Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPamela Andersonová přestala tajit vztah s Putinem a prozradila i další skutečnosti

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Pamela Andersonová přestala tajit vztah s Putinem a prozradila i další skutečnosti

Herečka se přiznala ve svém rozhovoru britskému novinářovi Piersu Morganovi, ve kterém zmínila nejenom prezidenta RF, ale i Hugha Hefnera a Juliana Assangeho.

50letá herečka komunikovala s novinářem těsně před výstupem do přímého přenosu projektu „Příběhy života Piersa Morgana" a byla upřímná.

Například Pamela promluvila o jednom svém večírku ve vile Hugh Hefnera v Los Angeles. Tam se ocitla v ložnici ve společnosti sedmi nahých modelek. Ty se chtěly podívat na to, jak se herečka s podnikatelem začne milovat. Ze slov Andersonové vyplývá, že tento večírek byl jednou z nejbláznivějších příhod ve vile Hefnera. Ale podrobnosti večera neprozradila.

Také vyšlo najevo, že Pamela už několik let uchovává dobré vztahy s Vladimirem Putinem, se kterým se seznámila v roce 2009. Během setkání projednali zákaz lovu tuleňů a také problém importu kožešinového zboží. Politik jí v roce 2012 pozval na inauguraci. Osobní vztahy s prezidentem Ruska Andersonová nepřiznává.

Do rozpaků Pamelu uvedla otázka pro její milostné vztahy s Julianem Assangem. Mnohokrát byla u něho na velvyslanectví Ekvádoru v Londýně. Herečka neskrývá, že tohoto člověka zbožňuje, ale milostný vztah odmítá.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-10 # Awe 2018-03-06 11:36
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

[...]/
+18 # .lak 2018-03-06 12:22
Jo, a má plovák od míče. (mitche)
+41 # julius 2018-03-06 12:26
Proboha koho tohle zajima? At si PAMELA DELA S PUTINEM CO CHTEJI. V soukromem zivote to je jejich vec. Nevim proc se tyhle veci tak sirej jak prorazena prehrada.
-4 # balwan 2018-03-06 15:23
+9 # Monika 2018-03-07 05:29
Je mi úplně jedno jestli jich dáma měla xxx nebo to je lezba ! Chlubit se intimní záležitosti ženy je pod úroveň !

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás