Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaRuský nezachytitelný raketový systém Avangard byl dán do sériové výroby

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ruský nezachytitelný raketový systém Avangard byl dán do sériové výroby

V Rusku dali do sériové výroby hypersonický raketový systém Avangard, sdělil agentuře Sputnik vojensko-diplomatický zdroj.

Západní partneři Moskvy, jak řekl zdroj, by si měli uvědomit novou realitu. Nová raketa dokáže podle jeho slov letět v hustých vrstvách atmosféry hypersonickou rychlostí, což ji činí nezranitelnou vůči jakýmkoli protivzdušným a protiraketovým obranným prostředkům.

Zdroj dodal, že armáda již dostala letecký raketový systém Kinžal.

O raketovém systému Avangard mluvil minulý čtvrtek prezident RF Vladimir Putin v poselství Federálnímu shromáždění.

Britský bulvár Metro navrhl vlastní variantu jména nového výrobku. „Chtěli bychom navrhnout vlastní variantu názvu nezastavitelného Avangardu: Nevěsta Satanu," napsal list.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-39 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-05 10:26
Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se znepřátelené velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat , že války brzo povedou proti sobě dálkově ovládané zbraně a automaty. Tento výzkum a vývoj zbraní a zbraňových systémů nic nemění na tom, že všechny války jsou odsouzeníhodné. To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
+25 # Piovarči 2018-03-05 13:24
Vojna je pohonom a rozpínavosťou západnej spoločnosti ako takej. Hovorí o tom už štúdia vedcov ktorá bola vytvorená na objednávku USA vlády. Ide o štúdiu Zo Železných hôr.
Podla nej je vojna nevyhnutnou súčasťou západnej civilizácie.

A pokiaľ budeme mať ako vzor túto zvrátenú západnú civilizáciu nemôže sa nič zmeniť a ľudstvu hrozí neustále zničenie v dôsledku tejto zhubnej a chamtivej ideológie

Len pre prehlad ako to vypadá vo Východnej Gute:

A pritom naše správy hovoria že armáda ovláda len tretinu Východnej Guty. Podľa tejto mapky je to minimálne 40 percent. Údajne už vo východnej Gute padlo 700 civilistov

Konvoj Sýrskej Arabskej Spoločnosti Červeného Polmesiaca plánuje vojsť do Východnej Ghouty 5. Mareca. Konvoj sa pripravoval na kontrolný bod v obývané spoločenstva Al-Wafideen, kde Východnej Ghouta humanitárneho koridoru je otvorené. Pozostáva z štyridsať päť nákladných automobilov s humanitárnej pomoci a mobilnej nemocnice a zahŕňa potravíny, lieky a základné potrieby s celkovou hmotnosťou 247 ton.
Avšak, podľa miestnych zdrojov, je nepravdepodobné , že militantné skupiny umožnia akékoľvek počtu ľudí opustiť obliehané oblasti. Radikáli sa zaujímajú o civilistov vo Východnej Ghouta, pretože ich používajú ako ľudské štíty.
southfront.org/.../
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+10 # Che 2018-03-05 23:48
Citace:
Podla nej je vojna nevyhnutnou súčasťou západnej civilizácie.
A pokiaľ budeme mať ako vzor túto zvrátenú západnú civilizáciu nemôže sa nič zmeniť a ľudstvu hrozí neustále zničenie v dôsledku tejto zhubnej a chamtivej ideológie
Pio, presne tak, jen nenazranost SSA , dnesniho globalniho hegemona, je zdroj vsech valek v minulem a tomto stoleti.

A z SSA chce Dedek udelat globalni vladu s jednou menou, asi dolarem.
Ten [...] vubec nic nechape.
+28 # John Maxwell 2018-03-05 13:46
Mgr. Miloslav Dědek univerzální návod na řešení problému EU je .... jděte se super státem do (_I_) !!!
-22 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-05 13:57
Pane Maxwell, naprostá většina všech lidí na planetě je stejně jako Vy zcela ovlivněna propagandou globální finanční elity, t. j. tzv. "lidí velkých peněz", kteří propagují zavržení NWO. Nastolení NWO bude znamenat pro lidi velkých peněz ohrožení jejich privilegovaného postavení, které těmto lidem umožňuje v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - [...]/2016/08/g lobalni-financn i-system.html
+13 # fabulist detergent 2018-03-05 16:09
vy teda mate mimozemsku logiku :D ,,a teraz tuu o spasitelovi menom Astar Saran :D
-13 # balwan 2018-03-05 11:25
+16 # David 2018-03-05 12:22
Koukám, že asi umím další jazyk.
A to arabštinu.
Alah Akhbar se hodí v každé situaci - na smutek, na radost, když mám hlad, když se potřebuji vysrat atd.
Prostě si v každé situaci vystačím v arabských zemích (a nyní i v Německu, Francii i Itálii ) s těmito dvěma slovama.
+8 # .lak 2018-03-05 12:51
+21 # Monika 2018-03-05 12:19
Takže i dnes bude na USA základnách opět plno smradu !
+11 # .lak 2018-03-05 12:33
0 # Awe 2018-03-06 11:39
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

[...]/

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás