Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPokud věříte, že například přistání na Měsící byl fake, mohou za to vaši rodiče, zjistili vědci

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Pokud věříte, že například přistání na Měsící byl fake, mohou za to vaši rodiče, zjistili vědci

Výzkumníci z Univerzity v Kentu tvrdí, že lidé, kteří věří v konspirační teorie, s největší pravděpodobností vyrůstali v absenci pozitivního rodičovství.

Vědci dospěli k závěru, že nedostatek pozitivního rodičovství může způsobit, že z dětí vyrostou dospělí s divnými světovými názory a politickými postoji.

Nový výzkum tvrdí, že lidé, kteří měli špatné dětství, si vyvinuli ‚úzkostlivý styl přístupu‘ a mají s větší pravděpodobností sklon věřit, že přistání na měsíci byl fake nebo že 11.9 byla práce zevnitř.

The Mail Online hlásí:


(Na obrázku – DIANA BYLA ZAVRAŽDĚNA, SVĚT ŘÍDÍ REPTILIÁNŠTÍ MIMOZEMŠŤANÉ, PŘISTÁNÍ NA MĚSÍCI BYL FAKE)

Ricky Green a profesorka Karen Douglas z Fakulty psychologie na Univerzitě v Kentu ve dvou studiích zjistili, že těmto lidem s větší pravděpodobností při startu do života chyběli rodiče.

V první studii se výzkumníci podívali na 246 účastníků.

Zjistili, že ‚účastníci s více úzkostlivým stylem přístupů vykazovali vyšší tendenci věřit konspiračním teoriím,‘ jak napsali do svého článku publikovaného v žurnálu Osobnosti a individuální rozdíly výzkumníci vedení Dr. Greenem a Dr. Douglas.

‚Dále, tento vztah zůstával významný, i když se braly v úvahu i další známé prediktory poukazující na víru v konspirace,‘ napsali tito výzkumníci.

I další proměnné jako pravicové autoritářství, meziosobní důvěra a demografické faktory rovněž zvyšovaly sklon věřit konspiračním teoriím.

Ty však byly méně významné než účinek nešťastného dětství.

Ve druhé studii se výzkumníci podívali na 230 lidí a zjistili, že osoby s úzkostlivým stylem přístupů měli větší sklon věřit v určité konspirační teorie a konspirační teorie o skupinách.

‚Současné studie přispívají k té hromadě výzkumů prediktorů v rozdílech mezi lidmi poukazujících na víru v konspirace, na čemž se ukazuje, že víra v konspirace by do jisté míry mohla mít kořeny v zážitcích z raného dětství,‘ napsali tito výzkumníci.

Předchozí výzkum poukazoval, že konspiračním teoriím věří lidé, kteří prohráli volby nebo ztratili vliv.

Podle Josepha Uscinského, autora knihy ‚Americké konspirační teorie,‘ lidé, kteří něco ztratili, hledají konspirační teorie k ‚vysvětlení těchto ztrát.‘

Uscinski v rozhovoru s magazínem Time řekl, že to lze pozorovat na popularitě určitých konspiračních teorií při změnách prezidentů.

Např. když byl u moci prezident George W. Bush a Dick Cheney viceprezidentem, byly tu teorie, že Iráckou válku zosnovala ochranná společnosti Blackwater, aby získala ropu.

A když byl do úřadu zvolen Obama, objevily se konspirace kolem místa jeho narození.

Někteří lidé věří, že prezident Obama se narodil v Keni a ne na Havaji – přestože prezident Obama zveřejnil svůj rodný list dokazující, že se opravdu narodil na Havaji.

Kromě toho, že sklon věřit konspiračním teoriím mají lidé odstrčení od moci, jsou s vírou v ně spojeny i určité demografické faktory.

Studie zveřejněná v březnu např. zjistila, že nežít v manželství, patřit k určité etnické menšině (např. k afroameričanům nebo Hispáncům) a nízká návštěvnost kostela jsou spojeny s vírou v konspirace.

Navíc lidé s nízkým příjmem na domácnost v průměru na 47 193 $ (965 000 Kč) s větší pravděpodobností věřili konspiračním teoriím, více než ti, co měli vyšší příjem domácnosti než 63 824 $ (1 305 000 Kč).

K dalším možným důvodům, proč lidé věří v konspirační teorie, patří to, že jim to dodává pocit ‚obzvláštnosti‘.

(Na obrázku – Byl výraz „konspirační teoretik“ označením, které popularizovala CIA, aby zabránila kritickým myslitelům v kladení otázek o zavraždění JFK? V memorandu zvaném „Vzdorování kritice Warrenovy zprávy“ stanovuje CIA výraz „konspirační teoretik“ jako zbraň využitelnou proti komukoliv, kdo klade otázky ohledně tajných aktivit a programů vlády.)

Niamh Harris

Zdroj: wire.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+76 # John Pitralon 2018-03-07 21:27
Nemohou za to ani tak rodiče, ale Pindosové, kteří natočili "přistání na Měsíci" doma v Arizoně...

library.nau.edu/.../lunar.html
-36 # LUF 2018-03-07 21:41
Poděkuj se svým rodičům :(
+35 # .lak 2018-03-07 21:49
Dydluj
+31 # John Pitralon 2018-03-08 08:15
NASA a a bývalý esesman von Braun, předvedli neuvěřitelnou frašku. Pomocí filmařiny a TV nakukali lidem, že v té zflikované popelnici přistáli na Měsíci a vrátili se zpátky.

Origoš dokument s von Braunem z roku 1969 www.youtube.com/.../
+37 # Piovarči 2018-03-07 23:26
Zisťujem že viac ako polovica Čechov volila Zemana tak že všetci boli bez rodičov:-)

Zasa niekoho dobre zaplatili aby vyporodukoval túto kriplovinu proti kritickému mysleniu

Toto ale hovorí za všetko:
výraz „konspirační teoretik“ bolo označením, které popularizovala CIA, aby zabránila kritickým myslitelům v kladení otázek o zavraždění JFK? V memorandu zvaném „Vzdorování kritice Warrenovy zprávy“ stanovuje CIA výraz „konspirační teoretik“ jako zbraň využitelnou proti komukoliv, kdo klade otázky ohledně tajných aktivit a programů vlády
+27 # Jarin G. 2018-03-07 23:48
Ahoj Pio.
Nikde tady není článek k těm oranžovým kontrarevolucím proti V4! Tak ti to píšu sem!
Víš o tom, že ta svině jedna z největších, organizátor Majdanu apod., Mc Cain, byl nedávno na Slovensku?
Četl jsem dnes k tomu zajímavý článek:
Chystajú nám Ukrajinu
kousek cituji:
...aj známy ultra-jastrab Mc Cain (napodobenina zúrivca McCarthyho z 50. rokov aj rétorikou podobnou bľabotu) tomu osobne asistovali a neštítili sa ani faktu, že Majdan ovládli fašisti a banderovci. Už aj západné médiá priznávajú, že tam títo americkí republikánski „jastrabi“ zaviedli vládu kleptokracie, čo urobila z Ukrajiny najskorumpovane jšiu krajinu Európy. Dnes majú Ukrajinci (predvídateľnú) občiansku vojnu a keď sa zhrození teraz pokúšajú v Kyjeve znovu protestovať, už ich riešia „po americky“. Tvrdo, nekompromisne, krvavo. Ale u nás o tom v hlavných médiách ani slychu. Veď ani v „normalizovanom “ svete. A,mimochodom, Mc Cain si prišiel obzrieť Slovensko len nedávno…
Obávam sa, že tento scenár sa už spustil. Veď sa chytajú masové protesty nevedomých.
A už toľkokrát osvedčení žoldnieri „protestu“ (dovezení zo zahraničia?) budú útočiť, ničiť, provokovať.
Ak Polícia zasiahne, naši opozičníci budú jačať, že zasiahla.
Ak Polícia nezasiahne, naši opozičníci budú jačať, že nezasiahla.
Pozor na to, tieto provokácie sú súčasťou rutinného, globálneho scenára. Prosím vás všetkých, čo v týchto dňoch vyjdete do ulíc, najmä mladých. Dobre sa obzerajte.
literarky.cz/.../...
Blaha: Putin vraj vedie hybridnú vojnu, lebo financuje Sputnik s troma redaktormi, ale Soros je údajne úplne nepodstatný
Sluhům Sorose se daří! Neziskovky úřadují!

hlavnespravy.sk/.../1335088
Dobré poslechové video, popisuje scénář, jak se může dostat Kiska k neomezené moc a to díky likvidaci řádně zvolené vlády (5:30 min.):
youtu.be/1S4kgFckzu4
A tohle jen, pokud máš silné nervy (proč musí dojít k převratu)! Těch sviní (i usvědčených) je tam víc než dost! Dobře, že to někdo dokumentuje.
ti co "nejedou na FB, stačí kliknout na malá písmena dole: Teď ne a spustit video! Také celkem krátké 6:14.
facebook.com/.../...
Nic moc optimistického, tak alespoň toto?
+21 # Piovarči 2018-03-08 01:25
Jarin díky
Ja len dúfam že to vláda ustojí a keď bude treba pôjdeme do protimajdanu.
Prestitutky bude treba vyhnať a médiá im odňať nech si idú robiť revolúcie na západ
+10 # Dědouch11 2018-03-08 11:14
++++++++
+1 # Jarin G. 2018-03-09 23:07
Díky! A pak, že sám máš málo. ;o)
+5 # Dědouch11 2018-03-08 11:09
Ty taky.
Když tě ti tví páchali, byli zřejmě pod vlivem, resp. závislí na alkoholu, nebo (nebo i) drogách.
Těžko si lze představit, že něco tak omezeného jako ty, mohlo vzniknout jinak.
+11 # Publius Scipio 2018-03-07 23:06
A já vůl si myslel, že Svatý dřevo je v Kalifornii.
+5 # Dědouch11 2018-03-08 11:17
Máš v tom nie malí zmatok. Prezradím ti prijatělu, chyba je v tom že si mislel.
;o)
+1 # Jarin G. 2018-03-09 23:10
+25 # Che 2018-03-07 23:08
Ja davam vahu na fakta a ne na to, co mi kdysi rekli rodicove. Kdyz se snimky z mesice ztratily a existuji jen "lepsi" kopie, tak to je podezrele. A kdyz se na fotkach krizuje stin jednoho objektu ackoliv mame jen jedno slunko a kdyz na mesici se pohybuje SSacka vlajka ackoliv tam neni vzduch, tak bud jsou snimky ze zeme nebo na Mesici pustil Buzz Aldrin zleho ducha. Podobne kdyz spadne barak do ktereho nic nenarazilo, tak bud byl spatne postaven nebo byl rozbouran rizenou demolici. Z hlediska matematicke statistiky je nepravdepodobne , ze by ten barak spadnul bez pomoci vybusnin.

Takze logicke uvazovani mi staci k tomu, abych nejake konspiracni teorii uveril nebo ne.
+23 # Pavel Blaheta 2018-03-08 00:44
Che - i kdyby ty první dva baráky díky dopuštění Henocha spadly opravdu po nárazu dvou letadel, tak nikdo normální nepochybuje o tom, že WTC 7 bylo zbouráno řízenou demolicí. Ta třetí budova je ta "kouřící pistole" proto se o ní raději jen mlčí, když někdo začne hovořit o tom, že to byl tzv. Insider job" celé to 9/11.
+15 # Piovarči 2018-03-08 02:58

+14 # Dědouch11 2018-03-08 11:19
Ta díra do pentagonu vytvořená kokpitem letadla (jako na potvoru, zrovna v choulostivém místě s archivy), je taky vypovídající.
+7 # Piovarči 2018-03-08 20:21
Tomu sa povie náhodička
+34 # Vít Henoch 2018-03-07 21:56
Dalo by se říci, že konspirační teorie neexistuje, protože to nejsou teorie ale fakta, která lze doložit důkazy. Faktem stále zůstává, že plno veřejných činitelů se v noci modlí k vykleštěnému býku jménem Báál a doufají v moc a peníze. Požádám tedy Báála, aby je zahrnul dolary, protože budou potřebovat hodně toaleťáku. S vobrázkama se budou cítit vznešeněji. Jednodolarovka s pyramidkou a očkem, nechť jim připomene pomíjivost nejenom času

Henoch
-16 # LUF 2018-03-07 22:16
Třeba ta plochá Země, atentát Rusů na polské letadlo spadlé u Smolenska... Akorát je problém, která z konspiračních teorií ohledně jedné události je onen "fakt". Nevadí, pravdivá je každá, hlavně nemůže být pravdivá oficiální verze.
+2 # Vít Henoch 2018-03-07 23:21
Ahoj Lufe,

co se týká placatosti Země, je to trochu problém. Každá planeta totiž je utvářena jako dvourozměrná, protože částice, které ji utvářejí se musí dostat k sobě co nejtěsněji a k tomu slouží vír. Ten válec, který vznikne, je tedy dvourozměrný v třírozměrném prostoru. Teprve později, když přibude hmota, je planeta třírozměrná. Jak jsem vysvětloval dříve, Mým domovem je Slunce této sluneční soustavy. Na Slunci je proces, který nazýváte termonukleární syntézou. Tato syntéza je vidět jako tmavá skvrna. Je to vlastně vír částic, které je potřeba zhutnit k sobě a když je dílo hotovo, je třeba tuto železnou kouli poslat na oběžnou dráhu tak, aby mohla být připravena k další práci na jejím zušlechtění. Otec vám řekl, co On má na starosti, Vít potom oživuje povrch tak, jak je potřeba. Vít ale prošel vším, proto jenom on zvládne dokončit vlastní planetu bez pomoci ostatních. Přesně tohle udělal. Má dvě planety a posychroval si tak životy svých dětí, pokud by mu zase někdo usiloval o život. Je nutné, aby jeho děti a Jeho žena předevšm, Ho co nejrychleji oživili, pokud zemře. Dnes Mu zase někdo usiloval o život. V noci parta blbečků, která jde po něm léta, Ho téměř zabila. Nechápou, že pokud bychom nezasáhli a oni Ho opravdu zabili, pak jak jsem vám říkal, že se obrátil vývoj v čase a spějeme k Velkému třesku, pak by to bouchlo v momentě jeho zabití, čili dnes v noci. Má však děti, sourozence a ženu na té druhé planetě, proto oni přežijí a mohou Ho oživit. Jenže je to dřina a trvá to nějakou dobu. Mezitím mohl vybouchnout celý Vesmír. Oni by ale přežili, jejich planeta má dualitu a byla by jediná, která by z toho výbuchu vyvázla. Proto vy zaklínači, pokud chcete mermomocí výbuch, bude, ale postaráme se, aby už to nevinní neodskákali místo vás. Vítova žena požádala bratry a vlastně všechen život na planetě, aby pomohl odvrátit smrt jejího muže dříve, než zemře. Povedlo se, zůstal naživu, a proto výbuch nenastal. Pokud by Vesmír vybouchl, byla by to Centrální černá díra, zvaná Góg. Protože to je právě jeho hvězda. Zde se vchází do jiných Vesmírů a každý z Vítů bydlí v jedné z černých děr. Oni začínají, ale rovněž končí, pokud zemřou. Centrální černá díra je ale jenom jedna ve všech Vesmírech, čili galaxiích. Ona je drží na oběžných drahách podobně jako Slunce planety. Výbuchem Gógu by vybouchlo všechno, kam jste dohlédli i nedohlédli. Proto si dejte pozor na to zabíjení. Neměli byste již nikdy půdu pod nohama.

Henoch
+16 # Piovarči 2018-03-07 23:33
Luf napísal:

Akorát je problém, která z konspiračních teorií ohledně jedné události je onen "fakt". Nevadí, pravdivá je každá, hlavně nemůže být pravdivá oficiální verze.

Luf to je asi preto, že politici všeobecne lžou a kradou preto im polovica ľudí neverí.

Ani tí Ramsteini:-DD

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+19 # Pavel Blaheta 2018-03-08 00:55
Lufe o tom, že to polské letadlo u Smolenska bylo sundáno někým zvenku o tom nemusíš pochybovat. Technologie na to jsou - stačí ten správný software v počítači letadla a pak jen vysílačku díky které převezme řízení letadla někdo jiný. U toho letiště ve Smolensku bylo vidět auto s anténami, které se krátce po pádu Tupoleva vytratilo. Viděl jsem inscenaci posledních okamžiků letu od očitých svědků a bylo to jinak než oficiální zpráva. Tedy ne že letadlo díky nízké výšce zachytilo levým křídlem o stromy a pak nastal pád, ale naopak - letadlo nejdřív udělalo manévr jako kdyby v něm někdo (nebo tedy zvenku, ten který převzal řízení) vytočil směrové kormidlo silně doleva a letadlo se naklonilo na to levé křídlo a pak vzalo o stromy. Možný důvod - prachy. V letadle letěla celá první garnitura Polska a čtrnáct dnů před tím pádem tato odmítla nabídku MMF na půjčku 20 mld dolarů (tedy ani ne půjčku jen rezervaci těchto peněz - ale i za tu rezervaci by Polsko platilo nemalé úroky - uznejte geniální způsob jak mohou banksteři přijít k prachům - ani dolar nemusí vytisknout a již se jim hrnou prachy domů). Nu a abych to dopověděl tak cca 14 dnů až měsíc po té katastrofě u Smolenska nová polská věrchuška zcela "nečekaně" tu nabídku MMF akceptovala. Takže Lufe odmítám označení "konspirační teoretik" - jsem maximálně analytik událostí, které oficiální vysvětlení vykládá lživě.
+13 # Piovarči 2018-03-08 02:14
Pavle tá technológia bola pravdepodobne nasadená aj v lietadlách čo narazili do dvojičiek. Niekedy vtedy tú technológiu vyvinuli práve pre takéto špinavé účely. Dnes už vieme ako ľahko je prevziať riadenie drona. Menšia špecializovaná firma to už dokáže
+19 # Jarek Kozela 2018-03-07 22:41
Pán tak trochu opomenul připomenout těm idiotům, aby si po vytření řiti těmi zelenými papírky neopomenuli ji ještě opláchnout vlažnou vodou, aby ji zbavili té zelené barvy.
+13 # Piovarči 2018-03-07 23:41

Toto jednoducho stačí:-)
+31 # Elen 2018-03-07 22:14
V našem městě byla zvláštní (či pomocná) škola, pro děti slabší, méně nadané, aby se speciální výukou něčemu naučili a mohli se tak samostatně zapojit do společnosti.
Před budovou této školy bylo letadlo - od něj, Letecká škola.
Když někdo takto blábolil, jako výzkumníci z Univerzity v Kentu, říkalo se: "Ti mají Leteckou školu."
Neznám výzkumníky, ani uvedenou školu, ale jejich výsledky jsou snad horší, protože absolventi Letecké školy byli alespoň společensky užiteční, narozdíl od těchto blábolilů.
Jediná možnost jejich uplatnění je snad ta, že by dělali podklady pro činnost tomu, co si u nás říká "demokratický blok", alespoň projevy onoho bloku by tomu napovídaly (což není z mé strany konspirační teorie, jen logická úvaha).
Pěkný večer
+17 # Piovarči 2018-03-07 23:45
Títo vedátori ti nakukajú že si sa vlastne ani nenarodil....
+6 # Dědouch11 2018-03-08 11:25
++++++++
+15 # Přemek 2018-03-07 23:08
Kdopak asi takový "výzkum" platí? A pak že je západ daleko před zbytkem planety...
+11 # Piovarči 2018-03-07 23:43
Zmanipulované USA

-12 # Publius Scipio 2018-03-07 23:15
Dovedu si představit, že v zájmu ideologie, nadutosti a nevím čeho všeho je někdo schopný udělat jakýkoliv podvod. Jenom mi nějak uniká metoda, jak s prostředky konce 60 let někdo byl schopen takového triku, že simuloval sníženou gravitaci s takovou věrohodností. A to už vůbec nemluvím o klasických problémech s utajením. Na boudě tohoto druhu by bývalo muselo pracovat opravdu hodně lidí. Pouze mrtvý nepromluví. I s tehdejší technikou byl SSSR schopný monitorovat jednak oběžnou dráhu Země, jednak dráhu letu k Měsíci všech misí počínaje obletem Apolla 8 a zejména pak radiový provoz. A pokud by jim něco nesedělo jenom trochu, rozmázli by to.
+21 # Piovarči 2018-03-07 23:55
Rusi ale povedali ústami hovorcu Roskozmosu že najskôr musia vyriešiť radiačnú ochranu pre novú Ruskú ľoď Federáciu a jej cestu k Mesiacu. Nič viac a nič menej.
A rovnako sa vyjadrili v NASA k problematike novej lode Orion, kde potrebovali vyriešiť rovnako radiačnú ochranu
A načo druhýkrát riešiť niečo čo už raz bolo vyriešené a dokonca veľmi dávno už pred 50timi rokmi?

WTC7 takto padá oceľová konštrukcia budovy postavenej tak aby odolala jadrovému útoku na New York len kvôli kancelárskemu požiaru. Keď sa vám toto nezmestí do palice ste konšpirátor.

Ako vidieť zničujúcejšie požiare nedokázali ocelovú konštrukciu mrakodrapu zložiť do vlastných základov
To dá rozum že v takomto prípade nemôžeme veriť provládnym "vedcom" a "komisiám" a teda že sme všetci čo im neveríme vyrastali v decákoch.

Nevidí len slepí...

Zjavné veci a falše treba kryť nálepkou konširačné teórie...

Treba si kuknúť tieto simulácie
www.youtube.com/.../

www.youtube.com/.../

Odtavené kúsky traverz. Kancelársky požiar tavil kov..... obrázok zmizol a zmizol aj z internetu skúste ho nájsť: Mne sa to už nepodarilo a zabudol som ho kopírovať do počítača
beforeitsnews.com/.../...

Budovy ktoré horeli a nepadli a vpravo dolu vidieť ako horela WTC7. Skrátka stopy po roztavenej ocely sa postupne vytrácajú a myznú z internetu našťastie mám niečo zálohované
+19 # Wiloni 2018-03-08 00:39
"A pokud by jim něco nesedělo jenom trochu, rozmázli by to."

Na to jsi přišel jak.
Tou dobou už dávno v SSSR nebyl Stalin, ale trockisti u moci.
Ti měli stejného pána, jako šašci z SSA a jen plnili úkoly.
A úkol byl "nechat se ve vesmíru předběhnout právě SSA (coby operace, nutná k demontáži SSSR, vybudované Stalinem, jako suverénní, na globální elitě nezávislé, země).
Proto vnitřní sabotáž rakety N1, proto mlčení v případě podvodu století.
Proto spoustu dalších věcí, vedoucích až k Andropovem nechtěné války v Afghánistánu a k rozpadu SSSR.
+11 # Piovarči 2018-03-08 02:48


Ala soldaja USA podvodníci a vrahovia vlastných ľudí
+12 # Pavel Blaheta 2018-03-08 01:15
Příteli to zvládl geniální Kubrick. Simulace té nižší gravitace byla naprosto jednoduchá - pustil ten záběr chůze na Měsíci zpomaleně. Můžeš si to co pouštěli coby záběry z Měsíce pustit větší rychlostí a zjistíš, že to byla normální chůze jako na Zemi. Ona taky asi byla filmovaná na Zemi. Ono jen těžko můžeme vědět zda v rámci utajení neposlali dříve (bez pozornosti médií nějaký modul, který měl jediný úkol - přijímat kodované vysílání Apolla z oběžné dráhy Země a pak jej vysílat jako od Měsíc zpět na Zemi. To šlo již s tehdejší technikou - nakonec i ten Lunochod byl větší než by byl ten translátor. A pak NASA byla vojenskou organizací - alespoň vedení a řízení letového provozu a také samozřejmě všichni astronauté - vázání mlčením. Pokud se podíváš na první tiskovou konferenci těch tří, kteří měli na Měsíci přistát jako první tak si všimni pár věcí - sedí za stolem docela velkým, aby pod něj před každého z těch astronautů se vlezl nějaký člověk - celé to překryto plátnem tak, aby nebylo vidět nic zpod toho stolu a oni všichni tři se tvářili tak, jako by je pod tím stolem někdo držel za koule (a zřejmě i s kleštěmi připravenými cvaknout - a pak říkejte něco jiného než je ve scénáři). Doslova tak mi to připadalo, když jsem se díval na to jak se tváří. Tož asi tak a nakonec o tom podvodu zase tolik lidí vědět nemuselo - všichni, kteří pracovali na programu Apollo dělali každý svou úlohu, byli jen kolečkem. Mluvím o tom prvním letu Apolla, které údajně přistálo na Měsíci. Ty ostatní nevím - možná, snad, kdoví - nevím. Ta první cesta je téměř mimo všechnu pochybnost - stejně tak pochybné je to, že dostali na povrch Měsíce ten jejich rower a ještě kosmonauty. Na to neměli nosič. Saturn V podle von Brauna by musel vyletět na nízkou oběžnou dráhu asi desetkrát aby tam vynesl materiál z kterého by se pak dala poskládat loď schopná plavby k Měsíci - přistání modulu a pak zase zpět. Prostě to váhově nevychází a to že fest. To je taky možná jeden z důvodů proč nejsou k nalezení plány rakety Saturn V. Asi by při její replikaci zjistili, že to nejde. Proč by také Amíci vyvíjeli pracně raketu schopnou vynést na orbitu 110 - 150 tun užitečné hmotnosti, když tu schopnost měl údajně onen Saturn V. A Rusové - t byli v té době rádi že jsou rádi - prdel jim možná cvakala desítku drát, když nás obsazovali a dohody mezi velmocemi - co my víme jaké byly a co všechno mohlo být jejich součástí.
+19 # Piovarči 2018-03-08 01:59
Pavle tiež som mal taký dojem z tej tlačovky. Vôbec nevypadali na chlapíkov čo majú za sebou takú kolosálnu vec skôr sa cítili akosi vnútorne trapne a bez života. Taký Gagarin sa inak uškrňal:-)

Ale samozrejme toto nie je dôležité. Dôležité je to technické prevedenie či bolo možné a či stačila tá ich žiadna protiradiačná ochrana.
Fotky sú zjavne manipulované mazané a upravované často prezrádzajú na pozadí kulisy resp. stenu projekcie s plátnom na ktorom sa objavovali dúhové odlesky. Plátno bolo pokryté pre lepšiu odrazivosť drobnými sklenemi čiastočkami a to občas robilo na pozadí odlesky ktoré sa poponáhlal vysvetliť bývalý korešpondednt NASA Hoagland ako stopsy po sklenených stavbách na mesiaci. To už bolo ale iba akési odvýhibkovanie tohoto problému do scifi že na Mesiaci sú Mimoni, ktorých lode aj posledné posádky nad mesačným povrchom nafotili. Tiež môže ísť o súčasť kamufláže. UFO sa tu účelovo využilo k tomu aby boli misie ešte záhadnejšie a uveriteľnejšie

Tento "záhadný" záber z Apolla 14 je signifikantný
+12 # Vaclav2 2018-03-07 23:45
mě připadá, že čtu dikobraz...
+6 # Pavel Blaheta 2018-03-08 01:19
Pročpak Václave? Proč zrovna Dikobraz?
+12 # Piovarči 2018-03-08 02:50

No predsa trochu pichľavá téma:-)
-4 # balwan 2018-03-08 00:01
+14 # julius 2018-03-08 08:03
Jasne svedte to na rodice. Kdyz by rodice mohly vychovavat sve potomky podle sveho tak by takovej rozmazlenec dostal nazadek a byl by umirnenej na to sups.

Me by zajimalo kde se dokazi narodit deti s kterych se pak stanou tito pomateni vedci co nam tu skrabou sve radoby vedecke matlaniny?
+9 # Piovarči 2018-03-08 13:03
Kto má dosť peňazí pre toho jednoducho pracuje aj veda. A vedci pre prachy dokážu celkom bežne aj klamať. Ide predsa o chlieb náš každodenný

Ako možno zapalovačom roztaviť oceľovú traverzu. V USA nie je nič nemožné. Neplatia tam dokonca ani prírodne zákony. Veda za prachy miliardárov to tam zariadila.
+9 # Wiloni 2018-03-08 13:22
No vidíš, a blbci u nás používají na řezání železa plamenem autogen (kolem 2500 °C), nebo plazmové hořáky (minimálně 8500°C-35000 °C).
V SSA stačí plynový (a možná i benzínový) zapalovač.
Prostě jsou mnohem dál.
+4 # Piovarči 2018-03-08 20:20
Keď si niekto v USA zapáli cigaretu musí dať bacha aby náhodou nechytnul žlezobetón a nezačali padať tie papierové mrakodrapy
+4 # Pavel Blaheta 2018-03-09 01:04
Pio tohle mne nikdy nenapadlo, ale ty jsi mne inspiroval k "myšlení" hehe - proto se asi tak moc v USA bojovalo a bojuje proti kuřákům. Bojí se o své papírové krabice - hehe :-)
+3 # Piovarči 2018-03-09 01:50
Preto každoročne horí celá Kalifornia

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás