AC24.cz
AC24.czZe světaKleptokraté zahajují jarní ofenzivu

Sociální sítě

Listopadové číslo Vědomí právě v prodeji! Můžeme mít superpower?

Kdo tvrdí, že se lidé s nadpřirozenými schopnostmi objevují jen ve filmech? Našli jsme mezi námi muže, který už 70 let nejí ani nepije, mladou dívku, jejíž oči mají schopnosti rentgenu, nebo chlapce pochutnávajícího si na konstrukci letadla. S Miroslavem Polreichem navazujeme na minulé analýzy a prodiskutovali jsme budoucnost NATO, aktuálně palčivou otázku důvěry či správná řešení nastalých konfliktů. Vědomí ani tentokrát nezapomnělo na důležitost mentálního, psychického a duševního zdraví svých čtenářů a do listopadového čísla zařadilo třetí část seriálu Pansofia. S péčí o ostatní si však bohužel příliš nelámou hlavu Rothschildovi, jejichž praktiky a plány nekompromisně odhaluje Ľubomír Huďo v seriálu o mocných rodinách. A nejutajovanější nakonec – nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku. První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-listopad-muzeme-mit-superpower/

Posted by AC24 - Vědomí on 26. listopad 2015

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Kleptokraté zahajují jarní ofenzivu

Na shromážděních v Tokiu, Chicagu a Virginii vznikají části bojového plánu pro NWO

Trilaterální komise (TC) měla svoji výroční schůzi 21-22. dubna v hotelu Okura v srdci obchodní čtvrti uprostřed Tokia. Sešlo se asi 400 účastníků.

Během víkendového shromáždění tato globalistická skupina usilovala o pokrok na cestě ke svému cíli světové vládě i přes oprávněný hněv populistů směřující proti mezinárodním bankovním elitám za to, že ekonomiky po celém světě přivedli téměř ke kolapsu.

TC byla v roce 1974 založená mezinárodním bankéřem Davidem Rockefellerem k podpoře užších ekonomických vazeb mezi Japonskem, Evropou a Severní Amerikou. Od té doby mnoho postav z TC sloužilo na nejvyšších postech americké presidentské administrativy, jak za Demokratů, tak za Republikánů.

Ačkoliv Ronald Reagan ve své presidentské kampani z roku 1980 v podstatě zatratil internacionalistická hlediska na svět od TC, tak ve skutečnosti tuto skupinu během svého presidentování v Bílém domě uvítal, což by snad nemělo překvapovat, jelikož Reaganův vicepresident George W. Bush byl zakládajícím členem TC.

TC je v podstatě mládežnickou pobočkou Bilderbergu, nejexkluzivnějšího tajného klubu světa, který se ustanovil převážně pod záštitou v Evropě sídlící bankovní dynastie Rothschildů.

Pokoutní badatelé o těchto dvou skupinách říkají, že zatímco k členstvu TC patří universitní profesoři, bankéři a ředitelé podniků, abyste byli pravidelně zváni na výroční shromáždění Bilderbergů, musíte vlastnit mezinárodní banku, nadnárodní korporaci nebo zemi.

Ač se o shromážděních Trilaterálů moc nepublikuje, jsou obecně daleko otevřenější oproti Bilderbergům, kteří se každoročně schází v utajení v luxusních letoviscích obklopených ozbrojenou stráží. Letos se předúčastníkům dostalo vřelého uvítání od vyslanec USA v Japonsku John V. Roose v rezidenci Ambasády USA v Tokiu.

Mimo jiné se letošní série rozhovorů zaměřily na nadcházející presidentské volby, pozdvižení na Středním východě a samozřejmě na probíhající globální ekonomickou krizi. Při tomto spiknutí prominentně figurovala i rostoucí moc a vliv Číny v regionu stejně jako trvající spory kolem severokorejských vojenských ambicí.

Josef S. Nye Jr. – dlouhodobý docent na Fakultě veřejné správy Johna F. Kennedyho v Harvardu a bývalý náměstek obrany USA pro záležitosti mezinárodní bezpečnosti – slouží jako předseda toho, co se nazývá „Severoamerická skupina“ uvnitř Trilaterální komise.

RELATED: Secretive Bilderberg Group Set To Meet In Virginia May 31st-June 3rd

———————————————————————————————————————–——————————————————–

Ohledně právě přijatých závěrů výročního shromáždění Trilaterální komise v Tokiu hlásí Grace Oyama z AFP:

„Těžiště rozhovorů se letos převážně točilo kolem chytlavých frází jako „multipolarita“, „intertransparence“ a „eko-provázanost“ – tato slova poukazují na globální ekonomickou popletenost, která je pro globalistické skupiny jako Trilateralisté a Bilderbergové už dlouho cílem. Mluvčí při tom úzkostlivě uhýbali před použitím pojmů jako státní nacionalismus, suverenita jednotlivých zemí a protekcionismus.“

Mark Anderson z AFP hlásí:

„Bývalý vyslanec USA u NATO Nicholas Burns řekl, že chicagské shromáždění této tradičně obranné vojenské aliance s 28 členy z 28. března ukazuje, že aliance se rychle přetváří na „včasnou reakci“ světa a usiluje o smělou expanzi na východ, aby mj. případně absorbovalo i Japonsko, Austrálii, Indii a Nový Zéland.“

„Dlouhodobý australský činitel Kim Edward Breazley odhalil plány NATO na přetvoření této aliance vytvořené v roce 1949 k oporu proti sovětské expanzi na pohotový „policejní superdozor“ těch, co konstruují jednotu světa podle širších plánů skupiny Bilderberg ve svazku s hromadou světových vlád budujících konsensus, včetně chicagského Výboru globální záležitostí a podobných Výborů světových záležitostí, které sahají až dolů k přívržencům.“ … „Beazly naznačil, že Trans-pacifické partnerství (TPP) a spiknutí svobodného obchodu „super-NAFTA“ jsou tím, co tito proponenti jediného světa chtějí Dálnému východu podstrčit, aby podpořili chystající se Pacifickou unii jako kritický cíl globální vlády. Vzhledem ke kontextu, v němž oznámil vnímání potřeby TPP, je velice pravděpodobné, že TPP bude specifickým námětem jako součást expansionismu NATO na východ na samotném summitu NATO.“


Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com

Komentáře   

+2 # FUCK OFF 2012-04-29 13:06
Tomuhle dědkovi Rockefellerovi odšpuntovat patu, tak vyteče 80 litrů močky a vítr odfoukne smradlavý cár seschlé kůže.
0 # FUCK OFF 2012-05-01 00:20
No jo no... Tak jako si některé děti hrály s dřevěnými koníky a panenkami, tak se jiné děti učily hrát s vládami, státními rozpočty a dluhy. Pak se nelze divit, že co se v mládí naučily, jim ve stáří stále straší v hlavách.
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.