Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHysterická CNN protlačuje povídačku, že těmito volbami se Itálie vrací k fašismu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Hysterická CNN protlačuje povídačku, že těmito volbami se Itálie vrací k fašismu

Americký vysílač CNN tento týden vydal článek historika Andrea Mammoneho tvrdící, že návrat konzervativního bývalého ministerského předsedy Silvia Berlusconiho do italské politiky spolu s populárními stranami zaměřenými proti masové migraci znamená návrat fašismu.

Podle Mammoneho politika a rétorika pana Berlusconiho během národní volební kampaně „vedla k legitimizaci krajní pravice“ a dokládá to na vzestupu krajně pravicového hnutí Casapound a krajně pravicové Forza Nuova.

Nedávné průzkumy poukazují, že ta rétorika použitá Silvio Berlusconim, jako sliby deportací 600 000 ilegálních migrantů u voličů rezonovala a jeho strana je spolu s populistickou La Lega favoritem na vítězství nedělních voleb.

Průzkumy však pro ty dvě krajně pravicové strany uváděné Mammonem ukazují jiný příběh. Casapound má podle průměrů posledních 15 průzkumů veřejného mínění kolem 0,8 procenta, což je dost pod potřebným 3 procentním prahem na vstup do parlamentu. Čísla z průzkumů pro Forza Nuova jsou pak tak nízká, že se často ani neuvádí.

Italské všeobecné volby 2018:

Průměr posledních 15 průzkumů:

M5S-EFDD: 27.5%

PD-S&D: 22.8%

FI-EPP: 16.5%

LN-ENF: 13.7%

LeU-S&D: 5.6%

FdI-*: 4.7%

E+-*: 2.6

Ncl-*: 2.3%

PaP-*: 1.3%

CP-*: 1.1%

Verdi-G/EFA, Socialisti-S&D, SVP-EPP: 0.9%

CPI-*: 0.8%

(!) Práh: 3% / pro koalice: 10%

Historik Royal Holloway rovněž uvedl několik nedávných událostí uspořádaných Fondazione Feltrinelli nazvaných „Co je pravice? Co je levice?“ kam pozvali vůdce francouzského Les Patriotes a bývalého viceprezidenta za Front National Floriana Philippota a francouzského nového pravicového filosofa Alaina De Benoista.

Breitbart London měl s panem de Benoistem a panem Philippotem, kteří v současnosti sedí v Evropském parlamentu ve skupině pod předsednictvím bývalého vůdce UKIP Nigela Farage, interview. Žádný z těchto mužů během těchto interview netvrdil, že by šlo o fašisty nebo v tom byla jakákoliv podpora fašismu.

Mammone rovněž opomněl zmínit, že on spolu s krajně levicovým výzkumníkem Georgem Sorosem financovaného institutu Naděje ne nenávist Joe Mulhallem se zapojil do petice za to, aby byl Dr. Benoist z této akce vyloučen. Mammone je příznivcem Mulhalla – také výzkumníka Royal Holloway – na Twitteru.

Krajně levicový institut Naděje ne nenávist bývá popisován jako organizace využívající „špinavých, podloudných, pokleslých bez skrupulózních taktik“ i jedním z jejich bývalých vůdčích konzultantů Danem Hodgesem, který nyní píše pro Telegraph.

V tomto článku to není poprvé, kdy CNN protlačuje názory někoho, kdo je buď spojen s Naděje ne nenávist, nebo i názory přímo této organizace jako takové.

Např. v prosinci pozvali Dr. Mulhalla jako hosta Christiane Amanpour ze CNN, aby mluvil o americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi, který retweetnul několik videí vystavený ch členem Británie v první řadě Jayda Fransenem.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+33 # .lak 2018-03-04 09:34
Hroutí se jim to pozlátko euroatlantské "civilizace (tedy jak kdo onu civilizaci vidí / spíš svět peněz bez morálních atributů trhem, osobně tam kulturu nevidím což je asi hlavní podstata slova) CNN se dá považovat za hlásnou troubu.
Tohle jsem dal na zvědavce a přání nepodložená skutky jsou opravdu jen trapným holyvůdů, kdy tedy naivům a prostším typům formantů ohromených vyxvajlantovými krabicemi ovšem prázdných obsahů stačí bludné představy.
___________________________________________
Bře 3, 2018 20:33
aeronet.cz/.../...
___________________________________________
zvedavec.org/.../...
včera 13:39
RE: Holé šílenství západního Satanlandu
bezpochyb 107.?.?.? Reakce na 362817
Tak kde je ta zem kde zítra bude včera? Ono i dnes prý žije v pindostanu 22% lidí za $ a čtvrt na den ale masírováním zde a nebojím se to napsat retardy 3? generace školstvím protikladu školy hrou tu vylézají stále zdatnější trzi trhů a co chtějí? Ale jděte, nevíte? Přeci sladkou smetanu amerického snu a západních hodnot ale jak se snažím tak se snažím a vidím jen mamony s úpadky. www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
362852

Ps. Se současnými demokratůrními jevy prostřednictvím korektností se již docela vážně dá uvažovat o takřka vše zastřešujícím trestném činu nezdebilnění orwellovského typu.
+18 # Janinna 2018-03-04 19:24
Sype se jim to všude, odlupuje se to pozlátko euroatlantské:))
Já jsem zvědavá na toho starého lišáka Berlusconiho.
Vzpomínám si jak Berlusconiho před lety lynčovali kvůli jeho pletkám s ženskými, tak tehdy Putin řekl, že ho soudí, za to že tráví čas s ženou, no kdyby byl homosexuál, tak by se ho nikdo neodvážil ani dotknout.
+5 # .lak 2018-03-04 22:49
+7 # Che 2018-03-04 23:37
Kdyz nekdo nesouhlasi s parazitujicimi vetrelci a nasilniky, neznamena to, ze je fasista.

Demokraticke volby v Italii CNN zrejme vadi, ale fasisticka vlada na Ukrajine jim zrejme nevadi.
+35 # Monika 2018-03-04 11:38
Fašisti v Itálii jsou ti co tam dovolili narvat plno slimáků a hlavně černých hadic ! Dnes jsi již poklidně večer venku na kávu nasedněte a ani na procházku nevýjdete ! Takže ať je šupem začnou posílat nazpět a přeji jejich straně vyhrát !
-9 # balwan 2018-03-04 13:08
+12 # Vít Henoch 2018-03-04 15:53
Itálie má vlastně boje na svém území, je to boj za vlastní domovy na vlastním území s tím, že jim přicházejí ze cnn říci, že nesmí bojovat za vlastní domovy a svoje rodiny mají dát všanc těm, kteří do Itálie byli přivezeni neziskovkami, mezi nimiž je vlastně i cnn. Tato hlásná trouba a mnohé další hlásné trouby toho, jak se má kdo chovat, aby vyhověl tomu, za co hlásné trouby dostaly zaplaceno, je z území, které s Evropou nemá mít nic společného. To znamená, nemá co dělat na cizím území cizího státu a podporovat ty, kvůli kterým Itálie ztrácí svoje domovy a kvůli kterým jsou ohroženy její rodiny. Tato hlásná trouba bude umlčena a ostatní rovněž.

Otec
+10 # .lak 2018-03-04 16:05
Bře 4, 2018 9:02 aeronet.cz/.../...
0 # Awe 2018-03-06 11:41
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

[...]/

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás