Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaIzrael v jižní Sýrii přímo vyzbrojuje nejméně sedm skupin militantů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Izrael v jižní Sýrii přímo vyzbrojuje nejméně sedm skupin militantů

Izrael teď vyzbrojuje „nejméně“ sedm různých skupin militantů na Golanských výšinách, ohlásil 21. února izraelský list Haaretz.

Podle této zprávy tyto skupiny „sunnitských“ militantů dostávají zbraně, munici a peníze od Izraele. K tomuto kroku došlo poté, co svou pomoc militantům operujícím v jižní Sýrii omezil Washington.

„V lednu Trumpova administrativa uzavřela operační centrum CIA vedené v jordánské metropoli Ammánu, které koordinovalo pomoc organizacím rebelů v jižní Sýrii. V důsledku toho o svou podporu přišly tisíce rebelů, kteří dostávali přímou ekonomickou pomoc od USA,“ napsal Haaretz.

Toho využil Tel Aviv, aby tam rozšířil svůj vliv. Nárůst vlivu Izraelem podporovaných skupin militantů je součástí širšího plánu Tel Avivu zaměřeného na vybudování tzv. „bez-íránské zóny“ u Golanských výšin.

Zdroj: middleeastmonitor.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+44 # smrťák 2018-03-02 21:01
Tu hvězdu "šestí cypů" prý kdysi upletl z drátu bájný, nikdy neexistující David.
Tu hvězdu jak vidím, vzpomenu na ty ninja čtyřcípé, které se po odhození VŽDY zabodnou. Ať už do desky, nebo do lidského čela. Škoda, že se vzduchem nevrátí, jako bumerang.
Poslední záchvěvy usraele v sevření anakondy. Ti různí hroznýši, krajty, či anakondy nepovolí smrtelný stisk, dokud cítí TEP oběti.
Arabská kasta tzv. židů pomalu ale jistě zaniká, jako každá říše zla.
Rozptýlí se v poušti, odkud vzešla. Zůstanou jim jen pytlíky s diamanty pro nakupování vody a datlí na perském trhu.

Tady na stránce úplně dole je napsáno: Podpořte nás!
To bych se musel hóódně rozmýšlet. Někdy mám pocit, že přispívat by měli především ti, kteří bez argumentů ničí zdejší diskuze.
Otevřeš článek a v komentářích je hned z kraje nasráno. Člověka přejde chuť se zapojit. NATOŽ přispív at.

Kdysi, jako děcka, jsme bydleli v činžovních domech, které tvořily čtvercový dvůr o hraně cca 70. metrů. Tam na dvoře bylo kolbiště "milónů" dětí zhruba z 12. vchodů do baráků.
Byly tam dvě hřiště. V létě fotbal, vybíjená, a desítky jiných her, podle skautských příruček. V zimě vylezli i pupkati fotři a spolem jsme udělali brigádu, mantinely, srovnali hrbatost terénu a začalo se stříkat vodou. Ze sklepa hadicí, bez budíku. Bude mrznout? Nebude? Většinou mrzlo, jak bylo politickým zvykem. Pak ještě pár "vrstev" vody a hurá!! Natáhly se dráty se žárovkama a na jednom hřišti si jezdily většinou děvčata a na tom druhém divoký hokej. Kolikrát až do půlnoci. Promrzli v teplákách a štramplích a kdo měl "kanady" určoval kdo bude hrát a kdo si počká do druhého zápasu. Halas sportovního davu přehlušoval vše. Červené líce a štěstí v očích.
Opodál čučel takový jeden zákeřný zaškvara. Mlátíval malé děcka, rozbíjel vybudované "bunkry", kde si děti hraly na obchod, na partizány apod.
A on škodil a škodil. Jednou dokonce vzal kotě do sklepa a tam mu vypíchal oči a pak ho zapálil. Jó a ještě pro dokreslení, stráášně koktal, ale hlasem podobným bravkovi, který kvičí, když cítí zabíjačku. Veškeré pokusy, jak ho zapojit do kolektivu rychle zhasínaly. Když mu bylo okolo dvaceti a on dospěl k "jakéžtakéž" slušnosti, každý se mu logicky vyhýbal. Pak si podřezal žíly ve vaně.
V tom dětství ještě, když jsme třeba hráli kuličky a bylo nás třeba deset, či patnáct a on se objevil ve vchodě s prakem na krku, všechno potemnělo a ztichlo.
A vždycky někdo polohlasně prohodil: "..zas je tu ten blbec". A hra skončila.

A že jich tady rapidně přibývá.:o)
-22 # Popo 2018-03-02 21:34
Cituji smrťák:
Kdysi, jako děcka...
Priatelu ano, aj ja ti uznám - pekná autobiografia. Čiste len zo zvedavosti, tie zárezy na kolko štichov si mal?
+16 # LubinenKremlBot 2018-03-03 09:57
Smrťáčku moc pěkně si to napsal , tenkrát se žilo tak nějak normálně a máme na co vzpomínat a ty idioti co se dostanou hned na palpost jako balwan , to smrdí Džandovym Jewrovohonem.
+31 # Janinna 2018-03-02 22:35
Ahoj:) co dodat, zase dobře napsáno a popsáno:))

Jenom jak píšeš ze začátku o té hvězdě, vždyť i tu šesticípou hvězdu ukradli:))
Trojúhelník, který směřuje dolů vždy označoval ženský princip – symbol bohyně matky, předka všeho živého, bohyně plodnosti.
Trojúhelník, který směřuje nahoru, se začal označovat jako mužský princip.
V Indii znak hexagramu se stal symbolickým znázorněním rozšířené náboženské sochařské kompozice joniling.
Tento ikonický atribut hinduismu se skládá z obrazu ženských pohlavních orgánů (yoni), na kterých je vytvořen obraz vzpřímeného mužského člena (ling).
Yoniling, tak jako hexagram, označuje akt kopulace mezi mužem a ženou, spojení mužských a ženských principů přírody, ze kterých se rodí vše živé.
Tak se hexagramová hvězda "vyvinula" v amulet, stala se štítem před nebezpečím a utrpením.

Hexagram, nyní známý jako Davidova hvězda, má velmi starý původ, který není spojen s určitou etnickou komunitou.
Vyskytuje se v takových kulturách jako Sumero-Akkadská , Babylonská, Egyptská, Indická, Slavjanská, Keltská a další.
Například později ve starověkém Egyptě, dva přes sebe trojúhelníky se staly symbolem tajného poznání,
v Indii, se stal amuletem - "Pečeť Višnu"
a u starých Slovanů, našich předků, tento symbol mužského principu, patřil Bohu, Rodovému ochránci Velesovi, a nazýval se "Hvězdou Velese".

Ve druhé polovině XIX. století se šesticípá hvězda stala jedním ze symbolů Teosofické společnosti = Teosofie z řeckého theos (Bůh) a sofia (moudrost), kterou od roku 1875 organizovala ruská kněžna Elena Petrovna Blavatská, …

A později symbolem Světové sionistické organizace.
Nyní je šesticípá hvězda oficiálním státním symbolem Izraele .
Existuje jednoznačně mylná představa, že šesticípá hvězda v pravoslavné tradici a v judaismu je jednou podstatou a stejným symbolem.
V pravoslaví - to je Betlémská hvězda, která symbolizuje narození Krista a nemá s judaismem nic společného.
+11 # Dědouch11 2018-03-03 09:48
++++++++
+25 # r.m. 2018-03-02 21:56
Společná kávička čackých pohraničníků s utěrkáři, pak předaj kufry se žoldem a ropa z Golan teče dál do správných kapes?))
-8 # balwan 2018-03-02 23:49
+17 # Monika 2018-03-03 00:38
Proti Polskému židů je zaujatá i vláda a chtějí ho hodit přes palubu nehledě plno lidi co proti němu demonstrují ! Včera bylo i uvedeno video jak jsi pro něho dojela policie a odvezla ho k výslechu kolem cesty a jeho domů bylo plno lidi co demonstrovali ! Byl to krásný pohled ! Aspoň ať odstraní jednoho [...]a který je ještě k tomu zloděj a bere úplatky od všech stran !
+20 # dastin 2018-03-03 00:51
No ten chazarsky [...] by chtel vyvolat konflikt, aby mohl zavest stanne pravo a on by se z toho vyvlekl, chazar zustane chazarem.
+20 # LubinenKremlBot 2018-03-03 06:51
Sionbangster chazarouchyl vyhulený je tou kobylou a hydrou kopající a sýru plamenou kolem sebe plivající strácejíc půdu pod nohami ba i sil a moci upadajíc snaží se zle pokousat a otrávit syna člověka ale to se jí již nepovede ,,zhyň! ty zrůdo odvěká sající krev z člověka''

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás