Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBylo zveřejněno nové VIDEO zachycení UFO americkými stíhačkami

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Bylo zveřejněno nové VIDEO zachycení UFO americkými stíhačkami

Analytická společnost To the Stars Academy of Arts and Science zveřejnila nové video, na kterém americký vojenský letoun sleduje neidentifikovaný létající objekt.

Video bylo podle zprávy natočeno stíhačkou F/A-18 Hornet v roce 2015 u východního pobřeží USA ve výšce 7,5 tisíce metrů. Je na něm zachycen oválný objekt, který velkou rychlostí letí nad mořskou hladinou.

Rozhovory pilotů svědčí o tom, že se UFO podařilo vzít na mušku jenom na třetí pokus, přitom letci nikdy podobný objekt předtím nespatřili a byli překvapeni.

V prosinci 2017 zveřejnil Pentagon video z roku 2004. Na záběrech je vidět, jak se americké stíhačky snaží zachytit otáčející se UFO, jež se pohybuje rychleji než kterékoli americké vojenské letadlo.

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+20 # LubinenKremlBot 2018-03-11 17:22
Zachyceno ,,odcházení,, nejdemokratičtě jších,,poslanců jakých kdy svět poznal ze Španělského sálu pražského hradu ussa letectvem ve směru k Černému Volu.
+4 # Che 2018-03-11 23:21
Vlny na mori maji delku kolem 120 m, ktere je mozne rozpoznat. Zobrazene "UFO" (nebo spise moucha na monitoru) ma podle toho odhadem velikost jen nekolik metru. UFOnaci maji asi vzrust mysky nebo jeste mensi, treba chrobaka..
+12 # Vítězslav Crha 2018-03-11 23:22
To musel být krásný pohled na ty lidský svině jak špacírujou ke vchodu.Kéž by se už nikdy nevrátili. Jenomže to by se zase vyhnuly trestnímu stíhání a vojenskému tribunálu.
+8 # Vít Henoch 2018-03-11 17:25
To světlo bylo jedním z těch, která obsahují energetickou nálož schovanou v kouli. Vypadá to podobně jako kulový blesk, ten však srší a rozpadá se ve vzduchu poměrně rychle. Tahle světla jsou vlastně energeticky nabité koule plasmy, která má větší možnost zůstat stabilní. Pokud je to světlo na úrovni života, pak má dualitu a většinou pozorovateli dokáže rychle zmizet. Pokud je to světlo na úrovni neživé elektřiny kulového blesku, pak se poměrně rychle vyzáří v atmosféře v závislosti na vlhkosti okolí, kde se nachází. Je možné, že mnohé z lidí nyní podobná světla navštěvují. Není ale třeba se ničeho bát. Neškodí na rozdíl od kulových blesků.

Natan
+2 # Piovarči 2018-03-12 14:04
toto je zaujímavá predstava. Veľa tých anomálií má takýto plazmatický vzhľad ale sú riadené inteligenciou.
+18 # Wiloni 2018-03-11 17:43
Ghouta "rozdělena".
almasdarnews.com/.../...
Je třeba postupovat rychle, jinak se zase zahraje na chemickou kartu.
Sice o nějaké chemikálie přišli, ale určitě to nebude jediný sklad.
+13 # Wiloni 2018-03-11 19:38
+8 # Wiloni 2018-03-11 22:05
To bylo rychlejší, než jsem čekal.
southfront.org/.../
Tentokrát byla Al Jazzera dokonce rychlejší než SOHR.
-12 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-11 18:11
Další video, na kterém americký vojenský letoun sleduje neidentifikovan ý létající objekt. To, že naší civilizaci věnují pozornost mimozemšťané, je více méně pravděpodobné.
Významná je odpověď na otázku: "Proč mimozemšťané dosud s naší civilizací nenavázali kontakt?" Odpověď je jednoduchá. Vývoj lidstva je chaotický, nekoordinovaný a doprovázený množstvím válek a ozbrojených střetů, které jsou většinově vnímány jako něco samozřejmého a přirozeného. Lidstvo nemá centrální globální vládu s níž by mohli centrálně organizovaní mimozemšťané navázat kontakt.
Navázat kontakt s některou lokální vládou by byla od mimozemšťanů hloupost. Stávající chaotický a nekoordinovaný vývoj lidstva by to mohlo ovlivnit velmi nepříznivě.
Stávající chaotické a nekoordinované mocensko-politi cké uspořádání lidstva je třeba pokud možno co nejdříve nahradit plánovitě postupující centrálně řízenou globální organizací.. Jednu možnou cestu nastolení uvedené globální organizace popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html
Za přečtení stojí také článek: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU [...]/2018/01/b udoucnost-globa lniho-financnih o-systemu.html V případě, že se vám zdá politický vývoj lidstva popisovaný v uvedeném článku nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
-2 # Vít Henoch 2018-03-11 20:48
Já jsem ti Ing. Dědku přece říkal, že jsem Slunečňan. Brácha je z Měsíce a Vítek, který se tu dobře baví, založil celý Vesmír a je z Centrální černý díry. Proto se tam setkává s pozemšťany, kteří se obalili hmotou z ponížených energií svých hříšných Duší. Ale už se s nimi nebaví, oni se tam přetavují v nižší tvory a to není nutné hlídat. Geose jste ale s tím vynálezem nwo pěkně naštvali. Chtěl jsem to říct jinak, ale Bůh prý mluví lépe než Já. Přemýšlím, který z nás je tedy podle vás tím Bohem, když bohů běhá po zemi tolik, že je nelze spočítat. Jenom abyste se vy bohové v tom nwo nepohádali o to, kdo bude tím bohem a nedali si do držky, protože vy v nwo držky máte všichni. Nejste lidmi, už nyní mohu zkonstatovat, že vaše duše, až se očistí v černé díře, bude mít úroveň střevlíka, kohouta a žížaly. Tak tomu dopomáhej Bůh.

Tvůj boží mimoň Henoch, Bůh by to takhle neřekl. To Mi bude vyčítat církev. Už se těším na jejich zástupce a jejich poučení z toho, jak se chová Bůh.
-3 # balwan 2018-03-11 21:04
????????????????????
www.youtube.com/.../
0 # julius 2018-03-12 08:40
A jupi uz nam zase bacaj do hlavicky :-D Ja to musel pustit asi 5x nez jsem pochopil ze ten racek co tam leti je povazovan za UFO. A ze si ti kluci s photoshopem vyhrajou co ?! Asi maji dobry plat a plnou zamestnanost :-D.

Podle zprav na internetu se nam vlastne nic nedeje, vsechno je v cajku, mame praci, mame penize, mame perfektni chavalihodnou vladu. UFOUni nam tu litaji jak mouchy. A politici se starji i o nase dovolene aby jsme usetrily nejakym jezdenim a koukanim na jinou kulturu v jinem state. Tak nam je sem rovnou vozi take takove inzenyrske klimaticke mimozemstany.

Tak se nejak ptam lidi proc se nam to vlastne nejak tak zajida. Za by tolik toho blaha a pozitku na nas melo tak spatny dopad???
+3 # Piovarči 2018-03-12 14:17
USA UFÓnov nikdy nie je dosť:-)

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+2 # Dědouch11 2018-03-12 18:38
Ten racek, má asi dobré přídavné spalování a lítá mu to krásně, přestože má připaženo. Zřejmě "made in USA".

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás