Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin informoval o „ovládnutí“ dopravního letadla před zahájením OH v Soči

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin informoval o „ovládnutí“ dopravního letadla před zahájením OH v Soči

Ruský prezident Vladmir Putin ve filmu Andreje Kondrašova „Putin“, který byl zveřejněn na sociálních sítích, oznámil, jak ho hodinu před zahájením Olympiády v Soči informovali o ovládnutí tureckého letadla s požadavkem přesměrovat letoun do hlavního města ZOH.

...

„Je to tak citlivá část historie Olympiády. Schválně o tom nemluvíme," uvedl hlava státu.

„Měli jsme recepci před zahájením Olympijských her. Spolu s představiteli Mezinárodního olympijského výboru jsme poté nasedli do autobusu a jeli na stadion Fišt. Asi v polovině cesty mi předali sluchátko. Volal jeden z náčelníků operativního štábu pro zajištění bezpečnosti Olympijských her. Ten mi ohlásil, že bylo ovládnuto letadlo, které mělo letět z Ukrajiny do Istanbulu a útočníci žádají o přistání v Soči," sdělil Putin.

Ředitel Federální služby bezpečnosti Alexandr Bortnikov, který se také zúčastnil tohoto filmu, uvedl, že bylo rozhodnuto „zapojit vojenské letectvo, aby kontrolovali pohyb letadla".

„Zeptal jsem se ho, co navrhuje? A očekávaná odpověď byla taková: podle plánu, se kterým se počítá v případě podobného rozvíjení situace… Sestřelit," pokračoval Putin.

„Řekl jsem jim, aby jednali podle plánu. Na otázku těch, kdo jel v autobuse, jestli je všechno v pořádku, jsem odpověděl, že ano. Dorazili jsme na stadion a vešli jsme tam," dodal prezident.

Hlava státu zdůraznil, že do úplného vyjasnění detailů hostům nic neříkal a o několik minut později mu ještě jednou zavolali. Informovali ho, že to byl pouze opilecký výstřelek, a že letadlo míří do Turecka a brzo tam přistane.

Zdroj: voanews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-16 # balwan 2018-03-11 21:05
??????????????????????
www.youtube.com/.../
+61 # Janinna 2018-03-11 21:07
Pro ruštináře tady je celý film, ze kterého je tento článek - hodně zajímavý dokument, fakt síla. Také hodně hostů a rozebrání situace od devadesátých let po současnost:
www.youtube.com/.../
Je tam toho řečeno samozřejmě mnohem více, tak pro zájemce jenom pár bodů:

- na otázku návratu Krymu Ukrajině - "A co vy, o rozum jste přišel? nebo jak? Neexistují takové okolnosti a nikdy ani nebudou"

- příčinou smrti ponorky Kursk byl žalostný stav ruské armády.
"Po zhroucení Sovětského svazu jsme měli v ekonomice obrovské obtíže, i v sociální sféře i v armádě, samozřejmě se to nemohlo nedotknout armády. A tragédie "Kursku" je také projevem všeobecného stavu ozbrojených sil".
Pozůstalým slíbil pohřbení svých blízkých, vyzvednutí ponorky bylo technicky neproveditelné, musel sehnat speciálního konstruktéra, svůj slib splnil.

- Případ sestřeleného pilota, který se raději pomocí granátu zabil, než aby se dostal do zajetí, není ojedinělý.
Mluvil o skupince ruských vojáků, kteří měli podpořit syrskou hlídku, ale bylo tam více nepřátel než čekali.
Všichni byli připraveni zemřít s odjištěným granátem v ruce, posila dorazila včas.
Seržant, který po zranění kolegů bojoval sám zabil 14 teroristů.
V Sýrii mají Rusové velký obdiv místních obyvatel. Syrský velitel Putinovi řekl:
„Sleduji už nějaký čas, jak se vaši bijí za Sýrii. Umí si vůbec někdo představit jak se budou bít za svou vlast?"

- v Čečensku se jeho vrtulník dostal pod palbu a auto ve kterém jel Putin najelo na minu.
Rodičům padlých vojáků v Čečensku slíbil, že osobně dá květiny na místo kde padli, a i když tam zdaleka ještě nebylo bezpečno, tak svůj slib splnil.
- o svém dětství - byl uličník
- o velké lásce ke svým rodičům

P.S.
70% dotazovaných Rusů bude volit Putina:
politikus.ru/.../...
Osobně tipuji, že dostane 80-85%:))

"On nemá šanci" - silně hřímaly USA
"On neuspěje" - křikla Evropa
"Jemu se vše podaří" - tiše řekl Bůh.
+37 # Jarin G. 2018-03-11 23:17
Děkuji za video. Za chvíli si to pustím, ale je to nějaké dlouhé! Trvá to přes dvě hodiny a to si některé sekvence budu muset pouštět vícekrát, protože ta moje ruština už není zase tak dokonalá. Takže to bude takový seriál na pokračování. ;o)
přidám vtipný obr.:

a na tohle jsem narazil náhodou, není to k tématu, ale jinak je to dost vypovídající o těch zmetcích, kteří se pokoušejí o zvrat v ČR. Když to nejde demokraticky volbami, tak to půjde násilím?
14.3.: manifestace na podporu ČT
15.3.: studentské nepokoje,....
Doufám, že se zase kavárenští organizátoři přepočítají, ale je fakt, že to rozjeli na plné pecky!
Včerejší "Lvové", jak jsem četl, se zvrhli jen na napadání prezidenta Zemana!! Čili ČT Zemana kritizovat neustále může, kdežto Zeman kritizovat nesmí? Proboha, kdo to jsme?
Dokonce jakýsi Najbrt tam vyzýval, aby lidi nevolili Zemana!!!

Dodatek:
dnes se mi líbil článeček na "Prvních zprávách". Je na něm vidět, jak roste sebevědomí Rusů a je tam i naše oblíbené téma: "Stalinův průliv".
Ruský tisk: Zaútočí-li USA, zbude z nich kanál mezi Mexikem a Kanadou!

prvnizpravy.cz/.../...
-3 # jan lavicka 2018-03-12 09:58
Krásný příspěvek, Janko!
Teď už jen něco skutečně dělat jako pouhá hrstka lidí, ne jen psát na diskuzích...
-2 # Vít Henoch 2018-03-11 21:15
Opilce a jejich výstřelky rozhodně nemiluju. Pokud je někdo opilcem, pak je pro své okolí zcela nevypočitatelný a mnoho opilců se rovněž dopustilo vraždy ve vlastních rodinách. Těch vražd je nesmírně mnoho. Vy ani nevíte, kolik lidí jsme museli křísit po útoku opilců. Ti, které se nám již vskřísit nepodařilo jsou ti, o kterých se ví, že byli zabiti. Dávejte si na alkohol pozor a podotýkám, že pivo je výborné i bez alkoholu. Co se týká církve a jejího nemírného pití mešního vína, jenom podotýkám, že tou krví nebylo myšleno víno, ale vinný sirup. Pokud církev neví, co má podávat dětem, tak je to sirup a ne víno. Opilých farářů znám tolik, že se mi z nich dělá špatně. O opilých kněžích ani nechci mluvit. Byl bych rád, pokud byste ty svá eseróčka zavřeli a dali Mi konečně pokoj. Nemám rád ty nesmysly, které tak dlouho kolují církvemi a vyučení ve Slově Božím mají tu drzost tvrdit, že ví, co by Bůh řekl nebo neřekl. Proto vám říkám jedno. Končím se všemi církvemi světa jednou pro vždy. Co jsem pochopil z toho, co v nich děláte, tak to je kromě toho, že říkáte jak se mám nebo nemám chovat, tak to, že ovládáte s použitím Mé osoby Moje děti a rovněž si necháváte z eráru přivážet tolik vína, že pak lezete doma po čtyrech jako zvěř, která nepije, proto je Mi sympatičtěší. To vaše ovládání a vymývání mozků Mých dětí, to je ale nejhorší, co děláte. Proto žádnou církev nechci již ani vidět, aby se Mi neudělalo z vás špatně. Jestli si chcete někomu vykládat svá moudra, tak běžte do Salvátora na představení Adramelecha. Ten vás ale předem skásne, protože peníze, to je jeho. A jestli si myslíte, že ty jeho plky jsou ode Mne, tak jste na omylu. Je to nwo církev jak vyšitá a se Mnou to nemá pranic společného

Otec
-44 # LUF 2018-03-11 22:35
Teď by mohl ještě prozradit, proč ruští vojáci "na dovolené" na Ukrajině sestřelili malajský civilní Boeing, let MH17, případně kdo z nich konkrétně ho sestřelil
+48 # smrťák 2018-03-12 03:24
Když už vyťukáváš tobě zcela neznámé znaky z dodaného papírku na klávesnici, optej se těch buzerantů okolo sebe, jestli NÁHODOU někdo z nich neumí číst nahlas, to abys pochopil co píšeš za kraviny.
Jó a ještě se nauč alespoň nějaký smajlík. Ale to je zřejmě jen sci-fi představa. Marná snaha ti pomoci.
Ty čuráčí mládě. :o)
+10 # Dědouch11 2018-03-12 10:38
:D
+16 # cawes 2018-03-12 11:57
v informačnom „hluku“ sa rozplynú skutočne dôležité informácie. Napríklad, že na palube MH 17, ktorý sa zrútil na Donbasse v júli 2014, cestovala na konferenciu do Singapuru početná delegácia špičkových svetových mikrobiológov, epidemiológov, biochemikov a genetikov – všetko odborníkov na ebolu.
+5 # smrťák 2018-03-12 19:00
...cawes, cawes. Máte tuná dl'hodobú "neomlúvenú" absenciu...:o))
Ahoj.
Vítej!
Zdravím.
Jaký je celkový stav?
+6 # Janinna 2018-03-12 22:31
Ahoj cawes:) moc ráda tě po dlouhé době vidím:))
+5 # Wiloni 2018-03-12 20:40
No dobrá.
Takže tady máš to jméno.
MJR. James Hodginss
Toho času americký instruktor přidělěný k 6. brigádě PVO VSU (Voroženyj sbrot Ukrajiny).
Stačí ti to tak, nebo máš ještě další přiblblé připomínky.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás