Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaFacebook oznámil, že dává Trumpovi ban: „Budeme prezidentovy příspěvky deprioritizovat“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Facebook oznámil, že dává Trumpovi ban: „Budeme prezidentovy příspěvky deprioritizovat“

Facebook začal na své platformě s cenzurou příspěvků prezidenta Donalda Trumpa jako součást razie proti kontroverznímu obsahu.

V lednu generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg oznámil plány na de-prioritizaci „zpráv“ z newsfeedu – kdy přiznal, že uživatelé už pak neuvidí aktualizace většiny kanálů zpráv, které sledují. Avšak navíc byl malým písmem skryt i další plán na de-prioritizaci Trumpova účtu na Facebooku.

Westernjournal.com hlásí

Od tohoto oznámení zažila oficiální Trumpova Facebooková stránka 45 procentní pokles celkových reakcí, kdy to spadlo z více než 4,7 milionu reakcí na přibližně 2,6 milionu reakcí, hlásí Breitbart.


Průměrné reakce na prezidentovy Facebookové příspěvky spadly o 38 procent, ze 71 228 průměrných reakcí na 44 465 průměrných reakcí.

Počty Trumpových příspěvků na Facebook neklesly.

Než se algoritmus změnil, měl Trump 67 příspěvků za 13 dnů, aniž by mu klesaly reakce.

Trump vystavoval zhruba tím samým tempem v těch 13 dnech od z měny, ale zažil pokles sledovanosti, jak ukazuje graf od Breitbart výše.

V porovnání Demokratickým politickými figurami jako Elizabeth Warren a Bernie Sanders, postihl Trumpa největší úder.


Je důležité si všimnout, že ač Sanders a Warren také zažili pokles sledovanosti, tak dopad byl nesrovnatelný, neboť ti měli v porovnání s Trumpem dost malou sledovanost.

Když se na to ptal Breitbart, tak Facebook uznal, že změna algoritmu mohla způsobit pokles a poukázali na svůj příspěvek s oznámením.

„Stránky mohou zažít pokles svého dosahu, času sledovanosti videí a referenčního provozu,“ píše se v oznámení. „Dopad se bude lišit pro stránku od stránky, což bude záviset na faktorech, jako je typ obsahu, který produkují, a tom, jak s tím lidé interagují.“

Po Trumpově zvolení obviňovala média, politici i samotní zaměstnanci Facebook z toho, že napomáhal prezidentovi ke zvolení tím, že nebránil šíření falešných zpráv.

Demokratická senátorka Dianne Feinstein o této platformě řekla: „Vy jste tyhle platformy vytvořil i a ty byly teď zneužity, a jste to vy, kdo s tím musí něco udělat, nebo to uděláme my,“ referoval Wired.

A Facebook teď tyto změny dělá. Zuckerberg ve svém příspěvku uvedl: „V roce 2018 se soustředíme na to, aby Facebook nebyl jen zábavný, nýbrž aby byl také dobrý pro lidi i pro společnost. Děláme to tak, že podněcujeme smysluplná spojení mezi lidmi, místo aby tito jen pasivně konzumovali obsah.“

Dodal: „Udělali jsme změny, které snížily čas strávený na Facebooku o zhruba 50 milionů hodin každý rok.“

Teď, když byl šéfem Trumpovy kampaně pro volby 2020 jmenován Brad Parscale, lze očekávat, že bude-li Trumpova sledovanost dále klesat, tak může Facebook čekat, že mu vrátí úder.

Zdroj: westernjournal.com 

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+28 # Wiloni 2018-03-08 12:01
To musí Trumpa hrozně trápit, vzhledem k tomu, že používá konkurenční Twiter.
+6 # Piovarči 2018-03-08 19:03
Chudáčisko tak ho zabanovali:-)))

Sýrske vládne sily pokračovali 8 marca v tlaku na Východnú Ghoutu v zameraní na rozdelenie kotla do dvoch samostatných častí. Intenzívne boje je teraz prebiehajú v priestore medzi Základňou Obrnených Vozidieli a mestom Beit Sawa, ako aj v oblasti Misraba.
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Po oslobodení Bayt Siwa a preddavok na Misraba, Sýrska Arabská Armáda (DSP) a jej spojenci dosiahli ďalší dôležitý úspech vo východnej časti Východnéj Ghouty regiónu, v blízkosti Damasku.
Podľa pro-vládnych zdrojov, jednotky DSP a Republikánskej Gardy obsadili obce Hawsh Ashari a Hawsh Qubaybat. Napriek tomu, strety stále prebiehajú v ich blízkosti.
+6 # kpt.fischkopf 2018-03-08 21:43
Trápit to Trumpa asi moc nebude ale šlápnout na krk Fuckbooku za drzost by zasloužil, cenzura kdy už nemůžete bez 30 denní bánu ani napsat že černá je černá, a algoritmus obnovování a upozornění na váš příspěvek, škoda mluvit jde to zase ruku v ruce s tím o jaké příspěvky jde zda škodí banksterům z EU, a u těch příliš pravdomluvných je raději váš komentář rovnou označen za spam.
+3 # Wiloni 2018-03-08 23:56
A proč tě nějakej fejsbuk trápí.
Jestli mu chceš šlápnout na krk, tak ho prostě nepoužívej.
Sám od sebe odhání potenciální zákazníky tímto přístupem.
Máte to vše jen ve svých rukou.
Sociálních sítí je na světě dost, aby bylo možno z fejsbuku hromadně odejít.
+4 # Piovarči 2018-03-09 01:37
No bolo by dobré ich masovo potopiť a opustiť. žiadna sloboda slova tam neexistuje. Slúžia len totalite.
+3 # kpt.fischkopf 2018-03-09 12:33
Cituji Wiloni:
A proč tě nějakej fejsbuk trápí.
Jestli mu chceš šlápnout na krk, tak ho prostě nepoužívej.
Sám od sebe odhání potenciální zákazníky tímto přístupem.
Máte to vše jen ve svých rukou.
Sociálních sítí je na světě dost, aby bylo možno z fejsbuku hromadně odejít.

Sice pravda ale přesměruj stovky lidí s kterými si roky sdílíte co se aktuálně děje ale už se pomalu přesouváme na VK.
-11 # balwan 2018-03-08 12:12
+13 # Che 2018-03-08 13:21
Tak to ma Trump stesti ze mu nic neovlivnuji, nesleduji totiz ani Facebook ani Twitter.

A na CTV se samozrejme taky nedivam, nikdy.
+6 # arid 2018-03-08 18:12
to bude tóčo, až přende na konkurenční vk.com
+6 # Vít Henoch 2018-03-08 19:54
Jak se podvádí a krade se schválením OSN

Zavírání zlatého okna

Dne 15. srpna 1971 prezident Nixon zrušil zlatý standard.

Poprvé v historii Spojených států se měnová zásoba stala zcela nekrytá. A vzhledem k tomu, že brettonwoodský systém spojoval všechny světové měny se zlatem prostřednictvím dolaru, všechny měny na této planetě se staly nekrytýmisoučasně.

Ukončení platnosti brettonwodského systému v roce 1971 osvobodilo dolar od jakýchkoliv fis kálních omezení a dovolilo Spojeným státům tisknout tolik papírového „zlata“, kolik chtěly.

Tato moc trvá dodnes. Žádná jiná země nemá tuto výhodu.

Tato výhoda umožňuje Spojeným státům zdaňovat pomocí inflace nejen vlastní obyvatelstvo, ale také obyvatelstvo celého světa.

Inflace měnové zásoby nerespektuje žádné hranice.

Každý nový dolar, který je vytištěn, snižu je hodnotu všech ostatních dolarů kdekoliv na světě a současně tím snižuje hodnotu prakticky všech ostatních měnna světě.

Až se inflace, kterou Spojené státy vyvážely, vrátí domů…

Rozhodnutí opustit zlatý standard bylo zničující a nakonec povede k úpadku dlouhotrvající americké dominance nad světovou ekonomikou.Federální rezervní systém postavil myšlenku elastické peněžní zásoby na hlavu jejím nekonečným rozšiřováním.

Chová se jako člověk závislý na heroinu – potřebuje stále větší a větší dávku.

Federální rezerva se nestala ničím jiným než motorem ustavičné inflace.

To, co je důležité, byť zatím ne tak zřetelně viditelné, je, že inflaci brzy Spojené státy pocítí jako hyperinfla ci, až se k nim hezky vrátí všechny ty dolary nahromaděné v zahraničí.

Dříve nebo později přijde doba, kdy v zahraničí americké dolary již nebudou chtít. Takže do USA přestanou posílat své zboží a začnou u nich utrácet své nakupené dolary, za americké zboží.

Všechny ty dolary, které jsou uložené v Číně, Japonsku a kdekoliv jinde, se vrátí, aby zaplavily Spojené státy, čímž vyženou ceny všeho, co není přibité.

Veškerá inflace, kterou Spojené státy 40 let vytvářely, se k nim vrátí jako tsunami.

Hrozícímu kolapsu dolaru bohužel již nelze předejít, lze ho pouze pozdržet – ale to jen za cenu zhoršení kolapsu…

almanagement.cz/.../...
+3 # vlk samotář 2018-03-09 00:57
Řekl bych, že nějaká blokace Trumpa na FB nebude mít na Amíky a jejich vzdělání žádný vliv, když si i dospělí myslí, že po utržení hlavy se může tělo nějaký čas hýbat....:-))))

mojevideo.sk/.../...

m.mojevideo.sk/3vxq

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás