako mně na počátku hledání pravdy.

Možná vám při změně pohledu na svět pomůže následující poznatek moderní vědy: Zjednodušeně, kvantová fyzika konečně přišla na to, že tento vesmír je kompletně tvořen energií — a to včetně hmoty. Ano, přesně tak — hmota je jen iluzí stvořenou z energie. Lidská duše pak je logicky také energetické podstaty.

V dalším kroku si uvědomte, že také myšlenka je energetické vlnění a nese určitou informaci, kterou do ní vložil její tvůrce. Určitě jste už slyšeli tu část Genesis, kde Bůh tvoří člověka ke svému obrazu... A Bůh tvoří slovem a myšlenkou! Tyto schopnosti má proto každý člověk, i když v jen v malém měřítku. Takže ona změna sama-sebe je především změnou myšlení — a následně se mění i vaše působení na okolí. Lidské myšlení s onou energii pracuje a může ji ovlivňovat — háček je ovšem v tom, že v bdělém stavu nemáte větší část myšlenek pod kontrolou — to platí především o tzv. podvědomí. Takže ona změna myšlení je především změnou svého podvědomí... PTÁTE SE JAK? JE TO VŮBEC MOŽNÉ? Ano je to možné!

O tom jak to udělat mluví mnozí učitelé. Citujme si například slova u nás známá díky Jaroslavu Duškovi. Don Miguel Ruiz učí: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás.Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.«

Změňte svět tím, že budete mít rádi sami-sebe. Potřebné informace naleznete třeba i na tomto webu:


www.ragauian.cz/.../

www.ragauian.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladimír 2017-02-16 07:52
Martine souhlasím a ragauian znám,není mi ale jasné,proč bychom nebyli ve svých odpovědích praktičtí,vždyť píšeme totéž co Vy jen v jiném podání :-) je ale pravdou, že o tomto tématu bychom mohli přemýšlet(psát) hodiny....Mám ale radost,že se objevuje už více a více lidí,kteří takto začínají přemýšlet,když jsem tady na těchto stránkách začínal a dal tu podobný příspěvek tak by mě osazenstvo nejraději ukamenovalo...
Je dobře,že se lidi už probouzí.... pěkný den všem....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-02-15 19:41
Málo kde se dočteme, že
meditace a koncentrace, které nám pomáhají být ve svém středu, zesilují a znásobují sílu našich myšlenek (je to nebezpečná zbraň i mocná sebeobrana).


"Kvalitu nelze nahradit kvantitou,
ani 100 blbců nenahradí jednoho inteligentního člověka"
(tuším, že Nietzsche).

Veľmi dôležité Elen a na správnom mieste.....++++ +++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janina 2017-02-16 12:32
Vy i Elen jste napsali moc krásná slova, hodnocení čtenářů neřeším.
O síle myšlenek a kreslení si věcí budoucích se shodneme. Chtěla jsem napsat pozitivní myšlení, ale i toto slovní spojení bylo ukradeno, každý grázl se dnes ohání pozitivním myšlením.
Vše je o energiích.
Člověk je vlastně přijímač i vysílač.
Naše myšlenky jsou tvůrcem, málokdo si to chce připustit a hlavně se jedná o naše nitro, člověk si sám sebe musí vážit a nestydět se při pohledu do zrcadla.
Změň sebe a změníš celý svět.
Obludy s hroší kůží to mají jinak.
Ale platí to známé - co zaseješ to sklidíš.
Jenže jak Richard, tak Olinka psali o něčem trochu jiném.
Ať chceme sebevíce, na některé věci naše myšlení ani přání vliv nemá nebo minimální.
Mít strach o budoucnost, životy svých dětí, když vidíte ten marast kolem, je normální lidská reakce. A kdo ten strach nemá je buď vlastizrádce s nahrabaným korytem a vidinou života v tropickém ráji nebo retardovaný sluníčkář. Nevím co je horší.

Například teď jak EU protlačila CETU.
Spousta lidí si upřímně přálo, aby tato zadní vrátka pro americké korporace zůstala zavřená, zamčená a klíč byl vyhozen.
Tak podle mě nestačí "pozitivně myslet", ale i tyto správné myšlenky přenášet na ostatní - nevnucovat.
Protože až se změní kolektivní myšlení, teprve pak můžeme očekávat změnu, která se projeví napříč celou společností.
Protože se tím změní informační pole velké skupiny lidí.
A změna, která má vést ke zlepšení a vyčištění společnosti vždy musí přijít zespoda ne od věrchušky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Petr Ježek 2017-02-15 08:55
Skvěle napsáno, Richarde. Já Vám za své přátele garantuji, že vláda, jíž bychom byli pověřeni lidem, by neposlouchal ničí příkazy kromě těch svého lidského svědomí. RODina, ROD, náROD - to je posloupnost kořenů, mravů, lidské psychiky a přirozené pospolitosti. Je čas pohledět v tyto kořeny a zalévat je živou vodou. Petr, ČSNS
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-02-15 13:44
Richarde +++++++++++++++ +++++++++++++++ +++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Sirea 2017-02-15 21:29
Mám len taký neurčitý odkaz - nechce sa mi to hľadať. Jeden ruský diskutér tvrdil, že Lavrov mal nejaký ostrý prejav, išlo o dve zásadné veci :
1.Ukrajina je v záujmovej sfére RF
2. slovanské národy mieni RF ochraňovať.
(Vraj sa to dá vygúgloť - ale ja neviem nastaviť ruštinu...)
Ak je to pravda, tak je to obrat v politike RF, lebo sa vzdala slovanských záštit a mieni sa starať iba o svoje národy a viac-menej sa obracia na východ... ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Janina 2017-02-15 00:00
Vatikán - ten je jeden z těch co drží Černého Petra.
Nejbohatším státem světa je právě Vatikán.
Jsou to nejobratnější obchodníci, nejrafinovanějš í bankéři, největší magnáti a nejsilnější akcionáři.
Vatikán vlastní velké množství akcií a provádí rozsáhlou obchodní a finanční činnost.
Vlastní nemovitosti po celém světě, spolupracuje s mezinárodními bankami.
Hodnota majetku Vatikánu vzrostla za vlády Mussoliniho, který daroval Svaté stolici 80 milionů dolarů v italských lirách a cenných státních papírech.
Největší příjmy plynou do Vatikánu z finanční účasti v různých podnikatelských firmách a koncernech.

Již v roce 1969 Vatikán kontroloval zahraniční akcie v hodnotě 5 miliard dolarů, což bylo dvakrát víc než Velká Británie.
Vatikán ukládá svůj kapitál například do stavebnictví, do prodeje minerálních vod, do heren v San Remo a Monte Carlo, do těžby plynu, do výroby elektrické energie, do dopravy, turistiky, atd.

Jako každý velký podnikatel, ani Vatikán se nemůže obejít bez vlastních bank.
Institut církevních záležitostí (IOR) - vatikánská banka je velice vlivný peněžní ústav, má mimořádné postavení a má velice vybranou klientelu.
Vedle vatikánské banky IOR má Svatá stolice k dispozici i jiné finanční ústavy - Banco di Roma a Banco di Santo Spirito v Římě i bankovní dům Rothschildů.
Nejsou tajné ani vztahy s bankami v Ženevě, Londýně, New Yorku a Vatikán se účastní finančních operací amerických, švýcarských, francouzských a lucemburských bank.
Vatikán také vlastní značné množství zlata, jehož převážná část je v USA.
Akciové podíly v průmyslových společnostech, přinášejí Vatikánu milionové zisky.
Takže ruka ruku myje.

To Vatikán je jedním z aktérů "ve stínu", hybatel dějin, který si koupí koho si zamane, nechá zlikvidovat koho si zamane, s věděním lidstva ukrytým v archivech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jaris 2017-02-15 04:51
Muj nazor na vatika je takovy, ze jiz zdaleka nema takovou silu a prestiz jako mival v minulosti. Proto se pridal k organizaci UN a papez i s ostatnimi predstaviteli vselijakych nabozenstvi tam hraje jakousi trapnou komedii o svornosti a bratrstvi. Nesmime zapominat, ze kdysi Vatikan stal na vrcholu moci. Spadali pod nej vsichni vladci, ktere vlastnorucne korunoval. Verim, ze maji ve Vatikanu schovane nesmirne bohatstvi, ale vliv na svetovou politiku ma dnes nikoliv papez, ale mezinarodni zid. Vatikan se stal pouze casti nejakeho vetsiho spolku, v tomto pripade UN. Ktere skupine patri UN, kdo ji zalozil a ovlada, snad nemusim rikat. Tato skupina stejnych lidi meni barvy jak chameleon. Jednou je to Bilderberg nebo Rimsky klub, podruhe klub 300 nebo Trilaterarni komise a podobne. Vatikan je pouze casti tohoto zla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Martin 2017-02-15 21:51
OMYL, VATIKÁN STÁLE VLÁDNE SVĚTU, I KDYŽ TO NENÍ TAK VIDITELNÉ!

Pravda je ta že nitky moci se sbíhají ve Vatikánu... a bohužel tu moc mají i dnes... a tušíte o co jde? Řeknu vám to: jde o myšlenkové zotročení lidí v rámci tzv. NWO... dříve by se tomu řeklo že jim jde o vaši duši...

V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

1. šelma = Vatikánské papežství
2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO...

PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

www.ragauian.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Kopilot 2017-02-15 07:11
Skvělý postřeh, jenže to už je známo déle. I vy jste se to učili ve škole. Jen vám uniklo, že to nedělají přes soudy a hony na čarodějnice, neprodávají odpuštění, nezabavují majetek a nedostávají od lidu obilí a dobytek ve formě poplatku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Petr Ježek 2017-02-15 09:08
Vatikán - jeden z pilířů (nástrojů) starověké biblické koncepce rozdělení společnosti na vládnoucí elity a ovládaný dav. Náboženství uzurpované institucemi není již náboženství, ale mocenská ideologie. Toto je důvod existence Vatikánu a papežství. Boží poselství žádné instituce nepotřebuje, abychom je mohli vnímat a následovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # chromolibden 2017-02-15 08:01
Lincoln byl taky bastard.Je to všechno banda anglosasů poháněná jezuity a bohužel některými židy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Petr Ježek 2017-02-15 09:09
Soudím, že článek nebyl o lidech, ale o informativních výrocích některých lidí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaroslav Kukla 2017-02-15 00:28
Blbost,aj oni( slobodomurari a tajne spolky-kabal), nasleduju Tao-Chod Nebies( Precesiu Zemskej osi a dvoch polov,nagativny a pozitivny)...Ne gativny Sovietsky zvaz posunuli do Bruselu a EU, ako novy Gulag zajatych narodov, a byvale pozitivne USA sa posunuli do Ciny,nova supervelmoc v novom cykle ...Nase cykle ludskych civilizacii idu od jednej Apokalypsi po druhu,dalsiu... V biblii,od Potopy po Apokalypsu Jana...Od jaskyn cez dediny a mesta , cez mestske ststy, potom narodne staty, a bloky,globaliza ciu-vsetko docasne! Potom pride Apokalypsa a Ocistec sveta, a tych par co to prezije, zacne novu civilizaciu,kto ra sa tiez na konci skorumpuje a potom skonci v Apokalypse...To to nie je " Koniec Sveta", ale len dalsej,skorumpo vanej civilizacie! Svet je to po miliony rokov, a po miliony rokov tu este bude! Koncia iba skorumpovane civilizacie!!! Aj bajna Atlantida bola globalizovanou Uniou ras a narodov,spomina sa 10, ako tych 10 stratenych kmenov antickeho Izraela...Potom prisla Potopa Atlantidy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lucif 2017-02-15 18:03
Citace:
Он звезды сводит с небосклона, Он свистнет - задрожит луна; Но против времени закона Его наука не сильна.
А.S.Puškin, Ruslan a Ľudmila

Tož, proti Zákonu času sú jeliti bezmocní:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+95 # Piovarči 2015-09-24 21:28
Na udalost okolo 9/11 platia slová Edgara Hoovera

„Individuum je handikapováno v momentě, kdy se setká s konspirací tak monstrózní, že nemůže uvěřit tomu, že existuje.“
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # John Pitralon 2017-02-14 21:03
Edgar Hoover bude asi ruský agent. Očekávám vysvětlení od Centra hybridnich hrozeb ČR a zásadní stanovisko ministra Chovance odborně posvěcené pornošukem Jandou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Richard 2017-02-14 23:02
Hybridní hrozby jsou jakési zmatené.
Rf nám prý neskutečně hrozí a Německo je prý naším spojencem. Hm.......

Cituji her Hermana ministra ČESKÉ vlády:

„Je třeba navazovat a prohlubovat to, co funguje,“ radí politik s tím, že vzájemně se velmi potřebujeme. „Čistě teoreticky bychom mohli být jednou ze spolkových zemí, protože naše ekonomika je navázána na ekonomiku Spolkové republiky a myslím, že tomu také vděčíme za celkem velmi úspěšný hospodářský rozvoj,“

Ministr ČESKÉ vlády který je vůdcem české pobočky Sudetoněmeckého Landsmannschaft u. www.ackermann-gemeinde.cz/.../ veřejně takto mluví a
centrum hybridních hrozeb mlčí..........

Čtvrtá říše na pochodu. A až se EU rozsype tak po nás čtvrtá říše natáhne svou hnědou pazouru
...........

A český jazyk zmizí v propadlišti dějin ............
( však nám také vznik střediska hybridních hrozeb nalajnovalo Německo.

Zlato jsme rozprodali pod cenou .. Němcům.
Němci jsou nám dodnes dlužni spolu s nereparačními pohledávkami k roku 1945 360 miliard Kč ( dnes naprosto šílená suma.) ceskenarodnilisty.cz/.../...

Státní tajemník pro evropské záležitosti je Tomáš Prouza který tvrdí že ruská propaganda je největší hrozba, jaké Evropa čelila od roku 1930

Chápete to? Hitler, druhá světová . nic..

Projekt třetí říš spojené Evropy pod pařátem Německa běží na plné kule.
Již jsou jasně vidět obrysy Čtvré říše........

Sobotka ta svině bezpáteřní, Babišovi je to fuk, hlavně když budou prachy a Němci již vidí jak mají na dosah území.......... .. a zas potáhnou Češi zemí s pláčem.-.....

Chápete vto? Spolková země......... dekrety v prdeli, smlouvy které mocnosti podepsali po válce a Česká republika jen signovala také v prdeli
Nemuseli by nic vracet.

Jak to že na Německo nikdo z vlády nedal mezinárodní žalobu? Proč....

Je to jednoduché..... ....... čeká se až prosereme všechno........ ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-02-15 19:57
Máš absolútnu pravdu a dúfam že Česi si to vo voľbách s tými zapredanými politikmi vybavia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Martin 2017-02-15 21:52
Je to jen LŽIVÁ propaganda!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Martin 2017-02-15 21:54
JAK FUNGUJE PROPAGANDA?

www.ragauian.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaroslav Kukla 2017-02-15 07:50
Precitaj si na google,ako zakodovali Koniec casov nasej civilizacie( nie sveta) do " demolicie" Dvojiciek a WTC7,
o com absolutna vacsina ignorantskych ludi nema ani sajnu!

Krvave slobodomurarske odtlacky prstov zanechane na 9/11 utokoch, v slovencine! Alebo v anglictine- BLOODY MASSONIC FINGERPRINTS LEFT ON 911 CRIME SCENE,
google,velkymi pismenami!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Pavel Jan 2015-09-25 09:28
Z tajné dohopdy iluminátů: Iluze bude tak mohutná, že lidé, kteří ji prokouknou, budou veřejností považováni za blázny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Petr Ježek 2017-02-15 09:03
Prezidet Zeman mnohé chápe a je jen sebe nedostatečně ovládající se člověk. Byli mnohem horší, mohou bít i lepší, ale Drahošové, Horáčkové a Němcové jsou jen loutečky potřebné loutkovodičům, nikoli naší vlasti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Petr Ježek 2017-02-15 09:05
Pochopitelně lidé, kteří tu iluzi prokouknou, jsme my a my víme, že vše má svou příčinu. Právě kauzality jsou metodou, jak ostatním lidem vysvětlovat, cui prodest tvorba iluzí pokrývajících společnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # pesimista 2015-09-25 22:41
ono to ale neni jen o americe...rekne te mi spis kdo dnes nehraje tu jejich zvracenou hru? a nez odpovite tak si to dobre rozmyslete...ne jake male staty se mozna najdou ...tot vse....

a nyni me muzete povazovat za blazna :D ^^ zkurvena ekonomika...to jak penize ovlivnuji zivoty je do oci bijci ale temer nikdo si to nepripousti ...dukazy jsou vsude kolem nas ...

penize vas donuti delat v podstate to co nechcete aby jste meli/delali to co chcete .... jen me to prijde debilni ?

pokud by za tu "necestnost" mohla pouze amerika ? tak proc ostatni hrajou tu jejich hru? a vubec obchoduji s nema?!

nedivim se ze tomu plne nerozumim ...je to totiz posrana tocici se zumpa plnych sracek...a clovej aby se v tom vyznal ;)

kazdopadne vinu neseme v podstate vsichni ...oni totiz ti slavni "iluminati" jsou v podstate stejni jako my.. i prilezitost dela zmrda (prostredi) nemaji nadprirozene schopnosti ...tzn oni nejsou jedinni ti spatni a porad nekde ctu jak by je rad nekdo zabil...(pritom to jsou v podstate sracky...vetsin a z nas by delala to same na jejich miste ...kdyby jsme zazili to co oni...treba si to uvedomit...) da se delat mnohe ...ale necekejte ze se z dobrych lidi nemuzou stat zrudy a naopak (ying yang) atd ...seru na vas stejne vetsinou nechapete ci pohrdate ... poberte co chcete o nic nestojim
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vladimír 2017-02-14 20:30
když se vám nelíbí tanec tak muzika snad jo ...
youtu.be/4iG78guV3f0
to je jedna lahůdka....je dobré se uvolnit a nechat se hudbou unášet ,pak je i život krásnější :-)

lidi nebuďte až tak zaměření .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # xmarek 2017-02-15 02:23
Úžasná skladba, kterou si pamatuji z roku 1989.

Ostatně podobně jako později Pink Floyd - High Hopes, skupiny, která přijela na pražský Strahov. Památnou show vidělo 7. září 1994 na 130 tisíc fanoušků. Bylo to turné k desce The Division Bell.

Proč lidé zapomněli? Zapomněli se radovat a užívat si života? Hudby a všeho co nám svoboda přinesla?

A nebo zůstala jen ta naděje?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vladimír 2017-02-15 10:42
Tak to bude,lidé se už radovat asi neumí...už umí jen šířit negativní energie :-( a pak se každý diví "proč je mezi náma tolik zla" ?? ....no proto,že ho lidé stále rozmnožují :-) ...slovo KREATIVITA je neznámý pojem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Pitralon 2017-02-14 20:40
No, to je ruská propaganda jak vyšitá. Toho ruského agenta Eisenhowera je třeba okamžitě prolustrovat a zavřít.

Americký převrat - Loose Change
mustwatchtv.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # ijn 2017-02-14 23:23
hlavní důvod pro rozchod se Slováky byla také možnost uplatnit válečné reparace po SRN (sjednocené Německo 3.10.1991) jediný nástupce a ČSFR měla v sobě člena Třetí říše=Slovensko) od r. 1993 ČR... dodnes!!! nepožádala o splátky reparačního nároku z Pařížské smlouvy ze 21.12.1945 bylo stanoveno dnes výše náhrad přes 10 000 000 000 000 Kč konečně hledíme na národní zájem zaplatit škody II. světové války!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Monika lkema 2017-02-14 23:52
Nevěřím ani náhodou že prezident Zeman nic nevidí a neslyší ! Má přece i nějaké právo to pozastavit nesouhlasit a navrhnout jiný východisko ! Nebo jinak kope za Izrael a dělá co řeknou jiný pánové !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # xmarek 2017-02-15 02:09
Zatraceně. Já to dělám? Viz: goo.gl/iKiiV3

Frišten ský
Zač bych se měl stydět? Tejden vám to melduju. V pondělí povídá tady lékárník, že mu kručí v břiše. Já na to, že mám housera. A ty, náčelníku, jsi sám řek, to nevadí, zatni zuby a táhni. V úterý zase učitel, že by jed hřebíky. Já povídám: Mám housera. Zase jste mě vodbyli. Ve středu jste všichni kňučeli hlady. Já na to: Ještě pořád mám toho housera. A co řek náčelník? No, vzpomeň si. Ještě slovo, jsi řek, a zapíšem tě do deníku, bačkoro.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # jozo 2017-02-15 06:00
14 prezidentu a politiku varovalo ale ani jeden s tim nic neudelal. No ja nevim tedy k cemu jsou ?Varovat opravdu nestaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Balt 2017-02-15 07:37
V seznamu ještě chybí tento www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Martin 2017-02-15 22:00
Globalismus, New World Order, NWO, Nový Světový Řád, Agenda 21 a její nástupce Agenda 2030. Jedna stejná věc pod různými názvy. Cílem je vytvořit centralizovanou světovou moc. K tomu účelu se globalisté mimo jiné pokouší zničit národní státy i národy jako takové. A dělají to soudruzi sobotkovci a spol i v ČR.

Proč a jak takovou šílenost globalistické elity realizují? Čtěte a poznejte pravdu.

Možná si myslíte, že se vás to netýká. Jste ve smrtelném omylu. Tato věc se naplno realizuje právě teď před zraky všech, zcela otevřeně pomocí plánu tzv. Agendy 2030. Vše je hezky maskováno pod zdánlivě „hezkými“ cíli Agendy… ovšem když věnujete alespoň chvilku studiu, pochopíte že vše je jinak než se zdá na povrchu…

Jen pravda nás osvobodí, řekl kdosi moudrý…

ragauian.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.