Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaP. C. Roberts: Muellerova knížečka komických obvinění ohrožuje nás všechny

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

P. C. Roberts: Muellerova knížečka komických obvinění ohrožuje nás všechny

Z davu neinformovaných a zkorumpovaných lidí neustále slyšíme, že existují „jasné důkazy“ o tom, že se Rusko vlámalo do amerických prezidentských voleb.

Slyšíme to z Atlantické rady, vyjadřující názory vojenskobezpečnostního komplexu, slyšíme to z úst blouznivců britské Labour Party, slyšíme to ze CNN, MSNBC, NPR i FOX News a čteme to též v tiskovinách Washington Post i New York Times.

Čteme to a slyšíme to zkrátka odevšad. Pravda o tomto vymyšleném obvinění je žurnalistům sice k dispozici, ale nikdo o ní nereferuje. Web, který ji zveřejnil, uvádí fakta, shromážděná o aféře Russiagate Davidem Stockmanem. Co se z nich dovídáme?

Např.to, že dokonce i zástupce generálního prokurátora Rod Rosenstein, když předčítal Muellerovo obvinění 13 Rusů, vmísil do svého projevu zrnko pravdy, když řekl: „Toto obvinění neobsahuje žádný výrok o tom, že by účastníkem této nelegální činnosti byl kterýkoli Američan. A neobsahuje ani žádný výrok o tom, že by sledované jednání mohlo změnit výsledek amerických prezidentských voleb 2016“.

Rosenstein dále přečetl, že podezřelí jsou nevinní, dokud jim vinu neprokáže soud. Který se samozřejmě nebude konat, protože USA postrádají soudní pravomoc k projednávaní případu obviněných Rusů.

Zdalipak takto referovali o celém případu i američtí politikové či americké presstitutky?

Samozřejmě, že ne!

Muellerovo komické obvinění, sepsané na 37 stránkách, je naopak médií předkládáno veřejnosti jako důkaz, že Rusové do voleb skutečně zasáhli – a tak zcela úmyslně klamou sdělovací prostředky veřejnost jak doma, tak i v zahraničí. Korupční americká média a politický systém tak zkrátka a dobře proměnily neprokázaná Muellerova obvinění v důkaz viny. Ke kterémužto výkladu dopomohl i sám Rosenstein, když ona Muellerova slova o tom, že jeho obvinění nepodporuje tvrzení Russiagate o tajné dohodě Trump-Putin, si nechal až na samý konec své tiskové konference, kdy už pozornost účastníků byla rozptýlena očekáváním dalšího programu.

A hlavně: Rosenstein nesdělil účastníkům tiskové konference, že hlavní materie, z níž Mueller své obvinění vyrobil, je soukromý ruský internetový marketingový systém, jehož smyslem je vydělávat peníze a nikoliv ovlivňovat americké prezidentské volby. A když už Mueller ve své zprávě uvedl, že činnost 13 obviněných Rusů neměla s ukradením voleb co dělat, přešly presstitutky velkoryse i to, z čeho byli vlastně obviněni.

Ale pro informaci naší uveďme, že je Mueller obvinil z pokusu porušit americké zákony o vízech, z podvodného užití telefonních karet a emailových a bankovních účtů. Tedy ze zločinů, které i kdyby byly skutečně spáchány, nemají s volebním výsledkem a tedy s Russiagate absolutně co dělat.

Ovšem média hudou jinak, a o nelegálních činech Rusů mluví jako o čemsi, podobném spiknutí, jehož cílem bylo vlámat se do prezidentských voleb.

Jak se však i v Muellerově obvinění uvádí, spiknutí s cílem podvést USA začalo prý už v roce 2014, a tedy ještě předtím, než bylo známo, že jedním z prezidentských kandidátů bude Trump. Takže kdo asi byl oním neznámým kandidátem, který měl mít z domnělého ruského zásahu do prezidentských voleb prospěch? A proč by, prokrista, zasahovali Rusové do amerických voleb, když netušili, kdo se prezidentskými kandidáty stane?

To se ovšem ptám já. Mueller a ani americká média si tu otázku zřejmě nepoložili. K čemuž se pojí otázka další: proč je všechem americký t isk a vůbec všecha média, většina Kogresu, celý vojenskobezpečnostní komplex a dokonce i film Disneyova studia Jeho dvojitý život tak tvrdošíjně upnuta na snahu dělat z Ruska hrozbu? Disneyho film končí těmito slovy, rozprostřenými po celé ploše obrazovky: Ruští agenti jsou tvými sousedy, tvými spolupracovníky, tvými přáteli. Ruští agenti nejsou jen pod tvým můžkem, ale i na něm – s tebou.

Samozřejmě, víme už dlouho, že vojenskobezpečnostní komplex vlastní média. Teď však víme i to, že vlastní i Hollywood.

Trumpovo prezidentství pochopili oligarchové - pro jeho oslabenou pozici - jako nejideálnější čas k získání kontroly nad veškerými informacemi v USA. A tak, pokud já mohu soudit, nemá dnes většina mladých Američanů pojem o tom, o co se to dnes doma i ve světě vlastně hraje. A většina z nich si už nikdy neuvědomí, že jejich realitou už nejsou fakta, ale řízená vysvětlení.

Takže se už nikdy nedoví pravdu. O ničem.

Paul Craig Roberts

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+5 # Popo 2018-03-03 12:22
Priatelia krásný článok naozaj v celej nahote potvrdzujúci to čo i tu už istú dobu tvrdím a s čím je len máloktorý z vás (viem, boli ste k tomu celý svoj život nie len systémom ale aj svojou vlastnou rodinou & priatelmi "školený") ochotný súhlasiť - Len blbec sa riadi tým čo si myslí, ešte večí blbec tým čo si myslí niekto iný. Človek znalý operuje len a jedine z holými faktami. Aj v tejto kauze sú len rečičky a tláchanice o tom ako by bolo keby bolo čo by bolo ak by bolo ("omielanie" domnienok) no po stránke holých faktov skutek utek...
+12 # Pavel Blaheta 2018-03-03 12:44
Máš v zásadě pravdu, ale někdy je "instinkt" nad fakta, která mohou být nepřesná zavádějící nebo i falešná. Ne každé "faktum" si lze ověřit, ale tvůj instinkt je k mání vždy (pokud jej člověk dokáže poslechnout).
+2 # Popo 2018-03-03 12:52
Ano s tým súhlasím. ALE (velké "ale") inštinkt sám tiež nevychádza čiste len z pocitu, pramenom jeho poznania je "dobová" (je to o rannom detstve) skúsenost. A skúsenosť jak je i všeobecne známe je postavená len a jedine na holých "vlastnou rukou" hmatahelných faktoch...
+8 # Ondra 2018-03-03 12:56
vsak to je ucel tehlech radoby expertu na politiku.. Sichtarova a spol. sirit domnenky a udrzovat lidi v jakemsi napeti a nejistote
+3 # Popo 2018-03-03 13:04
Priatelu to napetie a neistotu si ludkovia vyrábajú sami - riešením sprostostí ktoré s ich vlastným životom nijako nesúvysia. Odvádzať pozornosť od podstatného je u mysliaceho človeka ďaleko jednoduchšie ako ho naviesť na riešenie jeho skutočných reálných problémov - on na "hmatatelnú" realizáciu alebo uživanie si toho reálného častokrát ním samotným vyprodukovaného nemá čas, on musí myslieť za seba & za inách & za každého. A o to odjakživa bez rozdielu na to kto tam kedy bačoval v tejto velmi šikovne organizovanej hre systému na blbého a blbšieho vždy ide - v preklade, ja si to tu reálne užijem a ty si aj za mňa možeš myslieť čo len chceš...
+5 # Ondra 2018-03-03 15:03
jasne ja vim.. ale proste musim vzit i fakt ze je porad velky procento lidi co si tohle neuvedomujou.. a to je pro ty radoby experty raj.. oni cili na tuhle skupinu lidi.. my co vime se tim nenechame oblbovat... bohuzel jeste se vibrace nezvisili natolik aby si to najednou vsichni uvedomili a proto porad cteme tyhle jejich sracky
0 # r.m. 2018-03-03 15:19
běž na cintorín a tam mudruj
+1 # Popo 2018-03-03 15:25
Cituji r.m.:
běž na cintorín
Neviem na kolko ťa to poteší ale tam už tiež mám svoje odkrútené. Prezradím ti, viac ako 200 takých mudrlantov ako si ty som tam svojími vlastnými rukami zakopal. Priatelu mal by si si to aspoň raz od výkopu jamy až po to posledné zavenčenie aj ty vyskúšať, ideálne je to s niekym koho si za jeho života osobne poznal - vieš ako ten človek myslel. Snáď by to i tebe došlo že život náš nie je o mudrovaní nad somarinami...
0 # r.m. 2018-03-03 16:06
Anžto jsem ráno ve vaně požadované peníze nenašel, staly se dvě závažný věci.
1. místo penez jsem se tam čvachtal já
2. nevěřím v tebe
Šanci jsi ó všemocný měl, tak teď nemel, sám si za to můžeš.
+1 # Popo 2018-03-03 16:13
Náhody neexistujú a tak nik iný len my sami si možeme za to kto sme a kde sme. Mudrovaním nad somarinami sa len nenávratne stráca čas...
+2 # Ondra 2018-03-03 17:53
jestli hledas penize ve vane tak to gratuluju tam nenajdes nic nez malej otvor zvanej odpad.. nehledej penize ve vane ale hledej tam sam sebe
-1 # Vít Henoch 2018-03-03 19:39
Popo,

hmatatelným faktem je, že neznáš podstatu věci. Pokud si myslíš, že lidská těla jsou obsazena Dušemi lidí, tak věz, že lidé, skuteční lidé jsou jak v tělech, tak v Duších v počtu pouhých dvaceti milionů. Víc jich opravdu není. Ani ty nemáš Duši člověka, ani o tom nevíš, proto se za člověka pokládáš. Jsi synem toho Víta, který neudržel na své planetě život. Nebyl člověkem, ale velmi inteligentním zvířetem. Neměl ale dostatek energie ani nepochopil, jak udržet život na své planetě, která byla vedle Země. Vy Slováci pocházíte z Venuše. Venuše ještě není živou planetou. Nejprve oživujeme Mars, protože pokud by se zase obrátil vývoj této galaxie, Venuše by zaujala místo Země a Země místo Marsu. Proto oživujeme Mars, Jupiter i Saturn. Venuše je zatím dost horká na to, aby počkala na ostatní planety. Jupiter patřil rovněž zvířatům. Jejich Vítem byl lev. To, že některé země mají lva ve znaku, není náhoda. Lev je velmi inteligentní zvíře, ale jak víte, byl téměř vyhuben již za dob Římské říše. Jupiter, který svítil Marsu a Saturnu, aby je rovněž zahříval, neudržel pod kontrolou zákony života a to ho zabilo. Proto málem vyhasla celá planeta. Lev se začal krmit lidským masem, a to se mu stalo osudným. Došlo potom k vyrovnání účtů. Je to složitější pro vysvětlení, postačí, že dříve žádné zabíjecí komando živící se masem savců, nebylo. Jakmile na zem přišli Vítové z jiných planet a začali se živit lidmi, nastalo to, čemu se říká matematická spravedlnost. Je to vyrovnání energií života a neživota v rámci celého Vesmíru. Dal jsem vám jisté rovnice, abyste tomu rozuměli, jedna není úplně přesná, protože se týká pouze prvního případu. Definiční obory, kdy to platí a kdy to neplatí si najděte v duševní databance tak, že o tom budete přemýšlet. Každopádně vždy bylo dovoleno jíst maso jenom těch, kteří nebyli savci. U těch ostatních bylo třeba poprosit Natana, zda to maso si můžete vzít. Pokud jste to nedělali, ta zvířata potom trvala na matematickém vyrovnání,, respektive jejich Duše. Nezapomeňte jednu věc, pokud usmrtíte Duši, čili savce, jde pak po vás, dokud jí nesplatíte tu energii, kterou jste jí vzali. Takový je Zákon a ten nezměníte nikdy. Souvisí se Zákonem o zachování hmoty a energie. Pokud je hmota živá, neplatí pro ni stejné zákony jako pro neživou hmotu. Pokud usmrtíte tělo živému savci, aniž byste se domluvili s Natanem, spadnete do úrovně neživých a jejich mstu cítíte od narození. Proč myslíte, že máte anděly strážné ?
Nepřežili byste ani svoje narození, pokud byste je neměli. Tak si je hýčkejte, protože jde do tuhého a Já vám nebudu stát za zadkem. Můžete si za to sami. Nedodržujete nic z toho, co jsem vám řekl. Jedině ti, o kterých jsem mluvil jako o opravdových lidech, ti jsou čistí a pokud jedí maso, jsou to většinou kuřata, drůbež jako taková nebo ryby. Ani domácí prase není dobré jíst. Je dovoleno jenom na zimu a jenom jedno pro rodinu, což je celkem dodržováno, protože v Čechách sní jedna rodina zhruba jedno prase za rok. Zvěřinu a další zvířata včetně psů, jak to dělají v Číně nebo koček, jak to dělají v Egyptě a v Africe, nejezte. Ta zvířata, až je usmrtíte půjdou nekompromisně po vás. To vám garantuju. Jejich duše si prostě vleze do vašeho těla a vy se budete cítit strašně. Dostat takové zvíře z Duše a těla člověka... To by mohla církev vysvětlit, co je to za práci. Pokud sníte divoké zvíře, pak máte co dělat i s Natanem, který vám tohle nedaruje. Naprosto všechna divoká zvěř patří příslušným Natanům, kteří je oživují. Ti hlupáci, kteří lezou na posedy a střílejí na vysokou, nyní dostanou tak do těla, že zahoděj flinty a polezou kanálama, aby se před těmito Natany skryli. Varuji vás. Nesahejte na divokou zvěř. Vůbec netušíte, jak se vám tohle vrátí. Kdo z vás konečně dokáže vyjmenovat zákony života ? Jenom podotýkám, to Desatero platí pro savce, ne pro lidi, v tom je rozdíl a tyto zákony Života nikdy napsány nebyly. Lidé je ale žijí svou přirozeností. Ti, co žijí v tělech lidí jako zvířata, by je měli ale znát, protože ač jsou navenek lidmi, nechovají se tak.

Henoch
+1 # Popo 2018-03-03 23:04
Cituji Vít Henoch:
Popo,hmatatelným faktem je, že neznáš podstatu věci.
Priatelu asi ťa to velmi nepoteší ale prestovšetko ti to prezradím - Už dávno to viem že nie len že nemusím ale už ani nechcem vedieť všetko...
-4 # Vít Henoch 2018-03-03 12:31
Američané ta fakta nesledují, tak jim jsou prostě ukradená. To, co Američany zajímá, je jejich vlastní život. Běsní kvůli daním, které se jim zvedají a neznají mnohdy ani jak vypadá nějaký politik z Bílého domu. Vždy to tak bylo a tady za komunistů věděli jenom příslušníci politbyra, jak vypadá ten který ministr, protože Rudé právo se číst nedalo, ale každý s červenou knížečkou ho musel odebírat, aby je někdo ze spolustraníků neudal. Normální Američan se stará o vlastní přežití a nadává na to, jak ti, co jim vládnou, je zadlužují. Nakonec ale už si to nenechávají líbit a chtějí ty zloděje pozavírat. Je jich hodně, kteří si přejí, aby ta nepotřebná vrstva, která je neustále okrádá, zmizela z tohoto světa. Jak víte, pokud mám dostatek energie, pak plním přání...

Henoch
+8 # Pavel Blaheta 2018-03-03 12:47
Inu však od té doby se vžilo úsloví "Lže jako když Rudé Právo tiskne" - bohužel to platí dodnes i když R.P. není. Ale jinak můj otec v KSČ nebyl a Rudé Právo jsme odebírali neb nebyl často k mání toaletní papír a RP byly na plochu největší noviny a z docela dobrého papíru (nekvalitního - dal se dobře mačkat na to použití o kterém jsem psal výše). A taky jako učitel potřeboval vědět ne co si má myslet, ale co nemá říkat nahlas a také na zadní straně bylo docela hojně zpráv sportovních.
+4 # r.m. 2018-03-03 15:17
Odebírat stranický tisk byla často povinnost i nestraníků. Vaše WC s tím nemělo moc společného.
-5 # balwan 2018-03-03 12:50
+7 # r.m. 2018-03-03 15:14
Americký jelity jsou v pozici zloděje volajícího chyťte zloděje. Manipulace s volebními přístroji ve prospěch mašinérie Cirkus Bush = velkokapitálu jim nikdy nevadila.
V okrscích demokratů hlasovací stroje sice rozpoznávaly chybně vyplněné volební lístky, ale nic neoznámily. Papír tam zajel a stroj se tvářil, že je všechno ok, ale zaznamenal neplatný hlas.
V obvodech s převahou republikánů vadně vyplněný lístek mašina vrátila a vyzvala k opravě.
I tahle metoda je už překonaná, nestačí na tak velký odpor. Tak raději z Demokratů udělali Republikány 2.0

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás