Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaV článku v New York Times z roku 1890 byl nalezen popis objevu „rasy indiánských obrů“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V článku v New York Times z roku 1890 byl nalezen popis objevu „rasy indiánských obrů“

Článek uvádí, že v indiánském pohřebišti u Edgewater-avenue v Pleasantville bylo nalezeno asi padesát koster Indiánů, z nichž mnohé měřily na výšku přes 7 stop (210 cm) a jedna měřila dokonce 8 stop (240 cm).

Devět jich bylo v pohřební komoře pohodlně sbalených spolu s krunýři želv, ústřic a lastur. Jeden z hrobů obzvláště vyzdobený těmito dekoracemi z krunýřů byl extrémně obrovský, což naznačuje, že to byl starobylý náčelník Kiowů, jejichž potomci stále ještě vlastní farmy v okolí.

Výzkumníci tam našli i starobylé zbraně, válečné ornamentální dekorace a spoustu výrobků z lastur, kamenů a mořských materiálů.

Exhumovali asi 50 koster. Kostry byly v sestavě od malých dětí, až po jedince 7 stop (210 cm) vysoké a jeden považovaný za starého medicinmana měl nejméně 8 stop (240 cm).

Poblíž v pobřežním pásmu se nacházely ohromné hromady vyloupaných krunýřů ústřic a lastur, které hromadili ve velkém množství jako zásoby potravin na zimu. Ty lastury byly i u těch koster.

V některých případech u sebe měli i válečné zbraně z kamene a pazourku. Obvykle u těch zvláště velkých koster.

Kostry a další relikty byly odvezeny do Muzea Filadelfie. Nikdo neví, kde jsou dnes.

Zdroj: nytimes.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-8 # balwan 2018-03-09 16:20
-1 # Vít Henoch 2018-03-09 16:30
Indiáni nebyli obři, byli prostě urostlí, protože měli dostatek zdravé potravy. Filadelfské muzeum se ale těchto koster zbavilo poté, co nastal hon na Indiány všude v Americe. Tito lidé měli obývat sever Ameriky, ale všichni, kteří je vyvražďovali, mají smrt na svých Duších a jsou dnes v Gógu. Pokud nevíte, co je to Góg, tak G znamená hmotu, ó znamená cyklus s dodanou energií hmoty, čili energii víru a g znamená opět hmotu, ale jinou, přeměněnou, tu, která je používána k tomu, aby vzniklo něco nového. Zde v Gógu se mele jak hmota, tak čas a prostor. Zde jsou uplatňovány zákony o zachování hmoty a její přeměně jak na hmotu, tak na energi. Pokud se setkáte se slovem Magóg, tak vězte, že M znamená Matka, a znamená ženu a góg je vysvětlen. To Ma před gógem znamená stvoření za pomoci Gógu podle potřeby Matky.

Otec
+11 # evals 2018-03-09 20:04
Víte, Henochu, chlapče, ten, kdo Vám takto mluví do hlavy, a Vy si myslíte, že jste nějak vyjímečný, není nikdo menší ani větší než ten, kdo podvedl Adama a Evu. Evidentně ty věci nemáte z vlastní hlavy a jenom papouškujete toho, kdo to s Vámi nemyslí dobře. Být Vámi, tak si přečtu Bibli, protože potom poznáte význam toho, o čem si myslíte, že povídáte. A každému, kdo je ochotný dát Vám plus, to doporučuji také.

S úctou k Vám jako k člověku, který je ztracený jako ovce, kterou hledá její pastýř.

evals
-4 # Vít Henoch 2018-03-09 20:39
Již jsem o tom s tebou mluvil evalsi a věz, že Adam nebyl muž a Eva nebyla žena a už vůbec nebyla z žebra. Ten rozpor hanobitelů Písma tam je již od dob Ireneje, který rozhodně svatý nebyl. Před zásahem Ireneje do Písma v něm byla ještě zmíněna Má žena, které se dodnes říká Moudrost a platilo pouhé " Stvořil jsem vás k obrazu svému, jako muže a ženu."

Otec

varovani.org/html2/270.html
+11 # chromolibden 2018-03-09 22:24
Viti, severoamericti puvodni obyvatele zivori z velke casti v rezervacich, ktere jim americka vlade milostive darovala. Nachazi se z 90% v neurodnych vyprahlych oblastech USA. Jejich kultura byla zdecimovana a mnohdy se nedochoval ani jazyk, nemluve o narodech vyhubenych. Tuto sitaci ma na svedomi nenazranost kolonistu, vlady, potazmo korporaci a predevsim to tvoje prasive nabozenstvi (viz. Manifest destiny) s cirkvi, ktera vylozene prahne po moci.

Tak si ty tvoje debilni nabozenske zvasty o gogu a mogu strc do riti!

A laskave vyhledej nejakou pomoc at uz u psychiatra nebo rovnou v lecebne, Magore.
-8 # Vít Henoch 2018-03-09 23:06
Chromobilene,

nemám žádné náboženství, ani nevíš, co to slovo znamená. Nabo znamená mnoho, dál již víš. Akorát to platí pro stádní zvěř. Protože stádní zvěř je nyní v mnoha případech v lidských tělech, tak proto to slovo, jinak by se říkalo stádo. Jsem člověk a mám svou rodinu, proto nemám žádné náboženství. Góg a Magóg znamená vlastně fyzikální podstatu vesmírného stvoření. Góg je černá díra, Magóg je rovněž černá díra, ale mateřská, to znamená centrální pro všechny galaxie. Je však živá s moudrostí Vesmíru, respektive té frekvence ve Vesmíru, která vyjadřuje inteligenci živého člověka. Ve Vesmíru jsou všechny možné frekvence, dokonce i takové, jaké máš ty tam jsou a takových je daleko více, než je frekvence Magógu. Jedno je ale jisté. Síla Magógu je větší, než tvá, proto ty tam budeš mířit hned, jakmile přijdeš o tělo. To víš, cesty Páně jsou nevyzpytatelné....

Henoch

quintus-sertorius.net/.../...
+12 # chromolibden 2018-03-09 23:28
Chudaci děcka.
+8 # acidjoe 2018-03-10 08:37
Čus bombarďáku, ten zas dává, viď, Otec, Vít, Henoch, Věra Štimová, Geos, Ježíš.......... . Určitě to není všechno :-D
+8 # chromolibden 2018-03-10 09:54
Nazdarek, no je to opravdu vzacny kousek. Uz ta prvni veta "Indiáni nebyli obři, byli prostě urostlí, protože měli dostatek zdravé potravy. " Tot opravdu zdroj plnohodnotnych informaci.

No mozna, ze on neni Vera Stimova. Dle zidozednarskeho obezniku, bych rekl, ze je to jeji manzel, nebo nekdo z te jejich prastene sekty. Nebo co to je za bandu.

Kazdopadne dusevni zdravi tomuto jedinci znacne zaostava :)
+3 # acidjoe 2018-03-10 11:12
Já vim, že neni Věra Štimová, to už si dělám prdel.......... .........
+3 # Dědouch11 2018-03-10 10:49
:D
+8 # acidjoe 2018-03-10 08:36
Evalsi, souhlas s tebou ............... ..... Kdyby to aspoň psal jako informace o něčem. On to ale ovšem píše z pohledu, jako že on je ten Tvůrce. Což z něj dělá idiota převelikého. Hraje si na někoho, kým není.
-5 # Vít Henoch 2018-03-10 09:23
Acide,

tvůrce je i malé dítě. Posaď ho za stůl a dej mu do ruky pastelku. Pokud ty nejseš v tomto ohledu tvůrce, pak zbyla jenom ta kyselina pikrová.
Stvořitel je něco jiného. V rámci Vesmíru to je vlastně přetvořitel. To, co Magóg vyprodukuje, se dá potom použít na tvorbu. To znamená hmotu a energii přeměněnou v to, co je zrovna potřeba.

Otec
+2 # acidjoe 2018-03-10 11:11
musíš rozlišovat velká a malá písmena, ano dítě je tvůrce, nikoliv Tvůrce.
+4 # Dědouch11 2018-03-10 10:52
"Hraje si na někoho, kým není."

No jo, ale on to nejspíš neví. Olinka, by k tomu jistě měla co říci. ;o)
0 # Vít Henoch 2018-03-11 00:24
jedenáctý dědouchu,

nejsi ani tím, kým ses nazval a Mně vyčítáš, že se neschovávám za přezdívku ? Věz, že nemohu skrývat to, kým jsem. Přečti si proč. Myslíš snad, že se ponižování energie Duše děje tím, že nelžu nebo tím, co děláš ty ? Znechutils Mne natolik, že ti nechci pomoci, až do Gógu poletíš. Nemám vůbec náladu tě tahat z gravitačního pole Gógu. Ani bych na to neměl dost sil, jak jsi černý. Nemohu za to, že neuznáváš ani náznakem existenci Moudrosti ve Vesmíru jako takovém. Nyní bych vám všem chtěl sdělit jedno. Měli jste téměř deset let nato, abyste se připravili na nadcházející události. Místo toho na nás hážete špínu a posíláte nás do blázince. Dobrá, rozhodnutí je vaše. Upozorňuji vás však, že netušíte kam jdete. Po jedinečném úkazu na Slunci i na Měsíci u mnohých dojde k tomu, že přijdou o těla a jejich Duše se buď zachytí na Zemi nebo je přitáhne gravitace Gógu. Magóg je potom zpracuje na energie s frekvencemi nižšími o rozdíl mezi jejich očistou od špíny na Duších, čili energii nutné k vypálení hmoty z jejich Duší. Ty frekvence tedy budou odpovídat nižším tvorům, než jakými byli na počátku svého stvoření. Je to prostá fyzika Gógu. Určitě tomu mnoho lidí rozumí, proto nám nespílají jako ti, co píší ty nenávistné příspěvky na naši adresu. Mnoho chápajících tedy již zná své anděly strážné a jsou čistí v Duších. Vaše očista Duší je u konce, nyní nastává další etapa a vás již očišťovat nemůžeme, protože bychom neměli dostatek energie na očištění jak přírody, tak moří a oceánů.

Petros
+1 # Dědouch11 2018-03-11 11:45
Tak jsem udělal výjimku, přečetl dvě věty tvojí reakce a odpovím.
1) Dědouchem jsem se nenazval já, ale manželka, která převzala a doladila vnuččino "Dědoušku".
2) Nic ti nevyčítám. Ono "Hraje si na někoho, kým není" je v uvozovkách a to mohlo někomu z té tvojí množiny napovědět, že jde o citaci a kdybyste si dali práci, zjistili byste, že je to citace acida (ironického Joea).
Z mého pohledu jsi vzdělaný, sečtělý a celkem i slušný, ale z nějakého důvodu ti "přeskočilo", proto jsem napsal acidovi, že Olinka, by k tomu (tobě) měla co říci.
Punktum.
+2 # ovkscmfm 2018-03-09 21:34
Titanik, Olympic i Leviatan posvařovala antická předpotopní kultura, žijící do první potopy konce 17. a začátku 18. století !!
Jejich kajuty, dveře a schody byly postaveny pro vysoké lidi 3.5 m růstu . . .

ovkscmfm.estranky.cz/.../...
+7 # Janinna 2018-03-10 00:23
V roce 1821 v USA v Tennessee - dvě lidské kostry o výšce 215 centimetrů

V roce 1883 ve státě Utah bylo zjištěno několik mohyl - pohřebiště lidí velmi vysokého růstu - 195 cm

V roce 1885 v Gasterville ve velké mohyle kostra 215 cm

V roce 1899 horníci v Německu objevili kostry od 210 do 240 cm

Lidský gigant, v roce 1890 v Egyptě, archeologové našli hrob (sarkofág), uvnitř kterého byly dvě mumie ženy a muže ... Výška ženy dosahuje 2 metry a muže necelé 3 metry.

Čínští archeologové našli části lidských koster - zuby, fragmenty čelisti a dalších částí ... růst obrů nalezených v Číně se pohyboval od 3 do 3,5 m a hmotnost až 400 kg.

V roce 1877 v Nevadě nález obrovských kostí, velikost kosti od chodidla ke kolenům byla 97 cm, podle toho můžeme vyvodit, že růst majitele této obrovské kosti byl 3,6 m.

V roce 1936 nalezl německý paleontolog a antropolog Larson Kohl kostry obrovských lidí na břehu jezera Elazi ve střední Africe.
12 mužů, pochovaných v hromadném hrobě, 350 až 375 cm. Lebky měly zkosené brady a dvě řady horních a dolních zubů.

V roce 1950 Jihoafrická republika - byla nalezena lebka kolosálních rozměrů, fragment lebky, úlomek 45 cm vysoký.

V roce 1971, farmář z Queenslandu, při orání pole našel část čelisti, na které byly zachovány zuby, výšky 5 cm.

V roce 1985 v Austrálii, v průběhu vykopávek ve třech metrech hluboko, obrovský zub vlastník tohoto neobvykle velkého a silného zubu by měl mít výšku 7,5 metru hmotnost 400 kg.

Existují stovky takových objevů po celé planetě.

Smithson institut připustil, že zničil tisíce obrovských lidských koster:
say746.ru/.../...
Vědci nám klamou ve jménu vědy!

Existují poměrně spolehlivé důkazy o nálezu obrovských lebek v jihovýchodní Asii a na ostrovech Oceánie.
Téměř všechny národy mají legendy a mýty o obrech, kteří žili ve starověku na území určité země.
www.youtube.com/.../

O obru, kterého viděl, píše Ibn Fadlán, který v roce 921-922 let, společně s vyslancem chalífy Bagdádu, navštívil cara Volžských Bulgarů. = Ibn Fadlána - neocenitelný zdroj k dějinám předkřesťanské Rusi, včetně Uralu.

Téměř každý kmen severoamerickýc h Indiánů má legendy o rusovlasých nebo černovlasých obrech.
Ve skandinávských pramenech - týkají se nájezdů Varangů do vzdálených oblastí ruského severu. Zde se neúnavní lupiči - průzkumníci opakovaně setkávali s kmeny obrů.
Dánský historik-kronik ář Saxo Grammaticus (1140 -1208), mluví o plaveckých oddílech Vikingů na Bílém moři a jejich setkání s obry.
Vědec a archeolog Alexej Okladnikov (1908-1981) - o sibiřských obrech,.......a tak dále, a tak dále.
+11 # LubinenKremlBot 2018-03-10 05:35
Předevšim Vatikán střeží pečlivě pravdu a pro ovečky má pouze demagogii za účelem lehkého ovládnutí
+8 # acidjoe 2018-03-10 08:32
Tak to mi leží v žaludku dost. Vatikánské archivy jsou plné různých artefaktů, dokumentů, které se prostě nehodí do krámu. Sou to fakt pokrytecký svině.......... ..
+5 # Janinna 2018-03-10 14:22
Ahojte:)) to bychom valili "voči", kdyby se alespoň kousek odtajnil.
Přesně, nehodí se do krámu.
Jestli na světě existuje místo, kde může člověk najít odpovědi na všechny své otázky, tak je to Vatikán.
Jsou zde skryté znalosti starých mudrců, tajemství o vesmíru, o nás,....
Ano, takové místo se nachází ve městě-státu Vatikán.
Je to slavná Apoštolská knihovna, založená v roce 1475 a od té doby pravidelně doplňována.
Vatikánská knihovna je úžasné úložiště lidských poznatků, nahromaděné po tisíce let.
Jsou tam speciální tajné místnosti, o kterých ví pouze "elita" a k některým starobylým rukopisům má přístup pouze papež.
Knihovna ukrývá některé práce Leonarda da Vinciho.
Jsou tajné, protože skrývají tajné znalosti, které mohou podkopat autoritu katolické církve.
Legenda říká, že duchovní skrývají v Apoštolské knihovně Vatikánu skutečnou bibli napsanou před mnoha staletími.
Jsou tam shromážděné všechny starověké knihovny světa = vědění Théb, Kartága, Alexandrie - historie údajného požáru je jen kouřová clona, která má před lidstvem skrýt, co nesmí poznat.
Kolosální sbírky nápisů na kamenech, svitcích, později v knihách a rukopisech.
Byly tam vytvořeny celé knihovny depozitářů starověku - knihovna Alexandrie, knihovna tajné společnosti "Union of Nine Unknown", knihovna Ivana Hrozného, a další.
Zvláštním tajemstvím knihovny jsou tajemné knihy starých Toltec indiánů.
Tyto knihy jsou známé pouze tím, že existují. Všechno ostatní jsou pověsti, legendy a hypotézy.
Podle předpokladů obsahují informace o ztraceném zlatě Inků.
Tvrdí se také, že v tajných archivech je spolehlivá informace o návštěvách cizinců naší planety, od starověku.
Existuje také legenda, že ve vatikánské knihovně existuje kopie jedné práce Cagliostra, která popisuje proces omlazení nebo regenerace těla.

"Vládci" světa - od zednářů, iluminátů, jezuitů,....až po temné síly, nikdy nezveřejní tuto pokladnici vědění. Pouze zlomek znalostí dovolí přepsat, upravit, překroutit, správně doplnit nebo vynechat,....
.....od nepaměti.
-5 # Vít Henoch 2018-03-10 09:53
Ano, Vatikán pečlivě dbá na to, aby pravda nevyšla najevo. Rovněž se podívejte na stará vydání Bible a tam ještě David bojoval s obrem. V ekumenických vydáních již slovo obr nelze najít. Pokud vám říkám o tom, že Adam, Eva a žebro v Bibli nebylo, pak si jednoduchou úvahou odvoďte, čeho se vlastně ti dva týkají. Přestože je na předchozí straně jasně řečeno, že člověk je zároveň muž a žena, na druhé straně je tam řečeno, že muž má za ženu klon z vlastního žebra. Navíc o Duši v tom klonu se nemluví nic. Uvědomte si ale, že právě to, co někdo připsal do Bible Svaté, si nyní odžíváte. Pokud nevíte, kolik lidských klonů bylo již vyprodukováno, pak nevíte, co je to nejen umělá reprodukce, ale i pokusy o klonování lidí na zvířatech. Tyhle prasárny vám vědci prezentovali, pokud si dobře vzpomínáte, jako ucho na zádech myši, vhodné k přišití člověku. Navíc pokud něco se nyní v podzemí Vatikánu děje, tak to je opětovné přepisování Bible. S tou Biblí je to ale tak, že pokud se tam něco napíše, vy to musíte prožít, protože tomu věříte, že to je Slovo Boží. Ta Kniha má jednu vlastnost, je to onen Nekonečný příběh, který byl jako pohádka pro děti natočen a uveden do kin. Bible je něco podobného a je to o to strašnější, že jsou tam přepisovány věci, týkající se i Vesmíru. Svitky, které tam byly uchovány a které byly pravé, zednářské lóže někdy přede dvěma lety slavnostně spálily. Proto v tom, co se opravdu stalo se Slovem Božím, má jasno ten, který byl přítomen na jeho rituálním spálení. Toto spálení má ale za následek jedno. Pravda již není ve formě psané tóry natož knihy. Pravda je nehmotná. Proto ti, kteří si myslí, že čtou Svaté Slovo, tak jsou na omylu.

Otec

varovani.org/html2/192.html
+1 # Jaris 2018-03-11 01:40
Nejspise jde o nephilim, hybrid cloveka a padleho andela, kteri zahynuli pri Potope, jak to popisuje Bible.
(Genesis 6:1-7)

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás