Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaČlenové Bilderbergu protestující označují za „šváby”

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Členové Bilderbergu protestující označují za „šváby”

Hotelový personál v průběhu konference držel s Alexem Jonesem

Členové Bilderbergu, se zase jednou neudrželi, aby nevyjevili svou zběsilou aroganci vůči americkému lidu a prvnímu ústavnímu dodatku, takže během návštěvy svého výročního „piklení“ v Chantilly ve Virginii v uplynulém víkendu referovali o protestujících venku jako o „švábech”, jak tvrdí jeden z hotelových zaměstnanců westfieldského Marriottu. Dopisovateli londýnského Guardian Charlie Skeletonovi se povedlo během cesty z místa konání prohodit pár slov s někým z hotelového personálu. Skeleton rovněž postřehl i u policie, že u nich chybí přátelství k Bilderbergům.

Pomohl jsem policistovi přemístit bezpečnostní zábrany u určitých stromů, když ztišil hlas a ledabyle prohodil: „My Bilderbergy nepodporujeme, věř mi.“ A to samé mi řekl hotelový zaměstnanec, když projížděl branou hotelu. Stáhl okénko a pokynul mi. „Chci, abyste věděli, že vaše lidi nazývají ‚šváby‘. Pracuji v hotelu a oni se mě ptali, jestli tam ti švábi ještě jsou. Mysleli tím vás“.

Jak už jsme hlásili v pátek během další konverzace, která se odehrála v hotelové hale, vyjadřovali přijíždějící členové Bilderbergu otevřeně svou touhu vidět demonstranty „umírat při havárii letadla“.

Ač odpřísáhli mlčenlivost, hoteloví zaměstnanci i tak běžně vynášeli informace o soukromé konverzaci vedené Bilderbergy převážně jako způsob odvety za hrubost a opovržlivost, s jakou se k nim účastníci chovali.

Skeletonova zpráva potvrzuje, že hotelový personál nedostal vůbec žádné spropitné, ač mezi účastníky byli i někteří z nejbohatších lidí na planetě. „Letos nikdo nic nedostal,“ sdělill mu zdroj uvnitř hotelu.

Poté, co se skamarádila s člověkem zevnitř, odhalila rovněž protestující Karen Fieldová, že v průběhu konference hotelový personál sledoval protestující živě na svých počítačích.

„Měli jsme houf hotelového personálu kolem počítače v zadní kanceláři, který sledoval Alexe Jonese – a ti všichni s ním drželi,“ řekl tento zdroj Fieldové.

Fieldová také odhalila, že letos bylo střešní apartmá rezervováno pro Henryho Kissingera, i když ho mívá už od roku 2008 královna Beatrix z Holandska.

Další skutečností podle zdroje Fieldové bylo, že „ne všichni seděli spolu ve velké místnosti – jak jsem vždy myslel, že to je – ale měli spoustu oddělených místností a rozdělovali se do nich na schůzky. Ta první byla v 16:30 ve čtvrtek.“

Tahle daleko soukromější dimenze konference dále zvyšuje věrohodnost prohlášení bývalého generálního tajemníka NATO a návštěvníka Bilderbergu Willyho Claese o předpokladu Bilderbergu, že každý člen bude po ukončení shromáždění ve svém odpovídajícím okruhu působnosti realizovat to, o čem se diskutovalo.

Skeleton rovněž hlásí, jak byli organizátoři Bilderbergu konfrontováni s fotografy, když se připravovali na opuštění hotelu. Někteří z organizátorů si zkusili zakrýt tváře, lze předpokládat jejich zahanbenost, že pracují pro smečku globalistů, kteří projevují takovou zlovůli vůči americkému lidu.

Tohle přiznání, že Bilderbergové pohlíží na protestující jako na „šváby“, neilustruje nic jiného než zlovolnou, antiamerickou, nedemokratickou, autoritářskou a elitářskou smečku maniaků posedlých kontrolou.

Během piklení Bilderbergů v roce 2010 ve Španělsku byli členové slyšeni, jak si stěžují na skutečnost, že si ti „švábi“ mohli dovolit cestovat i do cizích zemí, aby dosáhli toho, že jejich hlas bude vyslyšen.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+1 # Miloslav 2012-06-05 14:09
Jo, to byla doba, když hráli Brouci.
0 # Dlabačová Hana 2013-01-15 18:59
Všichni ti,kteří o tomto spolku něco ví,tak ví,že je to hrstka lidí,která manipuluje s celým světem.Tedy i s námi.Stojí v zákulisí nesvárů v zemích,ve kterých se představitelé nechtějí podvolit drancování svých zemí.Pak to média předhodí nám ostatním.Scénář je vždy stejný.Dohnat každou zemi k rozprodání svého bohatství,svého umu,své finanční nezávislosti.Pa dá jedna země za druhou v eurozóně.A v tomto spolku jsou i někteří z našich představitelů vlády.Takže VŠE je zmanipulované.V ŠE.Ale dle výsledků voleb jsou naši lidé zmanipulováni velmi dobře.Nezaslouž í si nic jiného.Jsme banda prosťáčků,nebo oni jsou tak obratnými psychology.Posu ďte sami.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás