Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBuď reforma EU, nebo zhroucení, italský populistický vůdce říká, že italské volby jsou pro ni poslední šancí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Buď reforma EU, nebo zhroucení, italský populistický vůdce říká, že italské volby jsou pro ni poslední šancí

Populistický vůdce Matteo Salvini varoval, že bude-li Brusel i nadále odmítat naslouchat obavám veřejnosti, tak by po Británii mohla Evropskou unii opustit Itálie.

Když se Italové v neděli vydávali k národním volbám, tak vůdce strana Lega vyhlašoval svou silnou podporu „principu“ přímé demokracie, kdy britským médiím říkal, že referendum o Brexitu je pro Itálii příkladem hodným následování.

„Případ Británie je ještě více symbolický, protože představuje první a prozatím jediný případ, kdy nějací evropští občané dostali příležitosti mít co říci do svého členství v Evropské unii,“ řekl.

„Proč by sakra měli svobodní lidé zůstávat uvězněni v té kleci absurdních zákonů a regulací v rámci zatuhlých omezení, která jsou pro lidi s jejich skutečnými potřebami a pro jejich země tak pokořující?“ zeptal se Salvini, když prohlašoval, že hlasováním britské veřejnosti za odchod z tohoto bloku nebyl „vůbec překvapen“.

„V rámci těchto italských voleb bude mít EU svou poslední šanci, aby se reformovala. Jinak nebude Brexit ničím jiným, než jen začátkem nevyhnutelného procesu jejího rozpadání se všemi důsledky a nebezpečími, která to přinese.“

Tento euroskeptický europoslanec by se mohl z italských voleb vynořit jako ministerský předseda, kdy pravicová koalice s Lega je tou, co je nachystána získat nejvíce voličů.

Salviniho strana, která v minulosti kandidovala na platformě nezávislosti severní Itálie, v posledních letech rezonovala s hněvem voličů po celé zemi kvůli ohromnému přílivu migrantů ze třetího světa, který byl letos ještě vyšší než byla jeho síla v roce 2017.

Masová migrace se protlačila do těžiště italské předvolební debaty v posledních měsících po sériích vysoce profilovaných zločinů včetně brutální vraždy Pamely Mastropiestro trojicí už uvězněných nigerijských migrantů.

Rozkouskovaná mrtvola této 18leté oběti byla letos nalezena ve dvou kufrech, kdy jí chybělo pár kousků jako její srdce a genitálie.

Minulý měsíc vůdčí kriminolog, chirurg a psycholog Alessandro Meluzzi, poukázal, že to svědčí o zapojení nigerijské mafie do tohoto zločinu, kdy uváděl, že k „rutinním“ způsobům tohoto bezohledného afrického gangu patří právě „porcování obětí na kousky spolu v řadě případů s pojídáním určitých typických částí jejich těl.“

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-21 # balwan 2018-03-05 10:52
+38 # Piovarči 2018-03-05 14:10
Tak dobrá správa nech sa EU trápi, to je priama odozva Talianska na utečeneckú krízu. Budú s tým musieť niečo robiť, alebo im to prerastie cez hlavy všade

Sýria Východná Guta

Tak len 33 percent územia ovládla vláda v Damašku, ale situácia sa bude rýchlo vyvíjať hlavne po príchode ďalších posíl. Východnú Gutu treba oslobodiť čo najskôr.
Po nej príde na rad aj ten posledný fľak odporu v Damašku.
Po predchádzajúcic h rozšíreniach vo Východnej Ghoute, Sýrske vládne sily pokračujú vo vývoji hybnosti vo východnej časti militantného vrecka, oslobodila obec Rayhan a vstúpil do dediny Muhammadiyah.

Intenzívny boj teraz tiež prebiehajú v blízkosti Beit Sawa a Mersaba.

Vopred nasledovalo konci denne humanitárnej pauza v oblasti, ktorá bola nastavená tak aby umožnila civilistom opustiť bojové oblasti. Avšak, Ahrar al-Sham, Hayat Tahrir al-Sham (predtým Jabhat al-Nusra), Jaish al-Islam a Faylaq al-Rahman bráni podstatnej časti civilistov odísť z obliehanej oblasti.
Eľte týždeň a 67 percent Guty bude oslobodený
southfront.org/.../
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+59 # Jarin G. 2018-03-05 11:02
Le Penová: Výsledky volieb v Taliansku sú zlou správou pre EÚ

hlavnespravy.sk/.../1332998
P.S.: Pro Vláďu & spol. V baráku udeřila chřipková epidemie. Vnuk to přitáhl ze školy. Vysoké horečky, bolesti..... Jediní zdraví jsme já a vnučka. Takže jsem teď zdravotník, topič, kuchař (tedy jídlo nosím z blízké jídelny) atd. atp. pro všechny! Dokonce i nosím roušku, i když to je asi prdplatné. Takže jen abych nemusel psát Vláďovo "Ližsi..".
+39 # Vladimír57 2018-03-05 11:19
Drž se, chlape.
-20 # Popo 2018-03-05 11:25
Cituji Vladimír57:
Drž se, chlape.
A sakra, človeče ďe sa to v tebe tá zloba berie? To ako vážne by si ty nechať priatelovú rodinu hladom zájsť? Šak uznaj i ty, keď chlapec držať sa bude nebude môcť chodiť do tej vývarovne pre ten "bufet" na ktorom je momentálne celá tá jeho marodiaca rodinka závyslá...
+17 # diamond 2018-03-05 18:35
Když už tu duchaplně filozofuješ, nauč se aspoň gramatiku. Kant by s takovým gramatickým handicapem nejspíš nikoho neoslnil, natož aby se jeho myšlenky přednášely na akademické půdě.
-1 # Popo 2018-03-05 21:31
Cituji diamond:
nauč se aspoň gramatiku.
Priatelu prezradím ti tu o gramatike jeden celkom holý fakt - Aj keby si ju sebelepšie ovládal, ani tú vlastnú riť si s ňou nevytrieš (doslovne) - naozaj, až tak "užitočná" ti k životu tá znalosť gramatiky je. Ak sa ti to s ňou niekedy podarí daj vedieť, možme o tom potom hodiť aj tú zmysluplnú reč...
+13 # Jarin G. 2018-03-05 19:03
Díky, Vládíku! Já jsem v pohodě (alespoň zatím). Vnučka taky, ale mám ji skoro pořád na krku!
smajlík pro tebe:
+9 # Vladimír57 2018-03-05 20:26
Není zač, rádo se stalo. Ovšem jak vidíš, zdejší mravokárce a nemyslící mi to natřel.
+5 # Jarin G. 2018-03-05 23:19
Ty kluku jeden mladistvá, nezkušená! Jak ti Botka mohl natřít a to cokoliv?
+5 # Popo 2018-03-05 23:23
Cituji Vladimír57:
mi to natřel.
Priatelu to nie je o "natieraní", to je len taký "suchý" anglický humor. Ale jak vidieť, ľudkovia i tu radšej "chcípajú" ako by sa smiali. Nevadí, viac ostane...
+18 # Dědouch11 2018-03-05 12:48


Zvojtil jsi to. Napsal jsem (chybně) "šsiprdel" (mělo být "žsiprdel" a Scipio to blahosklonně přehlídnul)
Ale jo, omluva se přijímá a vyslovuje se soustrast.
Tady v okolí chřipka taky řádí, ale mě se zatím (ťuk ťuk ťuk) nedotkla. Jednak mám ověřenou dobrou imunitu, druhak moc nelezu mezi lidi a sem mi jezdí jen jedna jezinka (konzultace o těch žaluziích ;o) ), tak je to nebezpečí minimální.
+14 # Jarin G. 2018-03-05 19:17
(Zase na skok. Pak musím pročíst, co se dnes ve světě i doma vůbec událo)
Jaké zvojtil, Vladimíre? Inovace, to neznáš, co? ;o) kk
Vnuk už je skoro dobrý, ale do pátku zůstává doma.
Dcera & spol. se už také lepší. Horečky ale večer pořád.
A když jsi u toho Vojty. Patří k mým oblíbeným vtipům.
Tak alespoň jeden:
Karel Höger se ptá Jaroslava Vojty: „Znáš větu, kde je třikrát za sebou "ti“? Vojta neznal. „U řiti ti tiká budík.“ Vojta přijde domů a ptá se ženy: „Stará, znáš větu, kde jsou za sebou tři "ti“? Žena nezná. A Jaroslav Vojta pravil: „U prdele ti bijou pendlovky!“
a minutové video s J. Vojtou, vyprávějícím vtip:
youtu.be/kbWU-z82sSA
a Vojta ve své, snad, nejslavnější roli:
+2 # Dědouch11 2018-03-06 10:04
:o)))
+27 # olinka215 2018-03-05 13:00
Ahoj Járo=))
Kupte zázvor, kávovou lžičkou ho oškrábejte, ( na 2 litry čajte použijte cca 4cm zázvoru) nastrouhejte a zalijte hrnkem studené vody a 2-3 minuty povařte. Uvařte silný černý čaj a zázvorový vývar do něj přilijte. Oslaďte nejlépe medem, vymačkejte 2 citrony a dochuťte špetkou skořice.
Lijte to do nich, co to půjde=)))
parlamentnilisty.cz/.../...
+9 # diamond 2018-03-05 18:41
A nebo zkuste medvědí mlíko...
+10 # Jarin G. 2018-03-05 19:42
Ahoj. Myslíš: mléko, med a rum? Pro mě by to bylo skvělé! Třeba začnu taky marodit ;o).
Ale ti marodi jsou buď abstinenti (taky skoro nemoc) nebo nezletilec!
+14 # Jarin G. 2018-03-05 19:32
Ahoj milá Oli.
Jo zázvor, ten já popíjím skoro denně. Teď ten čaj pro marody dělám obdobně, tak jak mi píšeš, ale doslazuji navíc i bezinkovým a sedmikráskovým sirupem vlastní výroby. Jinak vařím i bylinkový čaj (bezinka, mateřídouška, kopřiva, heřmánek, jitrocel, apod., taky většinou mnou nasbírané, tedy až na tu mateřídoušku).
Jinak pro sebe dělám zázvorový čaj tak, že si zázvor nakrájím na tenounké plátky, zaliji i s pytlíkem černého čaje a pak dosladím medem či sirupy a nechám vylouhovat a ten zázvor pak i sním, neb mi chutná!!! Možná, že i proto mě ta chřipka nepostihla.
Jo a ještě jednu medicínu podávám. Cibulový sirup!
Strašně to zapáchá, ale je to účinné. S tím mám osobní dobré zkušenosti. A také česnek, ale ve formě jednoduché česnečky. Česnek přidávám až nakonec a nevařím.
Celkem to vše dohromady funguje, stav pacientů se lepší.
Díky za podporu!
+6 # olinka215 2018-03-05 22:31
Ahoj Járo=))
Co mě to napadlo, radit zrovna Tobě...vždyť vím, že se vyznáš=)))
Přičítám to vrozené snaze pomáhat=))))
+6 # Jarin G. 2018-03-05 23:30
Olinko. Ty jsi tak milá, že mě to až dojalo!
A každá rada je dobrá!!! Třeba to množství zázvoru jsem dělal jen od oka! Teď už vím a dávkoval jsem podle tebe. A vůbec. To, že ti to nebylo lhostejné, bylo pro mě velkou vzpruhou. Tak trochu už začínám být unavený, naštěstí z toho nejhoršího už jsme venku!
Ráno musím brzo vstávat a zatopit v kotli, tak čauky!
+3 # Dědouch11 2018-03-06 10:17
Nějakej chytrej.

(kk)
+1 # Jarin G. 2018-03-06 22:52
Že jo! Žena to také říká, ale s takovým zvláštním úsměvem! ;o)
+3 # Jaris 2018-03-06 09:27
Ahoj Olinko, ten recept si pisu.
+46 # John Maxwell 2018-03-05 11:34
EU se reformovat nedá ne s těmito samozvanými politiky .... na to neni dostatečná politická vůle ,ale zlovůle je až až ...
+25 # Janinna 2018-03-05 17:20
O bože, to se mi snad jenom zdá - podívejte se na tuhle ukázku z pořadu "Lindenstraße" veřejnoprávní německé televizní stanice ARD:
vk.com/.../
Každé dítě je muslim = definitivní konec Německa.
Je na čase dát tomu spolku vale, a to urychleně, a vrátit se k pořádnému plotu na západních hranicích, s těmi žiletkami na vrcholu, jak to tady jednou dával Dědouch.
+14 # John Maxwell 2018-03-05 18:32
Šmankote .... facek by dostala, že by na alláha zapoměla ...
Turbo vjedec "Drahouš" by to nazval "krok správným směrem" ... pro lidi je to katastrofa .... zpracují generaci a ta nakonec zničí sebe samu ... mě udivuje, že nikde neslyším nikoho brojit za naše děcka ...
V našem případě jsme na tom stejně jako na začátku 20 století ...
ps: opravil jsem chybku :)
+17 # Janinna 2018-03-05 19:08
:)) taky tě to tak nadzvedlo? Uvažujeme stejně, také jsem si řekla, že bych jí tu její blbou blonďatou hlavu profackovala, že by nevěděla čí je. Chuďátko to děcko.
Je to katastrofa!!!
+10 # John Maxwell 2018-03-05 20:25
Ono defakto je to válka kultur a náboženství, a v každé válce ať je jakákoli na to doplatí vždy děcka ... je to hnus humus ...
+2 # Dědouch11 2018-03-06 10:19
++++++++
+43 # .lak 2018-03-05 11:48
Agentůra bilderberg cestovky dvou kontinentů výletníků a osadníků a s fiat money domácích úkolů hamižným podlokajníkům lobistů pro výběrové z pindostanu.

Radši dám odkaz na to co jsem již zmastil.
2018-02-27 16:14
ac24.cz/.../...
______________________________________
jo a vy volení www.youtube.com/.../
+33 # Monika 2018-03-05 11:59
Jarin G: přeji rychlé uzdravení vás všech ! A také vyházet černé hadice z Italie a vítězství ve volbách !
+15 # diamond 2018-03-05 18:49
Šikovný italský podnikatel by měl začít nabízet kajaky, nafukovačky, vory a podobná zařízení pro plavbu směr Libye. Samozřejmě zařízení dimenzovaná pouze pro cestu tam, případné předčasné rozpuštění plavidla není na závadu.
+12 # Jarin G. 2018-03-05 19:54
. zase dvakrát, tak alespoň "fotečku" pro milé kolegyňky na téma: jaro už je za dveřmi:

a vtípek:
+2 # Dědouch11 2018-03-06 10:19
.:D
+11 # Jarin G. 2018-03-05 20:03
Ahoj Moni. Děkuji za podporu!
Tak alespoň přáníčko:
+37 # Dagmarenka 2018-03-05 12:22
Na nějakém webu jsem před chvílí četla, že Liga severu zatím vede a má mezi 32 - 37% hlasů. Druhý by měl být Berlusconi se 17 % a v závěsu jsou další vůči EU skeptické strany. No a Evropa+ zatím 2,6%. takže budem držet palce! Jsem zvědavá, jestli to tak opravdu bude, jestli zase najdou " ruskou stopu"
-33 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-05 12:32
Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
+9 # Monika 2018-03-06 01:15
EU je po volbách vItalii opět na plenkách ! A víte co jsi dovolilo Švýcarsko v novém referendu ? Zakázat mešity a modleni Muslinů a nebrat žádného migranta pokud jsi zbytek co již ve Švýcarsku jsou nenajde do 3 měsíců zaměstnáni ven ze země žádné dávky a podporu !
+5 # Jaris 2018-03-06 09:17
Ja jsem pro zhrouceni EUrosajuzu.
-3 # Awe 2018-03-06 11:38
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

[...]/

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás