Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaLubomír Man: Vzhůru na Václavák do útoku proti pravdě

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Lubomír Man: Vzhůru na Václavák do útoku proti pravdě

Prezident Zeman ve svém inauguračním projevu neučinil nic víc, než řekl to, co všichni dobře víme – že totiž Česká televize není nestranná a že tzv. drží klandr hlavně jedné politické straně u nás, nesoucí název TOP 09.

Pravda, která už má vousy a nové na ní bylo jen to, že ji u nás poprvé a též konečně vyřkl vysoký politik, byla tedy venku – a začala mela.

Odstartovaná demonstračním odchodem 15 politiků TOP 09, ODS? KDU-ČSL a STANu z Vladislavského sálu pokračovala v sezení těchto demonstrujících v resaturaci U vola, které se usneslo, že celou tuhle hrůzu má na svědomí onen nešťastný den, kdy parlament odhlasoval prezidentskou volbu vším lidem, který je ovšem pro tak náročný úkol buď neinformovaný, jak správně hlásá herec Vetchý, nebo nevzdělaný, jak taktéž správně tvrdí novinářka Petra Procházková.

Nejspíš jen u tohoto konstatování tam nezůstalo, jak vyplývá ze včerejšího rozdávání filmových cen Český lev na pódiu pražského Rudolfína, na němž ještě před televizním přenosem přečetl režisér Jan Svěrák text, nazvaný Pět vět na obranu České televize. Vyzval v něm politiky k zastání se České televize a pak mezi hosty rozdal podpisové archy, ve kterých se měli všichni podepsat pod text, označující Zemanovu pravdu z Vladislavského sálu za největší útok na nezávislost ČT od televizní krize r. 2000.

To ovšem nebylo všechno. K mikrofonu se dostala i režisérka Sommerová – a na místo díků za svůj lvem oceněný dokument, pronesla projev, ve kterém prohlásila, že Česká televize nepatří oligarchům, ale nám občanům.

U čehož bych se rád zastavil. Protože např. já, třebaže se též považuji za občana, nemám vůbec pocit, že by mi ČT patřila – a to ani v tom nejmenším. A jsem si jist, že kdybych se zeptal tisíce lidí na ulici, řekli by mi všichni do jednoho, že ani oni se necítí být vlastníky ČT, a nepochybuji o tom, že větší polovina těchto dotázaných by k mé otázce připojila slova, která se ve slušné společnosti nehodí vyslovovat.

Slušně je tedy vyslovím já. Jak bych probohasvatého mohl mít pocit, že mi patří něco, co mi od rána do večera lže, až se mu od huby práší, co mi vtlouká do hlavy základní poučku dneška, že Rusko je hrozba a USA jsou záštitou míru, když ze sta a tisíce příkladu vím, že pravda je opačná. Když ten notorický lhář mluví skutečně tak, jako kdybych poslouchal Kalouska či Schwarzenberga a zjejich povídání se mi jako vždy ježily vlasy hrůzou. Když mi svou nikdy neochabující lží ztrpčuje život tak, že se na tu krabici, z niž jeho hlas vychází, dívám nikoliv jako na přítele, kterého bych doma samozřejmě rád měl, ale na bídáka, který kolem mě s očima podlitýma krví obchází a svým klamstvem a podvody mi ubírá roky života. A který mi – a to je na celé věci to nejsmutnější - bere víru v to, že přece jen snad kráčí svět správným směrem a že pravda přese všechno nakonec zvítězí.

Tak se tedy trápím já, ale určitě ne např. režisérka Sommerová. Ta se oddává slastnému pocitu, že jí Česká televize patří, a není v tom žádnou průkopnící. Už ve zmiňovaném roce 2000 prožíval stejný pocit herec a moderátor Jan Kraus, když řekl: „Tahle televize je naše a nedáme si ji nikým vzít“!

Takže na středeční protestní manifestaci na Václavském náměstí, k níž vzešla výzva ze zmiňovaného předávání Českých lvů a která má proběhnout pod heslem: Zemane - my ČT nedáme! budou oba tito„takymajitelé ČT“ jistě přítomi, a budou tam s nimi juchat a protestovat všichni, kterým se, stejně jako jim zdá, že jim ČT patří, a že už z tohoto prostého důvodu nemůže mít chybu.

Já ovšem budu chybět, ale docela rád bych přivítal sraz, na kterém se na rozdíl od párty pod koněm bude vyzdvihovat pravda.

Lubomír Man

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+61 # Piovarči 2018-03-12 13:06
Jak bych probohasvatého mohl mít pocit, že mi patří něco, co mi od rána do večera lže, až se mu od huby práší, co mi vtlouká do hlavy základní poučku dneška, že Rusko je hrozba a USA jsou záštitou míru, když ze sta a tisíce příkladu vím, že pravda je opačná. Když ten notorický lhář mluví skutečně tak, jako kdybych poslouchal Kalouska či Schwarzenberga a zjejich povídání se mi jako vždy ježily vlasy hrůzou...
Je to tak aj u nás na Slovensku plnom Sorosovských lží a intríg

Postup Sýrskej armády je skutočne rýchli:
Východná Gutha je rozdelená a nepotrvá dlho a obe vrecká budú likvidované
Bude to otázka dní....

Ve Východní Ghútě byla rozpoutána otevřená konfrontace mezi různými skupinami bojovníků, prohlásil to zástupce Střediska pro usmíření znepřátelených stran, generálmajor Vladimir Zolotuchin.
Došlo k tomu po požadavku na rozdělení Feilak al-Rachman a Džabhát an-Nusry (teroristická organizace zakázaná v Rusku) kvůli dalšímu projednání jejich stažení z regionu.
„Na ulicích se konají střety mezi bojovníky a civilisté jsou nuceni vyhledávat úkryt, aby se nestali náhodnou obětí válečných akcí," poznamenal Zolotuchin.
cz.sputniknews.com/.../...
Východná Ghuta smeruje k samodeštrukcii
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+14 # krshrc 2018-03-12 17:31
Co jsem se to zase dočetl,neuvěřit elné co zase naše inkluzívní ministrně obrany plácala.
Naši legionáři bojovali proti Hitlerovy a fašistum!!!,v roce 1918.
zpravy.aktualne.cz/.../...
+9 # Jarin G. 2018-03-12 22:02
Alespoň, že ze Sýrie máš dobré zprávy!!! Díky.
+79 # olinka215 2018-03-12 13:11
Na Čt jsem rezignovala před dlouhými lety, už tenkrát jsem ji považovala za hlásnou troubu jediného správného názoru, což se, s přibývajícími roky, jen potvrdilo. To,že je Čt poplatná režimu, který se tady snaží nastolit EU, je jasné drtivé většině národa. Výjimku tvoří všichni ti, co dobře žijí z toho, že jsou přisátí buď na ČT,nebo přímo na peníze plynoucí z EU.U nich se nelze divit, že "bijí na poplach"- přeci jen jde o jejich holou existenci. Co by si počali, pokud by došlo k tomu, že by nad hospodařením tv měl někdo dohled? Co by dělali, kdyby nemohli veřejně prezentovat své názory, které se dlouhodobě snaží vydávat za "objektivní zpravodajství"
Pan prezident měl opět pravdu a to se prostě neodpouští a obzvlášť jemu ne... A tak se pátá kolona opět šikuje, svolává a jak je jejím zvykem, opět se dovolává spravedlnosti a demokratických hodnot, byť to v jejich podání zní jako sprostý výsměch všem, kteří si nenechali vymýt hlavy...
+25 # Dědouch11 2018-03-12 13:27
++++++++
+36 # Vítězslav Crha 2018-03-12 17:37
Jak si herci a režiséři serou do vlastního hnízda je neuvěřitelné. Ti kterých si lidé vážili a uznávali je však obrátili kolo demokracie o 180 stupňů a najednou nám hájí zuby nehty brání totalitní a doslova vlastizrádnou ČT,kterou mohou ve své podstatě ztratit a nebudou již tak moci lží a podvodem manipulovat lidmi. Od této doby jsem nejen já začal doslova opovrhovat všemi známými lidmi,kteří se podílejí na doslova pošlapávání té správné myšlenky lidí a nahrazovat je tou zrůdnou doktrínou zaměřenou proti samotnému svobodnému státu,jeho demokraticky zvolených představitelů,p roti všem mezinárodním aktivitám,pokud tam nejsou USA za které by dýchali.Přesně takové idioty USA ale potřebuje a hold někdy jim pod falešnou vlajkou píchnou kudlu do zad,aby posloužili jejich záměru viz Slovensko těchto dnů. Fakt se těším,až tito přestárlí herci budou polehávat na Olšanech. Tam alespoň nebudou škodit Českému národu. Já už je nechci ani vidět a už ne poslouchat ty jejich pamoudra. Prostě už se nemám na co dívat a tak studuji kde co na internetu a dozvídám se docela zajímavé věci ve všech odvětví života a smrti.I to je cesta,nemusím mít vše.
+16 # John Maxwell 2018-03-12 18:35
Zdravím vespolek , přesně tak ...
+26 # Jarin G. 2018-03-12 21:20
Tak jsem koukl na tu petici: "Ruce pryč od České televize" a úplně jsem ustrnul hrůzou. Právě teď, 12.3. ve 21:05 hod., ji podepsalo neskutečných 1704, slovy jeden tisíc sedm set čtyři podporovatelů! No to je dav, z toho mi běhá mráz po těle (nejen po zádech). Tolik lidí a to jen od soboty, s velkou podporou mainstreamu! To asi prezident Zeman neunese a podá demisi! Doufám, že ještě menší množství přijde manifestovat a otřesou tak základy našeho demokratického státu!
petice24.com/.../...

pro ty, co mě neznají: IRONIE!
+19 # Quercus 2018-03-12 21:39
1704 podpisů je docela dost, americká ambasáda víc červených karet nemá a Českého lva taky víc lidí nesledovalo.
+16 # Jarin G. 2018-03-12 22:15
A navíc to s udělováním cen nemělo mnoho společného, šlo jen o podporu ČT, s jejím sorošovským zaměřením, od lidí, přisátých na její bohaté cecíky.
+19 # Piovarči 2018-03-12 22:29
Nepodceňujte tú háveď. Sú to vrahovia podielajúci sa na politických vraždách. Sú schopní všetkého. Na Slovensku to práve vidíme v priamom prenose ako je telvízia v rukách opozície
+9 # Jarin G. 2018-03-13 00:13
Počkáme na středu a čtvrtek a pak to vyhodnotíme, jak to ta opozice zmákla s těmi demonstracemi. Snad žádné vraždy nebudou!
Jak těch protestujících ale nebude alespoň 100 tisíc (a to jich na tuty nebude), tak to nemá ani cenu to nějak zvlášť rozebírat!
Oni takových manifestaček, kde se sejdou, zanadávají si, zalžou a zařvou bude víc. Jen ať si hrajou se svými přáteli na tu svou demoGracii vyvolených, tohle nám neublíží!
Já tomu pevně věřím. Pokud tedy nezvolí nějaký "ostřejší" způsob kontrarevoluce, o nic zvláštního nejde! Uvidíme, až kam "Kavárna", uSsa ambasáda a Sorošovci jsou schopni zajít!
+13 # Vladimír57 2018-03-13 04:32
Ahoj Jarouši.
Pio má pravdu. NEPODCEŇOVAT!!! Ulhaná tv dá prostor každému šmejdovi, ale ne slušnému člověku.
A nesmíme zapomínat na slova druhoša po volbách: ,,My nikam neodcházíme."
Další který se vyjádřil byl grygar, ten řekl, my máme knof haf (know how) z roku 1989. Co to znamená? Pro mne jednoduché vysvětlení. Když jsme si prezidenta nemohli zvolit ve volbách, zvolíme si ho převratem.
+4 # Jarin G. 2018-03-13 11:04
Však jó, Vládíku! Vždyť taky píši, že když nesáhnou k něčemu tvrdšímu, než tyhle "akademické" sešlosti Pražáků ze začouzených kaváren, organizovaných z uSSa ambasády, tak se nic moc neděje! Pořád stejná skupina "intelektuálů" (chichichi) ;o) Počkáme, uvidíme. Už zítra, kašpaři, začínají to své ochotnické představení!
+4 # Piovarči 2018-03-13 12:21
JArine Ficova vláda je už v prdeli. Matovič už poriadal prvú tlačovku k predčasným volbám a už propagoval svoj predvolebný plán.
Skrátka Všetci teraz tancujú a spievajú na hroboch tých dvoch mladých ľudí

A ľudia sú tak vygumovaní a naivní ako v 89 Tak že sa obávam že v predčasných voľbách bude Fico propagantov celkom zlikvidovaný. To ja mám doma ľudí čo stále pozerajú len televíziu tak tí sú všetci proti Ficovi skrátka nemajú adekvátne informácie a čo Matovič povie na tlačovke to je svätá pravda vrátane toho že je Fico mafián a Vrah. A nevysvetlíš to ani vlastnej krvi.
Našili to naňho presne ako na Mečiara ktorého vyviezli Sorošovci na smeticko dejín. Toto zrejme teraz už čaká aj Fica. Skrátka stádo má celkom vymastené hlavy. Sorošovci majú teraz maximálnu moc a Slovensko celkom uchvátia.
Naše názory nielen že budú marginalizované a vysmievané a nálepkované ale aj umlčiavané všetkými možnými prostriedkami. Skrátka nedovolia ti ani aby si sa dostal k peniazov k lepšiemu zamestnaniu vyrábajú z človeka gangstra a nácka potencionálneho vraha až tak ďaleko to mastenie hláv na Slovensku zašlo.
+4 # Vítězslav Crha 2018-03-13 14:40
Pio četl jsi to, jak na tiskovce Matovič prokecl,že díky vraždě novináře se jejich záměr rozložit vládu splnil s neočekávanou rychlosťou? Jasně z toho vyplývá,že Matovič je spoluautorem vraždy obou svých mladých lidí.
0 # Piovarči 2018-03-14 14:57
Presne som to tu aj citoval niekde v príspevku to jeho prekecnutie. Práve som pozeral na TV a bol som za klávesnicou tak som to presne odcitoval. Už si toho všimlo kopec ľudí a Kotlebovci mali k tomu tlačovku a podali aj trestné oznámenie tuším
+6 # diamond 2018-03-13 07:21
A počet signatářů neustále stoupá...
Dnes ráno okolo čtvrt na osm je to již závratných 1794.
To je síla, s níž se musí počítat... :D
P.S. Že převládá pražský živel, je příznačné.
+5 # Jarin G. 2018-03-13 11:01
No jo. Roste jim to! Ale úrovně petice: "Nechte jelena na Kvildě žít !" ještě nedosahuje.
Tuhle petici podepsalo 30 322 petičníků!
Asi to něco značí o důležitosti těch peticí pro ostatní!!!!
To není fór, stačí se podívat dolu na "Nejvíce populární petice".
tohle je prý on:
+3 # Vítězslav Crha 2018-03-13 14:43
V podstatě se jedná o odpočet času na vypuknutí převratu v ČR. Ale tentokrát to nesmíme nechat dojít tak daleko a jenom přihlížet,jak několik fašistických proamerikánců nám ničí budoucnost. Pojedeme tam s klacky s hřeby a uvidíme. kdo z koho.
+79 # Vít Henoch 2018-03-12 13:31
Podepsání nějakých pěti vět je k smíchu těm, kteří platí povinně poplatky Čt. Já tedy se vytasím s pěti větami:
1. Televizi nechci a nepotřebuju
2. Proč musím platit za něco, co nechci a nepotřebuju ?
3. Můj názor si s dovolením utvořím z toho, co se děje kolem Mne a názor televize nepotřebuju.
4. Můj názor je pořád stejný. Pravdu poznáš po ovoci.
5. Můj čas je velmi drahý, šetřím si ho pro svou rodinu a ne pro televizi.

Henoch
+66 # ing. Pejčoch 2018-03-12 14:57
Víte, na jaké mítinky máte chodit? No přece pouze na ty spontánní, lidové. A víte, jak je poznat? Na jednom webu byl před časem jednoduchý návod, jak je poznat, jak je odlišit od těch, které jsou organizované placenými provokatéry. Kupodivu, lze to aplikovat i na podmínky ČR.

1. První znak lidového mítinku jsou mobilní toalety. Jakmile je tam uvidíte, je to 100%ní znak lidového nikým spontánního mítinku. Trhovci si případně postaví občerstvovací stánky a prodávají buřty a pivo, popř. červené karty.

2. Druhý znak lidového mítinku je pódium. Jakmile uvidíte pódium, na kterém vystupují známí i neznámí umělci, jde rozhodně o mítink lidový, protože lid vždy s sebou bere pódium pro umělce. Jestliže na mítinku pódium chybí, jedná se o mítink kýmsi organizovaný a placený.

3. Třetí znak lidového mítinku jsou američtí velvyslanci, senátoři, europoslanci, či jiní velmi vzácní hosté z ciziny. V českých podmínkách mohou být nahrazeni senátory, poslanci Parlamentu ČR a europoslanci. Na akce placené kýmsi neznámým tito hosté rozhodně nechodí. Pak je to už tutovka. Rozhodně nechybí nejmenovaná veřejnoprávní TV stanice a nejmenovaní presstituti.

4. Čtvrtý znak spontánního lidového mítinku je, že trvá několik hodin, dní, ba i týdnů či měsíců (na výcho od ČR). To proto, že lidi už teď nemusí chodit do práce, když místo toho mohou konzumovat buřty a pivo a chodit na bio toalety. Rovněž mohou zdarma sledovat umělce a vzácné hosty z ciziny, či ty z Parlamentu ČR. Taky se mohou beztrestně vykřičet, urážet ústavní činitele apod. za dozoru Policie ČR. Přesně tak se chová lid (maje vzor z antiky – chléb a hry!). To jen placení provokatéři musí v pondělí do práce, aby si vydělali na svou mrzkou skývu chleba!

5. Pátý znak lidového mítinku je, že vás na něj zvou (resp. informují o jeho konání) nejmenované veřejnoprávní TV stanice, nejmenovaná soukromá média a zejména neziskovky. To už potom jde zcela rozhodně a o spontánní lidový mítink. Lidovější už ani nemůže být. Jakmile žádná TV nevysílá žádné pozvánky znamená to, že jde o mítink placených provokatérů. Totiž to jen oni jednají tak konspirativně, že po sobě nenechávají žádné stopy
+24 # Dědouch11 2018-03-12 15:20
++++++++
+2 # František Rosendorf 2018-03-13 12:00
youtu.be/1paTIKJ2mxU podvodník a parazit KIŠKA
+20 # Piovarči 2018-03-12 18:22
Jarine
Práve to vypadá tak po republikovom sedení MOSTHÝDU že vláda padne.
Na Slovensku budú predčasné volby.
Davy sú šialené a keby som sa ocitol niekde uprostred a postavil by som sa na jej obhajobu zrejme by ma zlinčovali. Taká je dnes reálna sitácia na Slovensku.
Slováci sú celkom spracovaní Sorosovskou propagandou, ktorá sa dlhým omielaním stala nespochybtiteľn ou pravdou a s Fica sa stal zo dňa na deň mafián a vrah a posielajú ho na smetisko dejín. Takú majú dnes Sorosove peniaze a mimovládky silu.
+17 # Jarin G. 2018-03-12 21:42
Ahoj Pio! Nezoufej a věř. Z téhle situace můžou být předčasné volby i řešením. Současná vláda se rozpadá, podtrhávají jí další a další! A i kdyby to Fico ustál, bude už tak oslabený, že by stejně jen poslouchal co a jak má dělat, jinak že opět vyjdou do ulic. Ve volbách je alespoň naděje, že se prokáže, že ti řvouni v ulicích nejsou ve většině. Důležité bude, aby "mlčící" demokratická většina k těm volbám přišla a aby ty volby byly férové. Navíc volby by nebyly okamžitě a mezitím i spousta lidí prohlédne, oč se tu hraje! A opozice v čele s Kiskou by jistě udělala spousty svinstva, aby se lidem otevřely oči!!!

z diskuze na HS:
Sorosovi viac vyhovujú takzvané demokratické štáty kde má prehľad a nečakajú ho prekvapenia. lebo na prekvapenia je tu on.
To vyplýva aj z rozhovoru o sprostých štátoch akým Slovensko spravili Sulík, Miklož, Dzurinda.
viac vo videu -
youtu.be/UfobXBDCfPI

A nevím jestli už někdo tenhle článek už zavěsil, když tak se omlouvám (časově dnes nezvládám vše pročíst)
Největší slovenský deník je napojen na organizační strukturu americké neziskovky, kterou spolufinancuje George Soros a v jejíž radě sedí ředitel největšího vydavatelství na Slovensku. Už je jasné, proč SME a TREND oznámily, že už nebudou otiskovat další ožehavé výroky Roberta Fica o vlivu maďarsko-americ kého finančního mogula na destabilizaci Slovenska!

.......Generální ředitel vydavatele největšího slovenského deníku sedí v New Yorku v neziskovce s pravou rukou George Sorose. A někdo se potom diví, proč SME nechce publikovat výroky Roberta Fica o Sorosovi?.....
...Americká neziskovka nalévá peníze do mediálních projektů v zemích celého svět s cílem prosazování amerických zájmů, a to i pomocí revolucí a převratů z ulice, pokud je potřeba. V Rusku ji proto už označili za nežádoucí...
aeronet.cz/.../...
a na závěr příklad, kdo se toho účastní (např. tento tajný agent)

ten ksicht je přímo ukázkový, kam asi ho zařadit!
jo a ještě něco "veselého":
+10 # Piovarči 2018-03-12 22:24
Už som to sem dával ale nezaškodí to stále opakovať. Tom Nicholson vedel k akému scenáru dôjde. Aj preto sa zdekoval.
Nicholson musel vedieť že sa bude vraždiť, a aj to že vražda je už objednaná.
Oni majú takéto vražedné taktiky dlhodobo v krvi.
Slováci mi prídu ako úplne slepí neviem si pomôcť. Médiá sú úplne na strane opozície. Je to na blití.
Mosthýd stále jedná o tom či ostane vo vláde. Už bolo rozhodnuté o tom že vo vláde neostanú, ale Smer zrejme niečo Mosthýdu ponúkol a tak sa jedná opäť
+9 # Jarin G. 2018-03-13 00:02
Máš pravdu. Já na té stránce, kde jsi ten odkaz z Aeronetu přilepil, měl jen jeden příspěvek a tohle jsem přehlédl.
A výše píši, že se omlouvám, pokud už to někdo zavěsil. Já i tak měl jen zkratku a odkaz. A obr. si taky všechny nepamatuji, tedy spíš, kde jsem je všude viděl. Ale lepší 2x než vůbec ;o)
Jinak se drž, chlape!!! Ještě Slovensko na kolena nepadlo. Je tam dost zdravých slovanských a slovenských chlapáků, kteří Slovensko opět pozvednou. Zvládli jste pokusy o porobení od Maďarů, komunistů (ne od Čechů) a pokusy od těch z Bruseli a uSSa také zvládnete!!! Třeba ne okamžitě, ale jednou určitě!
0 # Piovarči 2018-03-14 15:04
Dobre že si to dal treba aj vickrát nech si to ľudia skôr nájdu. Teraz sa to trochu skludnilo. A jedná sa o predčasných volbách ale je v hre i to že prebehne celková rekonštrukcia vlády a k predčasným volbám by nemuselo dôjsť, ale isté to nie je no SMER na to tlači spolu so SNS.
+6 # Jaris 2018-03-13 08:27
Pio, Ty jsi rozumny chlapik. Ja s Tebou citim.
Pravdou je, ze Fico ignoroval rozrustajici se moc neziskovek a tohle je vysledek. Obavam se vsak horsiho. Tim, ze padne Fico, tak novym premierem se stane takovy sorosovsky gauner, ze se Slovakum budou motat palice az do konce zivota. Predevsim budou umisteni na Slovensko muslimsti paraziti a Slovensko se stane rohozkou EU a USA. Je smutne pozorovat, jak si lidi podrezavaji vetev sami pod sebou.
0 # Piovarči 2018-03-14 15:08
S tým súhlas. Je veľmi dôležité ako sa to teraz utrasie či sa podarí pokus SMERU udržať vládu. Pracujú na tom spolu so SNS. Myslím si že aj Kotlebovci dobre vidia čo sa deje a vládu napriek tomu že s ich podporou nikto nechce rátať, tak vládu tak či tak svojimi hlasmi podporia.
+13 # Jarin G. 2018-03-12 22:13
Ahoj Oli. K tvému příspěvku není co dodat. Jen jsem tě chtěl pozdravit!
Já to jen shrnu:
Když ČT a mainstream neustále kritizují, nadávají a kopou do prezidenta. Je to vrcholně demokratické.
Když pan prezident velmi slušně a lehce upozorní na nešvary v ČT a v médiích ovládaných gaunerem Bakalou, jde o útok na svobodu a proti tomu se musí vyrazit protestovat na náměstí!!! Případně rovnou svrhnout prezidenta i s vládou.
Jo, jo. Když jim to nejde přes volby, kdy vždy prohrávají s námi lůzou, tak to holt zkouší jinými způsoby. Výsledky zatím také slaboučké.
No to mě fakt omyjou!
Nedělá se ti z nich nevolno?
Placení a odměňovaní jsou většinou za činnost svého hlavního sponzora: ČT! Takový šišlal Nový by musel chcípnout hladem! Je to šmejd, který už několikrát prohlásil, že pokud...., tak emigruje. A prdlajs!
Jo za socíku, to bylo rolí, ale to mu nějak vypadlo z paměti. Neskutečně křivý charakter.

no a co čekat od tohohle vyčpělého "rejži", jehož filmy jdou od deseti k pěti, zjevně příslušníka "vyvoleného národa", jehož táta jaksi zapomněl na svou, ne epizodní, komunistickou minulost (1961 - 1969)!
Zde čte tu "Antichartu 2018", následnici té, co taťka s dalšími herci radostně a s úsměvem na tváři podepisovali! A že jich tam bylo, počínaje Bartoškou!

+9 # Vladimír57 2018-03-13 09:36
Pokud by na komedianty někdo přitlačil, nebo jim něco slíbil, stejně radostně by podepisovali Antipět vět, jako kdysi Antichartu. Je to odporná prodejná pakáž. To byl také důvod, proč jim panovníci napříč Evropou nedovolili spát ve městech. Na noc alou z města.
+2 # Dědouch11 2018-03-13 11:43
++++++++
A abys neřek´, přidám. +++
0 # Jarin G. 2018-03-13 22:35
Beru. Dík! Každé + se hodí do sbírky!
-7 # balwan 2018-03-12 15:18
+14 # vlk samotář 2018-03-12 16:54
+15 # Vladimír57 2018-03-12 18:18
Výborný článek o Čt, pro zdejší nic nového.
nonserviam.cz/.../
+10 # Jarin G. 2018-03-12 21:58
Ahoj, nic nového, ale i tak přínosné! Dík

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás