Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNingen: Legendární obří humanoid z Antarktidy

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ningen: Legendární obří humanoid z Antarktidy

Přichází zprávy o obrovských bílých stvořeních – údajně až 30 metrů dlouhých, jejichž rysy tváře šokují svým lidským charakterem – která obývají mrazivé vody obklopující Antarktidu.

Nikdo s jistotou neví, co jsou zač, ač o nich existují četné teorie a velký počet plavidel tvrdí, že byli svědky, jak se z hlubin vztyčili obrovití humanoidi.

Ač zprávy o těchto stvořeních přichází už řadu desetiletí, tak v poslední době počet fám o jejich spatření obíhajících po světě začíná být veliký. Všechna tato pozorování hlásí existenci obrovitých humanoidních forem života z ledových vod Antarktidy.

O těchto stvořeních se mluví jako o Ningen (v japonštině 人間, ‚lidská bytost‘) a vždy se říká, že mají tvar jako člověk, často s nohami, pažemi, a dokonce i s pětiprstýma rukama.

Zprávy však mívají různé varianty. Někteří je popisují jako, že mají ploutve nebo ocas jak mořská panna. K těm nejvíce vídaným rysům tváře patří u těchto stvoření oči a ústa, která se běžně popisují jako ve stylu lidí (obrázky lze nalézt nahoře a níže).

To vše vyvolává otázky: Co jsou ta záhadná stvoření označovaná za Ningen zač a zda jsou nadpřirozená?

Ač existuje řada popisů snažících se Ningen vylíčit tak jasně, jak je to jen možné, tak jedním z nejpříznačnějších znaků jsou rozměry Ningen.

Podle četných zpráv dorůstají tato super-masivní bíle zabarvená humanoidní stvoření až 30 metrů.

Skeptici řeknou: „No a co, třeba je to jen nějaká obří ryba?“

Avšak podle zpráv a četných videí vystavených na internetu jsou tyto záhadné bytosti zcela nepodobná jakémukoliv druhu ryby, kterou zadokumentovala moderní zoologie, věda nebo vládní agentura.

Např. v jednom pozorování uvádí členové posádky plavidla cestujícího poblíž Antarktidy, že pozorovali cosi, o čem si původně mysleli, že je ponorka. Avšak když se k ponořenému objektu přiblížili, aby shromáždili více informací, začalo být z nepravidelného tvaru jasné, že ten objekt a jeho ohromující chování, není žádný výrobek. Když se posádka ke stvoření přiblížila, to okamžitě zmizelo v hlubinách, téměř jako by je pozorovalo. Popisy poskytnuté posádkou perfektně sedí s popisy této krypto-životní formy z jiných zdrojů.

Ningenové už byli spatřeni i v jiných oblastech, konkrétně v Tichém a Atlantickém oceánu. Bohužel většina těchto pozorování proběhla v noci, což dokumentaci této záhadné bytosti značně ztěžuje, zrovna tak jako její zachycení na video a vede nás to k závěru, že jsou to převážně noční stvoření. Možná také pronásledují svou kořist, ale ať je to cokoliv, čím se v noci živí, tak to způsobuje těžkosti při odhalování jakéhokoliv vzoru v jejich pohybech nebo zvycích.

Tak jaké informace máme o tom, čím by tato stvoření mohla být?

Mnozí skeptici považují existenci Nengenů jen za ohromnou moderní „městskou legendu“ i přes četná očitá svědectví. Hodně z těch raných informací o Ningen se táhle k sériím příspěvkům na internetu v komunitě „2channel“, kde jeden člen popsal, jak viděl ohromné humanoidní stvoření, když sloužil na vládním výzkumném plavidle. Během tohoto pozorování se jedna z těch bytostí vynořila nad hladinu a pak se k plavidlu přiblížila ještě z hloubky, ač na něj nijak nezaútočila a rychle zmizela.

Toto téma rychle přilákalo pozornost čtenářů mimo tato fóra. To vedlo k tomu, že Ningen začaly být populární v komunitě paranormálního výzkumu jako celku.

Existuje o nich několik teorií nabízených skeptiky, včetně toho, že jsou to albíni velryb, nějaký druh dosud neznámého druhu obrovitého vodního, nikoliv lidského, opa, nové druhy obrovitých rejnoků, mořský lenochod, někteří dokonce argumentují, že by to mohly být neznámé druhy mimozemšťanů a někteří nábožensky založení pozorovatelé věří, že by to mohl být démon nebo obr tak, jak je popisuje Bible. Je však těžké uvěřit, že by tak obrovité zvíře mohlo zůstat neobjeveno tak dlouho.

Zdroj: dtv.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

-10 # julius 2018-03-03 20:22
:-D opet pekna prace photoshopu. Co proste dodat?!Autor zrejme placen za dobrou reklamu.
+12 # Vaclav2 2018-03-03 21:05
julius..
znáš jiný pojem než jen photoshop? co příspěvek, tak skepse...tedy zřejmě skepse z absolutní neznalosti jakéhokoli problému
+10 # acidjoe 2018-03-04 08:15
Ahoj Václave2, mám stejný názor. Ještě bych rád přidal jeden citát:

Uvědomovat si vlastní nevědomost, toť nejušlechtilejš í uvědomění.
Považovat svou nevědomost za poznání, toť duševní choroba.

Lao-c´
+1 # Popo 2018-03-04 08:53
Cituji acidjoe:
Považovat svou nevědomost za poznání, toť duševní choroba.
Tak tak priatelia moji, už aj Lao-c´ to vedel o čom celé to domýšlanie je...
+5 # .lak 2018-03-04 11:59
slideplayer.cz/slide/3407600/
yeti popo tam nený, nedomislely
+2 # Popo 2018-03-04 13:05
Ano ano, naozaj skoro ako ja... +1
+1 # Vít Henoch 2018-03-03 20:36
To stvoření je prostě něco mezi želvou a velrybou. Chápu, moc se Mi nepovedlo, ale potřebuju ho k tomu, aby to zvíře čistilo vodu v tamních vodách a dělalo určitou další práci, pro kterou bylo stvořeno. Stvořil jsem ho poměrně nedávno, je to tak asi padesát let, protože Mi pochcípaly velryby. Ti blbouni s těma harp systémovejma zbraněma prali volty do moří a zlikvidovali Mi spousty zvířat. No, je to jejich problém. Ta zvířata teď jdou po nich.

Henoch
-7 # balwan 2018-03-03 21:14
+34 # Janinna 2018-03-03 22:30
Sice je to mimo téma, ale rozhodně zajímavější než tohle toto.
Z diskuse:
Kail 3.3.2018 o 19:15
Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát?

TESAT DO KAMENE V NĚKOLIKA JAZYCÍCH
Je to desatero, ale nikoliv „Božích přikázání“:

1. Nejprve se zesměšní celý národ. Jste nevzdělanci.... ..V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem.
Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc.
Nejde o kvalitu, jde o statistiku.
Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára da Cimrman.
Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buzno exhibicionisté.

2. Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.

3. Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl.
Nic neumíte, všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt.
Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii.
Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny.
Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „ kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.

4. Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek.
Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.
Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.

5. A pokud se to českému „ proletariátu „ nelíbí, ....tak bacha.
Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

6. Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost.
Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny.
A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech.
A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

7. K čemu vlastně potřebujete zemědělství.
V Maroku je brambor a jahody, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají.
Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců.
Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou.
Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu.
Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt.
A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka (nebo ještě další konspirační přezdívky pro konopí jako např. konvalinky…).

8. Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa.
Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní.
K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí „ u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina“.
Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacujcí odlišnosti. A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a počtu jejich aktivistických údržbářů.

9. Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy.

10. Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.
Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace, protože v jednotě blbosti je síla.
Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivn í unii.
Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny „Óda na radost“.
Jmenuje se „Rekviem za zbabělost“.

Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku.

Možná že opravdu existuje Bůh, který si říká:
Dal jsem vám Evropané svobodu volby. A takhle to dopadlo. Tak víte co??? Jděte mi k šípku !

Co ještě dodat?
Ještě jedno přikázání, nazvané Posselta ke své hrudi přivineš!

11. Tzv. sudetské Němce za spojence budeš mít! Uděláš pro ně vše, co budou žádat!
Zrušíš především dekrety prezidenta republiky, vypíšeš „sudetoněmecké restituce“, za občany je přijmeš, česko-německou federaci s nimi vytvoříš a s nimi pak, pod vedením blahoslaveného Slávka a církve svaté, vstoupíš do čtvrtého rajchu, v němž všechna protivenství budeš odrážet výlučně je láskou k německým bližním!
Uhodí-li tě, pak nastavíš druhou tvář!
Za všechna nastalá pozemská utrpení nebeské království Tebe a Tvůj národ nemine.
youtu.be/jkmEJcKURXM?t=3732
+7 # Popo 2018-03-03 23:22
Cituji Janinna:
Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát?...
Je to smutné ale je to tak. Viem, ťažko sa to počúvá ale žialbohu je to len celkom prirodzený dôsledok za to nekonečné domýšlanie si a absolútne nezmyselné riešenia pre život samotný tých nepoctatných a k ničomu nepotrebných sprostostí. Kto žil za "komanča" vie že ten kto neriešil (nežil tou ich agitáciou) sprostosti, tomu aj z toho mála čo bolo dobre sa žilo. A tak je to odjakživa v každom jednom spoločenskom zriadení, na tom sa doposial v celých dejnách ľudstva nikdy nikde nič nezmenilo. Tak tak priatelia moji, len mudrlanti (tlčhuby) na rozdiel od praktikov majú vždy a všade nejaký problém a tak je len celkom prirodzené že aj od života z takmer každej strany "dostávajú po hube". Len tak je to správné a len tak to má byť, minulosť ľudstva to len potvrdzuje...
-3 # Vít Henoch 2018-03-04 00:18
Janinno,

jo to je dobrý desatero, výstižný. Moje Desatero zní:
1. Nezáviď bližnímu svému montovnu
2. Nezabíjej svého chlebodárce
3. Nepokradeš montovnu
4. Cti svou montovnu
5. V sobotu nemontuj
6. Pozvi do montovny ty, kteří přišli rozmontovat tvůj majetek
7. Našel jsi náhradu za sebe, proto už nechť montovat.
8. Vem si tornu, kotlík, kámoše s kytarou a jdi na čundr.
9. Vzpomínej, jak jsi montoval a buď rád, že montuje pozvaný.
10. Nebudeš už muset montovat, protože tě zaměstná Matka příroda a řekne ti, kde je nejlepší úroda hrušek.
+5 # Dědouch11 2018-03-04 10:32
+++
Klaním se, Janino.
;o)
-2 # Che 2018-03-03 23:23
Dle jiz standartne rozmazanych fotek se da usoudit, ze cela zprana je jen kachna, nic vice,
+1 # Monika 2018-03-04 01:38
Vidim že nic pořádně nevidím ! Raději tu o Popelce prosim !
+1 # acidjoe 2018-03-04 08:19
hudba: Jaroslav Ježek
Text: Voskovec, Werich
Tmavomodrý svět
www.youtube.com/.../
+7 # Jaris 2018-03-04 06:23
Z hlubin se vztycil obrovsky humanoid 30m vysoky a cestujicim na zrovinka projizdejici lodi zamaval a hlasem jako zvon zahlaholil: "Nazdar trpaslici, jak vam dupou kralici"?

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás