Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNové závody ve zbrojení přeci začaly USA vycouváním ze smluv o raketách, tvrdí Putin

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nové závody ve zbrojení přeci začaly USA vycouváním ze smluv o raketách, tvrdí Putin

Ruský prezident Vladimir Putin popřel obvinění z obnovení závodů ve zbrojení nově odhaleným ruským jaderným odstrašením.

To přeci udělal americký prezident Geogre W. Bush, když v roce 2002 zabil tu už 30 letou raketovou dohodu, řekl NBC.

...

Tento ruský vůdce v interview v pořadu „Megyn Kelly Today“ na NBC zavrhl tvrzení Západních médií, že zavedením těchto nových střel s jaderným pohonem včetně hypersonického Sarmatu signalizoval nové závody ve zbrojení. Ta alarmistická rétorika, která plní Západní mediální kanály, je jen další formou propagandy, řekl Putin.

„Z mého hlediska nejsou ti lidé, co říkají, že začala nová Studená válka, žádní analytici; to je pustá propaganda,“ řekl podle překladu NBC. Putin z konfrontační eskalace obvinil to, že Washington se roku 2002 stáhl z Dohody o zbraních proti balistickým raketám z roku 1972 (Smlouva ABM). „Pokud mluvíme o závodech ve zbrojení, tak závody ve zbrojení začaly přesně v tomto okamžiku.“

Byl to americký prezident George W. Bush, kdo se stáhl z Dohody ABM, která byla jedním z hlavních pilířů odpoutání a držela to skoro 30 let. Bush argumentoval, že tato dohoda překážela USA v možnostech své obrany před „budoucími útoky teroristů nebo ničemných států.“

V následujících letech pak USA Rusko obkličovaly svými instalacemi protiraketové obrany, kdy rozšiřovaly svůj protiraketový štít do Rumunska a Polska, kdy poprvé nasadily baterii dalekonosných protiletadlových systémů Patriot kvůli cvičení i do Litvy.

Soustřeďování amerických jaderných sil u ruského zápraží spustilo reakci Moskvy, která nasadila své nejnovější systémy Iskancer do své enklávy Kaliningrad s odvoláním na hrozbu ze strany amerických zařízení k odpalování raket nasazených v Polsku a Rumunsku.

Té cestě, která vedla ke konfrontaci, se šlo vyhnout, kdyby USA souhlasily se spoluprací na vypracování protiraketové obrany s Ruskem, což je nabídka opakovaně Moskvou předkládaná. Když to Washington odmítal, tak Putin řekl, že nemůže zůstat jen nečinně sedět.

Ruský prezident se uchýlil k tvrzení, že pořád ještě věří, že tyto dvě země by se měly soustředit na to, co by mohly dělat společně. Zmiňoval boj proti společným bezpečnostním problémům jako je terorismus.

„Velmoci by místo vytváření vzájemných hrozeb měly spojit své úsilí k obraně proti teroristům,“ řekl v rozhovoru s Kelly.

Kelly vytáhla téma spekulací, že tyto nové zbraňové systémy ještě neprošly žádnými úspěšným i testy. Takové povídačky ale Putin, který využil projevu o stavu země k odhalení těchto zbraní, však zavrhl.

„Každý z těch zbraňových systémů, o kterém jsem dnes diskutoval, dovede snadno překonat protiraketové obranné systémy a vyhnout se jim,“ řekl Putin s dodatkem, že ač „některé z nich bude ještě třeba doladit a dopracovat,“ tak další jsou už v bojové připravenosti. „Jeden z nich už je v plné bojové službě. Vojáci ho mají plně k dispozici,“ řekl ruský vůdce.

Zdroj: prisonplanet.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+37 # Jarin G. 2018-03-03 11:39
Kdepak, když V.V. Putin cokoliv řekne, tak to má hlavu a patu!
Samozřejmě to pak "mainstream" překroutí dle svého zadání od páníčků!!!
Kolikrát V.V. nabízel jednání! Kolikrát se pokoušel domluvit!
Dokonce nabízel smlouvy výhodné pro všechny, snad i výhodnější pro partnery, a nic!
Teď, když ukázal, že se i RF umí bránit a dále neustupovat, tak se "náš" demokraDický Západ, může zbláznit.
Mně to však spíš připomíná štěkot malého mopslíka na dobrmana.
Z reakce západních médií (politiků) cítím závist a strach! Za tak málo peněz tolik skvělé muziky? Jak jen ti Rusové tohle dokáží? My do toho rveme miliardy a výsledek slabý, slaboučký, samé nepodarky a zmetky!
Výborně, pane Putine!!! V "Dumě" to byl projev světového lídra, fakt číslo jedna!!!
Jasně ukázal, kdože přebírá řízení světových procesů na nejvyšší úrovni! Žádná Čína (ta snad jen svůj region), žádný Írán, natož uSSa. Tam roli světového četníka můžou pomalu, ale jistě, ukončit!
+11 # Popo 2018-03-03 12:09
Cituji Jarin G.:
Výborně, pane Putine!!! To byl projev světového lídra číslo jedna!!!
Priatelu všetko pekné a ano súhlas. Len tú fotku by sa patrilo vymeniť - takto by nemal vyzerať svetový líder, takto vyzerá človek ktorý je nasraný a odhodlaný takmer na všetko...
+13 # Piovarči 2018-03-03 13:49
Takto v takejto póze možno nafotiť každého politika. Samozrejme. Jarin len nevybral správny záber, tento poslúži len na jeho dehonostáciu slniečkármi

Takto vypadá hneď lepšie a priateľskejšie
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+1 # Popo 2018-03-03 15:11
Pio je zjavne že nevieš čítať z očí. Touto fotkousi tomu tiež moc nepomohol...
+10 # Dědouch11 2018-03-03 13:13
+++++++++

A protože vím, že jsi hladovej, tak ještě nášup. +++++++++++++
(kk)
+10 # Piovarči 2018-03-03 15:29
Tak potom takto

Alebo takto Popo

A aj tak

Putin je líška všetkými masťami mazaná

Vovka je skrátka fajn chlap

Západ by sa s ním mal dohodnúť a skončiť svoju rozpínavú agresívnu politiku.
Mali by sa vzdať pokusov dostať rusko na kolená a do svojho područia to sa nikdy nestane aj preto že Rusko je tak silné a disponuje technológiami ktoré často predstihujú úroveň západných partnerov
+3 # Popo 2018-03-03 16:31
Ano ano, to už je podstatne lepšie. Tam už má v tých očiach aj tú "iskru" a "iskra" v očiach znamená život...
+6 # Piovarči 2018-03-03 19:52
Popo nikto nie je dokonalý ani Putin nie:-) Ale je to politik ktorý by mohol našej duchovnej evolúcii pomôcť
+2 # Popo 2018-03-03 23:10
Ano, súhlas...
+18 # Janinna 2018-03-03 15:48
Dneska měl prezident Putin předvolební setkání v Lužnikách - neskutečná podpora.
Tady je video a na závěr si zazpívali. Poslechněte si jak prezident Putin zpívá - samože ruskou hymnu:))
cca od 2 minuty:
www.youtube.com/.../
Jenom bych chtěla říct, že mezníkem dnešních událostí byla řeč V.V.Putina 10.2.2010 v Mnichově - tehdy se nastartoval proces všech změn.
Otevřeně tehdy řekl západním "partnerům", že není dobré se chovat jako šakalové, není dobré pořád lhát, pomlouvat, ničit a okrádat.
Ale nevěřili tomu, co slyšeli, a nerozuměli tomu, co bylo řečeno......
Tehdejší reakce západních "partnerů" na Putinova slova se pohybovaly mezi ironií nebo podrážděním - co si to dovoluje nějaký prezident nějaké země třetího světa.
V roce 2007 prezident Putin přijel na Západ a bez úspěchu se ho snažil oslovit s nabídkou upřímné spolupráce.
Nikdo ho neposlouchal.
Západ viděl Rusko jako surovinovou základnu s plynovými a ropnými poli, skromnou kolonii s maximálně 20 miliony lidí, kteří by obsluhovali jejich zájmy. Už se na to připravovali a oslavovali své vítězství.
Ale zapomněli na hlavní věc - na ruskou mentalitu, odhodlání,... a že Rusko není Lybie ani Írák, a má gasudara.

Teď Putin vystoupil v Moskvě a slyšel ho celý svět.
A nejenom slyšel, ale i pochopil.
Putinovo poselství je politickým hasícím přístrojem, kterým ruský prezident ochladil horké hlavy americké politické a vojenské elity. Hodně ochladil:))

Sice západní média a politici Vladimíra Putina teď obviňují z militarizace zahraniční politiky, zahájení nových závodů ve zbrojení, a nevím z čeho ještě.......
.....důležité je, že třetí světová válka byla odložena na neurčito.
Poselství prezidenta Vladimira Putina je začátek nové éry.
Прощай Америка! Kороль обнаженный:))
+12 # Piovarči 2018-03-03 16:01
Presne bolo to hodne prelomové

Vovka je charakter a dokáže držať slovo čo sa o jeho západných "partneroch" povedať nedá.
Na USA neoconov paltí len potenciál veľkej sily a tento potenciál Rusko má, vďaka čomu môže nastať konečne rovnováha síl
+15 # Janinna 2018-03-03 16:20
Ahoj Pio, a víš co je také dobré? že všechny multibiliardové investice Američanů do systémů protiraketové obrany jak v USA tak jinde ve světě byly peníze vyhozené oknem.
Putinova prezentace přes noc přeměnila systém, do kterého Američané nacpali nehorázné, obrovské finanční, lidské a politické zdroje - ve šrot, nákladný šrot.
A přitom ani nemusel s Amerikou soutěžit ve vojenských výdajích - rozumné využití dostupných zdrojů, a to stačilo ke zrušení americké výhody.

A když už jsme u těch fotek Putina, tak tahle se líbí mně:))
+8 # Piovarči 2018-03-03 19:59
To je všetko možné len pre skromnosť Ruského človeka. Práve touto skromnosťou vo svojich potrebách Rus prechcal západ.
Skrátka je to ako hra duchovných velikánov ktorí majú veľa energie a minimálnu spotrebu.
Naopak USA nenažranosť spotrebuje obrovské prostriedky kým niečo vytvorí a tak napokon stráca efektivitu.

Putin odsúdil geoinžinierstvo a označil ho za monumentálnu hrozbu proti ľuďom a prírode

Putin hovoril o správach v západných médiách o projekte Harvardskej univerzity
technologyreview.com/.../...
v hodnote 20 miliónov dolárov, ktorý má posíliť aerosolové inekcie do zemskej stratosféry, čo je prvýkrát čo bol vo svete otvorene pripustený experiment chemetrails
Ale podla Putina západné štáty experimentovali na svojich ľuďoch po celé roky. Pred necelým mesiacom Putin odsútil vlády za to, že nehovoria pravdu svojim ľuďom o geoinžinierstve .

Putin je teda taký konšpirátor ako aj my, len s tým rozdielom že on a jeho kontrarozviedka má omnoho viac informácií ako má priemerný občan SR
Podla Putina, tieto operácie predstavujú monumentálnu hrozbu pre zemskú biotu a sú útokom proti ľuďom a proti prírode.

Putin ktorý je jasne proti geoinžinierkým programom v oblasti klimy, uciedol, že je hlboko znepokojený, kvôli uvedeným rizikám, ktoré prijímajú západné korporácie a sú schvalované západnými vládami, všetko v snahe kontrolovať populáciu a hromadiť zisky

Putina sa opýtali , či operácie v oblasti atmosferického striekania a programy pre manipuláciu s počasím predstavujú "najväčší útok na pozemský život a zdravie v ľudskej histórii"
Ruský prezident na to uviedol, že nezáleží na tom, či sa jedná o najväčšiu hrozbu, alebo druhú najväčšiu hrozbu, alebo tretiu. Dôležité je že sa jedná o útok. Je to vážny útok. Je to nielen odporné, ale je to i útok proti prírode.

V Rusku to pociťujú tak, že západné vlády a korporácie letia príliš blízko k Slnku. Ale problém je v tom že nebudú jediní ktorí sa spália. Zem ako celok bude niesť následky týchto činov.

Medzitým čo sa informácie dostávajú na povrch nasvedčujúce tomu, že geinžinierstvo a manipulácie klimatu poškodzujú ozónovú vrstvu, existujú obavy, že Zem dosiahne kritického bodu, v ktorom nebude možné obnoviť pôvodný stav. Otrávená zem bude ako nevyliečiteľné telo ponechané k smrti.
Alternatíva je podľa Putina rovnaká, ako bola vždy, jednoducho zachádzať s rešpektom zo Zemou, vodnými systémamy a zo vzduchom.

Na otázku či by poradil svojim spoluobčanom, čo robiť, keď trávia čas v silne zastriekaných oblastiach sveta, Putin odvetil že nebude hovoriť ľuďom kam majú ísť na dovolenku. "Ale ja chcem povzbudiť ľudí aby sa v tomto probléme vzdelávali a učinili inteligentné rozhodnutia.

Pre toto je Putin náš človek
http://[...].eu/putin-odsoudil-geoinzenyrstvi-a-oznacil-jej-za-monumentalni-hrozbu-proti-lidem-a-prirode/
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+3 # Vaclav2 2018-03-04 19:45
janinna...
dobře vystiženo...k tomu dodávám:
Gauneři z US demokracie dostali pár šťavnatých facek, až tlaková vlna oběhla dvakrát zeměkouli. Postřelená husa okamžitě vykřikovala do světa omleté fráze o ruské agresi…zřejmě budou následovat další prolhané a ukřivděné výkřiky zobrazující egoistickou namyšlenost PAX Americana.
+21 # Jarin G. 2018-03-03 11:48
. zase 2x stejný příspěvek. Omlouvám se všem!
Tak připnu jeden obrázek gosudara:

a aktuální fotku:

A aby to nebylo jen o obr., připnu něco o tom, jak se okamžitě rozeběhla propaganda proti RF!!!
Moldavsko, Gruzínsko a Ukrajina odsúdili prítomnosť ruských jednotiek
Lídri z Moldavska, Ukrajiny a Gruzínska v piatok odsúdili prítomnosť ruských jednotiek na svojom území. Vyhlásili, že ruskí vojaci destabilizujú situáciu v týchto troch bývalých sovietskych republikách, informovala agentúra AP............
hlavnespravy.sk/.../1331446
Ukrajinci už štyri roky bojujú s Rusmi a chránia Európu pred vpádom barbarov
Nervozitu vykazujú najmä Ukrajinci, ktorí sa štylizujú do pozície ochrancov Európy pred ruskými barbarskými hordami. Ukrajinský vojenský analytik a bývalá hlava Ministerstva obrany Ukrajiny Anatolij Gricenko tvrdí, že Ukrajina už 4 roky bojuje s regulérnou ruskou armádou, ak však Ukrajina padne, Európa sa nebude môcť ubrániť útoku ruskej armády....
hlavnespravy.sk/.../1331662
atd. atp.
A na závěr doporučuji článek z E-republiky:
Hrozivé mlčení západních prodejných médií na Putinův projev v ruské Dumě
USA prohrály další kolo zbrojení a teroristicky okopávají Rusku kotníky. EU na hledí na mírovou iniciativu Putina a na jeho nové zbraně jak tele na nová vrata. Evropa se musí rozhodnout, zda chce válku s Ruskem za zájmy USA; nebo mír s Ruskem ve vlastním zájmu. ...................
news.e-republika.cz/.../
+12 # Dědouch11 2018-03-03 13:20
++++++++
Příspěvek silný, ale stačí. Zvykl bys si.
+13 # Dagmarenka 2018-03-03 13:34
Já bych, jarine, přidala tohle:https://youtu.be/2y-aDneCwVA
a ještě tohle:
youtu.be/4Rs-Qg2F274
líbí se mně a měli by so poslechnout všichni, kdo by tak rádi válčili s ruským medvědem
+11 # Dagmarenka 2018-03-03 13:37
youtu.be/2y-aDneCwVA
ještě jednou - to, co se nezdařilo
+15 # John Maxwell 2018-03-03 13:34
Zdar a sílu Jarine :))
Přesně , Evropa je před rozhodnutím co bude a nebude dělat ... přesněji buď dál bude EU rozesírat státy migrací a budováním IV. říše nebo začne tu svoloč potlačovat a nastaví pro ně jasná pravidla tj. stop ISLAM ... pročpak v RF žijě x milionů muslimů ,židů atd... bez toho aby se radikalizovali ... Evropa se má ještě mnoho co učit od RF na poli politiky a soužití etnických menšin ,někdo bude namítat ,že nic neni ideální ... no neni ,ale nikde nevidím, že by byly etnický války v RF pokud k nim západní demokratůra nepomůže ...
+16 # Piovarči 2018-03-03 14:19
Áno a v Čečensku sa hodne snažili.


Turecké Ozbrojené Sily (TAF) a Slobodná Sýrska Armáda (FSA) obsadili obce Banikan. Memalan, Maskanli a Atmana z Kurdskej Ľudí Ochranu Jednotiek (YPG) a je obklopený mesta Rajo v Sýrskej oblasti Afrin.
Mesto Rajo je teraz hlavným cieľom TAF a FSA západe od Afrinu. Ak Rajo padne do rúk tureckých síl, celý YPG obrana severozápadne od mesta Afrin padne.
YPG údajne zničila vehlicle patriace do FSA v obci Gawanda v oblasti Rajo. Podľa pro-Kurdskej zdrojov, viac ako 40 členov Tureckých sil bolo nedávno zabitých pri stretoch.
southfront.org/.../
-10 # balwan 2018-03-03 11:48
-18 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-03 11:53
Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se znepřátelené velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat , že války brzo povedou proti sobě dálkově ovládané zbraně a automaty. Tento výzkum a vývoj zbraní a zbraňových systémů nic nemění na tom, že všechny války jsou odsouzeníhodné. To, že se na planetě nepřetržitě vedou války, je většinově považováno jako něco normálního a přirozeného. Je načase tuto skutečnost pokud možno co nejdříve změnit. Z hlediska žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání světa je projekt EU krok správným směrem. Díky existenci EU nevznikla mezi státy EU žádná válka. Je načase uvažovat o realizaci projektu globálního superstátu, který zabrání vzniku války na celém světě. Jedna možná cesta vzniku Globální federace všech států světa je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
+18 # Ondra 2018-03-03 12:53
s prominutim ses slepej jak patrona.. "...kdy se znepřátelené velmoci..." uniklo tikdo je vlastne vuci komu znepratelenej.. zadny dve velmoci.. jen jedna - USA... "...války brzo povedou proti sobě..." v dusledku toho povede valku jen USA.. reakce ruska je logicky obrana pac rus si nenecha nicit svoji vlast.. ke zbytku se nevyjadruju vsichni te tu znaji
+13 # Dagmarenka 2018-03-03 13:20
Ondro, na toho pána nemá cenu reagovat. Dokonce nemá cenu ty jeho blafy ani číst. Mě to stačilo jednou a jednou jsem zareagovala. Navíc to píše všude, kde se dá. NWOO, Nová republika, Sputnik, Czech free press,Mám takový dojem, že jsem něco od něho zahlédla i na Hlavných správách.sk. No a nikde ho jaksi za ty jeho fantasmagorie nechválí.
-9 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-03 14:34
Paní Dagmarenko, mýlíte se, což dokazuje např. komentář z iDNES, jehož kopii přikládám:

Reakce od: Dušan Matoušek (20.2.2018 18:04)
Tak jsem se s tím prochroupal a s některými závěry se nedá než souhlasit. Federace napříč planetou (planetami) je jediná možná cesta. Bohužel je to běh na velmi dlouhou trať, animozity jsou stále příliš silné a jak vidno na příkladu EU tlak na pilu vyvolává naopak nestability a přirozený vývoj paradoxně brzdí. Já věřím tomu že lidstvo bude jednou jednotné, bude expandovat do vesmíru a žít v míru, buď to nebo zánik, grow or die, bohužel stále platí a platit zřejmě i bude. Cesta ale nemusí být přímočará, může vést mnoha slepými odbočkami, přesto jsem optimistou. V porovnání s minulostí děláme pokroky a je na každém z nás přispět. Základem je ale svoboda, ta svoboda, která je pro mnoho lidí naopak zlým snem a noční můrou, pod bičem otrokáře netřeba přemýšlet a hlavně mít zodpovědnost..
Bohužel jsou zde faktory které svědčí pro minimálně další slepou odbočku, sklouzáváme pomalu ale jistě k diktaturám, dekadence, hedonizmus a kult mládí krásy a nesmrtelnosti ve smyslu carpe diem je v západním světě příliš ukotven., konzum a lenost, nejen ta fyzická vedou k otupení a rezignaci.
Svoboda myšlení je nahrazována svobodou konzumu....
+7 # Piovarči 2018-03-03 15:48
To vyjadrenie nemá chybu. ten Dušan Matoušek má pravdu. Je to tak, Ľudstvo napokon bude akosi jednotné, ale k tomu treba hodne umiernenosti hlavne pre predátora akým je USA. Nasilu to nepôjde. Národné štáty v tom majú miesto a svoju úlohu. Nadnárodné monopoly tú snahu kazia a pôsobia veľmi negatívne
+5 # John Maxwell 2018-03-03 17:59
Asi tak Pio , musela by to být federace postavená na rozumu ne konzumu ... ale to je hooodně vzdálená budoucnost ...
+4 # Che 2018-03-03 22:53


[...]e Dedku, valky se jen tak nevedou, ty vede a rozdmychava SSA. A globalni vladu povedes asi ty, tak proc ji neustavis? Furt jen blejt kravince (ktere nazyvas perlami) umel i Petro Kotov, ale lepe.

Dagmarenko,mas pravdu, Dedek otravuje svymi blafy i na Hlavnich spravach jako praskla gramofonova deska.
+10 # Dagmarenka 2018-03-03 15:31
Dnes se setkal V.V. Putin s těmi, kdo jej podporují na funkci prezidenta. Setkání se uskutečnilo na sportovním stadioně v Lužnikách a přišlo tam asi 80 000 lidí. Zkrátka bylo tam téměř plno. A co je zajímavé - účastnili se nejenom " obyčejní" lidé, ale i herci, zpěváci, režiséři ( např. Nikota Michalkov).Jaký to rozdíl mezi naší " elitou" a skutečnou ruskou elitou. Byli tam i sportovci, kteří se zúčastnili OH - no a Putin na závěr řekl: když vám nedovolili zpívat naši hymnu na OH, tak my všichni vám ji nyní zazpíváme. No a to byl opravdu chór. Škoda, že jsem to nemohla přeposlat. Zdraví Dáša
A pro pana Dědka,ing. IDnes nepovažuji za pravdivé medium, spíše za Sorošovu a sluníčkovou žumpu.
+8 # Piovarči 2018-03-03 16:03
Dagmarenka díky za túto informáciu
Napokon ako ľudstvo budeme musieť ťahať za jeden povraz, musíme nájsť sami seba aj v tých druhých
+9 # Janinna 2018-03-03 17:32
Ahoj Dášo, video jsme vložila výše:)) Také jsem to sledovala:)
Putin tam řekl, že když sportovci na OH zpívali hymnu, že neslyšeli muziku, tak teď si ji zazpíváme i s doprovodem:))
+7 # smrťák 2018-03-03 18:03
Ahoj děvčata a chlape..:o)
Jenom běžím okolo a tam v tom "vašem" jutubáckém klipu co jste viděly(i) je v komentářích typicky ruská poznámka:
ну мухи Навального, где вы?
To můžeme tady jen vysnívat.
Ovšem tam ty reakce "grudininovců" děs a hrůza.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás