Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaObama volá po plošné cenzuře konzervativních hlasů na internetu, odhalil tajně pořízený audiozáznam

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Obama volá po plošné cenzuře konzervativních hlasů na internetu, odhalil tajně pořízený audiozáznam

Ač Obama světu povídal, že v pátek na MIT při přísně tajném neprotokolovaném projevu mluvil o „basketbalu“, tak ve skutečnosti vyzýval k cenzuře Internetu a k čistkám hlasů odporujících jeho globalistické agendě.

Tento projev zachovali téměř všichni účastníci zcela v tajnosti, kdy tito, než jim bylo uděleno místo mezi posluchači, souhlasili, že tuto akci nebudou zaznamenávat, fotografovat, tweetovat o ní ani o ní jinak referovat.

Někdo však tajně tento proslov nahrál a kopii dal magazínu Reason.

Uniklé audio dokazuje, že Obama zneužil této sportovní události jako krytí k pronesení orwellovského proslovu k věrohodně liberálním žurnalistům a k ředitelům sociálních médií, kdy těmto nařizoval, aby udělali vše, co je v jejich silách ke skoncování s právy podle Prvního ústavního dodatku o svobodě projevu, a aby žádná taková práva konzervativcům na internetu nedali.

Zde je pár zdůrazněných pasáží od Reason:

Obama si myslí, že Google, Facebook atd. jsou, „zrovna tak jako jsou komerčními podniky, zároveň i institucemi veřejného blaha,“ a tak by měly zvažovat, zda nezpůsobují korozi naší demokracie.

Na základě této pozice začal Obama budovat svoji argumentaci prosazující masovou cenzuru odštěpeneckých hlasů na sociálních médiích.

„Rovněž je pravdou, že naše platformy sociálních médií jsou jen nástroje“ řekl. „I ISIS může tohoto nástroje využívat. Neonacisté mohou tohoto nástroje využívat. Myslím, že velké platformy jako Google a Facebook, kde je to nejzřetelnější, ale i Twitter a další jsou součástí tohoto ekosystému, a tak musí vést diskusi o takovém svém podnikatelském modelu, v němž uznají, že jsou zrovna tak institucí veřejného blaha jako komerčním byznysem. Nejsou jen neviditelnou platformou, oni velmi účinně utváří naši kulturu.“

Značná část tohoto utváření je podle Obamy zlá. Když se skuteční lidé vzájemně dělí o informace bez kontroly mainstreamových médií, tak je to zlé, říká.

„V podstatě tu už máme zcela odlišné reality, které se tu vytváří, s ne pouze odlišnými názory, nýbrž tu už máme odlišná fakta,“ řekl. „A to není jen pomocí těch Ruskem podněcovaných internetových robotů a falešných zpráv (fake news). Je to už i úvodník Fox New versus The New York Times. Když se podíváte na tyto odlišné zdroje informací, tak ty nepopisují tu samou věc. V některých případech dokonce ani o stejné věci nemluví. A tak je dost těžké si představit, jak by za takovýchto podmínek mohla demokracie dlouhodobě fungovat.“

Umlčování lidí, se kterými nesouhlasíte je tak ne-americké, jak jen ne-američnost můžete provozovat. Rigorózní debata, poctivá diskuse a otevřená výměna názorů, to je způsob, který je americký. Takže není vůbec žádným překvapením, že zrovna Obama, tj. globalista, který šíří svou ideologii při přísně tajných „neprotokolovaných“ projevech, takovýto způsob nesnáší.

Obama řekl: „Pepku vyskoč!“ A YouTube se zeptal: „Jak vysoko?“

YouTube už na své platfrormě začal s masovou prořezávkou konzervativních anti-globalistických hlasů, což dokazuje, že Obama pořád ještě třímá otěže nesmírné moci nad ortodoxně liberálními mediálními kanály.

Spolky jako Jižanské centrum zákona chudiny, vysoce zpolitizovaná krajně levicová asociace, a ADL rekrutují své členy, aby prováděly policejní dohled nad obsahem Googlu ukazovaném z YouTube. Ty operují pod záminkou odstraňování extremistického obsahu (jako ISIS, neonacistů, jak o tom mluvil Obama), kdy YouTube, jak se dalo čekat, zašel až tak daleko, že odstraňuje obsah, jehož tvůrci nesouhlasí s postoji mainstreamových médií.

Plný audiozáznam z Obamova neprotokolovaného projevu je k dispozici zde:

Obama má pravdu, když říká, že teď existují dva různé světy. Je to poprvé, kdy média mainstreamu ztratila své sevření toků zpráv a svou schopnost kontroly nad debatou ve společnosti. Avšak Obamovo tvrzení, že to je problém a že je tím ohrožena demokracie, je děsivé, neboť je to klamavá ideologie úplně jak z Orwellova 1984.

Ten „hluboký rozkol“ teď existuje, neboť lidé začali na internetu dostávat skutečné, necenzurované zprávy a mohou vést otevřené diskuse o skutečných problémech jako imigrace a o předtím neochvějném směřování Ameriky ke globalismu, když měla média mainstreamu schopnost tuto povídačku kontrolovat a potlačovat disent.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-18 # balwan 2018-03-04 13:05
+19 # vlk samotář 2018-03-04 16:01
Raději budu podporovat Kurdy, kde za svobodu bojují se zbraní i ženy, než Turecko, kde se dostává k moci fanatický islám!
+1 # jan lavicka 2018-03-06 07:38
Až na to, že Kurdové jsou nejsilnější spojenci uSSa/ISISrael v Sýrii, mají jejich výcvik, zbraně i peníze a spolupracují s teroristy proti Asadovi ;)

Kdyby nespolupracoval i s uSSa, ale ta spolupráce je odsuzuje a nemají tím právo na nic, hlavně ne v Sýrii.
+16 # chromolibden 2018-03-04 16:10
To chci vidět jak budou cenzurovat Dark web.

Jinak souhlas vlku
+15 # vlk samotář 2018-03-04 14:43
Vopičák - "demo-krad",... si nedá pokoj!

OBAMA - The black sheep of the World..!

"I'm the black sheep of the family
....
I've got half a pound of rice
A beard full of lice
A mission called retrogression
.....
I've got pocket full of dust
And eating is a must
You want to make a good impression
........
Don't talk to me about society
You got to pay the rules
Or pay the penalty .."..www.youtube.com/.../www.youtube.com/.../
+13 # Vít Henoch 2018-03-04 14:56
Op, ano, změřil jsem ho. Druh - vřešťan. Poslali ho jiní, ti, kteří se bojí, že jim Amerika nakope pr..el. Jsou to ti samí, vůl s mamutem.

Henoch
+13 # vlk samotář 2018-03-04 15:18
Tak tak!:-))

(navigátor)
+19 # .lak 2018-03-04 15:59
deltaradiohardrock.radio.net/

www.youtube.com/.../
Tam bych jenom podotknul že tedy eu je spíš potěmkinova vesnice loutkářů podloud (podlokajníci) a čína si z povzdálí dnes již ovládá i ukrutné klauny (time 2:00 www.youtube.com/.../ ) co s evropou a obyvateli s rozmary budulínků v šapitó v podstatě kolonie pepků vyskoč cvičí. www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../ time 4:14
+18 # .lak 2018-03-04 20:24
Du se dvořit Henochově kachně tak ostatní nevnímejte. Do rodiny nicotného nevezme ale na dvorek by možná mohl. Když jsem před vjeky měl táhlý den jak uherský rok tak večer padla mlha a povídám jak je pieknje vidět jak se to světlo od auta pěkně prořezává. Načež vyšilovač dudek cca 5. proti mne 3.letýmu povídá to je blbost to nemůžeš vidět a tak se mi ten den táhl víc jak zbývajících půl století a něco. Ovšem dnes na reflexy chytím 0,00 takže bych viděl zas i třeba kdy se komp jak osel pokaždé ptá jestli jsem bůh. Faktem je že z dominantního energetického pole čaker jsem lyřan i když tu DNA osekali z původních 12-13? vláken humanitních typů bytostí na 2. protože se tvůrci lekli možností řekněme svého potomka. Nicméně s tím že je v podstatě bezčasí a je projektován čas omezencům omezenci tak v reálu ta konstrukce stále existuje i s tvorbou argentum astrum (hvězdného ohně) které propůjčuje možnosti vpravdě nebývalé a sami nechápou co to vyvedli a to se právě negativními prekurzory očkováním, chemtrailsy a GMO, fluorem a jínou špínou snaží z člověka a lidí jako zotročenými spodními světy parazitací energie negativních emocí kdy se zoufalstvími živí jako i mnoho posedlých temnářů kteří sešli z cesty ráje všem a chtějí zbavit z důvodů svých mrzkých a nízkých schopností které končí u násilí kdy by se jim vymkli z vězení pastýřů. Nicméně tedy lyřani mají sňatky obvykle po 110. zdejších letech nejdříve takže máš na uvážení půl století zdejšího standartu nejméně když nebudeme sčítat vnitřní nulové časy oněch uherských roků. Poklona, a jo smrťáku i jako pohádka na dobrou noc dobrý ne?
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../

bonus smit.wz.cz/.../...
+9 # vlk samotář 2018-03-05 00:16
No já jsem to poledně málem nerozdýchal v obchodě.

Oni ti [...]i už prodávají i mořskou sůl s přídavkem jodu a "fluoru"!!

Na co do nás serou fluor, když spolu s bromem je to silný karcinogen?!!
Jod a chlor beru, je to taky halový prvek, ale pro tělo v malých dávkách je neškodný, nebo mu dokonce pomáhá ve sloučeninách (ClO2), ale na co do nás serou fluor a brom?
+10 # .lak 2018-03-05 00:53
To víš. www.youtube.com/.../ Na vojně jsme měli lektvaristu absíka extrémního spíťaře který nám poudal nepijte ten čaj oni vás tráví bromem, mají to namíchané z výrobny. Jen placatý čepice se chtěj množit a osobně se účastnil vyvařených ponožek na barvu čaje s příchutí éček citrónu a aromat kdy schvaloval bufety mužstvu a tohle bylo extra lampasákům kterých bylo víc jak záklaďáků a pěkně oslazené si nalévali jak lejty. Nic mám krásnou dírnici s reptiliánským hřebínkem a pokaždé je rychlejší jak já a čuně loví extrementy a pořád sprintuje což odporuje zdravé výživě. Potvora
+11 # dastin 2018-03-04 18:23
Uz by meli tu cernou svini zavrit na Guantanamo Bay
+7 # Monika 2018-03-05 00:50
Měly jsi dát odchod do vězení napáchal se toho dost nebo do Keni začít pást stádo koz to by bylo prospěšnější ! My všichni dobře známe to jeho kroucení rukou u neposlušných národů !
0 # jan lavicka 2018-03-06 07:37
del
0 # Awe 2018-03-06 11:41
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

[...]/

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás