Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVatikán se snaží „změnit povídačku“ o imigraci se zdůrazněním jejích pozitiv

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vatikán se snaží „změnit povídačku“ o imigraci se zdůrazněním jejích pozitiv

Vatikán usiluje o změnu pohledu lidí na masovou migraci, kdy zdůrazňuje, že pozitivní líčení musí nahradit ta negativní tvrzení, která dominují médiím.

Jezuita Otec Michael Czerny, spolu-tajemník vatikánského ministerstva pro migranty a uprchlíky, v projevu k členům Mezinárodní katolické komise pro migraci 7. března řekl, že je třeba, aby církev „změnila líčení“ migrace, protože „pohled veřejnosti je negativní.“

„Potřebujeme pozitivní líčení,“ řekl Czerny, aby lidé ocenili přínosy migrace, místo aby se vždy soustřeďovali jen na její problémy.

Jak už Breitbar News referoval, „Migrant“ bylo v roce 2017 nejpoužívanějším slovem v novinových titulcích a většina příběhů se týkala příjezdů tisíců migrantů ze Severní Afriky do Itálie, násilností a zločinů migrantů a politických debat ohledně řešení italské migrační krize.

Pro-imigrační, Georgem Sorosem financovaná lobbyistická skupina Carta di Roma lamentovala, že se slovo „migrant“ v titulcích objevilo 2 455 krát k vyvolávání strachu z migrace u lidí z toho, že by měla být přijata. Tato skupina rovněž mimoděk zmínila, že zločinnost výrazně poklesla, jakmile se propadly počty příchodů imigrantů. Tato skupina pracovala na tom, aby u žurnalistů došlo k očištění mluvy od všech odkazů na migranty, které by mohly nést negativní konotaci, včetně výrazů jako „ilegální imigranti.“

V roce 2017 navrhla Carta di Roma seznam tabu výrazů ve vztahu k imigraci, které by měly být z novinářských zpráv vyřazeny, včetně výrazů, které poukazují na etnicitu určitých skupin migrantů nebo jejich ilegální status. Výrazy jako „propašovaní“, „cikáni“, „nomádi“, „mimo společenství“ (tj. ti, co nepochází z Evropské unie) a další byly označovány k vyřazení z používání.

Dokonce i přesné výrazy jako „Albánci“, „Maghrebiánci“ a „Číňané“ se měly vyloučit z novinových zprávy, dožadovala se tato asociace, protože dnes už tyto výrazy „nejsou neutrální.“ Tato skupina rovněž trvá na tom, že etnický původ pachatelů zločinů by se ve zprávách neměl uvádět, aby se snad nevytvářely asociace mezi migranty a pachatelstvím.

O „islámských extremistech“ se mělo mluvit prostě jen jako o „extrémistech“, vyhlašovala jejich směrnice, aby se zamezilo podněcování předsudků vůči muslimům.

Otec Czerny tento týden v rozhovoru s Katolickou tiskovou agenturou řekl, že existuje přirozená tendence dělat z migrantů a z lidí, kteří se od nás liší, obětní beránky, zvláště trpíme-li politickými, sociálními a ekonomickými nepokoji.

Ty převažující negativní povídačky o záležitosti migrace nemají nic společného se skutečností, že právě migranti a uprchlíci moderní společnosti „nesmírně obohatili“, tvrdil Czerny, ale také projevil své „zklamání z nemístného chování našich vůdců.“

Z migrantů a z uprchlíků „se dělají obětní beránci,“ řekl. „Takže si myslím, že povídáním pravdy a vyprávěním pozitivních příběhů vede cesta k naději, že se ta povídačka o nich může zvrátit.“

V italských všeobecných volbách minulý týden se z imigrace stalo téma v popředí a v těžišti všeho, kdy předvolební průzkumy neustále tento problém umisťovaly mezi ty podle mínění voličů nejdůležitější.

Tyto volby přinesly solidní vítězství pro strany proti establishmentu, kdy na vrcholu jsou Centro-pravicová koalice a Hnutí 5 hvězd.

Thomas D. Williams

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+16 # .lak 2018-03-13 13:19
Odkaz na níže dané.
ac24.cz/.../... Time 12:44
ac24.cz/.../... 11:48
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Vít Henoch 2018-03-13 13:30
Tak především co je to za cíl pro církev lhát o čemkoli a nenazývat to pravými jmény ? Pak co to je za věřící, kteří tomu věří ? A co to je za kněze, kteří si nechávají říkat otče a dávají ve spovědnicích rozhřešení ?

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # olinka215 2018-03-13 14:12
Současná církev je v podstatě dalším pevným pilířem, podpírajícím plán na islamizaci Evropy. Tam, kde neuspěly apely politiků, snaží se uspět církev ústy svého nejvyššího, který boří a ničí to, na čem vyrostla celá evropská kultura.
Papež rozvrací nejen prazáklady společenství,al e i postavení církve samotné. Mně, co by atheistovi rozvrat církve nevadí, nicméně se divím, že důrazně neprotestují sami věřící
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2018-03-13 17:30
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2018-03-13 23:23
A co čekat od Vatikánu, plného iluminátů, zednářů a jiné havěti, jejichž představitelem na venek je sám papež! Ten určitě "nekope" za křesťany! Jejich jediné uznávané náboženství je "Moc a bohatství"!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Dobrý Den 2018-03-13 14:48
Samotní kněžouři se určitě těší na orgie s mladistvými černoušky.
Celý papežský stolec je pouze o podvodu, moci a hrabání majetku.
Sami vatikánští úchyláci potřebují obohatit o novou kulturu.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Monika 2018-03-13 15:19
On jsi je ten Satan Franta narve k sobě do Vatikánu maji tam místa dost !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vít Henoch 2018-03-13 15:53
On František vlastně není žádný papež, věřící v instituci pod číslem jednacím v obchodním rejstříku věří ve spásu, že jejich organizace bude spasena a nezkrachuje ? Víra v dobrý humanismus a rovnost mužů, žen a dalších šedesáti sedmi variant na toto téma spasí globální oteplováky a budou si rovni ve kvótách na množství přidělené šlehačky, která se kravám udělala ve vemenu po spáse gmo trávy posypané sajrajtem z hlinku, nanorobotů a těžkých kovů ? Co hodlají věřící jíst za deset let ? Morgelony z koz snad ? Zajímalo by Mne, jak víra tvá tě uzdraví od Morgelonovy nemoci, pokud věříš ve spásu, kterou mají krávy k dispozici. Víra přistěhovalců v dolar, euro nebo v číslo na účtu neziskové organizace je tím, co je do Evropy přivádí ? Víra v kvantitativní uvolňování eura nebo dolaru ? Nejdříve by se měli kněží optat na jejich víru v kvantitativní uvolňování, aby věděli, co vlastně jak František, tak Merkel, tak Francouz nabízí a pak si uvolnili knoflík u košil, aby věděli, že vzduch je tím, co potřebují. Kdo z kněží ví vlastně, kdo byl Ježíš ?
1. ten, který přišel a byl odejit
2. ten, který nepřišel a má kříž
3. ten, který nemá kříž ani v Lidlu na obrázcích kostelů a nikdo neví, kdo to je a kde je, pokud by tady byl ?
4. ten, podle kterého si Římané udělali církev na ovládání věřících, ale on žádnou nezaložil.

Amen a šáteček

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Che 2018-03-13 17:43
Citace:
Ty převažující negativní povídačky o záležitosti migrace nemají nic společného se skutečností, že právě migranti a uprchlíci moderní společnosti „nesmírně obohatili“, tvrdil Czerny, ale také projevil své „zklamání z nemístného chování našich vůdců.“
V „nesmírně obohatili“ chybi zvratne zajmeno "se",
„nesmírně se obohatili“

Az Czerneho vetrelci obohati sekyrou nebo nozem a pusti mu trochu zilou, bude zpivat jinak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # diamond 2018-03-13 18:15
Tak znovu, ty jezuitsko flanďácká děvko z Vatikánu:
- ilegální imigranti
- nevzdělaní imigranti
- nepracující imigranti
- vraždící imigranti
- znásilňující imigranti
- plenící imigranti
- loupící imigranti
- agresivní imigranti
- nemocemi prolezlí imigranti
- parazitující imigranti
- podvádějící imigranti...
Kurva, v čem tedy spočívá to jejich obohacení, jehož se nám údajně dostává? Řekne nám už to konečně někdo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vít Henoch 2018-03-13 20:27
Obohacení je vlastně něco, co se příčí Desateru. Obohatil ses, obohatili se, kdo je nucen koho obohacovat ? Kdo obohatí koho a čím ? Co vlastně se děje se slovy ? Ani obohacení nemá ten význam, který je při obohacení kultury bílých Evropanů myšlen. Ty lži o obohacení nesourodých kultur z odlišných pásem, jsou vlastně přesně tím, o co tady vlastně jde. Pokud přijímá kdokoli lži o tom, či o onom, co se stane, když už je tady zmíněn Vatikán, s jeho Duší ? Duše je energetické pole člověka i savců, které se tím, že zalžou, poníží a vznikne hmota. To se projevuje tak, že dotyčný za čas vypadá jako strašidlo. Pokud člověk nemá možnost vidět svoje energetické pole v zrcadle, ale vidí jenom svoje hmotné tělo, pak nedokáže pochopit, jak mu, přijme-li jakoukoli lež, škodí každá podlost. Pokud by se viděl tak, jak ho vidí anděl strážný, pak by se lekl sám sebe. Dnes již nikdo, kdo má alespoň za sebou sedmou třídu základní školy, nemůže tvrdit, že Duše neexistuje, proto po smrti těla jeho Duše nepoletí Vesmírem po gravitační vlně z černé díry, která má gravitaci nejsilnější. Každý člověk, který myslí, musí bezpodmínečně vědět, že má v sobě energetické pole. Pokud ho nemá, projevuje se jako mrtvola. Pokud Mi nějaký příslušník církve bude tvrdit, že Duše není energetické pole savců, včetně lidí a její energie se nedá jak povýšit, tak také ponížit působením buď kladné nebo záporné energie, pak není absolventem sedmé třídy základní školy. Proto se chová jako ten, kdo si s klidem páchá podlosti všeho druhu a je věřící, protože věří Františkovi a ten vede církev. František je obsazen tím, který je krmen záporem, proto se chová tak, jako nemrtvý. Zápor se sčítá u mrtvé Duše člověka, který hýbe tělem Františka a vlastní Františkova Duše je vyděšená k smrti a volá Mne velmi často o pomoc. Mrtvé Duše, pokud dostanou zápornou energii od živé Duše, dostanou od ní i kmitočet. Proto tyto mrtvé Duše napadají ty, kteří jim dali onen energetický balíček záporu a jako nemrtvé Duše energeticky aktivní v záporu mohou mít nesmírnou sílu a jednají s ní potom skrze tělo Duše, která mu dala svou frekvenci záporu. Říká se tomu posedlost od pradávna a pokud ani v tomto období vědy lidé nechápou, co jsou to ctnosti, podlosti a hříchy, pak již nevím, co jim mám říct. Asi to, aby pozorovali jak gravitaci hmoty vracející se po výbuších zpět ke Slunci, tak elektromagnetic ké pole siločar, po kterých se hmota, nabitá ionty pne. Gravitační, elektromagnetic ké a neutrinové pole běžně existuje. Ale jenom hlupák nechápe, že lhaním o obohacení od migrantů si ponižuje svou Duši a její energetické pole se tak pomalu mění vzhledově na špinavého skřeta.

Vít

P.S. Nelezte Mi prosím do Centrální černé díry, nesnáším pohled na vaše odporně vypadající zkřivená těla. Když se vám ta špína na Duších vypaluje, ječíte bolestí a Já ten jekot nesnáším. Proto si udržujte svoje Duše čisté a konečně už všichni do jednoho přestaňte tupě věřit tomu programu na hříchy, který je slyšet nyní z Vatikánu čím dál hlasitěji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás