Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin: Rusko nikdy nevydá své občany v souvislosti s ovlivněním amerických voleb

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin: Rusko nikdy nevydá své občany v souvislosti s ovlivněním amerických voleb

Ruský prezident Vladimir Putin se vyjádřil, že Rusko „nikdy“ nevydá žádného z 13 tamních občanů, jejichž USA obvinily v souvislosti se snahami ovlivňovat výsledek prezidentských voleb ve prospěch jejich pozdějšího vítěze Donalda Trumpa.

Uvedl to v rozhovoru pro NBC News a dal tím najevo, že existuje malá pravděpodobnost, že se Rusové někdy postaví před soud.

„Nikdy. Nikdy. Rusko nevydá nikomu žádného ze svých občanů,“ řekla ruská hlava státu.

Putin se v rozhovoru také vyjádřil, že k dané situaci nebude mít velmi co říci, pokud Spojené státy neposkytnou „nějaké materiály, detaily a data“.

Rusko je podle něj „připraveny se ně podívat a popovídat se o nich“. Prezident zároveň zdůraznil, že ruská vláda neměla žádnou roli v řízení obviněných Rusy, aby jednali proti USA.

„Vím, že nezastupují Rusko ani ruské úřady,“ uvedl a dodal, že netuší co přesně daní lidé dělali.

Spojené státy s Ruskem nemají smlouvu o vydání občanů a nemohou zemi přesvědčit, aby jim své občany vydala. Vydání Rusů do zahraničí brání i klauzule v ruské ústavě, která tento krok zakazuje.

Úřad speciálního vyšetřovatele ruského zasahování do amerických prezidentských voleb Roberta Muellera vznesl proti 13 Rusům a třem ruským společnostem obvinění minulý měsíc.

V 37 stránkové obžalobě uvádí, že daní ruští pracovníci pracující pro Internetovou výzkumnou agenturu používali falešné identity na sociálních sítích, vystupovali na internetu jako Američané a jejich hlavním záměrem bylo „podněcovat konflikty v rámci politického systému Spojených států“.

Ruské koření těchto aktivit se údajně snažili zakrýt koupí prostoru na amerických serverech a používáním amerických poskytovatelů e-mailových služeb.

Zdroj: chicagotribune.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-10 # balwan 2018-03-05 11:22
+35 # John Maxwell 2018-03-05 11:38
Tohle téma už tu bylo , neni proč vydávat občany ... byla by to maškaráda hadr jak se řiká ...
+22 # Janinna 2018-03-05 16:43
Ahoj Johne, никогда řekl Putin:
www.youtube.com/.../
Jenom těch 13 ruských občanů nesmí opustit území RF. Jinak na ně USA uspořádají hon jak na divou zvěř.
A nebylo by to poprvé co by občany Ruska z nějaké třetí země unesli do USA.

P.S.
Vůbec se mi nelíbí "nové šaty" tohoto webu. Hrozný:((
+16 # John Maxwell 2018-03-05 18:14
Ahoj Janni :))
Přesně , FBI i CIA vydali prohlášení o šetření v závislosti na zasahování RF do voleb s verdiktem ,že nebyla nikde taková činnost zaznamenaná a tihle [...]i jedou dál lži a na to zříděj i inkvizici :) .... skončili by na Guantánamu a už by je nikdy nepustili ...starýho psa novým kouskům nenaučíš :))
+12 # Dědouch11 2018-03-05 19:10
Ahojte, Janino. Píšete o novém kabátě AC24, ale já žádnou změnu nevidím...
Možná proto, že zůstávám trvale přihlášený a comp nevypínám. :o)
Tak tedy asi abych se bál rebootovat.
+15 # Janinna 2018-03-05 19:43
:)) sice nevím co to znamená:)), ale... no to se bojte:)) Když jsem zapnula počítač tak jsem se fakt v první chvíli ulekla a myslela jsem, že to mám rozbitý:))
Roztahaný přes celou obrazovku, komentáře nepřehledný, děs běs.
Nechápu když něco funguje, že někdo má potřebu to měnit - to bohužel neplatí jenom pro AC24. Prostě se to fakt "povedlo".

Johne také jsem si vzpomněla na Guantanamo - takové pohřbení zaživa, zpestřené mučením.
+8 # Che 2018-03-06 00:23
Ahojky Janino, na Quantanamu nemaji SSA co pohledavat. Smlouva na pronajmuti Quantanama na 100 let, kterou s SSA uzavrela proamericka loutka (urcite dobrovolne, z presvedceni a lasky k SSA, spiase za nejaky baksis), kubansky president E. Palma v roce1902 vyprsela 2002.

Muceni (nechci psat zverstva, nebot zvirata nejsou schopna takove podlosti), ktere provadela CIA na Kubancich, nebyli schpni udelat ani katove ve stredoveku ani Dr. Mengele (nektere foky mucenych jsou vystaveny v Museu v Havane). A Kubanci urcite SSA vroucne proto miluji.
+41 # Monika 2018-03-05 12:06
Potřebuje to důkazu a né kecat pořád dokola a vruce nic nemít ! USA umí pouze obviňovat a OSN to odkéjvá jako husa na pastvě ! Putin stojí za svoji zemi i svými lidmi !
+30 # olinka215 2018-03-05 12:50
Ahoj Moni=))
Chtít po amících důkazy, je naprosto bezpředmětné. Protože všichni víme, že pro SSA není nic snazšího, než si je na zakázku vyrobit=)))
Stačí vzpomenout na důkazy o tom, jak Irák vlastní zbraně hromadného ničení, nebo o použití chemických zbraní v Sýrii, nebo Obamův rodný list=)))))
+19 # John Maxwell 2018-03-05 13:31
Ahoj děvčata , když už se jedná o to RF :)) , dodnes neni důkazu o sestřelu civilního letadla nad Okrajinou ...a pokud nebude "holly-wood" zařídí ...
+22 # olinka215 2018-03-05 13:40
Ahoj Johne=))
Což o to, důkazů je spousta, jen ne těch, které by ukazovaly na Rusko, co by viníka=))) Proto se dělá všechno možné i nemožné jen proto,aby nebyla viníkem, po právu, označena Ukrajina. Pořád si totiž dobře pamatujeme, že sestřelení civilního letadla bylo jedním ze spouštěčů protiruských sankcí
+4 # Pavel Blaheta 2018-03-06 00:06
Olinko a já musím znovu a znovu napsat, že by nebylo protiruských sankcí, kdyby Rusko vojensky obsadilo Ukrajinu ještě před sestřelením toho nešťastného letadla. Žádný letoun by nebyl sestřelen, původci Majdanu mohli být za mřížemi - na podporovatele toho puče mohlo Rusko vydat mezinárodní zatykač (tedy i na našeho Šláfenberka, na americkou Nuland a na mnoho ostatních, kteří tam jen podněcovali ten jejich bordel. A hlavně - již by nikdo o Ukrajině ani necekl, neb byla oficiálně součástí Ruské federace a byla by tedy celá pod ochranou Ruska. V tom měsíci květnu až červnu 2014 by nikdo neudělal nic protože nikdo nebyl připraven na konflikt s Ruskem. A oni i bratři Poláci by byli hodnější, pokud by Rusové stáli na jejich hranicích. Ba to by dokonce mohlo Rusko žádat své polské sousedy, aby nedovolovali americké armádě cestovat po Polsku atd. Třetí světová by kvůli obsazení a začlenění Ukrajiny do Ruska nebyla. Vždyť ani ta druhá světová se nerozhořela kvůli obsazení Polska Německem. Až když si Hitler spletl směr a místo na východ do Ruska se vydal do Holandska, Belgie a Francie. Tak to teprve spojenci začali brát vážně (ale stejně bez jakýchkoliv schopností bojovat a Britové jen s obrovským štěstím stihli otéct z obklíčeného Dunkerku).
+16 # Wiloni 2018-03-05 13:58
Kdyby bylo tak jednoduché si ty důkazy vyrobit, tak do dávno udělají (MH17, sarin v Chan Šejkun).
Důkazy nedodávají proto, že je prostě nemají, ale ovládají většinu světových médií. Ti se postarají o patřičný rozruch, protože podle médií platí, že když to říká někdo z USA, důkazů netřeba.
Ono totiž vyrobit důkaz, který by obstál skutečné analýze není jednoduché.
+17 # olinka215 2018-03-05 14:11
Jistěže není jednoduché takový důkaz vyrobit, nicméně známe spoustu příkladů, kdy to SSA udělaly, byť si musely být vědomy toho, že neobstojí a pravda vyjde najevo. Z toho jasně vyplývá, že se SSA nestarají ani tak o to, jestli důkaz obstojí, jako spíš o to, aby nějaký dodaly.Donedávn a měly pocit, že nikdo nebude pátrat po pravosti, když to, jako pravdu, předkládá " světový velikán"
+12 # John Maxwell 2018-03-05 18:20
Citace:
Ono totiž vyrobit důkaz, který by obstál skutečné analýze není jednoduché
S tim se dá jedině souhlasit, a právě u toho sestřelenýho éra k tomu došlo ... mezinárodně uznavaní technici dali ruce pryč od výtvoru grupy Belincat ... a hon na čarodejnice se odložil ...
+6 # Wiloni 2018-03-06 00:02
V tomto případě bylo rozhodující vyšetřování, které provedl výrobce systému Buk (Almaz-Antey).
Ten totiž byl schopen na základě skutečných matematických modelů s použitím shodného typu hlavice určit místo odpalu (a ne jako šašci ze zkouřeného království, kteří museli použít hlavici z Amramu, aby jim ten výpočet trochu seděl) a to včetně provedení fyzické rekonstrukce.
To je důvod, proč vůbec hašišáci nešli s tím svým "vyšetřováním" k mezinárodnímu soudu a celé se to "řešilo" jen přes média.
To je také důvod, proč Indonésie a Austrálie vůbec nebere výsledky holandského "vyšetřování" vážně, a sestavily si vlastní vyšetřovací týmy, které vycházejí především z primárních radarových dat, dodaných Ruskem a dále pak právě ze zprávy Almazu.
Na celém tom divadle je třeba pouze určit, kdo byl režisérem celé té frašky.
Zda šlo o samostatnou iniciativu Ukrošašků, nebo to byl nápad šašků zpoza oceánu.
+6 # Che 2018-03-06 00:33
Moni, vsichni jen kecaji bez dukazu.jednou jsou to volby v SSA, potom globalni oteplovani, jindy zase pouziti chemickych zbrani, je toho moc. Cvanha se o globalnim oteplovani, ale kdyby stoupl obsah CO2 o (nerealnych) 100% z dnesnich 0.04% na 0.08%, tak by stoupla teplota povrchu Zeme o necelych 0.2°C. Kdyz se zapoctou vsechny ztraty, tak elektroauto emituje 3-krat vice CO2 nez benzinove auto a 4-krat vice nez dieslove (da se snadno spocitat z ucinnosti viz, Wikipedia)
+32 # Dagmarenka 2018-03-05 12:29
Viděla jsem ten rozhovor Putina s Niki Kelly ze CNN. Párkrát ji tam pěkně usadil - ta chudina vždycky jenom protáhla xicht. No a ta odpověď jestli Rusko vydá těch 13 rusů, co jsou podezřelí z ovlivňování byla perfektní. On tu odpověď doslova hláskoval a to docela hlasitě:
NI - KAG - DA
+23 # LubinenKremlBot 2018-03-05 13:35
Nikagda je správně a ten důraz je opodstatněný a jeden z mnoha důvodů je ,že zlomý a zmanipulují pod jakoukoli výhružkou jednoho z nich , stačí se podívat jak zneužijí smrti naivního novináře i se snoubenkou .Hra na city a manipulace je těmto nelidem bez srdce vlastní .
+24 # Wiloni 2018-03-05 13:50
"zneužijí smrti naivního novináře i se snoubenkou"

Mouřenín splnil, mouřenín může jít.
To je o tom, jakému pánovi sloužíte.
Někdy je pro něj výhodnější vaše smrt víc, než váš život.
A přitom je tu příkladů více než dost, třeba Němcov, Kadáfí, Hussein, a mnoho dalších.
Jenže jak chcete od hlupáků, aby chápali souvislosti.
Ti žijí v naději, že jim se nic podobného nestane, že je má páníček raději, než ty druhé.
+17 # LubinenKremlBot 2018-03-05 16:03
Kdo chce tam..., je to až neuvěřitelné pozvat si vraha na kávičku ale nastrčený užitečný blbec je často praktikou těchto ,,lidumilů ,,ovládajících a zneužívajících mladých lidí .Smutné a zároveň poučné.
+9 # r.m. 2018-03-05 22:10
ale no ták, za blbce ho neoznačuj, jen to zbaštil s navYjákem Holcový s Nicholsonem, ti dva ho postrčili, sami jsou zbabělý nuly a Kucniak byl v oboru teprve třetí rok
-

Rudolf Chmel je bývalý riaditeľ Sorosovej mimovládky, spoluzakladateľ strany Most-Híd, aktér kauzy Gorrila a otec manželky Kiskovho syna.
idemvolit.sk/.../...
+4 # Jarek Kozela 2018-03-05 23:52
No vidíte, jak to tam na tom slovensku máte jednoduché.
+5 # r.m. 2018-03-05 21:53

„Soudruzi, tentokrát vám to neprojde", „Dlužíme to Havlovi“, „Televizi nedáme“, „Vypadni Zemane!“ Tisíce lidí na Václaváku a protest nejen proti Ondráčkovi
parlamentnilisty.cz/.../...
Na demonstraci se objevil také někdejší premiér za ODS a neúspěšný prezidentský kandidát Mirek Topolánek, který rozdával úsměvy a pár selfie k tomu. Pro ParlamentníList y.cz se však odmítl vyjádřit k aktuální politické situaci. „Já myslím, že ne,“ sdělil reportérovi serveru ParlamentníList y.cz ležérně oblečený Topolánek s cigaretou v ruce...
Lidé bzděte!
+7 # Jarek Kozela 2018-03-05 23:49
Jsou to kašpaři. Na mě nepřišli. Já svým vědomím jsem utvářel energetické pole, které zásadním způsobem ovlivnilo volební výsledek v usa a ti troubové toto nebyli schopni vyhodnotit. Není k tomu třeba žádného internetu, který je vedle vědomí naprostý loudal.
+2 # Pavel Blaheta 2018-03-06 00:11
Nauč mně to prosím - pane Jarku - moc prosím. Fakt bych to docela potřeboval. :-)
0 # Awe 2018-03-06 11:39
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

[...]/

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás