Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaProfesor bioetiky: Krmte populaci drogami pro pomoc boje s klimatikou změnou

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Profesor bioetiky: Krmte populaci drogami pro pomoc boje s klimatikou změnou

Nový článek vydaný v Etika, politika a životní prostředí navrhuje, že by se měla seriózně uvážit možnost masového zdrogování populace, aby se stala daleko environmentálně uvědomělejší, přičemž se zároveň navrhuje modifikace novorozenců genetickým inženýrstvím, aby byli menší kvůli omezení své uhlíkové stopy.

V interview s The Atlantic vedoucí autor tohoto článku – profesor bioetiky z New Yorku  S. Matthew Liao argumentuje, že pro pomoc v boji s klimatickou změnou je zapotřebí lidi podrobit „biomedicínské modifikaci“.

Z jejich logických závěrů vyvozuje Liao návrhy, které překonávají cokoliv, co napsal Aldous Huxley v Novém odvážném světě z roku 1932 – tj. v antiutopickém románu o budoucí vědecké diktatuře, která drogami, genetickými manipulacemi a medicínsky lidstvo dotlačí do naprosto otrocké povolnosti.

S projevy lítosti nad tím, že uhlíkové daně neudělají nic s omezením uhlíkových emisí, Liao navrhuje další metody včetně „farmakologicky vyvolané nesnášenlivosti k masu“, kdy by lidé brali drogy navozující extrémní nevolnost, či by nosili implantáty „simulující imunitní systém k odmítání běžných dobytčích proteinů.“

Aby se snížila osobní „uhlíková stopa“ a zajistila se nižší konzumace, navrhuje dále Liao zavedení politiky podobné, leč daleko pružnější než je ta čínská, s politikou jednoho dítěte – buď dvě středně velké děti, či tři malé děti.

Toho by bylo dosaženo „předimplantovanou genetickou diagnózou“, kdy by se embrya implantovala podle váhy, nebo se využilo „drog ke snížení či zvýšení exprese otcovských či mateřských genů tak, aby to žádoucím způsobem ovlivnilo porodní váhu.“

Na dotaz, zda jsou genetické manipulace novorozenců etické či férové, Liao odpověděl citací potřeby řešit „klimatickou změnu“ jakožto daleko naléhavějším morálním problémem.

Liao následně prohlašuje, že zdrogování veřejnosti by mohlo pozitivně ovlivnit její „vůli“ k odevzdávání peněz charitám jako Oxfam, které podporují agendu globálního oteplování, prostředky „farmakologické podpory empatie a altruismu“.

„Např. já bych mohl vědět, že bych měl poslat šek Oxfamu, ale kvůli slabosti vůle bych ten šek nikdy nemusel vypsat. Kdybychom ale zvýšili mou schopnost empatie drogami, tak bych možná mohl překonat svou slabou vůli a ten šek vypsat,“ říká Liao.

Samozřejmě že podávání těch samých drog by šlo použít k tomu, aby někdo více inklinoval k čemukoliv. Podle toho, jaká autorita má kontrolu, by to pro ni v podstatě představovalo příležitost chemicky vykastrovat svobodnou vůli.

Na konci interview Liao objasňuje, že farmakologický průmysl je nadšený potenciálním finančním přílivem z této nečekané strany od „biomedicínckých modifikací“.

„Nedávno jsem o tomto článku mluvil na Yale a v auditoriu byl muž, který pracoval pro farmaceutickou společnost; ten si zjevně myslel, že pro modifikace jako tyto by mohl být ohromný trh,“ konstatoval.

Ross Andersen z Atlantic nezvládl zpochybnění těchto Liaových myšlenek právě proto, co reprezentují – nástroj pro tvrdou vědeckou diktaturu leč zabalenou do trendy, liberálního sentimentálně na city hrajícího balíčku.

Autoři tohoto článku zdůrazňují, že všechno tohle by bylo „dobrovolné“ a nikoliv vynucené. Ovšem jak už jsme viděli u agendy očkování, rodiče, kteří zkouší chránit své děti před napícháním nebezpečného očkování či jakéhokoliv medicínského módního trendu, se potýkají s důsledky téměř stejnými, jako kdyby očkování bylo nucené, jelikož státní a medicínský establishment se do tohoto obtěžování zapojily a mají ve stejné míře v tom trestání prsty.

Liaova obhajoba farmakologického „vylepšení“ populace není v žádném případě prvním podstrčením něčeho takového. Už v roce 1977 současný vědecký car Bílého domu John P. Holdren napsal ve své knize Ekověda, že populace by se měla sterilizovat drogami léčícími z plodnosti, aby se tak pomohlo v záchraně planety.

Užitečnost masového zdrogování jako prostředku vytvoření tvárné populace se rovněž protlačovala i přes média, když se umožnilo, aby nápad s přidávání lithia do pitné vody jakožto „stabilizátoru nálady“ byl podán jako seriózně věrohodný. Další prominentní profesoři a psychiatři rovněž apelovali na to, aby se do pitné vody přidávaly psychotropní léky.

Tohle značí, že už podruhé během týdnů se podávají šokující ne-etická doporučení od bio-etiků, jimž se dostává palcových titulků. Ta předchozí kontroverze se točila kolem článku publikovaného v žurnálu medicínské etiky, který argumentoval, že by se měly rozšířit potraty, aby se průchodnějším stalo i usmrcování novorozenců.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: http://www.prisonplanet.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+43 # Vladimír57 2017-03-15 13:10
Hoďte na něj síť, vždyť je to blázen.
+41 # Historik 2017-03-15 14:05
Vždycky se mi moc líbí, jak tihle "vjedci" pořád chtějí rozhodovat o druhých. A nejlépe v masovém měřítku.
Jenže nejlepší je začít u sebe. Takže dr.Liao by se měl sám zfetovat tak, až bude mít z mozku vařenou zeleninu, pak se nechat sterilizovat a nakonec omezit příjem potravy. No a my ostatní mu pak budem měřit, jakou má tu uhlíkovou stopu.
Vždycky když čtu podobná svinstva, vzpomenu si na Mengeleho. Nevím proč, ale tenhle mi ho moc připomíná.
+23 # Vladimír57 2017-03-15 14:15
Myslíš, že ten blivajz mohl stvořit za střízliva?
+20 # Historik 2017-03-15 15:03
Podle mě byl sjetej vůní dolarů a opojený vlastní mocí a fantazií. Tihle exoti se ale poslední dobou docela rojí, odkud se sakra berou a jak na svoje bláboly přišli...
+19 # olinka215 2017-03-15 16:17
Mně osobně připadá,že už Vámi zmiňovanou proceduru musel podstoupit,prot ože jinak se to,co zplodil, vysvětlit nedá.
I když... V rámci neustálého "celoživotního vzdělávání" musíme každoročně absolvovat spoustu školení a jedním z nich je i seznámení s novými medikamenty a nechtějte vědět, co všechno nové léky umí a co způsobují...
Takže si myslím,že jeho vize není tak daleko od pravdy,stačí vzpomenou na Orwella
+10 # Historik 2017-03-15 18:11
Tak to jste mě jenom utvrdila v rozhodnutí, že od "léků" co nejdál. A nejlépe i od nemocnic, pokud to jde. V mládí jsem bohužel četl "Účinný lék" od Arthura Haileyho a to se na mě doživotně podepsalo. No a v průběhu let jsem se v tom názoru pouze utvrzoval.
+11 # olinka215 2017-03-15 18:27
Dobře děláte.
Dokud nejdeme k doktorovi, tak jsme zdraví... A pokud už onemocníme,pak existují přírodní léčiva,která jsou mnohdy účinnější, bezpečnější a hlavně bez vedlejších účinků.
Jediná jejich nevýhoda spočívá v tom, že nástup léčby bývá pomalejší a v dnešní hektické době, kdy každý potřebuje být zdravý hned, je to staví do nevýhodné role
+11 # Vladimír57 2017-03-15 18:35
Ne nadarmo se říká: ,,Chceš-li se dožít vysokého věku, vyhýbej se doktorům."
+6 # Piovarči 2017-03-16 03:58
Presne tak chlapci a začnite sa ráno sprchovať v studenej vode a raz do týždňa ísť niekde do ľadovej vody si zaplávať a nebude problém a skoro zadarmo.

A budete zdraví ako rybičky
Stále vám to tu ukazujem:-)

A čím skôr začnete tým lepšie..... hlavnú sezónu ste už zmeškali:-)
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+20 # Che 2017-03-15 15:23
Citace:
# Historik 2017-03-15 13:05
............Vždycky když čtu podobná svinstva, vzpomenu si na Mengeleho. Nevím proč, ale tenhle mi ho moc připomíná.
Dr. Mengele byl podle jeho nazoru jen cajicek proti psychopatovi S. Matthew Liao. Jen mi neni jasne jak muze byt takovy superblbec nejakym profesorem. "Vedecka" prace profesora v New Yorku je asi tak srovnatelna jen s cinnosti nejake hajzhlbaby na nadraznim zachodku.
+8 # Historik 2017-03-15 18:19
Rozpouštějte v elaborátech ledovce, vysušujte pouště, řekněte, že se na planetě, v důsledku vlivu člověka mění proudění vzduchu a moří a budete rázem Prof.MudrPudrJu dr. s grantem, že i strana Zelených zezelená závistí.
+7 # Piovarči 2017-03-16 04:11
Naozaj peniaze budú mať na všetky tieto svinstvá a ešte nám budú bulikať do hláv aké je to pre nás všetko dobré a prospešné.
Budú vám srať na hlavu rozprávať pritom aké je to prospešné a nevyhnutné.....
Chystajú veľkú žeň je sa na čo tešiť.....
www.[...].cz/.../
+2 # .lak 2017-03-16 11:11
No jasně, s globálním oteplováním se děsí "malé doby ledové. Naposledy byl ledovec během deseti let až k středozemnímu moři.
+17 # Adolf Hitler 2017-03-15 16:01
Jebněte ho motykou tým tupým koncem do řepy a řekněte mu,že to je ta klimatická změna.......
+5 # Piovarči 2017-03-16 03:51
Chlapci títo vedci budú napokon o nás rozhodovať a už rozhodujú. Pozrite na oblohu čo všetko nám odtial sypú na hlavy a nič proti tomu nedokážeme spraviť

Toto je Sagrada Familia v Barcelone. Keď som tam bol toto ešte nebolo postavené.... úžasný chrám....
Môžeme sa ísť už len modliť a dúfať že nebudeme depopulizovaní skôr ako sa nazdáme.
+23 # Dědouch1 2017-03-15 13:22
PSYCHO

Nejúčinnější v boji proti jakýmkoliv negativním změnám na naší planetě by byla izolace "vjedců" tohoto typu a GP.
Neprostupné oplocení SSA, by taky nebylo od věci.
+5 # Piovarči 2017-03-16 04:16
Máš pravdu ale skôr izolujú nás ak niečo zásadné nepodnikneme....

Sagrada
+24 # Jiri Novak 2017-03-15 13:23
Další fašista, horší než Hitler. Navíc blbej jak pantok. Kdo by pracoval, kdyby všichni byli v rauši? Takovou slátaninu může napsat jen debil. Zmenšování dětí by vedlo především k prenatalogickým malformacím neslučitelným se životem. Myslím, že nejlepší by bylo ukončit definitivně jeho uhlíkovou stopu. Navíc jeden z hlavních důvodů, kterým fašisté obhajují islamizaci Evropy je ten, že prý Evropané mají málo dětí. A tenhle debil zase tvrdí opak, že je příliš mnoho lidí.
+21 # .lak 2017-03-15 13:35
Ten golem musí mít snad geny z chobotnice a to ji urážím. Omlouvám se celé fauně že taková urážka živočichů se vyskytla. Exot je problémem nás všech, nemyslete si. °!°
+20 # Historik 2017-03-15 14:14
Taky o tom nepochybuju, že takovýhle jsou maximálně nebezpeční. A taky všeho schopní, když konají svoje "dobro". A s šířením "dobra" máme v posledních létech svoje zkušenosti.
Za vším ale stojí obvyklá otázka, kdo ho platí, aby mohl v klidu bádat a publikovat svoje zvěrstva ?
+17 # Jarin G. 2017-03-15 14:53
Já si myslím, že obyvatelstvo "Kliniky" by o tom smýšlelo jinak! Drogy zdarma?! Jestli si to někdo z těch fetek, náhodou, přečte, tak už se kontaktují jako dobrovolníci.
+13 # Historik 2017-03-15 15:22
To by bylo něco pro ně. Jestli jste si všiml, tak dneska obyvatelé Kliniky protestují, mají demošku za svoje práva.
A zprávy z Holandska říkají, že o dnešní volby je obrovský zájem. Ke 13.hodině odvolila už třetina, ze 13 milionů voličů.
+6 # Jarin G. 2017-03-15 20:47
Dík za info! Jo bydlet zdarma, nemuset se živit prací, parazitovat na ostatních atd. atp., to se jim to demonstruje! No a v Holandsku držme palce, jenom vyhrát bude asi málo, chtělo by to pořádně silný mandát!!! A prosím, nevykat :o)
+7 # Piovarči 2017-03-16 04:23
V Holandsku sme prehrali, bratia Češi je to teraz na vás inak čakajte najhoršie a zdrogovanie bude ten najmenší problém čo vám budú môcť urobiť
+15 # Jiri Novak 2017-03-15 14:26
Tenhle idiot musí být asi celej život v rauši, jinak to není možný.
+22 # Vladimír57 2017-03-15 14:12
Definitivní ukončení jeho uhlíkové stopy je bezva myšlenka a pokud možno, tak ve spalovně nebezpečného odpadu. Zakopáním by mohlo hrozit infikování travin a jímá mě hrůza při myšlence, pokud by se jeho geny čirou náhodu přenesly např. na Pýr plazivý, nebo jiný invazivní plevel.
+12 # Jiri Novak 2017-03-15 14:13
Máte pravdu. To je dobrý. :D :D
+17 # pozorovatel 2017-03-15 14:36
Starší článok, s drobnými nepresnosťami, ale aj tak poučný:

Rôzne typy chemtrails a ich zdravotné prejavy
diskuter.wordpress.com/.../...

Úryvok zo záveru článku:

"Keď sa pozriete na vyššie spomínaný text, do očí človeku udrie, že veľké množstvo chemtrails vyvoláva v človeku pocity pasivity, únavy, neschopnosti učenia a sústredenia sa, ospalosť, oslabenie vôle. Pôsobí to dojmom, že nás elita sprejuje látkami s cieľom, aby sa ľudia nebúrili proti niečomu, čo sa na nás chystá. Znova a znova ma napadá úvaha, že toto sprejovanie v Európe súvisí s prebiehajúcou inváziou moslimov a elity sa takto snažia udržať domácu populáciu čo najdlhšie nevedomú, ľahostajnú a hlavne sediacu doma."
+17 # pozorovatel 2017-03-15 14:37
A pre porovnanie z iného zdroja:

biochemik-potvrzuje-smutnou-praxi-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro-chemtrails
svetkolemnas.info/.../...

“Účel směsí: Těch cílů jich příliš mnoho, aby se daly spočítat i na prstech obou rukou. Záleží to opravdu na tom, kde mají být použity. Mnoho z nich obsahuje uklidňující prostředky. Jiné uvádějí do stavu zamlženosti, zmatenosti. Vzácně po nás chtěli, abychom připravili směsi, které vyvolávají hněv nebo násilné jednání. 90% toho, co jsme dělali, bylo zaměřeno na změnu emocí, nálady, nebo na vyvolání určitého stavu ducha.”
+3 # Piovarči 2017-03-16 04:25
Sa obávam že to začína byť pekne v keli....

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+17 # pozorovatel 2017-03-15 14:51
Jedna vec, o ktorej sa vôbec ale vôbec nehovorí je, že za väčšinu klimatických zmien môžu nie koneční spotrebitelia, ropné a priemyselné korporácie.

Stále bežných občanov obviňujú zo zodpovednosti za globálne otepľovanie, a nanucujú im úsporné žiarovky, zatepľovanie domov, biopalivá, veterné elektrárne atď...

Ale vôbec nepovedia, že skutočný ročný objem skleníkových emisií nezávisí až tak veľmi od správania spotrebiteľov, ale predovšetkým od objemu vyťaženej ropy za daný rok.

Ropné korporácie pracujú klasickým spôsobom nákladovo-zisko vých kalkulácií. Vedia, koľko ropy potrebujú vyťažiť, aby dosiahli požadovaný zisk.

Ak spotrebitelia začnú šetriť spotrebu energie, tak vyťažená ropa sa proste musí spotrebovať inde. Ak ľudia budú menej svietiť a menej cestovať, ušetrená energia sa použije na dovoz potravín z opačného konca sveta, lacnejšie letenky do indonézie alebo ako palivo pre chemtrailové lietadlá. Vo výsledku sa neušetrilo nič zo skleníkových emisí, ale občania sa museli uskromňovať a ešte sú obviňovaní zo zodpovednosti.

V skutočnosti však ekonomika funguje tak, že sa vyťaží naplánovaný objem ropy, vyrobí naplánovaný objem smartfónov a potom sa tieto produkty silou tlačia na trh, napríklad pomocou reklamy, úmyselného skracovania životnosti starších výrobkov atď. Úsporné správanie spotrebiteľov nemá na danú výrobu veľký vplyv, pretože výroba prebehne bez ohľadu na dopyt.

Keď sa teda vrátim k pôvodnej téme. Občania sú obviňovaní za nadmerné skleníkové emisie, ale tie nie je možné znížiť, pokým sa nezníži ročný objem ťažby ropy. A ten sa nezníži, pretože by to ropné korporácie obralo o zisk.

Za drvivú väčšinu skleníkových plynov môže niekoľko málo ropných korporácií, patriacich niekoľkým málo ľuďom (Rockefeller na prvom mieste). Títo ľudia sú zodpovední za devastáciu životného prostredia celej planéty, globálne otepľovanie a dokonca majú tú drzosť, obviňovať z toho konzumentov a navrhovať riešenia v podobe depopulácie planéty!
+6 # contumax 2017-03-15 16:23
Novodobý nacistický vědec si chce hrát na boha...!!!
+5 # Piovarči 2017-03-16 04:27
Oni si už všetci hrajú na Bohov
Pozorovateľ vypichol si to dobre hromadia hory výrobkou so životnosťou max 2 roky a potom šlus zahodiť a nakupovať nové. Takýto trend nie je len u mobilov ale aj u foťákov. Tie krásne nablískané mašiny majú úbohú životnosť za strašné prachy. Tak neefektíbne krátkodobé výrobky to je už horor. Ja mám za 10 rokov digitálneho fotenia doma šrot v hodnote min. 10 000 Ečiek vrátane opráv. To fotenie ma víde pekne draho:-) Všetko v mene vývoja nových technologických vychytáviek, ktoré majú v skutočnej praxi len krátku životnosť. A potom sa nám hromadia hory technoodpadu.
+1 # Dědouch1 2017-03-16 09:44
"Bůh se píše s velkým B é tupče nevzdělanéj...! !!"
Tvoje slova pánbíčkáři. ;)
www.extra.cz/.../
+8 # limopivo 2017-03-15 16:36
Pokud to není zase hoax, tak je ten vědec blázen. Pitomci se najdou všude.
+4 # acidjoe 2017-03-15 17:11
hoax jsi především ty.
+4 # Piovarči 2017-03-16 04:40
Presne pravda je acidjoe

čítal si toho ilumináta Skrytú ruku?
Pozemské pokrevní linie si neuvědomují celkový obraz. Nejsou součástí naší skupinové duše, Lucifera. Domnívají se, že jejich úkolem je ovládnout svět, kontrolovat a zotročit a vytvořit tolik utrpení a negativity, jak je lidsky možné. To je jejich úkol – ovládnutí světa. Pokud si toto uvědomíte, musíte říct, že dělají skvělou práci.
Jsou si vědomi, že demokracie je jen iluze, vytvořena za účelem udržet vás v otroctví. V zákulisí existuje pouze jedna strana – naše strana. Bez ohledu na to, jaká strana „vyhrává“, vždy vyhrává Rodina. Existuje mnoho možností a alternativních scénářů. Rothschildova linie (ne jich opravdové jméno) byla přední linie, která se postarala o uzavření sítě kontroly nad lidstvem. Ale i oni jsou v rámci Rodini jedni z těch méně mocných. Jména, která neznáte, mají tu skutečnou moc.

Jedna z věcí, které pozemské linie nevědí a ani nemohou pochopit je, že naše agenda je nakonec pro nejvyšší dobro všech zúčastněných stran. Poskytujeme katalyzátor. Pokud by si byli vědomi této pravdy, dochází k mírnému riziku, že by svou práci neudělali správně a mohli by přijít o to přidat se k nám v naší 95% negativní Sklizni. Ví o Sklizni a o tom že je nutné dosáhnout 95% negativity, aby bylo možné se dostat ze třetí dimenze a to je veškerá motivace, kterou potřebují k dosažení svého konečného cíle.

Toto je interdimenziáln a agenda.....
www.[...].cz/.../
+8 # Věra Štimová 2017-03-15 18:44
Tito lidé jsou jenom pod vlivem jiných, daleko horších, kteří se ale nikdy neodhalí před veřejností, protože by byli souzeni. Mají ale jedno společné, kobky, v nichž vzývají svého pokladníka a šnorchl, kterej jim čouhá z močálu, s nímž se brodí, aby nemuseli na veřejnost
+6 # EvaK 2017-03-15 20:02
Tyto "vědátory" odchytit, na nohy pouta aby se mohli při práci hýbat, do rukou lopatu a makat !!!! 12 hodin denně, krátký a dlouhý týden, po půl roce je ty hovadiny přejdou :-(((
+3 # Piovarči 2017-03-16 04:42
Nás skôr prejde smiech ak to bude takto pokračovať ďalej....
+3 # Malik 2017-03-15 21:24
V americe teď ve velkém měřítku legalizují marihuanu už 5 státu má zlegilazovanou a další se přidávají. Oblbnou mladé, udélají z nich neomarxistické hippies co budou jak v kanadě volit dobrovolně s jointem v ruce sebezničení:)
u nás stačí pivo, to vyrabí prvnotŕídní čecháčky pro kalouska, sobotku a podobné chazary:)
+2 # .lak 2017-03-15 23:10
Jasně THC může být metla ovšem kanabioidy jsou běžnou biochemií správného fungování nervové soustavy a organismu. Právě konkurence ropáky donutila vyhnat konopí z trhu přestože nebo právě protože že konopné hospodářství by ropu energeticky nahradilo, s řepkou by se mohli vyfotit. Ale na tohle dotace nedají i když by to nepotřebovalo. Z hektaru by třeba na papírenství stačilo za rok co les roste 10. let. Že se tím krmily krávy? To mléko bylo opojné ne? Ne, průmyslové konopí THC nemá (kanabioidy ano) a do nedávna i pěstovaný specoš na drogu měl 3-4%. Teď 22, to víte GMO. Koneckonců pěstovalo se odedávna a ani zámek Konopiště název neměl náhodou. Ropu by nahradilo a ještě ekologicky s trvalou udržitelností. Ale to už je v kapitalismu holt hra monopolů o dominanci a zisky. Tak logika, rozum místo nemá místo v rámci prospěchu všech. Divíte se? Detroitizace, ukr industriál. Trh, jo ten milovaný tržíček a jeho neviditelná ruka.
+2 # acidjoe 2017-03-16 07:21
ty seš fakt král hlupáků, není květiny s větším potenciálem pro využití v různých odvětvích.

Ty nicko s arabským nickem.
+1 # Malik 2017-03-16 07:38
zato tvůj acid-což je výraz v USA pro Lsd, svědčí o tom že budeš jeden z těch hippies, Tahle květina ničí potencionál v mladých lidech, co chtěj pak jen hulit a flákat se, nebo chodit na demonstrace a dostávat prachy od soroše, ty levičáckej hipiku:)

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás