Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaWashingtonské Times prolamují mediální zatemnění o Bilderbergu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Washingtonské Times prolamují mediální zatemnění o Bilderbergu

I Washington Post zanedbává svou úlohu natolik, že se ani nezmínil o tuctech nesmírně vlivných mocenských handlířů shromažďujících se na jejich vlastním zadním dvorku.

K prvnímu prolomení mediálního zatmění ohledně Bilderbergu došlo u Washington Times, což je první zpravodajský kanál mainstreamu USA referující o shromáždění více než 100 mocenských handlířů v Chantilly ve Virginii, které se dnes rozeběhlo – ale Washington Post zůstává němý.

The Times hlásí, že kolem westfieldského hotelu Marriot byl zřízen půl mile široký bezpečnostní perimetr a fotografům tohoto listu policie řekla, že „jakýkoliv pokus dostat se blíže k budově by vedl k zatčení.”

To všechno je součástí bezprecedentního bezpečnostního incidentu, který zrovna probíhá, aby se ochránili globální finančníci, šéfové bankovnictví, mediální a technologičtí magnáti stejně jako volení funkcionáři zvolení tou samou veřejností, jejíž životy jsou jejich rozhodováním ovlivněny.

„Letos je to ještě větší. Bezpečnost byla hodně posílena. Je to bezprecedentní,“ řekl těmto novinám Alex Jones.

I přes skutečnost, že tucty nejmocnějších a nejvlivnějších lidí na planetě se zrovna teď schází na svém zadním dvorku, Washington Post, který je sám obvykle na Bilderbergu zastoupen prostřednictvím svého vydavatele Donalda Grahama, nám to až dosud opomněl vůbec zmínit.

Lze snad od Postu očekávat zprávu o konferenci, jakmile se to rozjede? Bilderberg spoléhá na to, že velká média budou jejich shromáždění ignorovat tak, aby nepřitahovalo moc pozornosti tisku, zatímco summit probíhá.

Jiným příběhem je to, že četné kanadské noviny včetně The Calgary Herald hlásí o vlně kritiky, která se zvedla proti premiérce Alberty Alison Redford po jejím oznámení, že se tohoto shromáždění zúčastní za cenu 19 000 dolarů zaplacenou daňovými poplatníky.

Jak jsme hlásili už včera, Redfordová, prominentní alarmistka globálního oteplování, bude s Bilderbergy kout pikle ohledně nejlepšího způsobu realizace Agendy 21 zneužívající hrozby ekologických krizí.

Vůdce strany Wildrose (Divoká růže) Daniele Smith, jenž byl předtím Redfordovou označen za národní ostudu, protože se odvážil zpochybňovat oficiální mantru za globální klimatickou změnu, Redfordovou propral za to, že si tento výlet neplatí sama.

„To je 19 000 dolarů k tíži daňového poplatníka za nějaký výbor, který se slézá v utajení, nevychází z něj žádná politická rezoluce, nikomu není dovolen vstup – je to jen pro pozvané,“ řekl Smith. „Co z toho Alberta bude mít?“

„Myslím si, že ve skutečnosti spíš myslí na svou kariéru po odchodu z politiky a tu zneužívá jen jako mediální příležitost. No, proč ne, pak si to alespoň mohla zaplatit ze svého. Nemyslím si, že ‚Alberťané‘ by měli mít tuhle žranici na účtu.“

Redfordová slíbila, že poreferuje, o čem se na Bilderbergu diskutovalo, nelze od ní však očekávat, že by zacházela příliš do podrobností, neboť účastníci odpřísáhli utajení – což je dalším příkladem, jak Bilderberg opovrhuje demokratickým procesem.

I britský list Daily Mail o tom dnes vydal článek, který z větší části jen omílá to, co se nachází v původních článcích od Infowars, a píše o nyní platných dusivých bezpečnostních opatřeních.

I Digital Journal má článek poohlížející se po pravděpodobných tématech diskusí na tomto letošním „piklení“.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+5 # FUCK OFF 2012-06-02 09:29
Hotel plný tmy, který se marně snaží utěsnit každou škvírku v zatažených závěsech. Tma se před světlem neukryje.
+1 # pepík 2012-06-02 15:40
v ČR to zveřenila taky nějaké masmédia:

zpravy.ihned.cz/.../...

hlavně ale prvnizpravy.cz (vcelku "hutný" článek) prvnizpravy.cz/.../...
+1 # Michal21 2012-06-02 20:51
Ak masmedia hovoria o stretnuti Bilderberg, tak tak robia iba preto lebo im to bolo povolene v ramci komunikacnej strategie. Kedze Iluminati vedia, ze uz tazko vsetko utaja tak aspon o tom nechaju napisat nepodstatne veci a lzi kedze masmedia maju pod kontrolou.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás