Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSyrská armáda uveřejnila video nočního útěku dětí z východní Ghúty, zatímco ozbrojenci po nich střílejí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Syrská armáda uveřejnila video nočního útěku dětí z východní Ghúty, zatímco ozbrojenci po nich střílejí

Syrská armáda předala ruskému Středisku pro usmíření znepřátelených stran video, na kterém se děti z východní Ghúty snaží utéct přes humanitární koridor pod palbou rebelů.

Jistý reportér kvůli tomuto příspěvku zalarmoval policii, kdy o ní tvrdil, že se vyjádřila „výhrůžným způsobem“ o chráněné skupině. Tento reportér rovněž předal údaje o její identitě a bydlišti.

V pátek v noci se dívence a chlapci podařilo utéct z východní Ghúty. S pomocí syrských vojáků se jim podařilo dostat do bezpečí, zatímco ozbrojenci po nich stříleli.

Čtyři humanitární pauzy mezi úterým a pátkem, které organizovalo Rusko, skončily nezdarem. Ozbrojenci nadále brání místním obyvatelům využít humanitární koridory. Obyvatelé během uplynulého týdne volali na nouzovou linku, kterou organizovalo ruské středisko, a uváděli, že jim docházejí potraviny. V oblasti chybí elektřina a plyn.

24. února Rada bezpečnosti jednohlasně schválila rezoluci 2401, která nařizuje všem bojujícím stranám, aby ihned zastavily bojové akce, dodržovaly dlouhodobé humanitární příměří po celé Sýrii a umožnily dodávky humanitární pomoci.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+17 # robrell 2018-03-04 09:45
Vážená redakce, druhý odstavec tohoto článku začínající slovy :"jistý reportér....."
patří k jinému článku: "Švédku vyslýchala ,,,,,
Chtělo by to odstranit. !!!!!!!
+44 # Piovarči 2018-03-04 10:25
Hrozí kolaps obrany Východnej Guty

3 marca, Sýrska Arabská Armáda (DSP) a Tiger Sily podporované ruskýmiLeteckým i Sílami sa nachádzajú už v srdci kotla Východnej Ghouty a zachytil farmy al-Oabb medzi okresmi Duma a Misraba a mesto al-Shaffoniya, podľa Sýrskej pro-vládnych zdrojov.

Vypadá to tak že čoskoro prídu militanti o väčšinu územia vo Východnej Gute, čím sa skončí utrpenie civilistov v obklúčenej oblasti.
Už aby to bolo a v Damašku zavládne kľud
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+30 # Popo 2018-03-04 10:44
Bola to síce vysoká cena ale na niečo predsa len tá skúsenosť so Sýriou dobrá bola - ukázala v celej nahote celemu svetu tú pravú tvár demokracie v ktorej nevládnu ludia ale len ten ich šialený pocit vlastníctva...
+32 # chromolibden 2018-03-04 11:10
Milý příteli, ukázala pouze lidem kteří chtějí vědět. Ti již dávno pochopili. Zbylá část populace neuvidí vůbec nic, jak díky médiím, které fakta nestále překrucují ve prospěch západní politiky a pseudokapitalis tickému systému, tak díky jejich slepotě, protože prostě vidět nechtějí. Stačí jim pouze v pohodlí domova povrchně sledovat.

Však víš jak je to s tím myšlením :)
-5 # Popo 2018-03-04 11:21
Priatelu prezradím ti - Tý čo vedia nepotrbujú chápať. Chápanie veci je parketa výsostne len pre domýšlavých. Chápať ≠ vedieť...
+17 # Ondra 2018-03-04 11:24
pokud nepochopis nemuzes vedet.. ti co vedi nepotrebuji dale chapat to co se tu deje to je pravda.. ale je tu dalsi spousta veci k pochopeni
-3 # Popo 2018-03-04 12:23
Cituji Ondra:
ti co vedi nepotrebuji dale chapat to co se tu deje...
Tak tak...
+13 # chromolibden 2018-03-04 11:34
Nevím co znamená po slovensky slovo "chápat", ale u nás pokud nepochopíš řešení příkladu, nemůžeš vyřešit, tedy vědět výsledek.

A podle tebe asi moc lidí neví, jinak by situace nebyla taková jaká se jeví. Což znamená, že pokud nepochopí příčinu nemohou znát ani důvod následku. To, že vím, ještě neznamená, že jsem pochopil.

Ještě k tomu pocitu vlastnictví. Je to standartní vlastnost "civilizovaného " člověka. Nastavený základ pro vývoj společnosti již od dětsví ve škole a v rodině. A bohužel je tomu tak již stovky let.
-4 # Popo 2018-03-04 12:22
Cituji chromolibden:
To, že vím, ještě neznamená, že jsem pochopil.
Keď niečo vieš nepotrebuješ to chápať ako alebo prečo to tak je, jednoducho to vieš že to tak je - vraví sa tomu aj empiria, empirická skúsenosť. Nie náhodou sa vraví Raz vidiať je viac ako celý život o tom len snívať alebo Obrázok vydá za tisíc slov. Celá živá príroda krom domýšlavého človeka odjakživa len tak funguje a funguje to v nej dobre. Paradoxom je že to v nej funguje len dovtedy dobre, kým sa jej do toho nezačne montovať ten domýšlavý...
+8 # chromolibden 2018-03-04 15:48
Ach jo, tyhle fylozofické debaty stejně k ničemu nevedou...

Kadopádně i například ten tygr v přírodě se nejdřív musí naučit lovit, tedy pochopit jak zvíře ulovit, aby mohl přežít a tedy aby věděl jak se uživit i když ho vedou instinkty. I opice které používají jednoduché nástroje, musí chápat jejich použití, aby věděly jak s nimi zacházet, když chtějí rozbít ořech.

Chápat, pochopit neznamená domýšlet.
+3 # Popo 2018-03-04 22:48
Priatelu to nie je o fylozofovaní (to vyzerá naozaj ináč), to je len debata praktika s teoretikom (vyber si, nebudem sa hnevať). Znie to neuveritelne ale všetko čo si sa v živote naučil (neboj nie len ty ale aj ten tyger, aj tá opica, aj...) si sa naučil len pozorovaním & kopýrovaním & opakovaním toho. Prezradím ti take "male" tajomstvo - 2x2 nie su 4 preto že si to pochopil...Cituji chromolibden:
Chápat, pochopit neznamená domýšlet.
Chápať = byť schopný do riešenia dosadiť zmysluplne neznámu (pravdepodobnos ť) a neznámá sa na rozdiel od "viem" (pravdy) dá len domyslieť...
+1 # chromolibden 2018-03-05 08:53
Ja jsem cekal, ze chces abych to "pochopil", ale kdyz to o tom neni, nema to smysl. Du radeji vyrabet hodnoty, protoze "vim", ze bez penez preziji jen tezko.
+2 # Popo 2018-03-05 10:26
Cituji chromolibden:
protoze "vim", ze bez penez preziji jen tezko.
Priatelu v pohode, je zjavne že si to ešte ináč ako len s tými peniazmi v živote žiť neskúsil takže ano, v tejto veci ti tomu tvojmu "viem" naozaj do botky verím...
+9 # Wiloni 2018-03-04 15:37
"Však víš jak je to s tím myšlením :)"

Neví, vyšší kognitivní funkce si nechal odstranit už v pěti letech, aby ho neomezovali v průběhu dalšího života (zejména na škole, protože "myšlení" bolí a toho se děti bojí).

Nicméně, jak píšeš.
Ti, co znají skutečnou tvář "západních hodnot" a "demokracie", nepotřebovali konflikt v Sýrii.
A ten zbytek stejně nic nepřesvědčí, protože jim to prostě neumožní jejich ideologický filtr.
+2 # chromolibden 2018-03-05 08:47
Hezky si to shrnul.
+2 # Wiloni 2018-03-05 12:57
Nevím, proč se s tím volem vůbec bavíš.
Jednou si přečetl knihu, která byla založena na tom, že pokud lidé domýšlejí události na základě neznalosti faktů, může to vést k chybným závěrům.
A pak to aplikoval na myšlení obecně (včetně chápaní souvislostí a principů v různých dějích, viz ty jeho nesmyslné keci o 2+2).
Jelikož to byla jeho prvotní premisa, kterou nám tu všem cpal, tak teď prostě nemůže jinak, než držet vytýčení kurz, tím by totiž sám potvrdil, že jsou ty jeho keci opět jen výsledkem jeho nesprávného pochopení autora.
Prostě se stal obětí vlastní hypotézy a nemůže z ní uniknout aniž by se mu ta konstrukce nezhroutila.
Klasická "Hlava 22".
+1 # Popo 2018-03-05 13:52
Cituji Wiloni:
Jednou si přečetl knihu, která byla založena na tom, že pokud lidé domýšlejí události na základě neznalosti faktů, může to vést k chybným závěrům. A pak to aplikoval na myšlení obecně...
Hmm, uznávam naozaj pekne si si to zdôvodnenie z pohladu tvojho chápania týchto veci domyslel. Priatelu v pohode, viem (tiež som tak svojho času "fungoval") že aj s tým sa dá popri tom "Hajde na panské!!!" žiť...
+1 # chromolibden 2018-03-05 15:33
Cekal jsem najivne rozumnou odpoved. Neurazi a neni arogantni. Tak jsem to zkusil. Ale ocividne zbytecne...
+11 # Piovarči 2018-03-04 19:36
Tak Východna Guta sa rýchlo scvrkáva.

Nasledujúce predchádzajúcic h preddavky Sýrskej Arabskej Armády (DSP) a jeho spojenci, vládne sily majú vznikať dediny Beit Nayem a Al-Shifuniyah a enterd obci Hawsh al-Ashari v centrálnej časti Východnej Ghouta vrecku. Podľa správ, druh rokovania je teraz tiež prebiehajúce v oblasti Mesraba. DSP je teraz, len niekoľko km od oddeľovanie militantné-kona ť vrecko do dvoch samostatných častí. Situácia sa vyvíja.

Východná Guta bude teda pravdepodobne rozdelená do dvoch menších kotlov je to už otázka dní a hodín. Postup armády je veľmi rýchli.

Už padlo 40 percent Východnej Guty

Vypadá to tak že Guta padne pomerne rýchlo

Západ už zrejme Východnú Gutu nezachráni.

Pro-vládnych aktivisti uviedli, že viac ako 40% z Východu Ghouta vrecko je v súčasnej dobe pod kontrolou DSP a jeho spojencov.

Hamza Bayrakdar, hovorca Jaysh al-Islam, tvrdil, že Jaysh al-Islam bojovníkov zabil viac než 150 DSP vojakov v sérii protiútoky vo Východnej Ghouta. Avšak, Bayrakdar nároky neboli potvrdené fotografie alebo videá.

Sýrsky pro-opozícia správy zásuvky Enab Baladi uviedli, že dohody o stabilizácii a pridružení mal nasadené stovky vojakov, obrnené vozidlá a desiatky delostrelectvo kusov na 5th Assault Zboru a 1.st Rozdelenie na svoje pozície na celom Východe Ghouta vrecku.
Pro-vládnych aktivisti uviedli, že ISIS Lovci a Liwa al-Quds sa pripravujú na vstup do DSP vojenskej operácie v Východe Ghouta v najbližších dňoch.

Tieto nové posily pravdepodobne umožňia DSP rozširovať svoje operácie v srdci militantného vrecka a urýchlia jeho pád v severnej časti.
southfront.org/.../syria

aragonit9.blogspot.sk/.../...
+2 # Sirea 2018-03-04 21:24
Hrozí??? Je nádej na kolaps!
+12 # Monika 2018-03-04 11:47
Nikdo se nebojte zitra to bude mit na stole OSN Nikki a vše dá urychleně do éteru !
-8 # balwan 2018-03-04 13:03
+24 # Dagmarenka 2018-03-04 15:10
Jenom ta největší hovada dokáží střílet po dětech!
+12 # Piovarči 2018-03-04 20:01
Ale toto strielanie po deťoch západu nevadí.
Celý svet je teraz na nohách lebo niekto zastrelil dvoch mladých ľudí na Slovensku.
Na Slovensku sa preto chystá Majdan a zvrhnutie vlády.
Okrem Asada musí teraz padnúť aj Fico.

Už sa rozčulujú v televíznych novinách že blokujeme nákup amerických zbraní, že USA predražené blackhavky už dávno mali byť nakúpené a že to minister obrany za SNS zámerne brzdí.

Fico zjavne západu zavadzia nenakupuje drahú USA vojnovú techniku.

Ak sa na Slovensku dostane po povalení Ficovej vlády k moci západná pravicová mafia ihneď tu budeme mať nielen minimálne 3 USA vojenské základne,
ale armáda nakúpi v USA tie najdrahšie mašiny aj keď sa zadĺžime až po uši
a samozrejme okamžite prijmeme kvôty imigrantov a Slovensko sa začne plniť Islamitami


A to bude len začiatok
hneď nato sa začnú luďom v dôsledku zadĺženia štátu za nákup drahej USA armádnej techniky uťahovať opasky
a pôjde nám hore energia a plyn 2x do roka ako za Dzurindu
zamrazí sa minimálna mzda možno ju ešte znížia,
zrušia sa cestovné lístky zadarmo pre študentov
a začneme platiť každú návševu u lekára tak ako to bolo za ministrovania pána Zajaca.

Toto je na Slovensku na programe dňa už minimálne 2 roky a teraz to vrcholí. Fico je pre západ moc proruský preto ho treba dehonostovať urobiť z neho zlodeja mafiána a poslať na hnojisko dejín. Toto je jediný ciel mimovládok a novinárov financovaných Georgom Sorošom
+5 # Sirea 2018-03-04 21:49
Myslím, že Kiska už vie, že prehral. Odvolal večerné vystúpenie v TV, poslal nahrávku, asi zmenil aj text.... hoci aj tak je to na vyschnutú figu...
+4 # Piovarči 2018-03-04 22:44
No držme si palce bude to na Slovensku fičááák.......
+6 # Che 2018-03-04 23:48
Citace:
# Dagmarenka 2018-03-04 14:10
Jenom ta největší hovada dokáží střílet po dětech!
To je standartni postup SSAckych umirnenych teroristu, asi jim to poradili SSActi a EU poradci aby to potom svedli na Asada.
Vaclav Lahvon by tomu rekl humanitarni odstrelovani.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás