Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMaďarský premiér Orbán: Události na Slovensku mají Sorosův rukopis

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Maďarský premiér Orbán: Události na Slovensku mají Sorosův rukopis

Maďarský premiér vyslovil názor, že ho vůbec nepřekvapuje takový vývoj a že události na Slovensku nesou rukopis Sorosa a jeho organizace. Informuje o tom agentura MTI.

Podle Orbána americký finančník George Soros a jeho síť využijí jakoukoliv příležitost, aby zvrhli vládu, která je proti imigraci.

„Slovensko má dnes vládu, která odmítá přistěhovalství. Nechce ze své krajiny udělat krajinu imigrantů," hodnotil situaci předseda maďarské vlády, podle něhož Sorosovy organizace na premiéry takových zemí „nemilosrdně" útočí a budou útočit.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-9 # balwan 2018-03-10 16:18
+91 # Vítězslav Crha 2018-03-10 17:00
Pan Orbán má v tomto opět pravdu. Ta spojitost je do očí bijící. Tu chátru co nic nechápe a chtějí zemi uvrhnout do područí islámského státu je nutno pobít,jinak se to vymstí všem a na věky. Žít potom denně ve strachu o holý život a životy svých blízkých je snad ta největší scifi,jakou si člověk dokáže představit. Copak i ti slováčiska ztratili soudnost a nepoznají dobro od zla? USA kam nastrčí svůj rypák,tam ryjí a zničí vše co kde generace tvořily. Všechny tyto jejich akce mají svůj podpis. Jak to ale vidím já?? Tak ten novinář byl v podstatě slovenský havlista,napoje ný na své neziskové loutkovodiče a své vrahy. Vražda byla naplánována nejspíš na ambasádě USA v Bratislavě,zapl acena soroušem a přikrytá někým z vnitra. Celý plán vyústil v celonárodní majdan ve stylu Ukrajiny. Docela si ty špíny dokážu představit u nás. Stačí se pozorně dívat,kdo co dělá a jak se chová v parlamentu a zejména při vystoupení našeho řádně zvoleného prezidenta. Když si představím to množství zabedněnců,co by volilo Drahoše a s ním i jeho upřímný vztah prezidentovi Kiskovi to mi hlava nebere. Ti idioti si myslí,že se jich islamizace netýká a oni budou jako kolaboranti v pohodě,tak to v žádném případě a ani náhodou. Budou hořet jejich zaparkovaná auta jako v Německu,Francii ,Anglii,Dánsku, Švédsku a pod. Proč by se to nějakého blba v ČR jako nemělo týkat. Černý mor a jeho zvrácená ideologie svoji rukou ztrestá každého,kdo se nemlátí do palice o zem v nějaké prašivé mešitě.
+31 # Siafu 2018-03-10 18:14
Něco na tom nejspíš bude hlavnespravy.sk/.../1337270
+10 # Jaris 2018-03-11 10:26
"Vazeny' pan velvyslanec Adam Sterling je zid jak poleno. Jaka to nahoda, ze kryje zloducha Sorose.
+64 # Piovarči 2018-03-10 18:39
Vláda USA vyzýva Slovensko, aby sa všetky strany zdržali používania konšpiračných teórií
A trafená hus zagágala....

Vláda Spojených štátov aj naďalej pozorne sleduje vývoj na Slovensku po vražde investigatívneh o novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Píše sa to v stanovisku, ktoré TASR poskytlo Veľvyslanectvo USA v Bratislave.

Tak bacha USA nás pozorne sledujú akonáhle vytiahneme tie konšpiračné téorie vyplávajú smerom na Slovensko všetky ich lietadlové lode.......

V USA sa ale striela na dennom poriadku. Dnes či včera nejaký veterán zastrelil 3 svoje ošetrovateľky
Na 17 nedávno zastrelených študentov sa už dávno zabudlo ale dve vraždy na Slovensku s hrôzou sleduje celý svet a všetci sú nadmieru znepokojení. Asi bude treba humanitárne prebombardovať aj Slovensko ak sa odtiaľ i naďalej budú šíriť konšpiračné teórie. Majú to tu dobre ošéfované tí američania....
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+18 # Wiloni 2018-03-11 02:27
Hopla.
cz.sputniknews.com/.../...

Jsem zvědav, jak se z toho OSN vykecá.
Toliko slz pro ty barbarské chemické Asadovy útoky, a teď ani nejsou Američtí "poradci" v Ghútě schopni ubránit sklad voňavek pro plánovanou akci "rozstřik Svobody a Demokracie".
Postup armády je zřejmě příliš rychlý a tak k naplánované akci nedošlo.
Jak se říká "když už se něco nedaří, tak se to holt sere všecko".
+2 # Piovarči 2018-03-11 23:26
Postup armády je skutočne príliš rýchli:
Východná Gutha je rozdelená a nepotrvá dlho a obe vrecká budú likvidované
Bude to otázka dní....
aragonit9.blogspot.sk/.../...
-10 # Vít Henoch 2018-03-10 19:59
Ti dva slovenští mladí, kteří byli údajně zabití, jsou živí a zraví a dostali letenku na Kanáry. Nyní jsou v plavkách a to, že jim údajně na Slovensku konali pohřeb, je opravdu nezajímá. Lidé by měli vědět, kdo vlastně zemřel a byl pohřben. Protože to neví, neměli by se houfovat ve jménu sorošových nadací a přesvědčit se nejdříve, kdo postrádá dva nebožtíky, kteří v těchto dnech zmizeli z márnice. Ti dva novináři to nejspíš nebudou. Naštěstí.

Henoch
+17 # Jaris 2018-03-11 00:08
I to je mozne. Take mam v koutku mysli tuto alternativu. Kuciak byl napojen na Sorosovu Open Society. Ucelem bylo dostat lidi do ulic pro sesazeni vlady. Tenhle recept funguje na sto procent a lidi si sami dobrovolne nabihaji na vidle.
+8 # Piovarči 2018-03-11 01:12
Museli ich predsa identifikovať o tom pochybujem
+8 # Jaris 2018-03-11 10:30
Pio, jiste. Zalezi vsak, kdo je identifikoval a zda se tem expertum da verit.Podobnych podvodu se v poslednich letech odehralo dost.Proto ty pochybnosti.
+1 # Piovarči 2018-03-11 23:31
To nie je možné. Ohliadali to naše orgány. To by muselo byť spiknutie proti vláde priamo v policajných zložkách
+13 # Corgoň 2018-03-11 07:46
Mne to napadlo hneď či vôbec niekoho zabili lebo je to celé divné a hlavne je divná matka tej baby. Takže ja nevylučujem že by to mohlo byť aj tak takto.
+29 # olinka215 2018-03-10 20:51
Je vidět, že rozbuškou, kterou chtějí vyvolat změnu, musí být čím dál tím agresivnější činy. Pouhá korupce už k vyhnání tisíců lidí do ulic nestačí. To, že nebojí vraždit jen proto,aby dosáhli svého cíle a změnili režim, není ničím novým. Novum je to v našich krajích..
Pokusy o vyvolání změny jsou dlouhodobé a všudypřítomné i u nás. Stačí vzpomenout červené karty, vyvěšování trenýrek nad Hradem, navádění k "týdnům nepokojů, svolávání demonstrací, kterých se zúčastňují stále ty samé profláklé ksichty typu Štěpánová a spol.
O tom, kdo za tím vším stojí, není nejmenších pochyb a tak je na místě připomenout, že to byl právě Babiš, kdo zval Sorosovu univerzitu do Prahy a je to ten samý Babiš, který nás kdykoliv zradí...
+8 # Piovarči 2018-03-11 00:26
Kto ich zabil?

Kto to potreboval?
Komu to poslúžilo?
+19 # vlk samotář 2018-03-10 21:01
Něco o organizaci Majdanů v Evropě...:

2018-03-09-šéfredaktor Aeronet.cz Pan VK komentuje aktuální události

www.youtube.com/.../

+22 # Piovarči 2018-03-10 22:08
Je to samá vysoká hra Patriotov made in USA, tentokrát na Slovensku.

Kto to zaútočil zbraňou na novinára a jeho snúbenku?
Rozhodne to nebola Slovesnká vláda.
Bol to niekto kto potreboval rozpútať peklo na Slovensku
+16 # Piovarči 2018-03-10 23:44
Tu je to napísané veľmi pekne:
http://[...].eu/statni-prevrat-na-slovensku-a-co-potom/

Fico ich rozhodne nezabil... zabila ich chamtivosť moci zo západu

Kdo by si nemyslel ještě den před vraždou mladého slovenského novináře a jeho přítelkyně, že Slovensko není běžnou demokracií, asi by se mu leckdo smál a ťukal si na čelo. A hele, dva zavraždění, šikovné propojení slov „vražda novináře“ a hned tu máme neuvěřitelnou, ničím zatím nepodloženou teorii o podílu slovenské vlády na teroru vůči mladému novináři, a tudíž i útoku na celý novinářský stav s cílem zastrašit jej. A z vraždy mladých lidí, jakkoli je tento čin odporný, vyrobí chtivá slovenská média za pomoci kohorty těch spolupracujícíc h zahraničních a pomocí divokých konspirací obraz odporného premiéra Roberta Fica, který má na rukou krev. Píše se to tak, nosí se to na transparentech v ulicích Bratislavy i jinde, tak je to určitě pravda. Výrobci svíček a prodejci květin mají hody, protože je třeba podpálit Bratislavu pietními koutky. A slovenská demokracie je na pokraji kýženého zhroucení. Tak málo stačí.

Že média, která povětšinou plní nikoli roli hlídacích psů demokracie, ale spíš hlídacích hyen anebo čubek demokracie, z toho vyrobí kauzu, to se dalo čekat. Ale když se do toho vložil neuvěřitelným způsobem president Kiska, který zjevně vystoupil z rámce Ústavy SR (což mu ale téměř nikdo nevytkne, protože to je přece dějinně správné, neboť takhle už to dál nejde) a doslova vlije benzín do ohně, aby si polechtal své ego a dal to sežrat Robertu Ficovi, to už zůstává rozum stát. Je jisté, že má Ficovi, který ho jindy nijak nešetří, co vracet, ale že to učiní způsobem, který je schopen uvést Slovensko do chaosu, to je neuvěřitelný příběh. Vždyť slovenská opozici je chaos sám.

neviditelnypes.lidovky.cz/.../ ...
Je to tedy Kiska, kdo útočí na slovenskou demokracii a nerespektuje výsledek voleb. Proč se kdo diví, když mu Fico vmete do tváře, že se loni v USA zcela nestandardně a podivně sešel s magnátem Sorosem? Sejít se s tím lotrem, který se živí tu útoky na měny, tu útoky na demokratické režimy různých zemí, to vyžaduje mimořádnou dávku nevkusu a hlouposti, kterou jinak Kiska po celé své volební období přímo vyniká. Je to tragéd slovenské politiky a někdo Kisku prostě vodí, jak potřebuje. Dnes už vůbec není důležité, jak dopadne vyšetřování těch dvou vražd, to už nikoho nezajímá, je třeba živit požár, dokud plápolá.

Slováci zabudli čo za hieny sa opäť tisnú k moci
+18 # vlk samotář 2018-03-11 00:50
+6 # Dědouch11 2018-03-11 10:57
Vlku, hustý! Díky.
Conchita, jak vyšitý a babky, jak to hnaly! :DDD
+1 # vlk samotář 2018-03-11 19:25
:-))))
+9 # Corgoň 2018-03-11 07:44
Andrej George Kiska
www.youtube.com/.../
Tv Narkóza ospevuje zločinca Sorosa
www.youtube.com/.../
Prečo nechce byť denník SME protisorosovský m kanálom
www.youtube.com/.../
George Soros vs. Slovensko, TV Nova 13. 07. 1995
www.youtube.com/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás