Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaToto bude brzy dominantní kryptoměna E-komerce: „Svět spěje vpřed příliš rychle, než aby čekal na Bitcoin“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Toto bude brzy dominantní kryptoměna E-komerce: „Svět spěje vpřed příliš rychle, než aby čekal na Bitcoin“

Pokroky v technologiích blockchainů kryptoměn typu peer-to-peer uchvacují svět a ty budou zanedlouho provázány s úplně všemi aspekty našich životů.

V posledních letech se mluvilo pořád jen o Bitcoinu, nejspíš kryptoměně číslo jedna, kterou ve světě, kde je už vše propojené internetem každý zná. Existují však i jiné mocné technologie, které se zatím drží v čekárně a vyčkávají, než přetvoří vše, od systémů bankovnictví a placení až po management dodavatelství i naše soukromí.

Podle Crypto Coin Growth a informací z jejich nedávného interview s Future Money Trends, se vynoří jedna začínající měna, která brzy zaznamená explozivní nárůst, která by se mohla rovnat s masivními nárůsty cen, které zažily Bitcoin a Ethereum.

Bitcoin je ta matriarchální matka, co to všechno zrodila, ale Bitcoin půjde brzy spíše do regálu jako jednotka měření.

Pokračujte to tak, aby to skončilo tím, že z hlediska komerce to bude Litecoin, který se stane do velké míry dominantním faktorem.

Je rychlý, už je všude Lightning síť, už se využívá v zemích, kde si můžete zrovna teď jít a koupit si v metru sendvič za Litecoin.

S Bitcoinem je ten problém, že za něj jsou příliš vysoké poplatky a vše u něj probíhá trochu pomalu a otravně, je sice fajn, že vše u něj funguje účelně, oni ty problémy znají a snaží se je řešit, ale krypto-komunita a svět jdou dopředu příliš rychle, aby na to čekali, takže další věcí, která přijde na řadu, bude Litecoin.

Na celé interview se podívejte sem:

Ač někteří o Bitcoinu a blockchainu obecně vykřikují, že to je bublina epických rozměrů, tak je to s ním něco podobného, jako to bylo na počátku s internetem v 90. letech. Zrovna tak mnozí nechápali, jak ta technologie potrhlíků z 90. let nakonec změní naše životy, ani se nestarali o to, jak to funguje. Ona se však pomaličku dočkala masového přijetí.

To samé bude platit i pro blockchain:

Porovnáváme-li to s internetem, tak jsme někde v roce 1991 nebo možná i 1994, kdy asi pár lidí o internetu vědělo, to byli ale obvykle vývojáři nebo snaživci, co chtěli nějak uniknout z Matrixu… Většina populace byla příliš zahrabaná v osvědčeném pohodlí…

Když se dnes takových lidí zeptáte, tak asi o Bitcoinu už slyšeli, ale v ne moc dobrém světle… Ale když jim začnete říkat něco jako Ripple nebo Stellar nebo DeCred, tak většina lidí vyhrkne nějako jako „có?“

Co se týče takovýchto věcí, jsme pořád ještě ve stínech… Dejte zbytku světa ještě tak dva roky a vše se bude hýbat, „jé, to je mi pěkná novinka.“

Ač většině lidí jsou kryptoměny pořád ještě neznámé, tak mezi obchodníky už začínají být populárním prostředkem směny, a čím dál více a více obchodníků je přijímá jako formu internetové platby za fyzické dodávky. A i zájem investorů celého světa neustále roste. Některé z populárních digitálních kryptoměn můžete dokonce v Crypto IRA půjčovat na dlouhodobé zvýšení důchodu.

A jestli je nárůst a technologické pokroky, jaké jsme viděli v posledních desetiletích u internetu, dobrým vodítkem pro to, co bychom mohli čekat v příštích pěti či deseti letech u digitálních aktiv a měn při využití v reálném světě, tak to bude stejně velké, jako jsou největší na webu postavené společnosti dnešního světa.

Mac Savo

Zdroj: shtfplan.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-7 # Awe 2018-03-07 13:04
kurzové sázení, spolehlivé informace

[...]/
+4 # r.m. 2018-03-07 20:44
Berete Bitcoiny?
+5 # Přemek 2018-03-07 23:32
Berou, ale nevrací...
+6 # r.m. 2018-03-07 18:43
Přechod od papíru s proměnlivou hodnotou k nehmotným jednotkám s proměnlivou hodnotou. To bude vopravdu revoluční změna.
+5 # Vítězslav Crha 2018-03-07 19:08
No tak do toho bych nešel celé o bylo naplánováno a jako první vlašťovka tudíž nemohla doletět do svého jnízda takový je svět financí. Bezcitný a odporný od pohledu.
+1 # r.m. 2018-03-07 21:08
vlaštovka říkáte, jak známo tak jedna vlaštovka jaro nedělá
Komodita, která ignoruje měnový problémy je tahle www.youtube.com/.../
-1 # balwan 2018-03-07 19:11
+1 # Přemek 2018-03-07 23:30
Inu, kdo věří virtuálním penězům, jejichž proces tvorby, distribuce a užití nekontroluje, jeho osobní problém, blockchain, neblockchain... Pro začátek doporučím trochu fyziky z oblasti elektromagnetic kých impulsů...

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás