Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠvédku vyslýchala policie, vzali jí DNA za „zločin“ sdílení vtipu o islámu na Facebooku

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Švédku vyslýchala policie, vzali jí DNA za „zločin“ sdílení vtipu o islámu na Facebooku

32letá žena z Geothenburgu přilákala pozornost úřadů poté, co vystavila níže uvedený obrázek zobrazující muslimizaci v podobě muže, kterému odeberou mozek, načež mu hlavu zabalí do islámského šátkového zábalu.

Ač šíření takovýchto memů může být považováno za urážlivé, tak to, co se dělo dál, bylo už plně orwellovské.

Jistý reportér kvůli tomuto příspěvku zalarmoval policii, kdy o ní tvrdil, že se vyjádřila „výhrůžným způsobem“ o chráněné skupině. Tento reportér rovněž předal údaje o její identitě a bydlišti.

Ženu pak předvolali k návštěvě policejní stanice v Gothenburgu, kde jí odebrali DNA a zanesli ji do databáze zločinců.

Žena se za tento příspěvek odmítla omluvit, když tvrdí, že to bylo zamýšleno proti členům ISIS, kdy tvrdila, že i její nejlepší přítel je muslim a že byla v době vystavení obrázku nemocná a měla horečku.

To úřady ale neuspokojilo, neboť se rozhodly dále postoupit s vyšetřováním jejího smýšlení o švédské „multikulturní společnosti“ a s tím, zda „má něco proti muslimům.“ Ta žena trvala na tom, že to bylo proti Islámskému státu, nikoliv proti jednotlivým muslimům.

Avšak Gothenburgská prokurátorka Sara Toreskog se rozhodla vést řízení s obviněním z nenávistné mluvy, načež této ženě hrozí dva roky vězení.

Jak už jsme poskytovali vyčerpávající dokumentaci, je Švédsko autoritářskou zemí, která stíhá lidi i za satiru a vyzrazování pravdy.

Loni byla např. stíhána 70letá Švédka za nenávistnou mluvu, když řekla, že viděla migranty zapalovat auta, což se ve Švédsku děje běžně.

Vyšetřován je také švédský policista Peter Springare za pouhé postřehy o skutečnosti, že za problém se skupinovými znásilněními převáženě odpovídají „v zahraničí narození pachatelé“.

Loni dalo Švédsko na černou listinu nenávisti jejich největší hvězdu YouTube PewDiePie, o které se říká, že je největším švédským exportem od dob Abby a nábytku Ikea.

Levicové skupiny v této zemi sbírají příspěvky ze sociálních médií a pokouší se vypátrat autory „zločinných názorů“ v nich. Těmto skupinám se nejvíce daří odhalovat jako pachatele „podněcování nenávisti“ na sociálních médiích starší lidi.

S tím, jak si v průzkumech před volbami v září 2018 vedou dobře proti imigraci zaměření Švédští demokraté, tak mnozí komentátoři naznačují, že Švédové v těchto volbách už mají asi poslední šanci zachránit tu politicky korektní pekelnou díru, na kterou se proměnila jejich země, než bude příliš pozdě.

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+60 # fabulist detergent 2018-03-04 08:57
sloboda slova, kdeze si? ...predkovia sa im otacaju v hroboch. noori si vymienaju deti medzi susedmi na sexualne hratky, zo svedskej vlady sa stala rakovina vlastneho naroda... ide im tak hore.
-12 # Popo 2018-03-04 09:15
Tak tak, je to celkom prirodzená a spravodlivá odmena pre domorodé obyvatelstvo za to ich nekonečne prázdné tláchanie bez reálných skutkov. Každemu bez výnimky len to čo jeho jest - len tak je to správne len tak to má byť ak to čo sa deje má dávať životu zmysel...
+21 # .lak 2018-03-04 10:12
To bych dydlatal dydlaval v rámci dydlace, dobře ty.

No když se nepovedla cenzura tak za rouhání a kacířství byli také tortury. Od školství, výchovy lásky a oddanosti ke šlechtě a panovníkovi. Jenom ve zkratce protože to znáte. Ti co podprostituoval i co nejoddaněji a nejpokornějí se mohli stát služtičkami a lokajíčky. Ostatní byli rouhači a kacířové případně čarodějnice se vším co k tomu příslušelo. A samozřejmě potom byli středně těžké tortury s konšely a manželkami za dohledu prelátů s katy a pomocníky na náměstích i s prioritně řešenými vrcholnými očistnými ohni na náměstích. Nevím jak šaria ale tam asi nemrhají energií a palivem a rovnou metají kameny a nechte si kozi.
-1 # Vít Henoch 2018-03-04 10:52
Švédové jsou nyní rozprášeni a utíkají z měst víc na sever. Je jich málo a mají velkou zemi na to, aby se v ní schovali. Švédové Mi dali sílu na svou ochranu, dobře tedy, ochráním je, ale jejich města plná cizích, budou zničena. Pokud tito cizinci budou hřešit, země se pod nimi bude třást a rozestoupí se. Nehodlám chránit bandu zvířat v lidských tělech, kteří vraždí, trápí a olupiují Mé děti. Proto nyní ti, kteří přišli do Švédska nepozváni, budou buď dodržovat Zákony života, nebo zemřou právě proto, že je nedodržují. Proto vyzývám Švédy, aby opustili zasažená města.

Otec
+1 # Popo 2018-03-04 10:58
Cituji Vít Henoch:
Proto vyzývám Švédy, aby opustili zasažená města.
Priatelu aj v týchto "manévroch" máš naozaj nie malý zmätok. Prezradím ti - Švedi sú tam doma...
+11 # Ondra 2018-03-04 11:20
jsou to ams pravdu ale co muzou delat kdyz jim zemi obsadili pristehovalci? vsak oni se tam vrati
0 # Vít Henoch 2018-03-04 11:42
Ondra pochopil, Popo věří v indická náboženství ?

Henoch
-4 # Popo 2018-03-04 12:02
Cituji Vít Henoch:
Popo věří v indická náboženství ?
Priatelu to v čo ja verí v žiadnej viere nenajdeš. Celé moja viera sa zmestí do jednej jedinej vety - Všetci (človek) bez výnimky sme Bohovia no len máloktorý z nás si to uvedomujú...
0 # Vít Henoch 2018-03-04 12:43
Bohové jsou taky například krávy v Indii, Popo a ty zrůdy, které někdo považuje za bohy, ty znáš ? Pro někoho je bohem vana plná czk, Popo. Pro jiného je bohem vlastní škodovka. A pro některé děti je bohem i méďa Béďa. Běž se ještě podívat do Indie, tam jsou velká vyobrazení bohů, tak velká, že mnozí muži to chtějí mít mezi nohama. Klečí před těmi sloupy a říkají tomu lingam, Popo. Pokud si myslíš, příteli, že bůh je jenom člověk, pak jsi na omylu. A to jsem neprobral bohy Afričanů. To bys koukal Popo, co oni uctívají.

Henoch
-2 # Popo 2018-03-04 12:51
Priatelu prečítaj si to čo som ti napísal ešte raz a poriadne. A pretentokrát ak smiem poprosiť, pokús sa čítať to bez toho hlúpeho domýšlania...
+7 # Ondra 2018-03-04 13:11
popo.. kamarade.. kazdej mame nejakou svoji viru.. v neco verime.. ty veris ze bohove jsme vsichni (sam jsem si s tou myslenkou dlouho hral- neberu ti to).. ja treba verim ze ja jsem tvoritel a tvorim svuj zivot tak abych tu nabral co mozna nejvic zkusenosti o fungovani energie ve forme hmoty... jen je tu malej rozdil.. pokud zacnu svoji "viru" nekomu nutit a prohlasovat ji za jedinou potom se nesetkam s nicim jinym nez s odporem a nepochopenim.. klic je v tom prijmout viru vsech a zachovat si tu vlastni.. nici viru nezahanbovat a neodsuzovat, nenicit ji
-2 # Popo 2018-03-04 13:33
Priatelu v pohode, všetko berem. Je ale zjavne že ti uniklo to podstatné - dal mi jednoduchú otázku a ja som mu na ňu jednoducho odpovedal. To že on má potrebu to rozvádzať, to už neriešim - naozaj nemusím...
-3 # Vít Henoch 2018-03-04 13:14
Priatelu to v čo ja verí v žiadnej viere nenajdeš. Celé moja viera sa zmestí do jednej jedinej vety - Všetci (človek) bez výnimky sme Bohovia ale len máloktorý z nás si to uvedomujú...

Ó bože můj, ó bože můj před Popem Mne ochraňuj !!!

Henoch
-1 # Popo 2018-03-04 13:39
Cituji Vít Henoch:
Ó bože můj, ó bože můj před Popem Mne ochraňuj !!!
Za toto by ti priatelu pravoslávný dali riadne "po gulách" a ba možno aj na "mišumg" by došlo - to abys tak zkazené semeno kol seba po zemi netrúsil...
+25 # pozorovatel 2018-03-04 11:19
Iný kraj, iný mrav...

Na Slovensku nabehlo protiteroristic ké komando do domu šéfredaktora časopisu Zem a Vek za publikovaný článok s citátmi Štúrovcov z 19. storočia, v ktorých sa kriticky vyjadrovali o Židoch:

Chronologicky zoradené:

hlavnespravy.sk/.../1325528

hlavnespravy.sk/.../1327324

hlavnespravy.sk/.../1331704

hlavnespravy.sk/.../1330024 (karikatúra k téme)

www.rostas.news/.../ (a tu spomínaný článok Rostasa, kvôli ktorému ide pred súd)

---
Zhodou okolností v rovnaký deň stojí pred súdom poslanec ĽSNS za to, že v rádiu Frontinus sa pred rokom kriticky vyjadril na adresu Rómov, vraj kradnú a nechcú pracovať...

hlavnespravy.sk/.../1326118

hlavnespravy.sk/.../1327448

blog.hlavnespravy.sk/.../...

Rádio Frontinus už medzičasom dostalo likvidačnú pokutu 5000 eur za to, že naživo vysielaný rozhovor okamžite neprerušili po tom, čo zazneli podľa aktivistov "urážlivé" hlášky na adresu Rómov.

---
"Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat,
jak zakázali psát a zakázali zpívat".

Karel Kryl.
+13 # pozorovatel 2018-03-04 11:21
Kto stojí v skutočnosti za absurdným pretláčaním islamu do EU? Moslimovia to nie sú, na to sú príliš hlúpi, aby dokázali ovládnuť všetky rozhodujúce vrcholové pozície v krajinách EU a pretláčať tam politický džihád...

----
Radikálny islam ako žoldnier Sionizmu. Johannes Rothkranz: Kdo skutečně řídí islám? (1998).

Krátka knižka (cca 40 strán textu) popisuje, ako Židia infiltrovali mohamedánske náboženstvo s cieľom využiť ho ako nástroj na zničenie Židmi nenávideného kresťanstva.

diskuter.wordpress.com/.../...

-----
Iný článok. Širší kontext, kedy Židia využívajú islam ako menšie zlo na odpútanie pozornosti od svojej existencie

Židé a muslimové kooperují proti bílým

Autor článku udáva 4 dôvody, prečo židia majú tendenciu pomáhať a podporovať moslimov na území kde žijú, na úkor väčšinovej populácie:

1) židia a moslimovia sú si prekvapivo geneticky blízki

2) židia po dlhú históriu dokázali nájsť spôsoby spolupráce s moslimami, dokonca aj v podmienkach, keď moslimovia prišli na územie ako dobyvatelia. Dokonca aj v takýchto podmienkach sa radšej spájali s moslimami proti miestnym kresťanom, než by sa spojili s kresťanmi proti moslimom

3) židia sú paranoidní a majú pocit, že okolitá kresťanská spoločnosť ich chce zlikvidovať. Preto všemožne podporujú etnickú rôznorodosť a "multikultúrnu toleranciu" v miestach, kde žijú, aby tak roztrieštili prípadnú nevraživosť okolia na viac cieľov

4) marxistická a neomarxistická ideológia, pochádzajúca z židovských kruhov, ktorej jedným z cieľov v rámci snáh o ovládnutia sveta je rozbitie etnickej jednoliatosti cieľovej krajiny. Aby oslabili národné cítenie, snažia sa do krajiny naťahať čo najviac cudzorodých elementov.

Článok nie je dlhý, oplatí sa prečítať celý, toto skrátenie môže byť trochu skresľujúce.

www.white-media.info/.../
0 # Vít Henoch 2018-03-04 12:34
Ahoj pozorovateli,

problém je v tom, co jsi naznačil a tím je genetická příbuznost s muslimy. To, že si říkají židé nehraje roli. Jsou ve skutečnosti stejní jako jejich příbuzní kolem. Nakonec i v Bibli se říká, že si budou říkat Židé, ale Židé nejsou. Před dvěma tisíci lety to nebyli Židé, kteří zabili Ježíše, byl odsouzen farizejem, který si před ním roztrhl plášť a ukázal svou nahotu. Ten farizeus nebyl ani Žid ani člověk. Živí, dříve Židé v tehdejším Izraeli byli jenom v počtu třinácti lidí. Nikdo jiný Židem, čili živým, nebyl. Útoky na Židy v Izraeli jsou směšné, protože tam nežije ani jeden opravdový Žid a ten, který si v překladu říká, že je Natan Yahů, čili živý bůh, je ve skutečnosti Polák, jehož Duši obsadil duch mamuta. Ti satanisti ve skutečnosti vzývají vykleštěného býka Báála, který se mstí za svoje vykleštění a vyhynulého mamuta, který se mstí za to, že se na Zemi prudce změnilo klima tak, že mamuti prostě poměrně rychle vyhynuli. Ti, co si myslí, že jsou to bohové, tak maj za boha vola a mamuta. To jsou ti, kteří se vydávají za Mého Syna Natana a jejich proklínání způsobilo, že se z něho stal Duch nesvatý. V momentě, kdy ty jejich modlitby usmrtily Natana, stal se Satanem. Písmeno S znamená v jeho jméně, že se běh času, čili vývoj naší galaxie obrátil a postupně vyhasl život na všech ostatních planetách v celé galaxii, tam, kde byly podmínky pro život. Můj Syn Natan je jediným, který umí oživovat planety tak, že zažehne jejich život v útrobách a roztočí je. Satanisti vlastně zabili Natana planet. To, co on umí, nikdo jiný neumí. On byl takto stvořen a nás, jeho rodiče to stálo nesmírně mnoho sil. Je to náš jediný Syn a satanisti Ho zabili svou nesmírnou hloupostí a snaze mít vanu plnou peněz. Modlitby za moc a bohatství Ho zabily. Jejich touhy vás ovládat a okrádat Ho zničily a poslaly do neživota. Proto vám i Ježíš říkal,
co dělat a co škodí životu celých planet. Pokud to oni nepochopí, pak boje neskončily. Musíme Natanovi pomoci a chránit Ho před jejich touhou po moci a bohatství, protože je to naprosto v rozporu se Zákony Života. Neovládej druhé, ale ovládej sebe, je pravidlo, které v Desateru nenajdete. Bylo totiž dáno zvířatům. Lidé vědí, že pokud by někoho z lidí ovládali, přijdou o jeho přátelství nebo lásku. Zvířata však podléhají tomu, kdo je stvořil a vede je tak, jak je potřeba, proto tam není toto pravidlo. Zvířata nemohou vládnout člověku, přesto se o to pokouší. Jenomže tím, co dělají jdou proti vlastnímu životu, aniž by to pochopila.

Henoch
+12 # Janinna 2018-03-04 18:13
Ahoj pozorovateli.
"Krvelačnost, hrabivost a pomatenost, těmi pudy štván a znelidštěn" - tak viděl "Žida" básník Shakespeare.

„Chceme-li vědět, co "je Žid", měli bychom studovat stejně horlivě Shylockovy řeči jako dějiny bankovnictví nebo statistiku duševně chorých" - píše historik, profesor Werner Sombart ve své znamenité knize Die Juden und das Wirtschafstlebe n, Lipsko 1911, str. 307

Ve vídeňském čtrnáctideníku "Das neue Volk" vyšla recenze knihy "Kirchengeschic hte".
Autor recenze, dr. Sebastian Hahn, tam má následující věty:
.....Na str. 94 je tam řeč o středověkém pronásledování Židů, které je sice odvozováno také od "tíživé lichvy" (Židů), ale i na základě "obviňování z hanobení hostií a rituální vraždy".
Obviňování - oprávněné nebo neoprávněné?
Pokud oprávněné, pak se již nejedná o pouhé obvinění, nýbrž o skutečný zločin.
Neoprávněné?
Ale vždyť Církev přece řadu umučených dětí zahrnula mezi své svaté, jako jsou např.:
sv.Richard (Paříž), sv. Joanettus (Kolín n. R.), sv. Vilém (Anglie), sv. Rudolf (Švýcarsko), sv. Šimon z Trientu, bl. Uršula z Lienzu a bl. Andrýsek z Rinnu (polední tři v Tyrolsku).
Dále se v recenzi říká:
"Židé jako cizí národ vždy stáli stranou křesťanské kultury, kterou všude rozkládali a podrývali všude, kam si zjednali přístup."
- to jenom k tomu že jsou paranoidní, že je chceme zlikvidovat:)
+12 # pozorovatel 2018-03-04 11:23
Nové trendy v EU:

Ultimátum EU: Nesnášenlivé příspěvky musíte smazat 60 minut od zveřejnění (2. března 2018)
technet.idnes.cz/.../...
+12 # pozorovatel 2018-03-04 11:40
A ešte jeden článok. Kritika zločinov Islamského štátu je zakázaná nielen v Švédsku:

Pravdu už nemožno ukazovať: Marine Le Penová je obvinená za zverejnenie násilných činov IS
hlavnespravy.sk/.../1330732

"Le Penová po novembrových útokoch v Paríži obvinila vládu, že nepokračuje v ochrane Francúzska. Na to v decembri roku 2015 zverejnila snímky, ako extrémisti IS vykonávajú popravy osôb, medzi ktorými bol aj americký reportér James Foley."

"Le Penovej hrozia až tri roky vo väzení a pokuta vo výške 75 000 eur."
-3 # balwan 2018-03-04 12:57

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás